Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kapitan flirtu

Do flirciarzy ;)

Polecane posty

Gość buhahahahahaheh
upupup ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co proco ;) Zdychaj z cukinią pysku i ogórkiem w odbytnicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mojego maila musiałabyś obciągnąć sto kilometrów niemytego kootasa :D :classic_cool: Nie pisze z paniami Mieczysławami :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahahaheh
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turlaj gips trędowata żmijo :D Pocałowałbym Cię, ale masz jeszcze sperme na mordzie, więc strzele z otwartej i złoże do parteru, ze spustem w układ pokarmowy ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Mieczysława Sława
Znowu się nachlałeś :O Jak się odzywasz do kobiet? Pytam się zawszona pijaczyno! Normalnie za takie słowa, rozumiesz oprawiłabym Cię w witrynę sklepową jak gęś jabłkami :D Jesteś męską szowinistyczną mendą...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ujawniła się :O Pani Mieczysława 💤 Lachociąg podłączony pod 230V robiący w świńskim burdelu za budzik :D :D:D Wiedziałem, że to Pani burdel zrobiła, gwintując tych łosi cukinią bez wazeliny w odbytnice ;):D )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie Kapitanie, dla Pana
Jesteś moim pragnieniem, Niedoścignionym natchnieniem, Kocham Cię nad życie, Jak słońce w niebiańskim kolorycie, Myślę o Tobie każdej nocy, Jak o aniele rozkoszy, Pragnę dać Ci miłość, Jak dostarczyć dziecku radość, Iskrą miłości pałająca, Pożądaniem granice krusząca, Twoja Dorota ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G3r3k bracie, do kobiet na pokładzie poproszę z szacunkiem :) Trochę się rozpędziłeś, a pokład jest ślizgi ;) Kwiatka byś jej dał na przeprosiny, a jeśli nie Ty, to ja w Twoim imieniu podaruję ;)🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ oj, joj, joj ..... co tu sie dzisiaj wyprawia.... jakis pirat wdarl sie na poklad..... Kapitanie!!!!! zrob z nim porzadek, bo zaloga ci ucieknie i nie bedziesz mial z kim flirtowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frida6 to w gruncie rzeczy dobry człek, pewnie opił się biedaczysko rumu z pokładowych zapasów, i poszalał, dzisiaj dzień przytulania, pomyślał, że warto tylko nie wiedział jak się zabrać ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniecznie musisz wskazac mu wlasciwa droge :) ... zanim to zrobisz, zamknij jednak ladownie na klucz.... niech juz wiecej nie pije ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frida6 to będzie dla niego czas abstynencji, jedynie trunki bezalkoholowe ;) Opcjonalnie zabiorę go na bankiet, niech zapozna jakąś miłą kompankę zabaw i uciech ;) Widać, że nasz gość długo bez kobiety ;) Stąd te napięcie, tam pewnie też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodka 😘 już z tęsknoty działa wytaczałem ;) :D [kwiatek 😍 😘 Śpij dobrze, wpadnę do Ciebie, urozmaicając sen ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapitanie, plywajcie sobie do bialego rana... zdejmij slodkiej pizamke, w celu walki z celulitem ;) .... podobno dziala 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masztem i świecącą latarnią pomasuję na dobranoc ;) Będę trochę dziki, nie wiem herbatka byla z prądem :D ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frida6 a zdejmę ubranie ;) może wymasuję, warto spróbować słyszałem, że efekty zadowalające ;) Miłych i spokojnych snów, pokład kołysze 🌼 😘 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozłóż się na łożu kapitańskim milaczku ;) 😘 😍 Zasik rozpocznę sporty kapitańskie na tak zacnych kształtach ;) 😍 Latarnia mi drygnęła, nie opanuję tego pragnienia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×