Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość K a r e n

Grupa wsparcia od 7.01.2013 (do -10kg) + o życiu rozmowy :)

Polecane posty

Gość Natka.
Karitija placki ziemnaiczane to dla mojego głodomora jak z pracy przyjdzie, ja tylko sprobuje kawalek czy dobre, nic wiecej obiecuje. jak cos to bedziecie mogly mnie kopnąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karitija
3d chili słyszałam nawet jakieś filmiki na youtube z rezultatami mi się przewineły ale jakoś przeraża mnie swiadomośc ze podczas diety na malutki żołądeczek miałabym jeszcze na ostro się żywić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też sie dołączam, codziennie sobie powtarzam ze zaczynam a i tak nic z tego wychodzi, z tym paleniem to tez jakaś porażka:( może jak sie bedziemy wspierac to sie nam uda. Krótko o sobie: 23 lat. 175 cm 55kg, chciałabym tak mieć 50:( nie wyglądam zle, tylko te nogi straszne mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karitija
heh a ja uwielbiam placki ziemniaczane w każdej wersji najlepiej z sosem meksykańskim na mięsku wołowym i do tego ful sosu czosnkowego...mniam :) az sie rozmarzyłam ale dziś już jem oszczędnie więc chcę się zawziać i w końcu schudnąć skoro jest okazja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaagata
HEJ ZIMNE DŁONIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka.
zimne dłonie przeraziłaś mnie ;p ja mam 175 cm i jak wazylam 55 kg to bylam wręcz zasuszona. A jak Ty chcesz wazyc 50 to calkiem znikniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karitija
zimne dłonie przy twoim wzroście to raczej zdecydowanie szczupła wydajesz się być ja mam prawie 10 cm mniej i 54 kg! najgorzej nie wygladam ale moje udka już sie powoli zaokrąglają i dlatego muszę interweniować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz nie ma już do tego dostępu, wiadomo, chyba najlepszy czas na odchudzanie to lato, ale tak mi przyszło do głowy, gdyby te placki ziemniaczane zastąpić plackami z cukinii usmażyć bez tłuszczu na teflonie to może udałoby się zrobić zdrowy zamiennik ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka.
uhuhu Karen jakie TY masz pomysły ! good good !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaagata
KAREN DOBRY POMYSŁ JA UWIELBIAM PLACUSZKI Z CUKINII :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karitija
dziewczyny wlece zobaczyć później do was a teraz muszę się zebrać w sobie uszykować pyszny obiadek dla moich chłopaków i leciec po jakies wafle ryżowe dla mnie :) trzymajcie sie! i nie podjadać! wieczorem skontrolujemy nasze poczynania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno damy radę :) właśnie zjadłam moją porcję łososia i sałatę. zbliża się koniec semestru na studiach, więc bedę miała trochę stresu, który zdarzało mi się zajadać, ale na szczęście mój chłopak obiecał że mnie przypilnuje, mieszkamy razem, więc nie będzie wykrętów :) wieczorkiem zamierzam podłączyc dancemanię do kompa - trochę ruchu się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimne dłonie, jeśli chodzi o same nogi, to już tylko ćwiczenia i ruch, nie ochudzaj się, naprwade nie masz z czego :) Kurde zazdroszczę Ci wzrostu i wagi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie chodzi mi głównie o te uda, naprawde nie jestem z nich zadowolona:( dzisiaj to juz chyba sobie odpuszcze jedzenie skoro chcecie juz teraz zacząc, ponieważ zjadłam 2 ogromne ciastka francuskie z serem i do tego bułkę z tyńczykiem, kukurydzą papryką, sałatą i oczywiście majonezem..:( a i jeszcze 3 kawy z cukrem i mlekiem, ale duzo piję czerwonbej i zielonej herbaty bardzo mi posmakowały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie duzo sie ruszam, tzn nie biegam, nie chodze na siłownie, ale codziennie przechodzę ok 3 km z pracy i z powrotem, i uwielbiam szpilki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka.
no i ja ide robic te placki. Jak ja nie cierpie trzec cebuli do nich, zawsze wyje jak bóbr.. wieczorem do Was wpadne! 3majcie sie i niew podjadac, dla mnie to tez bedzie ciezka proba z tymi plackami ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaagata
karitija MIŁEGO DNIA I ,, DO ZOBACZENIA '' WIECZOREM :) MAM PYTANIE : WAŻYCIE SIE CZY SIE MIERZYCIE?? BO U MNIE W POKOIKU STOI WAGA .... DZISIAJ SIĘ WAŻYŁAM I NASTĘPNY RAZ ZAMIERZAM W PONIEDZIAŁEK I PÓŹNIEJ CO TYDZIEN W KAŻDY PONIEDZIALEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka, ja cebuli do placków nie trę, tylko kroję drobniutko, a jajko dodaję osobno żółtko a osobno ubite białko, sa wtedy mega puszyste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam manie codziennego porannego ważenia sie, jak ide do łazienki to poprostu nie mogę przejsć obojętnie obok tej wagi, dzisiaj było 54,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zrobię sobie dziennik tego co jem, będę mogła później to przeanalizować i wyciągnąć wnioski. Robiłyście kiedyś coś takiego? :P Zimne dłonie, to jednak Twoja decyzja czy chcesz się odchudzać czy nie, jaką decyzje podejmiesz i tak będziemy się wzajemnie wspierać :) Natka i Kartija do napisania wieczorem :P Agata - ja boję się zważyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś robiłam, ale z dnia na dzien przestałam, nie wiem dlaczego, moze poprostu coś ciągle jadłam małego i nie chciało mi sie bez przerwy tego zapisywac..a pijecie wodę w ciągu dnia? ja np sobie nie umiem wyobrazic dnia bez butelki (1,5l) napewno pomaga to w odchudzaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra zważyłam się - 58kg :P Matko, brakuje mi tylko 4 do najwyższej mojej wagi :O i -6kg do najniższej. Kurde :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karen, ja robiłam taki dziennik kiedyś, byl przydatny, bo widziałam mniej-więcej ILE zjadłam i to mnie powstrzymywało :) z tym, że ja tam jeszcze wyliczałam kalorie, białko, tłuszcze itd, więc było dość czasochłonne. dlatego teraz z góry ustaliłam co bede jeść, żeby nie musiec sie z tym bawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaagata
JA PIJE DZIENNIE 1,5L WODY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciągnęłam wnioski takie: że łatwiej mi będzie przytyć 4 kg niż schudnąć 6 :P :P :P Zimne ręce - ja kiedyś piłam z butelkę wody + 5 herbat, ale jakoś przestałam... Rzeczywiście wtedy byłam szczuplejsza i lepiej się czułam. Czas zacząć PIĆ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak apropo dziewczyny skoro zmotywowałyśmy sie na odchudzanie, to czy ma któraś ochotę rzucić palenie? bo ja bym chetnie to zrobiła, pół grudnia nie paliłam ale jakoś po sylwestrze wszystko wróciło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaagata
TAKI DZIENNICZEK JEST BARDZO DOBRY A JESZCZE LEPSZE JEST NAPISAC SOBIE NP. NA PARE DNI CO BEDZIE SIE JADLO I TEGO SIE TRZYMAC :) JUTRO CHYBA SOBIE TAKIE COŚ ZROBIE BO DZISIAJ NIE MAM JUZ ZA BARDZO CZASU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżasminka1989 rzeczywiście jest to pracochłonne, ale może uda mi się znaleźć jakiś program na kompa, albo na androida. Wydaje mi się, żę gdy będę coś takiego prowadzić, będzie mi łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaagata
PALENIE TEŻ Z CHĘCIA BYM RZUCIŁA ... KIEDYŚ UDAŁO MI SIE NA PÓŁ ROKU ALE JAKOS WRÓCIŁAM .... TYLKO Z TYM PALENIEM MOZE BYC CIEZKO PRZY DIECIE .... BO ZAWSZE JAK JESTEM GŁODNA TO CHOCIAZ PAPIEROS MNIE ,,RATUJE''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×