Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rewelka87

Tabletki Bonadea

Polecane posty

Gość sylwia2329
no własnie nie wiem;(( od dermatologa brałam przez 2 miechy tetralysal czy coś takiego a teraz mam azimycin i moja cera zrobiła się fatalna. tylko nie wiem czy dlatego, że okres dostałam czy jak ;/ niby dermatolog stwierdził, że można brać to i to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matiaa
Jak już wcześniej wspomniałam nie mam żadnych skutków ubocznych oprócz minimalnych plamień... A co do szkodliwości tabletek antykoncepcyjnych.. Sama chcialabym się dowiedzieć czy faktycznie są bezpieczne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelka87
Jestem w połowie trzeciego opakowania i jest lepsza ale nie wiem czy to od Bonadeii cy od Zyneritu(polecam, bo fajnie wysusza!). Jeśli chodzi o skutki tabletek to niestety byłam dzisiaj u ginekologa i mam cyste na jajniku. Ogólnie mój organizm zachowuje się jak bym nie brała tabletek ( oprócz dużego biustu :D) Lekarz też się zastanawia co się dzieje. Jak na razie odstawiam tabsy i czekam na kolejne badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nat123456985561
/Witam dzisdiaj lekarz przepisał mi tabletki bonadea i nie wiem kiedy zaczac zazywac okres mialam 4 marca skonczyl mi sie 9 i nie wiem czy mam czekac do nastepnego okresu czy moge zazyc odrazu:) dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nat123456985561
Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loveuandme19
Hej, Od wtorku biore te tabletki. Mam przeokropne mdlosci i teraz leze i czekam az ustana... Nie mam zadnego problemu z tradzikiem, jedynie chcialam skrocic okres bo moj trwa zawsze 7 dni, tak samo na poprzednich tabletkach dlugosc sie nie skrocila. Mam nadzieje ze te mdlosci szybko mina :( obawiam sie troche ze dostalam te tabletki ze wzgledu na promocje nowych tabletek i korzysci lekarza wynikajacych z wypisania na nie recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loveuandme19
Tabletki mozna zazywac odrazu niezaleznie od momentu cyklu, tyle ze nie bedziesz miala zabezpieczenia juz nie pamietam ale w ulotce musi byc napisane. Nie jestem pewna czy tydzien czy caly cykl trzeba przeczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mczarna492
Hejka dziewczyny ja dopiero zaczęłam brać bonadea. Mam pco i nie wiem czy one pomogą ,Czy któraś z Was brała je również na pco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobode
Hej. A mi lekarz przepisał te tabletki ze względu na torbiel, może któraś z was też je brała w takim przypadku? Jutro mam zacząć brać, normalnie po 7dniowej przerwie. Wcześniej brałam Naraye. Za Bonadea zapłaciłam 29zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pco ale też zostały przepisane na torbiel która pokrywa praktycznie cały jajnik. Dopiero biorę je trzeci dzień, więc narazie nic konstruktywnego o nich nie mogę powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karimata1983
Witam. Ja dostałam te tabletki i czekam na okres. Wyczytałam na ulotce magnezu , że nie powinno sie brac bo działa antagonistycznie do estrogenów. Wiecie cos na ten temat może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola92
Witam. Ja skończylam 2 opakowanie tego leku. Przyznam szczerze, że nie czuję się zbyt rewelacyjnie. Wcześniej brałam Diane 35 i było zupełnie inaczej. Teraz mam ciemno brązowe plamienia, a do tego ogromną suchość pochwy, która calkowicie uniemożliwia stosunek. Nie wiem co robić, czy jechać z tym od razu do lekarza, czy poczekac i zobaczyć co będzie po kolejnych opakowaniach...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Anna_124 Czy tabletki Ci coś pomogły z Twoim problemem owłosienia ? Ja mam podobny i też lekarz przepisal mi te tabletki.. Chcialabym wiedziec cos wiecej na ten temat zanim je wykupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iaww
Każde tabletki antykoncepcyjne są "zabijaczami" miłości i więzi małżeńskiej. Niezależnie od producenta... A na trądzik są inne-dobre sposoby, które nie poniewierają ludzkiej godności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili0902
Hej dziewczyny, tabletki te biorę od tygodnia, zostały mi one przepisane głownie ze względu na nawrót problemów z trądzikiem, kiedyś leczyłam się Dianę 35, po której nie miałam żadnych problemów, czułam się super, problemy pojawiły się po odstawieniu, ale cóż tak bywa. Jeżeli chodzi o tabletki Bonadea to po przyjęciu pierwszej tabletki miałam straszne mdłości w nocy, aż nie mogłam spać, na szczęście póki co się to nie powtarza, ale za to pojawiło się pieczenie przy wejściu do pochwy, które nie mija od paru dni i lekkie jasno- brązowe upławy, napiszcie mi proszę czy powinnam się udać do ginekologa czy to normalne w pierwszych miesiącach stosowania Bonadea, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki19
ja właśnie dzisiaj skończyłam pierwsze opakowanie (tj. wczoraj o 21) i nie miałam podczas brania ich żadnych migren, złego poczucia bez powodu ani nic. cera się szczerze mówiąc pogorszyła, ale na efekty trzeba czekać. jeśli chodzi o cenę, to płaciłam niecałe 25 złotych.. poszukajcie, czy nie macie w okolicy apteki ZIKO, tam praktycznie zawsze było najtaniej. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzki_cukier
Hej :) Mi lekarz przepisał te tabletki na problemy z trądzikiem. Z tego co się o nich nasłuchałam to wychodzą gorsze pryszcze niż wcześniej. Zmieniłam te tabletki z tabletek Jeanine bo one totalnie rozrywały mi głowę i byłam cała w kolcach. Dziś wzięłam pierwszą tabletkę i jestem ciekawa co to znowu za badziewie. Nie wiem czy dostanę mdłości, nie wiem jak będzie z samopoczuciem (mam nadzieję że tym razem nie będą ode mnie uciekać :D) Ja od 8 lat walczę z trądzikiem i byłam już wszędzie (lekarz rodzinny, dermatolog, ginekolog...) tysiące maści i tabletek i nic ;/ podobno leczenie hormonalne daje efekty czyli poprzez tabletki antykoncepcyjne. Tak jak mówię brałam dwa miechy Jeanine i nic nie pomogło. Fakt jest taki, że po dwóch miesiącach dopiero zaczynają się zmiany. Do 2 miesiąca nic nie będzie widać. Nie ma tak lekko :) Gdy zacznie się 3 miesiąc to zaczną się powoli zmiany. Niektórzy leczą się hormonami nawet rok i dopiero wtedy wyrównuje im się wszystko w organizmie a po odstawieniu już tych tabletek trądzik nie powraca :) Wiem to na przykładzie mojej kuzynki która teraz ma cerę jak z porcelany. Każda z nas ma inny poziom hormonów i jedne wychodzą z tego wcześniej, niektóre dłużej. Nie liczcie że po 2 miesiącach będzie cudownie. Odstawiać w połowie też nie można bo od 3 miesiąca zaczyna się leczenie. Jeśli się to nagle przerwie to gwałtownie trądzik powróci jak w przypadku niektórych tu dziewczyn. Lepiej się poświęcić, trochę pocierpieć i czekać. Jeśli po 4 miesiącu nie będzie efektów to być może tabletki są za słabe i trzeba poradzić się ginekologa :) ja jestem dobrej myśli, chcę mieć ten trądzik z głowy tym bardziej że mam go na twarzy, dekolcie, plecach i ramionach. Teraz będą wakacje więc mam zamiar wyjść w bluzce na ramiączkach i wyglądać jak człowiek hahah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikaweronik
Na trądzik są inne sposoby-w których szanuje się człowieka i jego organizm a nie te zabijacze płodności miłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) biorę tabletki bonadea 2 miesiąc tzn drugie opakowanie i nie jestem zadowolona. Nie mam żadnych migren ani mdłości ale od czasu ich brania mam bardzo dużo pryszczy moja cera się bardzo pogorszyła. Nawet w okresie dojrzewania nie miałam ich tak dużo jak teraz... Dawniej brałam inne tabletki antykoncepcyjne i było ok cera też była super.. Musze z nich zrezygnować.. wybiore to opakowanie i nie będę ich już wiecej brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Ania124_
anula091 nic mi nie pomagają.. a biorę już chyba 3 albo 4 opakowanie. hu.nia z grzybami. wiedziałam, że nic nie pomogą. może wybiorę się do dermatologa, lepiej byłoby do endokrynologa, ale musiałabym iść prywatnie a kasy nie ma buu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem po 1 miesiącu i czuje się dobrze ;) cera się poprawiła, minęły okropne bóle głowy po tabletkach asubtela (wcześniejsze) a okres jest o niebo lepszy i lżejszy niż na asubteli na razie pozytywy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DigitalDream
Hej dziewczyny! ja również biorę Bonadea i to są już moje 3 tabsy anty.Tabletki biorę z powodu dużych zaburzeń hormonalnych+ zespól policystycznych jajników +antykoncepcja oczywiście. Zaczynałam od Yasminelle (musiałam odstawic bo miałam ogromne plamienia śródcykliczne), następnymi tabsami były Yasmin- brałam jej przez pół roku- po nich wylądowałam w szpitalu, nabawiłam się ogromnych migren, przez cały czas brania włosy wypadały mi garsciami, miałam bóle nóg, zawroty głowy i połowe wymienionych w ulotce skutków ubocznych. Teraz zmieniałam gin, bo hormony trzeba uspokoić, i zapisała mi właśnie bonadea. Podobno nie nasila migren. i powiem tak- kończę pierwsze opakowanie- czuję się dobrze, o niebo lepiej niż po yasmin, cera- rzeczywiscie trochę się popsuła, przytyło mi się trochę, ale w granicach rozsądku, urosły cyce (aczkolwiek cały czas bolą). Narazie większych minusów brak- jeśli coś się zmieni po następnych opakowaniach będę informować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmelieC
Ja brałam 3 miesiące, nie miałam żadnych skutków ubocznych, ale nowy lekarz zmienił mi na słabsze, bo - jak powiedział - Bonadea obciąża wątrobę i jajniki i można mieć potem trudności z zajściem w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmelieC
Ja brałam 3 miesiące, nie miałam żadnych skutków ubocznych, ale nowy lekarz zmienił mi na słabsze, bo - jak powiedział - Bonadea obciąża wątrobę i jajniki i można mieć potem trudności z zajściem w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clooooooooko
To znów ja... To najgorsze tabletki jakie miałam... Okropne mdłości, bardzo przytyłam,a po odstawieniu cerę mam gorszą niż przed!!! Masakra. Walczyłam z kilkoma syfkami na twarzy a teraz mam je wszędzie!!! :/ nawet na d***e... Nie chcę ich na uczy widzieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka900
Cześć dziewczyny. Tabletki Bonadea biorę już chyba z 1,5 roku. Jestem z nich zadowolona, nie mam mdłości, żadnych skutków ubocznych, okres mam jak w zegarku :-) Cera bardzo mi się poprawiła. Oczywiście zawsze robię przerwę 7 - dniową po skończonym opakowaniu . Na początku płaciłam 29.99 zł a teraz podrożały i płacę koło 34zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyś20
Cześć dziewczyny. Biorę tabletki Bonadea od dwóch tyg. Zaczęłam je brać w pierwszy dzień miesiączki.. Miesiączka się skończyła i na drugi dzień dostałam plamienia.. I to plamienie nie ustaje.. Jak długo mogę tak mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koann
hej, weszłam na forum, bo szukałam informacji o leku Bonadea.. Moje samopoczucie psychiczne złe, cera poprawiła mi sie, wszelkie przebarwienia zbladły- pod tym względem cieszę się, ale piersi bolesne i powiększone, nudności masakryczne, czuję się spuchnięta - brzuch i nogi, waga w miejscu,. minimalne brudzenie po 11 tabletkach ale podobnie miałam przy daylette.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koann
możesz mieć tak przez całe opakowanie leku, przeważnie tak jest gdy zaczynasz od pierwszego dnia okresu.. Potem powinno sie wszystko unormowac pry kolejnym opakowaniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×