Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość K a r e n

Grupa wsparcia od 7.01.2013 (do -10kg) + o życiu rozmowy :)

Polecane posty

Gość Natka.
Dżasminka od kiedy sie odchudzasz i ile Ci juz kg spadło na takiej diecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fddsfddx
czytam i czytam hmmm, kawa ty znowu n dukanie? a mialas na sb przejsc jest ona o niebo lepsza i zdrowa przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak pisałam, na tej diecie jestem od wczoraj, tym razem stosuję strategie nie ważenia się w trakcie, dopiero za miesiąc. dwa lata temu schudłam 12 kilo w 3 miesiące na diecie, która wyglądała tak: śniadanie jogurt z płatkami, 2 śniadanie owoc, obiad pełnoziarnisty makaron(3 dag) z pesto, pomidory z mozarellą i octem balsamicznym, kolacja sałatka, chodziłam też wtedy na fale radiowe, ale niezbyt pomogły w odchudzaniu, no i zaczęłam chodzić zamiast jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka.
W listopadzie chodzilam miesiac na silownie, wydałam 300 zł na karnet to byla dla mnie duza motywacja. Spadło mi około 8 kg. Karnet dlatego byl taki drogi poniewaz chodzialm tam na takie nowe urządzenie vacu power. Bieżnia pod cisnieniem. Moje cialo stało sie jędrniejsze w ogóle rewelacja. Tam przez pol h tracilo sie okolo 1200 kalorii. Niestety.. zaczełam mieszkac z TŻ, przez problemy dopadla mnie depresja no i sie zaczeło. Jedzenie, jedzienie, jedzenie, slodkie napoje, piwko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaagata
Hej Dziewczyny :) Ja też dzisiaj zaczynam .... Jestem też na innym forum ale widzę że tutaj też jest miło.... Więc moja dieta to MŻ Menu : 1 ŚNIADANIE : kromka chleba razowego + parówka 2 ŚNIADANIE: pół serka wiejskiego light + pół pomidora OBIAD: mały schabowy z piersi kurczaka + gorący kubek WZROST : 170CM. WAGA :79kg. POZDRAWIAM :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej aaagata - dzięki że wpadłaś, odwiedzaj nas na bieżąco :) Kurcze, może jednak ja zacznę pomalutku od dziś, chociaż już się zdemotywowałam, bo zjadłam pół paczki czipsów i parówkę... Ot cała ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaagata - a ten 'schabowy' w panierce? bo jesli tak, to moge Ci polecić fajny sposób na ograniczenie kalorii z bułki panierkowej - zamiast tego można panierować w ziołach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fddsfddx
moja dieta miała od dzis byc mz ale chyba nici z tego bo zjadłam dzis kawa z cukrem, krakowski precel z sezamem, 4 kawalki babki piaskowej cytrynowej ( takiej z biedronki) i i potem jeszcze raz taki precel tyle ze ze sola i to chyba jak do tej pory za duzo no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaagata
tak w panierce (niestety ) został wczoraj z obiadu .o panierce w ziołach nic nie słyszałam - z chęcią wypróbuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka.
aaa. zapomnialabym. Poradzcie mi cos :( mam okropny problem z przemianą materii. Moge sie załatwiac nawet raz na tydzien i moj brzuch wyglada jak wielki twardy balon. żadne activie i inne pierdoly nie pomagaja. A przy dietach przemiana jest jeszcze gorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaagata
K a r e n - zaczynamy od dzisiaj :) nie jest jeszcze zbyt późno ... po prostu zjedz teraz leciutki obiad i odpuść sobie kolacje :) ja też kolacje już odpuszczam , bo bede w pracy do 21:30 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka to ja nie pomogę bo mam podobnie :O fddsfddx - wiesz co, no ja też dziś już jestem zdemotywowana, ale spróbuję "walczyć" dalej, zjem skromny obiad i jakąś małą kolacyjkę, tzw. nieśmieciową :) No i mam zamiar przyjmować dużo płynów w postaci wody i herbat: zielonej i czerwonej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaagata
Natka polecam otręby ... na prawde super sprawa .... np. z garść otrębów z jogurtem naturalnym - tylko trzeba dużo wody później pić.... na prawde pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka.
aaaagata zjedz sobie tak o 19 jogurt. Bialko na kolacje przy diecie jest baaardzo wskazane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka.
oo wypróbuje :) wiecie co, zawsze pilam zieloną herbate litrami az tu nagle gdy wypije ją na pusty zolądek to tak mnie mdli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaagata
Jogurt zjem ale o 15 i później nic .... na 15:30 mam do pracy a tam raczej nie bede miala czasu na jedzenia a jeśli tak to najwyżej znowu jakiś jogurt do godziny 18 oczywiscie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka.
mnie to by ssało konkretnie gdybym od 15 nie jadła ;p kurcze musze ruszac tyłek. Sprzatanie mnie czeka i obiecałam TŻ ze jak wroci taki styrany z pracy to bedzie mial placuszki ziemniaczane. Macie jakies swoje dobre sprawdzone przepisy ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karitija
znajdzie sie też miejsce dla mnie? chętnie zrzuce ale samej nie udaje mi sie już od dawna...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaagata
ja ostatnio robiłam placki ziemniaczane na ostro albo z papryka czerwona .... w necie jest dużo przepisów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka.
karitija zapraszamy ! Ja sie odchudzałam tysiac piecset sto dziewiecset razy ale teraz sie uda, musi ! Tobie tez sie uda. Ile chcesz zrzucic? jaki wzrost ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karitija oczywiście :) Na placki ziemniaczane jako takiego przepisu nie mam, ale zawsze pomysły czerpię z Wielkiego Żarcia :P Tam są komentarze do przepisów i zazwyczaj wychodzą mi smaczne dania :P Wiecie co, już się nakręciłam na to odchudzanie od dziś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaagata
karitija - pewnie ..... WITAMY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do dań na ostro, tak mi do głowy teraz przyszło.. Słyszałyście coś o tej nowej diecie 3d chilli? Program do niej jest płatny, ale ciekawe założenia ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karitija
167 cm waga 54 ale głównie zależy mi na udach i tyłku to jakaś makabra i ten mój celulit od kilogramów tłuszczu i słodyczy które pochłaniałam kiedyś do dziś nie chcą odejść...:( już brak mi sposobów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaagata
WIELKIE ZARCIE HEHE SKAD JA TO ZNAM PRAWIE WSZYSTKIE MOJE OBIADY POWSTAJA Z TEJ STRONKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karitija
ale placki ziemniaczane to chyba nie służą odchudzaniu wręcz odwrotnie chyba że jestem żle poinformowana..tak mi sie kiedyś obiło o uszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaagata
3D CHILLI OBIŁO MI SIĘ O USZY ALE NIC WIĘCEJ ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karitija
też lubię to stronkę są na prawde fajne przepisy i łatwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka.
no ja slyszalam wlasnie o tej diecie 3d chilli ale nie mialabym czasu na takie gotowanie roznych wymyslow itd. po prostu musze sie uzbroic w cierpliwosc i wiecej sie ruszac. Kartija na cellulit najlepsze jest urzadzenie vacu power. Polecam z wlasnego doswiadczenia. Urzadzenie to znajdziesz w lepszych silowniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karitija naprawdę masz się z czego odchudzać? nie wydaje mi się, ale to też zależy od budowy :) Ja przy 165 ważyłam najmniej 52 kg i wydawało mi się że wyglądam b.dobrze :P Ale to już kwestia osobistego odczucia. Na cellulit polecam bańki chińskie, poczytaj o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×