Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kapitan flirtu

Do flirciarzy ;)

Polecane posty

Gość FacetPracujący Sp. z o.o.
Wiecie co? Nie ma co narzekać na los, jeśli ktoś jest prawikiem, niech założy firmą i zarabia na kobiety :D Jeśli ktoś ma jakieś defekty cielesne, niepozwalające mu na uprawianie seksu, niech założy firmę i zarobi na operację plastyczną :D Reasumując nie ma co biadolić, trza się wziąć w garść, zakładać firmy i zarabiać. ;) Niedawno założyłem spółkę "Dymacze i Biurwy Sp. z o.o." Mam pracę, dobrze zarabiam, moja wspólniczka codziennie przychodzi do mojego biura: http://kwejk.pl/obrazek/1679540/.html przynosząc mi śniadanie, miłego walenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosik tu pusto
Gdzie Kapitan z Kapitanową? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bankier(R)
Good afternoon dobre zielsko dobry sqn Od jakiegoś czasu jestem właścicielem banku spermy, Cumshot Compilation Corporation. W skrócie zrobi Pani a, będzie trzy razy CCC. Zawsze ciągnęło mnie do tej branży, robię tzo lubię, lubię tzo robię. To poważne kompany, jakby nie było obrót za ostatni kwartał ubiegłego roku, wyniósł dwadzieścia osiem milionów euro. Tak wiem, drogie Panie informacja pociągająca i podniecająca. :D Kontakt znajdziecie u dołu :D Jestem charyzmatyczny, inteligentny, czuły, wysportowany, przystojny, wysoki, szarmancki, dosłowne uosobienie ideału męskości. Kiedy zjawiałem się w szkole, laskom majtki opadały na sam widok cienia mojej sylwetki, nauczycielki z paltza strzelały wymawiając moje imię :D Każda po obfitym fellatio z połykiem zlizywała nektar życia, do ostatniej kropli, grzecznie na kolanach prosząc o jeszcze. Wielokrotnie słyszałem, że takich lodów często się nie spotyka. Co oferuje moje nasienie? 1. Wasze dzieci będą urodziwe. Skończy się era maszkaronów straszących ludzi po ulicach. :O 2. Wasze dzieci będą inteligentne. Skończy się era tumanów pracujących za marne grosze w charakterze białych murzynów. 3.Wasze dzieci ukończą najlepsze uczelnie. Sąsiedzi będą zdychać z zawiści :classic_cool: 4.Wasze dzieci będą piastować wysokie stanowiska w liczących się korporacjach. Na stare lata nie trzeba będzie dziadować. 5.Wasze dzieci będą gwiazdami sportowymi. Skończy się era niedorobionych kopaczy futbolowych, dających ciała na każdej większej imprezie sportowej jak łatwa prostytutka. 6. Wasze dzieci będą mistrzami podrywu. Wasze rodziny będą się sukcesywnie powiększać. 7.Wasze dzieci będą demonami seksu. Skończy się era walikoników przesiadujących całe dnie, lata, na kobiecych forach, trzepiąc kindybała pod jpg nieświadomych zagrożenia kobiet :D Jak widzicie drodzy Państwo dzieci powstałe z mojego nasienia to prestiż, splendor na mieście. Tu nie ma miejsca na niedojeebane wypociny rodem z burdelu w piciu dolnym. Moja sperma jest na wagę złota, kosztuje, ale warto przyjąć ją między nogi, z opcją spustu w układ trawienny :D Dzisiaj promocja, nasienie kosztuje dycha, kto nie przyjmuje, ten żałuje i zdycha :D Kontakte adresse: CumshotCompilationCorporation. gmail.goodafternation

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oficerka kafe
Przychodzi facet do lekarza. - Panie doktorze, ostatnio dzieje się ze mną coś niedobrego. Mam czerwone genitalia i bardzo mnie one swędzą. - Czy ma pan żonę? - Tak. - Czy pan z nią współżyje? - Tak. - Jak często? - Po każdym posiłku, w soboty i niedziele częściej. - A kontakty z innymi kobietami? - Też. Po kilka razy dziennie z sąsiadką i koleżanką z pracy. - Pana kłopoty wynikają ze zbyt intensywnego życia seksualnego oraz częstych zmian partnerek... - Dzięki Bogu, bo już myślałem, że to od onanizowania się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oficerka kafe
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oficerka kafe
Rzecz dzieje się w bloku. Żona namiętnie kocha się ze swoim kochankiem. Spod drzwi wejściowych słychać, na klatce nagle szczęk kluczy. Wiadomo, że za chwilę nastąpi szczęk zamka i do mieszkania wkroczy mąż. Żona zestresowana: -Szybko schowaj się do szafy! -Nie ma miejsca! -Pod łóżko! -Znajdzie mnie tam... Żonie kończą się pomysły, w końcu jednak słychać szczęk zamka więc w akcie desperacji wypycha swojego kochanka na balkon i zamyka. Do mieszkania wchodzi mąż, zdejmuje buty, zakłada pantofle, parzy kawy i siada na sofie, oddając się lekturze jakiejś tam gazety... Kochanek natomiast na balkonie całkiem nagi, do ziemi daleko, zeskoczyć nie ma jak a zima ostra -20 stopni... Powoli zaczyna mu wszystko odmarzać więc zdesperowany puka w okienko. Mąż zdziwiony, pochodzi i otwiera kochankowi drzwi od balkonu. Ten wskakuje do środka i od razu mówi: -Przepraszam pana bardzo! Kochałem się z sąsiadką z góry gdy niespodziewanie wrócił jej mąż. Tak się wystraszyłem, że wyszedłem na balkon i zeskoczyłem na pański. Ubrania, telefon, portfel... Wszystko zostało na górze. Mógłby mi pan jakoś pomóc? Mąż na to z promiennym uśmiechem: -Oczywiście! My mężczyźni musimy sobie pomagać! Taka nasza męska solidarność! Dał kochankowi jeden ze swoich lepszych garniturów, poczęstował dobrą whiskey i cygarem z kubańską akcyzą. Potem rozmawiali, śmiali się, nabijali z rogatych mężów, obejrzeli mecz, popijając co chwilę piwem... Gdy zrobiło się późno, kochanek podziękował, wyszedł i udał się w swoje strony... W nocy mąż leży w łóżku z żoną. Żona na boku, próbuje zasnąć a mąż ze zmarszczonymi brwiami wpatruje się świdrującym wzrokiem w sufit. Nagle zwraca się do żony: -Krysia, alboś Ty ku**a albo nam piętro dobudowali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oficerka kafe
:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko nie przeszkadza...a wręcz sprzyja...Lubię w atmosferze flirtu gdzieś "niechcący" zboczyć myślami...Czy też dłońmi, może się zrobić gorąco, kostki lodu będą się topić pod wpływem naszych spojrzeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem za :) bardzo lubie westerny... nakrecajcie Kapitanski kon wolnosci, pogalopowal do zlotego kanionu slodyczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frida 🌼 może jakieś dwie Indianki mnie pojmą ;) Może w tym kanionie przywiążą, z molestują, to może być ostra jazda bez trzymanki :D Z rumem w żyłach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam indiański namiot ;) Stoi jak Winnetou na polowaniu :D Co to będzie gdy noc będzie a po nim ranek :D Indiański pióropusz będzie wywijać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slodka, kapelusz moze sie przydac :) ale po co sie stroic? .... nie lepiej bezstrojowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapitan skosztuje ognistej wody ;) Przypomni sobie czasy, kiedy był mistrzem nie do zajechania :P Zjawiał się ze swoim rumakiem...Powodując, że Indiankom oprócz piór we włosach, sutki twardniały :D Słodka kreacja naturalna, mile widziana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodka wiesz, że kapitan zawsze bierze, to co sobie nawigacyjnymi przyrządami nakreśli :D:P Widzę jakieś krągłe wzniesienia, jakieś jędrne krągłości :P Wchodzę w to :D;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×