Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BasiaNieszczesliwa

Mój mąż jest prawiczkiem!

Polecane posty

Gość maz autorki jest egoista
zaklamanym:O frajer, ktory myslal, ze bedzie z nim jakas kobieta i nie bedzie chciala np dziecka czy samego seksu przez 30 lat malzentwa, a on sobie bedzie focha strzelal i wychodzil jak bedzie chciala z nim pogadac, co za cwaniak:O zmarnowal kobiecie 5 lat zycia, oklamywal ja, przywiazal ja sobie, a ona mu wspolczucie okazuje ... juz nie chodzi nawet o sam seks, a o zwodzenie, oklamywanie, brak szczerosci od samego poczatku, chcial sie typ ustawic, uwiazac sobie kobiete, by nie zostac sam, a nie przyzna sie ze ma jakis problem i do lozka nie chce albo nie moze isc, bo nie mial by szans na planowanie z kobieta rodziny, a tak to wymyslil sobie ze jest religijny, chce po slubie, a tu dupa, klamstwo na klamstwie, co za dno:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie tak jak powyżej
napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igor...
Baśka, daj głos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egoist
To prowo smutnej Basi i moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schizoidalny
Być może nie chodzi o egoizm a po prostu o chęć pochłonięcia się fantazjowaniem na jawie w samotności. Do tego nikt nikomu nie jest potrzebny. Ja gościa w zupełności rozumiem. Samowystarczalność w 100 % - walenie konia w razie konieczności, a takto fantazjowanie o rzeczach o ktorych wam, przeciętnym parobkom, sięnawet nie śniło. Ja zastanawiałem sie nad kwestiami życia w kosmosie, tego, ze galaktyk zwierających Życie w naszej Wszechswiecie jes6t wiecej niz wszystkich ziaren piasku na wszystkich krańcach tego świata, nie licząc oczywście księżyca, ktory wydaje mi się również niezwykle fascynujacy jako temat do fantazjowania, bo najprawdoposdobniej są tam bazy kosmitów. I dlatego też jestem z wyboru prawiczkiem po wsze czasy, gdyż oddałem się nie kobiecie, a idei istnienia życia pozaziemskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaauuuuuuuuu
Schizoidalny,fajnie gadasz, to znaczy piszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schizoidalny
Kontemplacja wszelkich teorii paleoastronautycznych zastąpiła w moim przypadku jakąkolwiek chec podejmowania obcowania płciowego. Czuje sie z tym znakomicie, gdyż mam wielkie idee, zamierzam potwierdzić twierdzenia Ericha Von Danikena i Giorgio A. Tsoukalousa dotyczące paleokontaktu przedstawicieli zaawansowanych cywilizacji pozaziemskich z ziemianami, którzy uznali ich za bogów. Stąd mamy religię - kłamliwe opium dla ludu, które bazuje na zamazanym a właściwie zupełnie zniekształconym obrazie - i to nie daje mi spokoju. Paląc ziele jestem dodatkowo w stanie natychmiast kojarzyć fakty te, o ktorych juz przeczytalem z tymi, ktore wlasnie czytam. Powoduje to we mnie podniecenie porównywalne z tym, co wikeszosc ludzi okresla mianem spełnienia seksualnego. Nie mam żadnych znajomych którym mogłbym to powiedzieć i doskonale się z tym czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiaNieszczesliwa
Moi mili, dziękuję, że czekaliście na moje wpisy. Nie byłam w stanie wcześniej napisać. Tym bardziej, że nie ma co napisać. On się jeszcze nie pojawił! Nawet nie dzwoniłam, nie będę się narzucać. Kiedyś musi wrócić, tu ma laptopa z ważnymi dokumentami firmy, więc powinien być dziś albo jutro rano. Spałam do 13 po proszku, potem przyechała moja koleżanka. Widziała, że coś jest nie tak. Powiedziałam tylko, że się mocno pokłóciliśmy. Wymysliłam jakąś historyjkę. Jak ja bym chciała się z nim tak po prostu pokłócić o jakąś inną sprawę, a potem pogodzić w łóżku. Ale nie wierzę już, że będziemy normalnym małzeństwem. Za dużo złego się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty mówisz dziewczyno? jak to nie wrócił??? tyle czasu? Boże,to wasze małżenstwo nic dla niego nie znaczyło,zeby tak łatwo się poddał i przekreslił wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz wziąc się w garść,znaleźć siły na rozmowę z rodziną swoją i jego, na rozwód, apotem na ułożenie sobie zycia z normalnym męzczyzną,który będzie cie pragnął i kochał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyona
Hey,a moze gdybys pogadala z przyjaciolka to by ci troszke ulzylo?jestem z toba.Bardzo nie wporzadku sie zachowal zostawiajac ciebie z tym na noc.Mysle ze on zostal skrzywdzony lata lemu I nie moze sobie z tym poradzic.Jesli tak to trzeba mu pomoc,tylko on musi byc szczery I sie otworzyc.trzymaj sie dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkmnnn
Ale on jest normalny co wy od niego chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiaNieszczesliwa
Wiem, muszę być silna. Być może tak jak pisała "przeszłam osobiście takie coś" nigdy nie dowiem się prawdy. To boli straszliwie boli. Ja sama czuję, że muszę poszukać pomocy u psychologa, może psychiatry bo to wszystko mnie przerosło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jego rodzina porozmawiaj,wina jest po jego stronie tylko i wyłącznie. obłudny zakłamany huj z niego. oszukiwał cię perfidnie i zwodził latami,a ty zakochana w to wierzyłas:O porozmwiaj z jego rodziną---zrzucisz ten cięzar z siebie. a on sie wstydu naje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuurzeszkurde
jkmnnn - skoro tak uważasz to z całego serca życzę ci abyś spędził/spędziła całe życie z takim normalnym osobnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egoist
Co za poyebene prowo :O Wymyslalem lepsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez sensu pisza...od razu rozwod i po sprawie??? wezcie sie ludzie ogarnijcie!!! przeciez ona go kocha, chce mu pomoc. Fakt, ciezko jest zyc po czyms takim. Ale rozmowa z jego rodzina nic nie zmieni. tym bardziej zamknie sie facet w sobie. a moze jemu trzeba pomoc?? moze ma faceta i sie wstydzi?? do sprawy trzeba podejsc delikatnie...a nie wy jak zwykle rozwod albo uniewaznienie i po sprawie... sprobuj pogadac z przyjaciolka najpierw. przeciez ty nic zlego nie zrobilas, nie masz sie czego wstydzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko coz za
bzdure wymyslilas:/ wyszedl i nie wrocil. wyszedl po zapalki i wrocil za 20 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schizoidalny, mam podobnie. Od jakiegoś czasu analizuję te teorie i uważam że są bardzo ale to bardzo interesujące. Jakbyś chciał pogadać o pozaziemskich, albo po prostu porównac i wymienić informacje. to pisz: owned665@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddddddddddd
wróci za 25 lat,autorka będzie bawiła wnuki( pusci się z jakims chłopem),a on zapuka do drzwi i powie: MOja ukochana zono!!! przemyslałem wszystko,wróciłem do ciebie,bo zyć bez ciebie nie potrafię. i autorka wejdzie na kafe i dopisze ciag dalszy opowieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezu,jakbym czytał o sobie;/
moja zona jest dziewicą i za nic nie mogę jej przekonać,zebysmy zaczęli wspołzyć. przed slubem zwlekała z seksem,odkładała na PO SLUBIE ale do tej pory nie doszło do współzycia. i tak się juz męczę 25 lat bez nadziei na wspólne dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym takiego
chciała-co nie żyje seksem i go nie lubi. A do autorki albo jest impotentem,albo może zazywa jakieś leki co mu uniemożliwiaja albo odbieraja ochotę na cokolwiek?Nie choruje czasem na nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka napisze jak tylko jej
ukochany wróci z dalekiej podrózy za 25 lat. wyszedł i przepadł na najbliższe 25 lat. Musi chłop sobie wszystko przemysleć,tak jak ślicznie kontynuowała opowiadanie autorka. wróci w 2038 roku i powie,że jednek chce wyznać jej całą prawdę i autorka wejdzie na kafe i dokończy tą piekną baśń o zaginionym królewiczu do konca. i bedzie happy end:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka napisze jak tylko jej
wspólczuję wam ptasich mózgów. tępych i ograniczonych,że łykacie to jak pelikany. autorka to podstarzały alfons,ktory pod wpływem prochów wymyslił sobie niezłe provo i ma z was polewkę,ze tak się troszczycie i łykniecie wszystko co wam rzucą🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ert45678+=
Ok tam brak seksu nie przesadzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam za wytrwałość! Ja bym chyba nie wytrzymała tak długiego czasu. Może rzeczywiście ma faceta na boku skoro późno wraca i nie chce się kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkl
wymyslone prowo, toz to nIe trzymie sie kupy i dopy czyzby projekt kafe sie odezwal-kotka na betonie czy dachu jakos tak:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjsb xjs xms xśx sx
autorka napisze jak tylko jej ukochany wróci z dalekiej podrózy za 25 lat. wyszedł i przepadł na najbliższe 25 lat. Musi chłop sobie wszystko przemysleć,tak jak ślicznie kontynuowała opowiadanie autorka. wróci w 2038 roku i powie,że jednek chce wyznać jej całą prawdę i autorka wejdzie na kafe i dokończy tą piekną baśń o zaginionym królewiczu do konca. i bedzie happy end :D X X wspólczuję wam ptasich mózgów. tępych i ograniczonych,że łykacie to jak pelikany. autorka to podstarzały alfons,ktory pod wpływem prochów wymyslił sobie niezłe provo i ma z was polewkę,ze tak się troszczycie i łykniecie wszystko co wam rzucą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiesiuNieszczęśliwy
moja zona jest dziwicą,mimo,że od slubu minęło 17 lat. Tak mnie zwodzi juz tyle lat,a ja głupi wierzę,ze to może w końcu się zmieni:O JAK MYŚLICIE? MAMY JESZCZE SZANSĘ UTRZYMAC NASZE MAŁŻENSTWO??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×