Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mariola89k

odchudzanie-07.01.2013 ;-) zapraszam

Polecane posty

Gość Elka33
Próbowałam już wile sposobów by zgubić wagę. Niestety efektów nie było bądź były znikome. Teraz sięgnęłam op suplement polecony przez koleżankę a mianowicie Ultra Slim. Ona go stosowała i efekty bardzo fajne. Sprawdzałam w rankingach i jest to suplement najczęściej wybierany oraz cieszy się najlepszymi opiniami. www.najlepsze-suplementy24.pl to stronka którą podesłała mi koleżanka sama tam kupiłam. Od 10 dni tak jak przy poprzednich kuracjach jestem aktywna fizycznie i ograniczyłam jedzenie + teraz stosuje Ultra Slim. Już po tak krótkim czasie zrzuciłam ponad kilogram wiec suplement przynosi pożądane efekty. Już nie mogę się doczekać gdy osiągnę wymarzony cel wagi i figury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goodlive
hej jeżeli chcecie zadbać o swoje zdrowie i dzięki temu mieć dobrą przemianę materii, szczupła sylwetkę. Musicie zdać sobie sprawę jak wielkie znaczenie ma dieta! dzięki niej, tylko i wyłacznie uda Wam się zrzucić nadwagę. Organizm jeżeli odpowiednio odżywiamy, a nie mam tu na myśli diety cud na odchudzanie, która pożniej przekłada sie na efekt yo-yo, zaczyna on sam spalać tkankę w ilościach wręcz nie możliwych do osiągnięcia fizycznie. ćwiczenia pomagają nam ukształtować i ujędrnić sylwetkę. Jeżeli jesteście zainteresowani wiedzą w tym temacie, którą mam, przykładowymi daniami- mogę pogadać na PW. piszcie na maila, flavonlive@gmail.com mam wiele znajomych które same praktykowały i się pozytywnie przekonały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weranika27
Ja jestem przeciwniczka roznych pigulek i wspomagaczy. jedyne co stosuje na sobie z zadowalajacym efektem to przyspieszyc metabolizm. jest tego troche w internecie ja znalazlam cos takiego app.getresponse.com/site/ebook777/webform.html?wid=2423603&a mp;u=tt8N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia lala
Witam was ja uważam zeby skutecznie pozbyć się tkanki tłuszczowej trzeba ją zaatakować z każdej strony, ja łączę dietę, biegam i robię brzuszki, mam zamiar też rozpocząć zabiegi kriolipolizy. Słyszałam że to skuteczna metoda na brzuch, jest też bezpieczna, w estetice w Krakowie jest nowe urządzenie do krio, mam zamiar tam sie wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ile lat ja się męczyłam ze swoją wagą..Po ciąży stosowałam chyba większość z możliwych środków na odchudzanie i niestety nie przynosiły żadnych efektów a miałam do zrzucenia 12 kg Na tabletki z zieloną kawą skusiłam się po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii i bardzo dobrze zrobiłam gdyż naprawdę schudłam 5kg po miesiącu stosowania:) nie mogłam uwierzyć że w końcu coś działa na moją wagę:) Kapsułki zamawiam z http://www.sklep-vitality.pl/409-green-coffee-1600-800mg-90-kapsulek.html stosuję w dalszym ciągu i czekam na kolejne efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awłaśniezetak
Prawda jest taka że wszystko zależy od tego jaki kupi się produkt ja próbowałam naprawdę wielu środków ale żaden nie przyniósł takich rezultatów jak Acai berry 900, jest naprawdę skuteczny w miesiąc już schudłam 5 kg, stosuje te tabletki w dalszym ciągu mam nadzieje że efekty będą jeszcze lepsze. Przy zakupie produktu należy szukać oryginału dlatego ja kupiłam od producenta http://track.acaiberry900.pl/product/AcaiBerry-900/?uid=2186&pid=129&bid=advandec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, jak chcecie sobie obrzydzić słodycze, to poczytajcie ile rakotwórczych składników zawierają...! moja córka studiuje w szkole promocji zdrowia, jak mi tą wiedzę do domu przyniosła oboje z mężem odstawiliśmy kupne, czyli tzw 'sklepowe" słodycze i w jakieś 6-8 miesięcy obydwoje schudliśmy po równe 10 kg :) A wcześniej uważaliśmy, że naprawdę niewiele słodyczy jemy ... :) batonik, parę ciastek, albo czekolada na pół dziennie... Zaznaczam, że nie jesteśmy grubi: ja przy wzroście 171 z 64 kg schudłam na 54... Bez żadnej diety, ani aktywności fizycznej (niestety - czas pomyśleć też o tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AFRODYTA  NOWA
Dziewczyny te wszystkie tabletki , jagódki i ziółka to lipa , jedyny na rynku polskim choć jeszcze mało popularny bo to nowość a konkurencja go zasłania to właśnie te plastry , można na razie je nabyć tylko w jednym miejscu , ale one działają , :http://allegro.pl/plastry-odchudzajace-i4242831389.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Bardzo serdecznie zapraszam na stronę www.gateway-hit.pl znajdziecie tam urządzenia do masażu doskonałe na cellulit i odchudzanie, urządzenia do pielęgnacji twarzy do użytku w domu nie trzeba płacić za kosmetyczkę :) ultradźwięki do twarzy i ciała doskonałe do wtłaczania preparatów na cellulit czy zmarszczki :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Bardzo serdecznie zapraszam na stronę www.gateway-hit.pl znajdziecie tam urządzenia do masażu doskonałe na cellulit i odchudzanie, urządzenia do pielęgnacji twarzy do użytku w domu nie trzeba płacić za kosmetyczkę :) ultradźwięki do twarzy i ciała doskonałe do wtłaczania preparatów na cellulit czy zmarszczki :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oprócz diety 5 posiłków dziennie, ćwiczeń 3 razy w tygodniu jeszcze wypróbowałam nową metodę coax to taki zabieg zamrażający komórki tłuszczowe i już po jednym zabiegu mam 2 cm ubytku, w krakowie w estetice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi1234
41 lat zajęło mi zrozumienie, że stosowanie restrykcyjnych diet mija się z celem. To jest jak syzyfowa praca, a potem ten irytujący efekt jo-jo. Cały czas w głowie mam potem pytanie, po co ja się tak męczyłam, jak nie ma efektów. Jakiś czas temu koleżanka poleciła mi Figurin Slim, który jest suplementem diety. W składzie można znaleźć algi brunatne i opuncję, które odpowiadają za ograniczenie wchałaniania i wspomaganie wydalania niestrawionego tłuszczu z organizmu. Ewidentnie działa, ponieważ nic nie robię, a waga powoli, ale spada. Cierpliwość popłaca. Polecam wypróbować, bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koralowa1
Byłam kilka miesięcy temu na konsultacji w Melitusie. Chciałam jakiś zabieg wyszczuplający i pani doktor zaleciła mi body jet - liposukcję strumieniem wody. Chyba miesiąc zastanawiałam się czy to na pewno dobry pomysł, ale zdecydowałam się :) Teraz nie żałuję. Miałam wystające boczki, a teraz nie mam ich właściwie wcale. Zabieg jest w zasadzie bezbolesny. trochę byłam opuchnięta, ale wszystko szybko zniknęło i teraz cieszę się szczupłą sylwetką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bertina
No dziewczyny motywacja duża u Was jest. Ja tez chcę zacząć się odchudzać , ale ciężko mi to idzie;/ Różne diety też nie pomogły jestem chyba za leniwa i to jest straszne. Słyszał może ktoś o laserowym odchudzaniu? Czy pomaga to? Wiąże się z tym że przy tym też dietę trzeba trzymać . Ale może nie będę musiała tyle ćwiczeń stosować. Jak któraś z Was to stosowała to proszę was o podzielenie się ze mną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betina33333
No dziewczyny motywacja duża u Was jest. Ja tez chcę zacząć się odchudzać , ale ciężko mi to idzie;/ Różne diety też nie pomogły jestem chyba za leniwa i to jest straszne. Słyszał może ktoś o laserowym odchudzaniu? Czy pomaga to? Wiąże się z tym że przy tym też dietę trzeba trzymać . Ale może nie będę musiała tyle ćwiczeń stosować. Jak któraś z Was to stosowała to proszę was o podzielenie się ze mną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W diecie wazne aby uzywac olej arachidowy poniewaz dłużej utrzymuje uczucie sytości i zmniejsza apetyt, poza tym dieta musi byc zroznicowana a posilki mniejsze a przyjmowane czesciej. Wedlug mnie jeden z lepszych jest olej z olefarmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewlka87293
słuchajcie stosowałam już wiele produktów dotyczących odchudzania i muszę wam powiedzieć, że trzeba na te wszystkie tabletki uważać, bo czasem potrafią nam zaszkodzić, powodują efekty jojo lub zmniejszają kobiece libido. Ostatnio przetestowałam popularną zieloną kawę (Be Slim Zielona Kawa) i muszę przyznać, że to działa tabletki zmniejszają chęć na słodycze, do których mam słabość... :) kupiła go w aptece www.aptekafragal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysia2
Witam!!!Obecnie jestem bardzo niezadowolona ze swojego wygladu,ale podziekowac moge tylko sobie objadam sie do granic wytrzymalosci,szukam pomocy aby sie zdeterminowac w drodze do utraty tluszczu i znow poczuc sie lekko i energicznieStan objadania sie utrzymuje juz od 2-ech tyg,brzuch mamniczym w 5-tym mies ciazy,wina lezy po stronie mojego kolana doznalam zerwania wiezadla stawu krzyzowego kolana przieniz 3 dniedtem juz 1,5mies cwiczylam regularnie godzine dziennie ,gorzej bylo z dieta ale przynajmniej nie przybieralam na wadze,z kolanem juz coraz lepiej i tak strasznie teskni mi sie za cwczeniami efekty byly widocznie maz chwalil moje cialo a wszystko poszlo w las wraz zkontuzja kolana,jest mi smutno wrecz popadam w depresjei pewnie dlatego tak sie objadam.problem mam tez taki ze nie moge dluzej wytrzymac na diecie niz 3 dni.Chce dolaczyc do Was z nadzieja na zrozumienie i wsparcie,potrzebuj***ata ktory mnie zmotywuje i przypilnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa Dereń
Witam! Dodam od siebie, że godny polecenia jest suplement diety Aqua Slim, który ułatwia odchudzanie. Swoją skuteczność zawdzięcza zawartym w swoim składzie chromowi, który przyśpiesza przemianę materii - co w efekcie powoduje spadek wagi. Online Ekspert Agua Slim Ewa Dereń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marowitka
Błonnik, no trzeba wziac to napewno pod uwage. Wazne jest zeby dosuplementowywac sie naturalnie. Nasza codzienna dieta jest wzbogacona o różne chemiczne, sztuczne barwniki, polepszacze co powoduje, ze co raz mniej mamy składnikow odżywczych, a szkoda.. lekarz mi wspomnial, ze bez nich nie ma szans na schudniecie. Powiedzial, ze warto wspomóc ten proces suplementami diety o naturalnym pochodzeniu. ale tylko naturalnym! ja bralam dwa w swoim zyciu, jeden byl naprawde super ale wycofali. Nie wiem czemu, moze nie mial tych atestow. Najwazniejsze, ze dzialal. Teraz uzywam makkadi sth, zamowilam calkiem niedawno, miesiac temu a juz spadlo mi 3 kg. zero paskudztwa. tego bym nie zniosla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulpet92 ANDŻELIKA
Hej dziewczyny... Nie było mnie tutaj już bardzo długo... Po mojej anginie w marcu olałam całkowicie moją dietę, odchudzanie, czasem wchodziłam na to forum by sprawdzić chociaż jak sobie radzicie. Długo nikt nic nie pisał, a dzisiaj zobaczyłam, że są nowe wpisy. W lutym ważyłam 87.6kg, a dzisiaj? Po 5 miesiącach mam 6.5kg więcej... ;( Nie wiem co się ze mną stało, co się ze mną dzieje... ; ( Byłam taka z motywowana, ale w marcu jak zachorowałam to się poddałam, miałam groźną anginę, potem zapalenie oskrzeli, w jeden dzień potrafiłam schudnąć 1.5kg W ŁÓŻKU. Potem wyzdrowiałam, ale zaczęłam chodzić, po reumatologach ponieważ bolały mnie nogi i ręce, cała puchłam, nie mogłam butów ubrać... ;( teraz do dzisiaj jestem na tabletkach, nic ze sobą nie robię, załamałam się i tyle... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzasaso
Duzo rad, ale w wiekszosci kazdy proponuje jakies tablety. Nie tędy droga kochane :) Na poczatku odchudzania zaczelam sie ruszac, krótkie przebieżki, a pozniej jak troche kondycja mi podskoczyla to poszlam do dietetyka(centrum odchudzania i odżywiania - jeśli kogoś to interesuje) i wtedy zaczela sie ponowna praca. Zmiana nawykow i praca nad soba. Pamietajcie, grunt to determinacja. Swoja oceniam wysoko, bo schudłam 13kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam herbatę czerwoną. Naprawdę regularne picie daj***ardzo faje rezultaty. Trzeba oczywiście zmienić dietę na bardziej zdrową ale czerwona mi osobiście w tym pomogła. Zmniejszy łaknienie i poprawiam metabolizm. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×