Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mariola89k

odchudzanie-07.01.2013 ;-) zapraszam

Polecane posty

Gość zuzanek
pulpet92 trzymaj się, styczeń daje nową motywację ;) Mnie udało się utrzymać 61 kg! (ważenie 23grudnia i 6 stycznia) Jadłam małe porcje smakołyków świątecznych i wyciągałam rodzinę na spacery. Teraz przestawiam się na 4 posiłki dziennie w tym jeden DrSlym, żeby z tej euforii nie wrócić do złych nawyków. Postanowiłam troch ę więcej jeść i więcej ćwiczyć. :) Schudłam, teraz trzeba trochę ujędrnić ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mela_82
Cześć dziewczyny, wszystkim, którzy chcą coś tam zrzucić chciałam dla motywacji i otuchy powiedzieć o swoich doświadczeniach, od zawsze byłam leniem okrutnym, żadnych ćwiczeń i tak się gromadziły kilogramy... ale wzięłam się za ćwiczenia, jakoś od listopada chodzę 2-3 razy w tyg na fintess + jem mniej fast foodów i przede wszystkim szukałam już od dłuższego czasu jakiegoś "wspomagacza" i znalazłam coloanEx z probiotykami i powiem Wam, że dużo lepiej się czuję i zrzuciłam od listopada 2kg i to tak na stałe, a nie że mi się waga waha ;) wiem że to zasługa wszystkich tych rzeczy razem, ale moja koleżanka też kupiła razem ze mną ten colosanex i jest mega zadowolona (a nie ćwiczy jak ja), super oczyszcza organizm, usuwa wszystko co niefajne zalega w jelitach i daje nam stałych zbędnych kilogramów, serio od nowego roku mam zasadę składającą się z trzech przykazań: 1. jeść lżejsze potrawy, 2. ćwiczyć, ruszać się i 3. regularnie brać colosanex mam nadzieję, że i Wam się uda zrzucić zbędne kg Pozdrawiam Mela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatkaZagadka
Kurcze strasznie się cieszę że jest tu nas więcej :D Moly nie załamuj się nie jesteś sama ja przy wzroście 164cm waże równe 95kg.. to jest wyczyn co nie? Zaczeło się od ciązy najpierw pierwsza potem druga a na trzecia tu już wazyłam jak słoń... Teraz mam motywację wiem że musi się udać i do lata zgubię chociaż troszeczkę. za kilka dni wejde na wagę i zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moli34
PatkaZagadka:Jaką masz tą diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatkaZagadka
Kochana Moli nie mam żadnej diety w sumie .. ograniczam tylko jedzenie, dużo piję wody i zielonej herbaty staram sie nie przekraczać 1000kcal dziennie, zapycham sie waflami ryzowymi i pieczywem light do tego wsuwam swieze ogorki bo uwielbiam je... podstawa jest sniadanie i ciepla herbata ktorego nigdy nie jadalam pierwszy moj posilek byl ok 13. potem obiad i wieczorem oproznialam lodowke :/ teraz tez czuje straszny glod na wieczor ale przegryzam dietetyczne p*****lki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze ,ze jest nas coraz wiecej:D ja dzisiaj dopiero 4 dzień,w sobote bede sie wazyc zobaczymy czy schudlam chocby z kg :D Tez zaczynam pic zielona herbate z malina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moli34
Ja tez nie jadałam nigdy śniadań a teraz zaczęłam jeść i staram się te 5 posiłków dziennie dużo wody tez pije zielona herbate no i ostatni posiłek o 18.Odstawiłam pieczywo,ziemniaki,makarony i cole której wypijałam bardzo dużo.Masło tez poszło w odstawkę i śmietana.zobaczymy za tydzień efekty.Moja waga 3 dni temu 92,2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka31
Witam, u mnie dzisiaj drugi dzien, zakupiłam czerwona herbate i mam zamiar pic choc 2 szkl dziennie. mam nadzieje ze tym razem nie zrezugnuje po kilku dniach... powodzenia i wytrwałosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja narazie jem 3 posilki dziennie ,moze jak troche schudne zaczne jesc 5 :D mam pyt jesli jecie 5 posilkow dziennie to co np?jak wyglada wasz przykladowy dzienny jadlospis?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietinka
Hej dziewczyny. Postanowiłam i ja zacząć dietę wraz z nowym rokiem. Coraz ciężej (dosłownie) mi jest znosić głupie komentarze znajomych i to, że ubrania na mnie pękają (dosłownie, nieraz słyszę, jak szwy idą, jak zrobię jakiś g***towny *******lbo się schylę:((). Jestem słaba, ospała, a na zdjęciach nie przypominam dawnej siebie. Mam 159cm wzrostu i jako nastolatka byłam chudzielcem - ważyłam 42kg. Teraz mam 28 lat i ważę 65. Chciałabym ważyć chociaż 55, to już bym była szczęśliwa. Próbuję schudnąć na diecie kaszowej. Założyłam bloga ( http://dietakaszowa.bloog.pl ) , żeby opisywać przebieg moich zmagań. Nie wiem, jakie będą efekty, ale o wszystkim napiszę i może dla Was też to będzie przydatne. Proszę, trzymajcie za mnie kciuki. Ja będę trzymać za Was!:) m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietinka
@PatkaZagadka zerknęłam na Twoje obecne zdjęcie i powiem Ci, że jak na 94 kg to całkiem dobrze wyglądasz:) + jesteś atrakcyjna :) Niektórzy z taką wagą wyglądaliby znacznie ciężej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietinka
poprawka * 92 kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietinka
A nie, to Moli34 waży 92, a PatkaZagadka 95. Sorki za pomyłkę;) Dopiero teraz odkryłam, że jak się dodaje komentarz, to na dole można przewinąć rozmowę. Nieogarnięta jestem jak zwykle;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatkaZagadka
Dietinka, moze faktycznie nie wygladam fatalnie bo jestem dość fotogeniczna ale jest ciezko. Gdy siedze spogladam w dół a tam opona masakra przynajmniej na basenie nie utone bo kolo ratunkowe zawsze mam przy sobie heheh ;) Jest nas tu sporo jak widzę :) Bardzo się cieszę dodajecie mi odwagi i wiem że są osoby ktore maja tak ciezko z nadwaga jak ja. Narazie trzymam sie diety, cwicze wieczorami a z rana nastawiam muzyczke na full i tancuje z moim synkiem :) Zauwazylam rowniez zmiane w wyproznianiu, zaczynam miec ochote zyc.. jeszcze troche i wchodze na wage i zobaczymy :D Ale czuje ze nam sie uda dziewczyny!! Dietinka jak ja bym wazyla tyle co ty to bylabym mega szczesliwa :D nawet nie mzrze ze zjade do takiej wagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patka rozwalilas mnie z tym kolem ratunkowym na basenie hahahah :D:D Ja dzisiaj pojezdzilam rowerem w sumie ponad godzine ,jest dobrze :D jeszcze pokrece na hh chyba mozna powiedziec ,ze wystartowalam :D yeaaah do wiosny bedzie super,nie poddam sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem średnia
hej dziewczyny. Widze ze sie odchudzacie. ja tez zaczelam wczoraj. Kupiłam linea 30 plus nawet dla urozmaicenia, chociaz wiem wiem same tabletki nie pomoga. mam inne pytanko. Mianowicie bez problemu moge sobie skomponowac chude kolacje i sniadanie gdyz to jjem w domu. problem mam z obiadami gdyz u mnie w pracy jest stolowka. Postanowilam ze bede jesc normalne obiady takie jak codziennie swierze przygotowuja dania dnia. Jak nie ma kaszy i ryzu to biore samo miesko. Ale generalnie jest to cos w rodzaju ryz, kurczak w sosie lub ryba i surowki. Lubie jesc cieple wiec nie chcialabym z tych obiadkow ezygnowac, to nie sa duze porcje. jjem drugi dzien 3 posilki dziennie bo wicej mi sie nie chce. jak myslicie czy obiady normalne raz dziennie badzo mi zaszkodza?. Nie zalezy mi na duzym spadku wagi waze 58 kg przy wzrosci 164 chcialabym zrzucic 4 kg. Czy da sie pozwalajac sobie codziennie na normalny obiad:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srednia: Rowniez waze 58kg ,z tym ,że jestem nizsza bo ok 160 wzrostu :D Moim zdaniem takie obiady nie zaszkodza ,mozna jesc wszystko ,ale z umiarem.Nie ma sensu tego odstawiac bo kiedy zakonczy sie dieta znow sie przytyje.Ja jem normalne obiady np dzisiaj zjadlam barszcz z uszkami z tym,ze nie tyle co zawsze a polowe mniej:D juz sie przyzwyczailam i nie czuje glodu :D No i pojezdzilam rowerkiem :) planuje jeszcze wyrobic kondycje na skakance ,ale poki co jedynie 3 serie po 2 min dam rade ,słabo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatkaZagadka
gość :D cieszę się że cię rozbawiłam :D mam ogólnie taką osobowość że przyciągam ludzi ;) hahha ale sobie cukruje a mówiłam zero słodyczy :D Myślę że z Wami dam rade :D ja mam siłę ja mam moc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietinka
Hahaha :D PatkaZagadka z tym kołem to faktycznie było dobre :D Ja dzisiaj poćwiczyłam znowu i myślałam, że umrę. Niedobrze mi się zrobiło, ciemno przed oczami, na twarzy byłam bordowa;/ Nie cierpię ćwiczeń i w ogóle ruchu. Dla mnie ćwiczenie to trudniejsza sprawa nawet niż drastyczne ograniczenia w jedzeniu, mimo że łasuchem jestem potwornym. Ehh, odnośnie mojej wagi, to może nie wyglądam tragicznie, ale tak mi się jakoś rozłożyły te kilogramy, że wyglądam na tęższą niż jestem. W ciągu ostatniego pół roku nasłuchałam się tylu chamskich komentarzy na ten temat, że naprawdę idzie się załamać. A ja w dodatku tę wagę mam przez antydepresanty więc u mnie i deprecha męczy i dodatkowo ta waga:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietinka
A, no i też czuję, że z Wami może mi się udać! :) Wsparcie jest bardzo ważne. Fajnie, że tu jesteście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietinka
A, no i też czuję, że z Wami może mi się udać! :) Wsparcie jest bardzo ważne. Fajnie, że tu jesteście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietinka
A, no i też czuję, że z Wami może mi się udać! :) Wsparcie jest bardzo ważne. Fajnie, że tu jesteście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja oprócz diety stosuję asystor slim kupuję w aptece czerwonej jest taniej niż w stacjonarnej, do tego dużo ruchu i -5 kg w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dietinka ja tez nie lubie cwiczyc... czarno przed oczami?ojej to pewnie za malo zjadlas .. Ja w nd nie zjadlam sniadania poszlam do kosciola i musialam wyjsc bo tez czulam ze moge zeslabnac.. Lubie rower ,ale zima ciezko ,chociaz teraz ladna pogoda wiec korzystam :D zaczynam tez na skakance ale to jest dla mnie strasznie trudne..Bo albo bola mnie stopy albo kolana ,albo nie daje rady .. Teraz codziennie krece na hula hop jesli nie lubisz cwiczyc to polecam Ci to koleczko ,mozesz stac w miejscu krecic i ogladac tv :D schudniemy zobaczycie ,ja jestem na dobrej drodze ,oby tak dalej :D i ciesze sie ze tyle nas jest ,wsparcie daje mi siłe :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietinka
Gość, ja mam tak niezgrabne ruchy, że obawiam się, że nawet tym kołem bym nie umiała zakręcić :(( Jestem beznadziejna jeśli chodzi o ruch. W szkole na WF-e było to samo. Byłam najgorsza w klasie prawie ze wszystkiego. Tylko z biegania miałam 5 (o dziwo). Może dlatego do dzisiaj to jest jedyna forma ruc*****aką akceptuję. W sumie zjadłam wczoraj sporo tej kaszy (bo jestem na diecie kaszowej). Jem jej tyle, żeby nie czuć głodu, także to chyba nie z tego te mroczki przed oczami. Ja mam po prostu jakąś potworną awersję do ćwiczeń :D Jak Chodakowska podskakuje to robi to tak leciutko, jakby od niechcenia, a ja jak podskoczę, to mam wrażenie, że cała chałupa się trzęsie. Zaraz mnie wszystko boli i chce mi się płakać. Heh, mięczak jestem;) Jakbyście chciały poczytać, co tam smaruję na blogu, to zapraszam:) http://dietakaszowa.bloog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaaasiaaa
Czesc wszystkim! Sluchajcie ja odkryłam wspaniale zabiegi odchudzajace w Warszawie. Przetestowalam je osobiście, hitem jest teraz Cavi-lipo czyli kawitacja ulrtadźdzwiekowa. Juz po jednym zabiegu moj obwod brzucha zmniejszyl sie o centymtr. Ja akurat trafilam na promo, ale one czesto sie pojawiaja na fanpage : Corpoft. Naprawde polecam jesli ktos chce szybko i bezbolesnie schudnac. P.S. Cellulit tez jest duuzo mniej widoczny :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoriaMaj
Ja także zaczynam się odchudzać od początku tego roku :) na razie wykonuję ćwiczenia na brzuszki, pośladki, uda, plecy oraz wykonuję ćwiczenia mające na celu pozbyć się "boczków" (wiele filmików jest na ten temat w internecie, a na YouTube jest fajny filmik z Tiffany) oraz piję dużo wody. Ograniczam jedzenie, ale bez przesady, bo lubię jeść :D a dodatkowo znalazłam fajną ofertę firmy http://www.nawzgorzu.com.pl/... oferują oni turnusy odchudzające nad morzem. tak się zastanawiam, cz czasem się nie zapisać... co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatkaZagadka
Dietinka nie załamuj się kochana i nie ćwicz na siłę, najlepsza metoda jest steper skretny dla ciebie, to nie jest masakryczny koszt, albo tanszy jest twister a tez pomaga kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×