Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość K a r e n

Grupa wsparcia od 7.01.2013 (do -10kg) + o życiu rozmowy :)

Polecane posty

witaj karitija:) czuje sie super, poćwiczyłam z Ewą Chodakowską ale strasznie mnie łydki bolą, chyba za duzo tego wysiłku jak na pierwszy dzień, nie chce miec jutro zakwasów, ale musze sie postarać bo za 2 tyg ide na wesele i muszę sie wcisnąć w kiecke, której nota bene jeszcze nie mam:( u mnie zawsze zima śnieżna bo ja w górach mieszkam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karitija
pamiętam jak kiedyś koleżanka mi mówiła bodajże w liceum że ona się lekko zimą ubiera bo wtedy jest jej zimno i organizm musi więcej kalorii spalić żeby rozgrzać:D więc wg tejże teorii masz łatwiej:p. ojj....ale się rozmażyłam aczkolwiek ja nie lubię zimą gór ale za to wiosną, latem i jesienią są cudowne... muszę poczytać o tej chodakowskiej i zobaczymy co z tego wyniknie... kiedyś sporo biegałam to był mój sposób na życie nawet można powiedzieć :) ale nie mam możliwości bo dziecka nie mam z kim zostawić żeby pobiegać:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, moge sie dolaczyc? Udalo mi sie ostatnio z wagi ponad kilogram zejsc, ale przez ostatnie dwa tyg mialam przestoj i ze sportem, i ze zdrowym odzywianiem (duzo pracy i zbyt duzo smacznego jedzenia na swieta :( ). Na szczescie waga mi sie zbyt mocno nie wahala. Chcialabym zejsc tak do 54 kg, potem moze do 52-53 kg, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karitija :) kiedyś w 'dzien dobry TVN' pokazywali mamuśki biegające, podobno są nawet specjalne wózki :) chyba, że Twoja pociecha już w wózku się nie wozi, to gorzej ;) copo de nive - witaj :) zimne dłonie - aż z ciekawości włączyłam tą chodakowską, ale z moją kontuzją(p**** łokieć tenisisty) większości jej ćwiczeń nie mogę robić, pozostaje mi dancemata i piechotką na uczelnię(40 minut szybkim marszem) jestem bardzo zadowolona z dzisiejszego dnia, 4 dnia diety :) od jutra młyn - uczelnia, praca... miałam spory dylemat co zabrać ze sobą na zajęcia, bo siedzę na uczelni we wtorek od 8 do 20 i wybór padł na pieczonego łososia i surówkę z marchwi. Uzależniam się od łososia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karitija
copo_de_nieve- witamy:) dżasminka- niestety moja dzidzia ma już 4 lata i od jakichś 2 wózka nie uzywam:| w sumie nawet wczesniej by nie dało rady bo był taki wiercipięta że gdy pewnego razu wyszłam na rolki(jeżdziłam co wieczór) to bałam się że z wózka mi wypadnie pomimo szelek:| prędzej już z nim niedługo wyjde na te rolki ale muszę poczekać jeszcze troszkę bo ma kiepską koordynację młodzieniec:p...zobaczymy może wpadne na jakiś pomysł. dziewczyny jeśli chodzi o ćwiczenia w domu to ja jestem straszny leń nie lubię ćwiczyć w domu nie mogę się zmusić, kiedyś jeszcze biegałam na aerobik ale teraz nie mam z kim młodego zostawić:(. jedyne co mi zostało to brzuszki które robię juz ładnych pare lat z przerwą na ciąże 1800 tygodniowo tzn przez 6 dni w tygodniu codziennie 2 serie po 150 ...więc brzucha nie miałam i nie mam ale co z tego jak reszta psuje całość:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich:) coś pusto tutaj, śpicie jeszcze? :P ja juz po śniadaniu, rano kawa z mlekiem i cukrem a teraz zjadłam ciasko francuskie z serem, kurcze nie mam pomysłu co by jesc w pracy:( nie mam czasu rano na przygotowywanie posiłków, a wieczorem nie myśle o tym :( zajadam sie tymi słodkościami, które i tak mi już "zbrzydły" ale cos trzeba zjeść:( nosze aparat ort wiec nie mogę jeść nic twardego bo mi zamki sie odklejają:( a Wy macie jakieś pomysły na posiłki w pracy, uczelni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaagata
HEJ DZIEWCZYNY ... JA TEŻ JUŻ PO ŚNIADANIU : -DWIE KANAPECZKI Z PIECZYWEM CHRUPKIM WASA -KAWA BEZ CUKRU JA W PRACY PRZEWAŻNIE ZAWSZE JEM JOGURT NATURALNY 0% TŁUSZCZU + OWOC (OSTATNIO JEST TO PRZEWAŻNIE POMARAŃCZA )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaagata to malutko jesz w pracy, ja właśnie nie lubie jogurtów naturalnych, czasami wypije maślanke ale b. rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaagata
JAK MAM NA POPOŁUDNIE TO W PRACY JEST MOJA KOLACJA DLATEGO TAKA W MIARĘ LEKKA ... A CO DO JOGURTÓW I KEFIRÓW TEŻ KIEDYŚ NIE LUBIŁAM ALE KILKA RAZY SIĘ PRZEŁAMAŁAM I TERAZ NAWET MI SMAKUJĄ :) A KEFIRY SĄ DOBRE NA PŁASKI BRZUCH ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka.
no w koncu ! nie moglam do Was wejsc, bo laptop cos wariował ostatnio. Normalnie jest mi wstyd i należą mi się baty. Tak czytam jak Wam tu dobrze idzie a ja ? masakra. co prawda nie jadlam slodyczy ani fast foodow ale bylo tego troche za duzo no i przedewszystkim zero ruchow.. jakas chandra jesienna mnie dopadła i nie wiem jak mam sie z nią uporac. Nic mi sie nie chce, nic nie wychodzi, tylko spac i spac. Niedlugo egzaminy w szkole, powinnam szukac pracy a jak narazie to siedze i tyje. Lać mnie w dupe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaagata
NATKA SIE NIE PRZEJMUJ - WEEKENDY ZAZWYCZAJ NIE SŁUŻĄ DIECIE :( ALE NIE MOŻNA SIĘ PODDAWAĆ. MI SIĘ KOŃCZY ANTYBIOTYK I OD JUTRA LECĘ NA BASEN !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka.
Agata dzieki za slowo pocieszenia ale dla mnie weekendy są caly tydzien :P juz nie moge patrzec na swoj brzuch. Ostatnio TŻ mi nawet wypomniał ze ostro przytyłam, oczywiscie sie obrazilam jak to uslyszalam, ale ma racje :( kurde chcialabym pic maslanki z tego co pamietam bardzo są syte i maja mało kalorii tylko ta cholerna skaza białkowa. Agata basen jest najlepszy. Dobry na wszystko, na tluszcz, cellulit, good ajdija ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaagata
WIEM , ŻE BASEN DOBRY NA WSZYSTKO .... CHODZIŁAM OD LISTOPADA W MIARĘ REGULARNIE - TERAZ ZACHOROWAŁAM I MIAŁAM MAŁA PRZERWĘ . ALE KARNET JEST WIĘC OD JUTRA WRACAM DO PŁYWANIA ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka.
a powiedz mi co bedziesz jadła na obiad bo ja nie mam pomyslu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaagata
A NA OBIAD LECĘ ZARAZ KUPIĆ WARZYWA NA PATELNIE - USMAŻĘ BEZ OLEJU ALBO UGOTUJE SOBIE :) POLECAM Z BIEDRONKI - JAKOŚCIOWO I CENOWO BARDZO DOBRE :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka.
ooo super pomysł ! i ja tak zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puchata kotka
Cześć. Mogę dołączyć? akurat dziś od rana zaczęłam :). Co prawda moim celem jest pierwsze 7 kilo, ale to chyba nie kłopot :). Jestem łasuchem cukrowym i postanowiłam to zmienić. Kiedyś schudłam 12 kilo, 3 wróciły, teraz ciąg dalszy :). Mam to szczęście, że na diecie mogę jeść owoce, oczywiście nie obżerać się nimi. Ale nawet te 2-3 dziennie nie wpływają negatywnie na spadek wagi. Zaczynam odcukrzanie swojej pupy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka.
powiedzcie mi dziewczyny czy moze ktoras z Was bierze tab anty ? ja od tego tak bardzo przytyłam, napuchłam wręcz wodą. Czuje sie po prostu spuchnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puchata kotka
Warzywa na patelnię,to świetne rozwiązanie. Ja dziś mam warzywny krupniczek, kasza dobrze wpływa na układ pokarmowy. Najgorsze są wieczory: dzieci, mąż w domu i na pewno będą mnie kusić wszystkim co się da :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaagata
HEJ PUCHATA KOTKA :)) PEWNIE IM WIĘCEJ TYM LEPIEJ :)) NAPISZESZ COŚ WIĘCEJ O SOBIE : WAGA WZROST JAKA DIETA?? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka.
Witaj kotka :) no ja tez tak mniej wiecej 7 kg chce zrzucic ale jak uda sie 10 i bede wazyla 60 kg to bede idealna, wg mnie oczywiscie ;p jestem wysoka i mysle ze tak waga to takie moje marzenie. Ile masz lat ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaagata
JA BRAŁAM ROK CZASU TABLETKI ANTYKONCEPCYJNE... I NIE WPŁYNĘŁO TO NA MOJĄ WAGĘ .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaagata
NATKA PRZEJDŹ SIĘ DO GINEKOLOGA I POWIEDZ ŻE PUCHNIESZ OD TYCH TABLETEK NIECH CI ZMIENI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh dziewczyny narobiłyście mi smaku na te warzywa:) ale w domu mam jeszcze kure nadziewaną, mniam :) i chyba sobie te ważywka odpuszczę:) dzisiaj w pracy do 16 wiec w domu bede pewnie dopiero ok. 18, pozniej małe sprzątanie i skalpel z Ewą Chodakowską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka.
wiesz, juz raz zmienialam, tak po prostu widocznie musi byc w moim przypadku. Te tabletki są dobre z tego co slyszalam od roznych osob, biore je ponad pol roku. Moze to po prostu moja wina ze sie roztylam, zaczelam pochlaniac duyze ilosci slodyczy, malo ruchu itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czym zastąpic cukier? jakos nie wyobrażam sobie kawy nie posłodzonej a wypijam w ciągu dnia 3 :/ kupiłam sobie raz stewie paragwajską (naturalny słodzik) ale zmienia smak kawy i nie podeszła mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka.
zimne dłonie pewnie masz racje.. moze tylko zwalam wine na tabletki. Zimne ile masz lat ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×