Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mariola89k

odchudzanie-07.01.2013 ;-) zapraszam

Polecane posty

Gość gość
wszyscy sie poddali,ze taka cisza ? u mnie jutro bedzie 7 tydzien diety schudlam 4 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Jula. Za twoją radą kupiłam ze strony empiku tą książkę Odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii. Na razie tylko przejrzałam, ale wszystko wskazuje na to, ze jest świetna i 100% w temacie. Cena też super. Dzięki w końcu do lata nie daleko, zrzucanie wagi czas zacząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulpet92 ANDŻELIKA
Hej dziewczyny ... byłam dzisiaj na fb i znalazłam tam taki profil jak Motywatornia . wiecie co tam są za zdjęcia?? metamorfozy dziewczyn, z "pulpetów" , a teraz są chude laski. ja jestem taka zakompleksiona, jak to oglądam to zamiast mnie motywować, tylko mnie to dobija i się załamuję. jak one to zrobiły ?? CO MUSZĘ ZROBIĆ, CO ROBIĆ BY MIEĆ PŁASKI BRZUCH? jak ćwiczyć ? co ćwiczyć ? ile? ;( ja ogólnie nie jestem gruba, jestem proporcjonalna co mojego wzrostu, figury... ale chciałabym schudnąć . niedługo lato, zaraz wiosna, ja mieszkam koło GDAŃSKA, już od dłuższego czasu jest piękna pogoda, a ja zamiast zacisnąć d**ę, się obżeram, a wtedy płaczę. nie pamiętam kiedy byłam ostatnio na rowerze. chodzę na tą zumbę, ale co to da, jak ja (jak nigdy) całą czekoladę zjem, duże chipsy, solidny obiad ... ;( i jak zwykle po nim idę spać. ja się chyba nigdy tego nie oduczę ;( pomóżcie mi ten brzuch zgubić ;( Mam zamiar się jutro zważyć, pewnie znowu przytyłam, ale powiedziałam sobie, że jutro poniedziałek i od nowa wchodzę na rower!! nie wiem ile to potrwa, ale muszę. bo czuję, że mi stawy zaczynają znowu szfankować i wszystko mi skrzypi ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andzelika po prostu musisz tego bardzo chciec i sie uda ,nie mozesz sie poddawac i koniec kropka .Nie kupuj czekolad i slodyczy i nie bedziesz jesc! u mnie w domu co tydzien pieką jakies slodkie placki ,ale sie powstrzymuje chyba,ze nie dam rady to ukroje kawalek i tyle . Staram sie odzywiac zdrowiej kupilam platki owsiane ,kasze gryczana itd. Od czegos musisz zaczac . Ja schudlam 4 kg brzuch sie minimalnie zmniejszyl ,ale wciaz sie odchudzam .Co do cwiczen to wybierz jakies cwiczenia ktore lubisz ,mozesz zaczac od 30dniowych wyzwan np przysiady itp jest tego mnostwo na necie poszukaj i cwicz . Samo sie nie zrobi wiec nie narzekaj tylko wez sie do roboty . Ile wazysz?ile wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulpet92 ANDŻELIKA
Ważyłam 95kg. Teraz mam 88.1kg (bo schudłam w tym tyg pół kg) ;) !! mało... wiem. od listopada się męczę i mam wahania i coś podjem, albo jakieś uroczystości, albo chociaż to, że pracuję w spożywczym sklepie . MASAKRA! Ale nie poddam się!! lato już za rogiem i koniec. teraz zjem śniadanko i śmigam na rowerek. nie ma co buczeć, przecież mamy taką piękną pogodę, że chce się ŻYĆ!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulpet92 ANDŻELIKA
Aaaaa... a mój wzrost to około 173 cm . ;) 88.1kg , 173 cm .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, mam ostatnio strasznie dużo problemów, szukam pracy, rozchorowałam się mocno i w ogóle strasznie mi się na głowę wszystko posypało. Nie wiem ile schudłam od ostatniego czasu bo waga mi się zepsuła i nawet nie mam pieniędzy, żeby kupić nową:// Jeśli chodzi o jedzenie to jem kaszę nadal, ale wplatam jakieś rzeczy typu chleb razowy, jogurt, serki wiejskie, topione, dżemy..czyli w sumie zaczęłam powoli już jeść coraz bardziej zwyczajne rzeczy. Po ubraniach widzę, że chyba nadal coś chudnę, ale bez wagi ciężko mi to ocenić, a może tylko mi się wydaje? Strasznie mnie dobiło ostatnio wszystko:( odezwę się za jakiś czas, może będzie trochę lepiej. Nikola, cieszę się, że chudniesz i, że się nie poddajesz!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapałkaaa
witam dziewczyny, od jutra zaczynam diete 10 dniową białkową Jutro dzień kefirowy i duuuzo wody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NSblond
Hej wszystkim. Ja również postanowiłam się wziąć za siebie. Zamierzam tak wytrwać, aż do wakacji i liczę na efekty :) Wzrost 170 cm - na dzień dzisiejszy waga 52,8 kg, udo 53 cm, pośladki 92 cm, biodra 84 cm. Praca, studia, obowiązki domowe - nie zawsze jest czas, dlatego min. 3 razy w tygodniu ćwiczenia: na uda, pośladki oraz brzuch - ok. 40 min. Dieta - raczej nic specjalnego, wiadomo nie opychać się słodyczami, ale to nie znaczy żeby w ogóle ich nie jeść. A najważniejsze - nie opychać się na noc żarciem :) Z piwka nie zrezygnuję, aczkolwiek max. ilość to 2 razy w tyg (pewnie wypadnie w week) Więc zaczynamy i się wspólnie motywujmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatkaZagadka
Hej Kochane :D U mnie pomalutku ale nie poddaję się :) 7.5kg w dół Andżelika ja też mieszkam niedaleko Gdańska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny polecam wam ketony malin w tabletkach! bralam i schudlam 9kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście polecam trenera i dietetyka adammamrot.pl Świetny jest, ja z nim schudłam już w ciagu 6 tyg 9 kg, bez cwiczeń, bo na nie nie mam czasu. Nie chodzę głodna i czuję się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NSblond
Gość ---> ja nie chcę schudnąć, tylko popracować nad sylwetką. Waga tu nie ma nic do tego, byłam na analizie składu ciała co potwierdziło, że muszę popracować nad tkanką mięśniową. Dlatego też nie stosuje diet, ograniczam jedynie jedzenie na noc ( co robiłam codziennie) no i oczywiście trzeba ćwiczyć, ćwiczyć i ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dość długo borykałam się ze sporą nadwagą i choć próbowałam coś z tym zrobić nie było efektów. Mija już drugi miesiąc gdy jestem na kuracji odchudzającej a mianowicie spora aktywność fizyczna i ograniczenie jedzenia oraz stosuje suplement wspomagający Ultra Slim do zakupu którego zachęciły mnie statystyki i opinie na http://www.najlepsze-suplementy24.pl Od początku kuracji udało mi się zrzucić już 9kg z czego jestem bardzo bardzo zadowolona. Polecam bo warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_nika
Na mnie Ultra Slim też podziałał pomógł mi zrzucić 7kg w niecałe dwa miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulpet92 ANDŻELIKA
PATKA ZAGADKA a skąd jesteś dokładnie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Problematyczna21_57_156
Cześć Wam. Mam problem i potrzebuję życiowej rady w temacie odchudzania:) Jestem na dość rygorystycznej diecie, mianowicie rano staram się zjeść większość potrzebnych kcal. Zjadam zupę (np marchew, seler, brokuły, kalafior, fasolka zielona, kurczak) albo serek/dwa wiejskie albo ser biały z pomidorami , zawsze jakiś owoc. W pracy (lekka, nie przemęczam się) jem tylko 2-3 jabłka, wracam na kolację też coś lekkiego, staram się bez węgli. Przez pierwsze 3 tygodniu schudłam 4kg, teraz od przynajmniej dwóch nie schudłam nawet 10dag, w ogóle nie widać po mnie schudnięcia tych 4kg:/ Zaczęłam też codziennie 40-60 minut biegać na orbitreku, ale też nie ma efektów. Czy ktoś się orientuje, dlaczego przestałam chudnąć? Nie mam dużej nadwagi, ale chcę poprawić swoją sylwetkę żebym się z nią dobrze czuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulpet92 ANDŻELIKA
PROBLEMATYCZKA jeżeli to są twoje wymiary jak w twoim nicku, to nie sądzę żebyś miała jakiś problem ze sobą, a jeżeli tak jest to dwa serki wiejskie na śniadanie to nie jest prawidłowe odżywianie, my też "niektóre" prawidłowo tego nie robimy, ale moim zdaniem twoja dieta mija się z celem. Jeżeli przeczytasz skład serka na pierwszym miejscu jest ŚMIETANA. to nie jest Twaróg. Powinnaś jeść częściej i mniej. nie mniej niż 2h i nie dłużej niż co 5 h. Najlepiej jeść co 3. Rano w zależności jak chcesz powinnaś zjeść np o 9tej dwa jajka i jeden pomidor, na drugie śniadanie o 12tej jogurt naturalny z musli i do tego jakiś owoc, o 15 obiad (tak jak lubisz) i o 17tej kolacja np surówka która ci została z obiadu ;) 3x w tyg po 40 min (wydaje mi się, że znajdziesz tyle czasu) by poćwiczyć . ;) pij 1.5l wody dziennie. Najlepiej 2, ale 1.5l wystarczy. nie jedz słodyczy, unikaj pieczywa, a jeżeli nie potrafisz bez niego żyć ;p nie jedz świeżego, jedz np wczorajszy. Dużo ludzi o tym nie wie, ale "wczorajsze" pieczywo działa na nasz żołądek jak błonnik, a świeże pieczywo niestety odkłada się w organizmie. Ha! Sama mam ze sobą problem, czasem mam takie loty i płaczę, ale babeczki tutaj są bardzo fajne i cię będą motywowały ;) Właśnie sama zachowałam się jak Pani Profesor ;D ja to wszystko wiem, tylko, że czasem łatwiej jest zjeść czekoladę niż się pomęczyć ;) To co napisałam, to tę wiedzę nabyłam u dietetyczki także nie olewajcie tego. Polecam Ewcie Chodakowską na FB i Motywatornię na FB ;) Jeżeli chodzi o mnie to aktualnie mam anginkę i się męczę, jestem taka obolała, ale już jest lepiej ;) tylko opuściłam zumbę i basen i na rowerku nie byłam ;/ bardzo chcę schudnąć i mieć taki umięśniony brzuch jaaaaaaa marzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andźka
Witam Dziewczyny! Byłam typem pączka,który niby nic nie jadł,a rozrastał się coraz bardziej..Ostatnio zawzięłam się,zrobiłam dużą porcję frytek na pożegnanie i od 2tyg jestem na diecie.Oczom nie mogłam uwierzyć,ale ze 122.2 kg(!),zrobiło się 115.6kg!! Jem ok 1000kcal i popijam ocet jabłkowy.Przyznam,że polubiłam ten nowy stajl.Gotuję,pakuję w pojemniczki,nie głoduję bo mam 5posiłków,ogólnie rewelacja!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_KR
Cześć Dziewczyny! Zaczynam odchudzanie. Wspaniale Wam idzie, zazdroszczę:) Kiedyś schudłam 12 kg, więc da się. Obecnie też chcę tyle schudnąć, myślę, że zajmie to jakieś 10 mcy, bo bardzo wolno chudnę, taki mam fatalny metabolizm. Nie mogę uwierzyć, jak czytam, ile kg niektórzy potrafią zgubić w pół roku. U mnie tak średnio 1 kg na mc. Ma to ten minus, że można się zniechęcić, tak to wolno idzie. No nic, postaram się trzymać. Lecę na siłownię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_KR
Hej, zagląda tu jeszcze ktoś, czy już wszyscy porzucili odchudzanie?:) Jak Wam idzie? Ja po wczorajszych sztangach mam takie zakwasy, że nie mogę wstać. Jutro mam zamiar znowu iść na siłownię, a dziś tylko trochę rozciągania i oczywiście dieta. Największym moim problemem są słodycze. chciałabym je jakoś sobie obrzydzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem co z tymi dietami jest wszystkie te diety jakies dziwne sa czy cos :) www.youtube.com/watch?v=G4uoOwny5Uo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie słuchajcie bzdur o tych suplementach proszkach i innych go..ach. Trafiłam na książkę odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii. Tam napisali jak naprawdę działa nasze ciało, tkanki. Teraz wiem co diety robiły z moim organizmem czemu źle sie czułam i ciagle efekt YoYo, o kasie na te prochy nie wspominając. Teraz od pół roku żyję wg metod Nowaka z tej ksiązki. Zero chemii, sama natura 9 kg mniej i rewelacyjny stan zdrowia. Mampowera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota_32
Nie każdy ma czas by kierować się jakimiś zasadami z książki. Poza tym niesprawiedliwe jest ładowanie wszystkich suplementów do jednego wora. Ja przetestowałam sama na sobie i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katia2014
Z autopsji polecam bardzo dobre oryginalne Zioła Tybetańskie. Jest naturalny susz ziołowy a nie chemia. Efekt schudnięcia w cztery miesiące 12-15 kg pewny na sto procent. Dodatkowo bardzo wzmacniają się włosy i paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wierzę w dietę ale nie jakąś wymyślną, tylko w 5 posiłków dziennie,********ajlepiej codziennie i dobry, naturalny suplement, który pomoże nam ograniczyć wchłanianie słodyczy i przyspieszy metabolizm, np.2Be Slim, który dodatkowo kosztuje niewiele i wystarcza na miesiąć. Polecam też, szczegónie przy utracie większej ilości kg., smarować się codziennie jakimkolwiek balsamem, bo to zapobiegnie wiotczeniu (zwisaniu nadmiaru) skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a bardzo poważnei rozmyslam skorzystanie z magrego odchudznai w Gaca System, słyszałyście może o tym systemie odchudznaia, podobno ludzie gubią ogromne ilości kilogramów, a może któraś z Was już tego korzysta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Gacy wiele słyszałam, ale póki co zamawiam mobilną dietę i ćwiczę z chodakowską ;p po 3 tygodniach już mam pierwsze efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmienswojezycie1
zmienswojezycie1(kropka)blogspot(kropka)com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×