Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wstyd być zalogowanym

Ewa 33 lubiana czy zdesperowana baba z kafeterii??

Polecane posty

Gość wstyd być zalogowanym

Ewa 33 przez większość znana. Głównie udziela się w temacie dom, gotowanie. Wszyscy znamy porady Ewy, jej sposób gotowania na kilka dni. Jej wypowiedzi, poprawianie grmatycznie...... Czy waszym zdaniem Ewa 33 to lubiana osoba, czy raczej zdesperowana baba lubiąca swoje żale, frustracje wyrzucać na kafer???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jegggg
Kreacje sylwesyorwa miala jak Alexis z CBs drama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie ja byłam Ewą....
przemądrzała jest co nieco ciekawe czemu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co te żale
Po co te żale uwagi na temat Ewy 33?? Czy wy zachowalibyście się lepiej jak wracacie do pustego domu, chłop was zostawia i zostają wam tylko koty??? Kobita szuka inspiracji i tu czuje się spełniona. Przyznaje, że trochę żyje w innym świecie ale nie można na Ewę 33 naskakiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam jej porad o gotowaniu czy prowadzeniu domu ,wiec porady Ewy33 malo kiedy widuje,przewaznie z tego co widze to odszczekiwuje sie prowodorom ,co na jej temat sie rozkminiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka33 i jej podobne
spowodowały,że kafe - tak nieraz przydatna,pełna fajnych,wartościowych osób z którymi można porozmawiać,poradzić się itp. - schodzi na psy:p - nie mam co prawda zbyt wiele czasu na przesiadywaniu na niej,ale czasem potrzebuję porady życzliwej osoby czy pomocy w problemie i co????Albo głupi komentarz ewki,albo jałowe gadki i przycinki - żal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diub
Jak źle o Ewie napiszesz to temat zgłaszany jest do kasacji. Wiadomo przez kogo! Na dzień dobry Ewka udaje że ma to w dupie, ale później dana osoba która źle wypowiada się o niej jest zablokowana!! wiadomo kto donosi!! Ewka jest chamska dla innych kobiet. Jej uwagi, wypowiedzi nieraz są chamskie i pełne zawiści. Tematy takie jak meble do salonu, ściereczki w kuchni, sprzątanie w szafie Ewa zawsze najbądrzejsza k.. jak by nie było mądrzejszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka rozwodniczka
Z tego co pamietam to maz Ewke kopnąl w duupe ,nie ona jego, tylko on ją bo nie wytrzymal z nią A czym sie ona zajmuje zawodowo tak wogole? gdzie pracuje? pewnie 20 lat na bezrobociu siedzi i dlatego ma tyle czasu na docinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie, ze w zyciu jest ok a na kafe wyzywa sie tylko ;) Ale faktem jest , ze nie przepadam za takimi ludzmi i nie chcialbym miec z nia do czynienia w realu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani lubiana, ani zdesperowana. ot sobie wchodzi kobita popisac. jak ma dobry nastroj, pisze bardziej przyjaznie, jak ma gorszy -czasem fuknie na kogos. i co kuzwa jasna z tego? az tematy trzeba zakladac? duzo gorzej jest z tymi nudami, co sie o niej rozpisuja :o bo z ewa, czy kimkolwiek innym, mozna sie zgadzac lub nie. mozna osobiscie lubic lub nie. ale najgorsze jest, gdy sie wchodzi na tematy i zamiast konkretnych rozmow sa te wlasnie rozkminiania na jej temat. wczesniej byly na tematy innych osob, ktore innym nie pasowaly ze swoimi pogladami i opiniami. z jednej strony chcecie, zeby przestala pisac, najlepiej oddalila sie z kafei w ogole, a z drugiej tylko czychacie na jej wpisy, zeby pokomentowac. wchodzicie specjalnie na google, zeby szukac jej wpisow na roznych tematach! toc to juz zakrawa na obsesje :D :D a jak nie pisze, to wolacie, skomlecie, prowokujecie, zeby cos napisala. czy wy macie dobrze pod sufitem? jak sie kogos nie lubie, to sie go IGNORUJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale że co?
ale ty właśnie napisałaś prawie,że "memorandum" na jej temat.....więc również wzięłaś czynny udział w dyskusji o Ewci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja wypowiedz nie byla o ewie, tylko o kafeteryjnych smieciorobach. wczytaj sie jeszcze raz, moze zauwazysz ta subtelna roznice. a teraz idz do slownika i sprawdz sobie znaczenia slowa memorandum. i jak sprawdzisz, to nie musisz juz tu cytowac ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyganiał kocioł gar
franca,jestes taka jak wszyscy,narzekasz na narzekajacych,wiec nie pisz więcej,bo sie osmieszasz.Ty tez bezproduktywnie piszesz.Jakbys była inna od nas,to bys w ogole w żadna dyskusje w tym temacie sie nie wdała i zadnej opinii nie napisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyganiał kocioł gar
franca cyt.ciebie"jak sie kogos nie lubie, to sie go IGNORUJE." ale ty jakos nie ignmorujesz nas,tylko piszesz o " kafeteryjnych smieciorobach."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co, musze was nie lubic i ignorowac? ja lubie wszystkich ❤️ mozna przeciez kogos lubic, a jednoczesnie wytknac mu jego wlasny glupote :) dziwie sie, ze ci, ktorzy kogos nie lubia obdarzaja go jednak tak duza atencja i poswieceniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka_baletnica
[zgłoś do usunięcia]franca ani lubiana, ani zdesperowana. ot sobie wchodzi kobita popisac. jak ma dobry nastroj, pisze bardziej przyjaznie, jak ma gorszy -czasem fuknie na kogos. i co kuzwa jasna z tego? az tematy trzeba zakladac? duzo gorzej jest z tymi nudami, co sie o niej rozpisuja bo z ewa, czy kimkolwiek innym, mozna sie zgadzac lub nie. mozna osobiscie lubic lub nie. ale najgorsze jest, gdy sie wchodzi na tematy i zamiast konkretnych rozmow sa te wlasnie rozkminiania na jej temat. wczesniej byly na tematy innych osob, ktore innym nie pasowaly ze swoimi pogladami i opiniami. z jednej strony chcecie, zeby przestala pisac, najlepiej oddalila sie z kafei w ogole, a z drugiej tylko czychacie na jej wpisy, zeby pokomentowac. wchodzicie specjalnie na google, zeby szukac jej wpisow na roznych tematach! toc to juz zakrawa na obsesje a jak nie pisze, to wolacie, skomlecie, prowokujecie, zeby cos napisala. czy wy macie dobrze pod sufitem? jak sie kogos nie lubie, to sie go IGNORUJE. MYSLĘ , ZE EWA33 PODZIĘKUJE CI ZA OBIEKTYWNY WPIS O NIEJ , MOŻNA TROCHĘ WIĘCEJ NAPISAĆ , CHOCIAŻ UCHWYCIŁAŚ SEDNO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyganiał kocioł gar
franca,powtarzam,nie jestes inna od innych marudzących.Chcesz uchodzic za inna,nie wtrącającą się,nie piszącą głupot,a robisz dokładnie co innego.Dyskutujesz bezproduktywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyganiał kocioł gar
franca,nie jest wazne,ze o Ewce nie piszesz,ja tez o niej nie pisze,tylko o tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, we wszystkim masz racje i jestes bardzo madra 👄 ba, najmadrzejsz, a juz na pewno duuuuuzo madrzejsza od ewki i ode mnie. no. zeby nie bylozadnych nie porozumien. jeszcze raz 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka_baletnica
[zgłoś do usunięcia]franca ale ja o niej nie pisze tylko o was wiem , franca , piszesz o Ewie 33 i o wszystkich innych , którzy nią się interesują , bo jakbyś spojrzała to jest to temat nierozłączny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, i ty rowniez jestes bardzo madra i we wszystkim masz racje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka_baletnica
wiesz franca , jeszcze nie widziałam żeby ktoś napisał o niej coś pozytywnego :) szacun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyganiał kocioł gar
franca,a czy ja wposniałam cokolwiek o swej madrosci? Po prostu chcę Ci udowodnic,ze nie rżónisz sie ode mnie,od tych co tutaj piszą,bo udzielasz sie w tym temacie.Gdybys nie napsiała ani jednego nicka,to nie wiedzielibysmy o Twoim isnieniu,ale sama sobie udowodniłąbys wyzszosc swoja nad nami,bo po prostu ignorowałabys takie tematy i nie wypowiadała sie w nich czytajac tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie posiadam zadnej wyzszosci nad wami, wiec nie mialabym czego udawadniac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pappapappapaaooaoa
bardzo lubie p. Ewe i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o swojej madrosci nie musialas nawet nic wspminac. ona po prostu biej po oczach z twych spostrzegawczych wpisow ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyganiał kocioł gar
franca,twoja mądrosc tez bije po oczach,szczególnie jak nie dajesz za wygrana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×