Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kapitan flirtu

Do flirciarzy ;)

Polecane posty

Gość kobietka kokietka :)
Ja musiałam popchnąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka kokietka :)
Super :D Ja jestem kotek, myszko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka kokietka :)
Super :D Ja jestem kotek, myszko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka kokietka :)
Teraz się już nawet dublują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka kokietka :)
no i jak tu się bawić jak nie widzisz co pisze :P to zabawa w konta i myszkę , myszko :D i w ciuciubabkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka kokietka :)
Gdzie nasze posty?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka kokietka :)
Mój drogi swój na swego trafił ;) treningi 5 dni w tyg ;) będę się skutecznie wyrywać :D nie zdarzysz się zorientować a już będę na górze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość art galery :-)
tak ludki :D dobra rozgrzewka mile widziana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka kokietka :)
Szkoda moich nerwów na kafe, ide ;) Miłego wieczoru 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majtek pokładowy
domina to podobno marzenie każdego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milego wieczoru zyczę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka domina, dziecko idź
spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Kontekstowy
Spotkałem się z kolegą, gdyby to była kobieta, mógłby zaśpiewać, o Ela, straciłaś przyjaciela Zwierzył się, przy kuflu browara, Eliot Bezgumny, znany lekarz, cudotwórca z cyklu, krawaty wiąże przerywam ciąże. Puścił kleksa, nasmarował ogórasa, maść kosztuje dycha, po tygodniu szczurek zdycha. Strzeliliśmy na start kilka browarów, powspominaliśmy szkolenie klimaty, pierwsze urabianie lasek, pierwsze libacje, noce na izbie wytrzeźwień, w moim przypadku także na Komendzie w areszcie. Jako niekwestionowani władcy tego miasta, Playboye województwa, doszliśmy w końcu do zagadnienia kobiet. Jestem na odwyku, więc spokojnie popijam czwartego budweisera, gdy ten mi w nutę śpiewa, Stefan urabiam je, rozkochuje i spierrtalam :D Myślę sobie, kurrwa w domu konkret dopencja, a Ty w choja walisz? Wściekłość targnęła mną, ściemniłem, że muszę jeszcze zahaczyć pędzlem o jedną lale, zawinąłem dopę, i w długą. Na odchodne jeszcze wysapał jak stary orangutan, że idzie rżnąć jakąś pipe ze studiów, bo na czynsz jej brakuje :O Żonę miał piękną, moja koleżanka ze szkoły średniej, Karina ;) Tzytz nienaganny ;) Talia jeszcze lepsza, dopencja mistrzostwo, wszystko osadzone na długich seksownych nogach, stuningowanych 12 cm obcasem :D Chodzący empire state building :D Wracam do domu, opróżniając kolejną małpkę, przechodzę koło centrum handlowego patrze, Karina wychodzi. Myślę sobie, jej frajer dmucha teraz jakiś worek na spermę, to ja sobie popatrzę w te ponętne oczy ;) Gadka szmatka, esy floresy lalka ładnie się klei, przystojny ze mnie gość, zimno było więc przytuliła się na moment...Widać, że była spragniona przytulania, odkleiła dopiero po kilkudziesięciominutowej zabawie, w pobliskim hotelu, wymieniając kilka pozycji, w tym spust z połykiem :classic_cool: Powiedziała mi, że byłem jak Alex Del Pierro pod bramką, rzekłem, mów mi mała McClane, Jonhn McClane :D Na odchodne dłonią przejechałem jeszcze po plecach Kariny, zahaczając o jej jędrny tyłek, potwierdzając termin następnego spotkania ;) Widzisz Eliocie Bezgumny :D Dmuchasz czyjeś żony po kątach, rozkochujesz, zostawiasz, a John właśnie powiedział Twojej napalonej Karinie, I'll be back :D Mów mi penetrator Twojej żony :D :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Pomacanka.
Jestem Karina ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapitanie :D Piski macanych pasażerek usłyszałem ;) No to jestem, trochę zboczony i coltoralny :classic_cool: Nie jestem miły, także wodzu jak coś pierrdne od serca, weź to na klatę, nie nadwyrężając zanadto zwieraczy 💤 Wynająłem sobie kajutę na statku miłości :P Nie przeszkadzam w lizaniu doop, uważam to za przejaw erotycznego wynaturzenia :O Ja potrzebuje lochy, którą będę tyrał jak dzika świnia owies :D Podrzuć no dziadziuś, że dwa lachony, jak będziesz miał wolne w inwentarzu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuch Cafe
Dziewczynki w górę kiecki jedziemy na wycieczki :D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×