Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mariola89k

odchudzanie-07.01.2013 ;-) zapraszam

Polecane posty

Gość PatkaZagadka
ja się dołączam do przysiadów ale od juterka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam przysiady zrobione? :D ja dzisiaj 6sty dzien=50 przysiadów do tego30dniowe wyzwanie -nożyce i 30 dniowe wyzwanie-krzesełko jeszcze chyba podejme 30 dniowe wyzwanie brzuszki :D Dzisiaj zjadlam 2 kanapki i talerz fasolki po bretonsku(dosc kaloryczne danie )dlatego kolacje pomijam a wy co tam wcinacie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malarka6
Dziewczyny udalo sie!!!! Cel zdobyty:):) 53,7 kg. Teraz tylko musze utrzymac ta wage:) dzis 149 dzien diety, w tym czasie schudlam 12 kg. Wiem, ze to dlugo ale udalo sie :) Od poniedzialku zaczynam cwiczyc przysiady- obiecuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietinka
Malarka, to fantastyczny wynik! Gratulacje!:) u mnie dieta caly czas ta sama, czyli kasza z dodatkami, jajka i kiszonki. czuje sie ok, jutro bede sie wazyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malarka6
Do Dietinka:) Dziekuje:) probowalam odpowiedziec na Twoj ostatni post ale odrzucalo moje wiadomosci jako spam:(.., chyba za bardzo sie rozpisalam wtedy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulpet92 ANDŻELIKA
cześć dziewczyny ;) na początku chciałam pogratulować MALARKA6 to znakomity wynik!! ;) wątpię, że kiedykolwiek bd miała taką wagę ;) Ja mimo co wróciłam do odchudzania, daję radę. schudłam 2kg w zeszłym tygodniu ;) dalej chodzę na basen i jeżdżę na rowerku ;) jest super. bardzo dobrze się ze sobą czuję. napiszę wam po poniedziałku ile schudłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malarka6
Do Andzelika: dziekuje :) i tobie rowniez gratuluje wytrwalosci:).., ja jak narazie nie ruszam swoich czterech liter z kanapy;) ale od poniedzialku robie przysiady przez 30 dni i troche sie wiecej poruszam:). Dodam jeszcze, ze wazylam tyle co teraz ostatnio jak mialam z 14 lat a 5 lat temu wazylam 85 kg.. Najpierw zrzucilam do 65 kg a po dwoch latach czyli do dzis do 53.7kg, wiec zachecam wszystkie Was dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malarka6
...i to, ze zagladam tu sobie od czasu do czasu, pisze tu i czytam Wasze posty bardzo mnie motywuje:) Trzymam za nas wszystkie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malarka woow :o Gratuluje Ci :D moze jakies zdj pokazesz? :D A ja nie wiem co sie dzieje ,ale moja waga wciąz stoi w miejscu ,jutro bedzie 3 tyg jak sie odchudzam a schudłam jedynie 1,7kg masakra :o praktycznie od2 tyg waga stoi w miejscu ,okropnosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietinka
Ja już po ważeniu. 19 dzień = równo 3 kg mniej Nie powiem, spodziewałam się znacznie więcej:/, ale dobrze, że w ogóle coś ubyło. Nikola, zastanawiam się, czy nie zrobić tego, co parę razy mi pomogło jak się wcześniej odchudzałam i waga stawała w miejscu. Jeden dzień sobie trochę pofolgować, a od następnego znowu dieta. To jest coś w rodzaju takiego 'kopniaka' dla organizmu, któremu się wydaje, że dieta zakończona i wreszcie dostał swoje upragnione kalorie ;), a tu nagle nic z tego, znowu ograniczenie i wtedy przemiana rusza. Jest to jednak sposób o tyle ryzykowny, że będąc w diecie, ma się już pewne przyzwyczajenia i zasady. W momencie 'pofolgowania' osoby o słabszej psychice mogą stwierdzić, że jednak rezygnują z odchudzania i wrócić do starych nawyków. Także ja sama nie wiem, czy to zastosuję - jeśli tak, to dam znać, z jakim efektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malarka6
Do Dietinka: A moze przez tydzien zdrowe odzywianie a raz w tygodniu monodieta, czyli np. Tylko jablka albo tylko kasza..np zawsze w czwartki...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dietinka Brawo! 3kg to dobry wynik jak na 19dni :D Ja dzisiaj tez mialam wazenie i cale szczescie cos drgnelo na wadze ,a to chyba tylko dlatego,ze wczoraj nie zjadlam kolacji.. Jedynie sniadanie i obiad.. U mnie 3 tyg na diecie i tylko -2,3 kg A liczylam ,ze bede chudla 1 kg na tydzien... :o Jedynym minusem jest to,ze praktycznie nie mam ruchu ,moze dlatego tak wolno chudne. :( chyba zaczne cwiczyc skalpel ,chociaz probowalam raz -doszlam do 30 min i wiecej nie dalam rady ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malarka6
Ja rowniez gratuluje Wam dziewczyny:) 1 kg na tydzien to najzdrowsze zrzucanie wagi. Nikola nie przejmuj sie, ze troche mniej zrzucilas, bo wazne, ze sie nie poddajesz a z cwiczeniami u mnie tez ciezko ale postanawiam robiec przysiady, ktore polecilas;) Aaa a fotki postaram sie jakos niedlugo zamiescic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malarka, dobry pomysł, chyba zastosuję. I tak jestem na kaszowej diecie, ale jeden dzień w tygodniu na jabłkach będzie miłą odmianą. Dzisiaj też się zważyłam, bo jestem niecierpliwa :P i waga przez moment zawahała się na 60,2:)), ale zaraz wskoczyła na 60, 5. Ucieszyłam się, bo 60 z przodu już daaawno nie widziałam ;) A i to oznacza, że niebawem z przodu pojawi się "piąteczka", a to znacznie lepiej wygląda i jeszcze mocniej motywuje. Pochodziłam wczoraj jeszcze po różnych forach i faktycznie, piszą że najzdrowiej chudnąć 05-07, max.1 kg tygodniowo. Trochę mnie to uspokoiło. Nikola, cieszę się, że ruszyło u Ciebie! :) A ciekawe jak Patce idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malarka super :D w takim razie czekam na fotki :D zaczelas te przysiady? ja dzisiaj 12 dzien czyli 75 przysiadów ,cool :D przysiady nie sa takie trudne:D gorsze jest to plank jestem w 5tym dniu i watpie ze dam rady wiecej.. cala mnie trzesie :D do tego mam jeszcze 30dniowe wyzwanie : -nozyce, -krzeselko (to tez zaczyna robic sie trudne-dzis 8smy dzien -brzuszki trzeba ujędrniac cialo :D Patka a jak u Ciebie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malarka6
Do Nikola: Zaczelam przysiady :):) dzis rano 30 przysiadow plus 45 minut cwiczen rozgrzewajacych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirkam77
hej Nikola, wysłałam maila z prośbą o szczegóły wyzwania z przysiadami i z informacjami na temat diety DrSlym. Ja narazie robię dziennie 40 przysiadów - włączam je do porannej gimnastyki ( to mój nowy sposób na brak energii od rana :) Mam nadzieję, że wkrótce zobaczę ładne jędrne pośladki i kształtne uda :) Cieszę się z 6 na przedzie, ale waga to nie wszystko -na szczęście coraz bardziej widać efekty treningów. Pozdrawiam Was kobietki walczące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mirkam podaj swojego meila to Ci wysle ,bo sprawdzalam poczte i nic tam nie znalazlam :D co do do dr slim to ja o tym nic nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również zaczynam. Mam karnet na siłownię - dziś pierwszy raz, kupiłam foreverslim, wyrzuciłam z domu wszystkie słodycze, kolorowe napoje i zaczynam na poważnie pracę nad sobą. Do zrzucenia aż 18 kg, ale jestem pozytywnie nastawiona. Liczę, że tym razem osiągnę to co chciałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malarka6
3 dzien przysiadow za mna:) bola mnie troche uda ale w piatek przerwa to odpoczna miesnie troche;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malarka mnie z poczatku tez troszke bolaly :o ale teraz chyba sie przyzwyczaily :D ja dzisiaj bede robic 85 :D do tego krzeselko,nozyce,brzuszki i plank (wszystko 30dniowe wyzwanie -polecam dla osob ktore nie lubia cwiczen :D Ja dzisiaj duzo zjadlam bo mialam wyjazd okolicznosciowy.. rano 2 kanapki ,potem rosol,drugie danie miesko ziemniaki surowka 3 danie ryba po grecku potem jakas salatka i kawalek sernika pewnie przybedzie na wadze masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak myslalam ..na wadze przybylo +0,5 kg wrrrr :o za kare dzis zjem mniej .. a jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie postęp - na wadze 58.9 :) Czyli jeszcze 90dag do osiągnięcia pierwszego celu! W sumie, w ciągu 26 dni schudłam 5.1 kg , a gdyby liczyć to, że na początku waga się nie mogła zdecydować i pokazała raz 64.6, to schudłam 5.7 :) Całkiem nieźle i jadę dalej! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dietinka Brawo !Gratuluje :D ładnie szybko chudniesz ..w przeciwienstwie do mnie..U mnie dzisiaj 28 dzien zwazylam sie rano i waga pokazuje,ze schudlam jedynie 2,4 kg masakra :o to polowa tego co Ty schudlas .. Ty wciaz jesz te kasze? wczoraj zakupilam kasze gryczana i jadlam na obiad :D ile posilkow jesz na dzien ? jakie sniadania ,kolacje ? napisz please .. Wazylam 58kg ,teraz waze 55,6 (wzrost 160)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malarka6
Gratuluje dziewczyny!!! To super wyniki:) Ja utrzymuje wage caly czas i cwicze przysiady:) Jutro jade na impreze, wiec pewnie przybedzie co nieco, wiec bede musiala sobie zrobic w nastepnym tygodniu jeden dzien monodiety;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola, tak, cały czas kasza jako podstawa i tylko zmieniam dodatki, żeby mi się smak nie znudził (kostka rosołowa, pietruszka, czosnek, marchewka z groszkiem, buraki tarte, kapusta kiszona, ogórki). Od początku jem tak samo - na śniadanie jajka (wczoraj dodałam do nich schab gotowany w plasterkach), później caly dzień kaszę, tyle razy ile czuję się głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 159cm wzrostu i nie czuję się jakoś grubo. Jakbym ważyła 55 to już chyba by mi wystarczyło. Nie lubię mieć takiej chudej buzi i wystających kości. To tylko otoczenie się zachowuje jakby to była jakaś zbrodnia, że przytyłam:/ A, że nie lubię tych komentarzy i złośliwości to postanowiłam schudnąć, trochę na złość i żeby "im pokazać". I wiem, że dopnę swego. Wydaje mi się też, że w wieku około 30stki to już nawet nie wypada być tak bardzo chudym. Jak już dojdę do 55kg to będę bardzo zadowolona:) Także Nikola, głowa do góry, bo obecną wagę masz, jak na mój gust, bardzo spoko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dietinka Wiesz,ale to roznie bywa z ta waga ja niby nie waze tak duzo ,ale wygladam naprawde zle ,moj brzuch wyglada jakby byl w 7mcu ciazy ,nie mam ruchu ,praktycznie 12 h na siedzaco.. moja znajoma przy tym wzroscie wazy podobnie a wyglada o wiele szczuplej Ja tez nie chce byc chudzina z wystajacymi kosciami ,chce wazyc 50 kg jak 2lata temu wtedy czulam sie swietnie. Zreszta za jakis czas pokaze Ci fotki i zobaczysz jaki mam ogromny brzuch :o Podziwiam Cie ,ze caly czas jesz ta kasze,nie dalabym rady,ja musze urozmaicac.. Wczoraj tez wcinalam ta kasze w sumie niepotrzebnie solilam bo byla troche za slona ,musze czesciej ja jesc zeby przyspieszyc metabolizm.. u mnie z tym naprawde ciezko .. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dietinka Oj powiem Ci ,ze roznie z ta waga jest.. Czasem osoby o tym samym wzroscie i wadze wygladaja zupelnie inaczej.. Podobno wiele zalezy od cwiczen..Ja praktycznie 12 h na siedzaco,wiec tluszcz sie odlozy tu i tam.. Moj brzuch naprawde wyglada zle..Jak w 7mcu ciazy ,jest duzy i do tego oponki ,masakra :o i nie przesadzam ,jesli sie uda wkrotce pokaze zdjecia na dowod :D Tez nie podobaja mi sie takie chudziny z wystajacymi kosciami :o Chce wazyc 50 kg jak 2lata temu,wtedy czulam sie swietnie :D Podziwiam Cie ,ze jesz ta kasze codziennie :o chyba musze i ja wprowadzic jej wiecej w swoje menu :D wczoraj zjadlam 100 g (1woreczek) a Ty zazwyczaj ile dziennie jej zjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×