Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rewelka87

Tabletki Bonadea

Polecane posty

Gość gość
Wszystkie dziewczyny ktore stosujecie Bonadea!!Moja siostra tez zaczela je brac i przez rozpoczeciem kuracji musiala podpisac papier ze wie ze lek moze wywolac raka piersi. Skonczyla sie z tabletkami bo sie zle czola. 2 mies po tym wykryla malego guza w piersi. Po 3 mies urosl az do 5cm!!Okazal sie bardzo zlosliwy(najgorszy rodzaj). JEsli zycie wam mile to nie bierzcie tego dziadostwa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w trakcie trzeciego opakowania bonadea..przed okresem i po mam straszny wysyp, nie sa to naturalne krostki tylko jakies giganty. zero poprawy nie wiem co robić dalej, przed zaczęciem 3-ciego opakowania, byłam u ginekologa ale powiedziała mi ze dopiero po 3-cim opakowaniu widac poprawe. jak to wygladało u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej znalazłam to forum, mam nadzieję ze ktos sie odezwie! Biore drugie opak bonadeA po diane i jesli chodzi o tradzik to bez zmian zanim zaczęłam brac tabletki. Za to bardzo przytylam! :( od pewnego czasu mam problem, spadlo mi chyba libido a przy stosunku piecze pochwa. Wyczytalam w internecie ze to od antykoncepcji moze bolec. Wiecie cos na ten temat? Od czego innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś skończyłam 3 opakowanie Bonadea i nie mam zamiaru do nich nigdy wracac. Dla mnie to najgorsze tabletki jakie bralam na trądzik, po pierwszym opakowaniu dostalam w trakcie okresu takich bolesci brzucha ze nie obyło sie bez kilku tabletek nospy na raz. Za kazdym razem juz w polowie brania bolą piersi i brzuch, a pryszcze i to takie ohydne wychodzily jakbym wogóle nie brala tabletek. U mnie sie one nie sprawdziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhohejhohejho
hej, mam do sprzedania trzy opakowania tabletek bonadea, termin waznosci 09/2017. Ktos chetny ? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny, brałam bona dea przez 4 miesiące, podczas 3 pierwszych opakowaniach cera była jeszcze gorsza niż przed braniem, natomiast przy 4 opakowaniu widziałam już bardzo dużą poprawę, zero niespodzianek na buzi, więc bądźcie cierpliwe :) niestety musiałam z nich zrezygnować gdyż cały czas miałam plamienia, po prostu były dla mnie za słabe. Oprócz tego zero skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej czy ktoś jeszcze ma do sprzedania te tabletki ? Potrzebuję ich ekspresowo ! Morphinum1@hotmail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Biorę tabletki Bonadea od 3 lat. Nigdy wcześniej nie brałam tabletek anty. Powodem stosowania tabletek był uporczywy trądzik. Żadne kuracje antybiotykowe nie pomagały. Lekarz uprzedził, żeby wyleczyć się z trądziku tabletkami anty należy je brać nieprzerwanie przynajmniej przez dwa lata. I tak też się stało. Na początku nie było rewelacji, ale z czasem pryszczy było mnie i mniej. Na dzień dzisiajszy nie mam już problemów. Zastanawiam się nad odstawieniem. Przestroga dla wszystkich-cierpliwości, a wszystko się jakoś ułoży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Od 2 msc rowniez stosuje tabletki bonadea. Aktualnie mam 7dniowa przerwe i okres dostalam w 3 dniu ale wlasciwie mam tylko lekkie krwawienia i chcialam sie zapytac czy to normalne bo po jakims miesiacu stosowania tych tabletek z chlopakiem zrezygnowalismy z innej metody zabezpieczania sie ( mam na mysli prezerwatywy) czy mam sie czegos obawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyx01
Mam do sprzedania 3 opakowania tabletek Bonadea. Termin ważności 2 opakowania do 04.2017 jedno opakowanie do 09.2016. nowe nie ruszane, przestałam przyjmować więc chętnie przekaże osobie której się one przydadzą ;) zapraszam do kontaktu poprzez e-mail ada_ruda@poczta.onet.pl Możliwość odbioru w Warszawie lub wysyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny:) zaczęłam przyjmować tabletki bonadea że względnu na problem z cera i nieregularne miesiączki. Kończę pierwsze opakowanie i czuje się po nich troszkę dziwnie. Wysypalo mnie na buzi. Czuję w ciągu dnia że kręci mi się w głowie. I jestem cała obolała od stóp do głów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja również zaczęłam brać tabletki bonadea i też jestem ciekawa czy nie dopadną mnie żadne skutki uboczne ,puki co wszystko ok mam tylko czasami takie intensywniejsze mdłości (raz wymiotowałam nawet ), lekko bolesne i nabrzmiałe piersi i cera chyba lekko sie pogorszyła , lekarz mi je przepisał i bardzo reklamował i powtarzał że nie muszę się ich bać bo cera mi się poprawi waga unormuje i miesiączka nie będzie bolesna , a z tymi właśnie sytuacjami mam problem , ten ginekolog ponoć dobry i jest jeszcze dermatologiem po za tym byłam prywatnie , nawet przez myśl mi nie przeszła antykoncepcja bo jej nie potrzebuje bo nawet nigdy jeszcze nie współżyłam ale uwierzyłam w te jego cuda co mi na opowiadał , na razie mam te zaczęte i jeszcze jedno opakowanie poczekam na dalszy rozwój sytuacji, jak coś nie tak to odstawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifikka
Brałam te tabletki przez moment jednak nie zauważyłam żadnej poprawy z cerą u siebie. Zależało mi na pozbyciu się trądziku i głównie na zabezpieczeniu przed ciążą to poszłam do ginekologa i poprosiłam o zmianę ich na inne. Przepisał mi tabletki Belara i już po dwóch miesiącach stosowania zauważyłam u siebie znaczna poprawę z cerą. Skutków ubocznych brak więc biorę je dalej. Jak dla mnie ta belara jest dużo lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówka000
Jestem po 2 opakowaniu Bonadea - lekarz przepisał mi je z powodu cery, nadmiernego owłosienia no i oczywiście przede wszystkim antykoncepcji. Powiem tak jak na razie zero skutków ubocznych typu mdłości waga itp ale też cera jak była tłusta tak jest a owłosienie nadal jest :( może trzeba czasu ... więc biorę nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się fantastycznie czuję po wspomnianej wczesniej belarze. Nie miałam nigdy większych problemów z cerą może czasem przed okresem coś mi tam wyskoczyło. Stosuje regularnie juz ponad rok tabletki i zero zmian jakichkolwiek efektów ubocznych. Dobrze jak lekarz nam trafi w odpowiedni lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po 3 opakowaniu Bonda. Tabletki przypisane że względów antykoncepcyjnych. Prowadzę aktywny tryb życia i przytyłam 3 kg będąc na diecie ale liczyłam się z tym. Za to na buzi mam wysyp krosteczek. Wyglądam tragicznie bo nigdy nie miałam takiego trądziku. Chcę odstawić te tabletki i mam nadzieję, że cera wróci do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biore tabletki Bonadea od 2 lat i sie czuj***ardzo dobrze..polecam chociaz kazdy organizm raguje innaczej...:)ja mam same plusy mniej obfity okres i nic mnie nie boli....i zabezpiecza przed ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam biorę 1 miesiąc, okres się skończył a ja już 2 tydzień mam plamienia :-/ mam podejrzenie endometriozy dlatego przepisał mi je lekarz, płacę 30 zł za opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na cerę tabletki powinny działać po około pół roku od stosowania. Bardziej mnie natomiast interesuje skuteczność działania antykoncepcyjnego, bo jednak głównie po to stosuje się te tabletki. Czy słyszałyście, żeby ktoś po nich zszedł w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę te tabsy od 25.05 i nie mam żadnych skutków ubocznych oprócz bólu w piersiach... Mam pytanie czy jeżeli mój kalendarzyk pokazuje mi że mam dni płodne a dzisiaj odbyłam stosunek zakończony we mnie to czy jest szansa żebym zaszła w ciążę? Dodam że biorę tabletki zgodnie z zaleceniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shumi
Cześć! Biorę tabletki Bonadea od pół roku. Są to moje pierwsze tabletki po długiej przerwie, 4 lata temu przyjmowałam Novinette. Oceniam je jak najbardziej na plus. Samopoczucie mam po nich dobre, żadnego przygnębienia, stanów depresyjnych , melancholii. Dodatkowo złagodził mój PMS, zdecydowanie mniej się denerwuję. Początkowo (pierwszych kilka tabletek) po przyjęciu tabletki miewałam mdłości, które szybko mijały, choć raz zdarzyło mi się wręcz "nie utrzymać" tabletki (w takich sytuacjach przydaje się dodatkowy blister). Ponadto, muszę przyznać, że pierwsza miesiączka, podczas której zaczęłam przyjmować lek, ciągnęła się ze dwa tygodnie. Potem miesiączka bardzo się skróciła, do 3 dni (jak dla mnie to bardzo krótko). W połowie miesiąca, miesiąc w miesiąc bolą mnie piersi. Nie polecam wtedy skakania z Chodakowską :) Co do dodatkowych rzeczy, które miały nastąpić: moje włosy uległy poprawie, nie jakiejś radykalnej, ale jest lepiej, cera się nie pogorszyła (poprawy nie widzę, bo nie miałam z nią problemów trądzikowych), woda się niestety zatrzymuje - dlatego przyjmuję łagodny środek zapobiegający obrzękom: Finospir 50mg, na receptę, przepisywany z tabletkami Mam nadzieję, że pomogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaGD
Witam Obecnie kończę 3 opakowanie. Gdy rozpoczęłam 1 op. mialam tydzien plamienia po okresie. Po 1 op. przerwa 7 dniowa i okres-plamienie ok. 6 dni. Jest lato więc postanowilam między 2 a 3 op. nie robić przerwy myśląc, że uniknę okresu. Niestety pojawilo się plamienie/okres przy 5 tabletce 3 opakowania i trwa już 2 tygodnie(!!!), jest to bardzo uciążliwe. Położna poinformowała, że robiąc teraz przerwę plamienie się nasili, ale powinno ustąpić przy rozpoczęciu 4 op. Wizytę u lekarza mam dopiero za m-c :( Czy ktoś miał podobną sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te Tabletki to straszny syf 2 tydzień biorę i mam tak cerę w złym stanie jak nigdy, wysypka na całej twarzy a lekarz zalecił mi je na poprawę... Porażka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę teraz 7 opakowanie. Żadnych skutków ubocznych. Na plus: - okres jest dużo mniej obfity i trwa 4 dni, - duża poprawa cery, - brak PMSa i wahań nastroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny. Biorę 3 tydzień Bonadee i powiem tak- dramat. Wykryto u mnie zespół policystycznych jajników, mam tez problemy z trądzikiem (czoło, dekolt,plecy). Ginekolog kazała mi zrobić badania na kill różnych hormonów- zapłaciłam krocie, wyniki jednak pokazały zmiany, których nie powinno być. Miało być lepiej po tych tabletkach... jest masakra. Mdłości, nawet czasem wymioty, piersi większe o 2 rozmiary (bolą tak, ze wolałabym swoje drobne), plamienia, bóle w podbrzuszu, włosy mi się łamią, mam bardzo sucha skore. Mój organizm nigdy nie reagował dobrze na tabletki anty, wcześniej brałam Naraye, Madinette, Vines. Zawsze były podobne skutki uboczne- szczerze? Mam przykre podejrzenia, ze zpj wzięło mi się właśnie po Vines. Nie wiem co robić... gin mówi, ze hormony to jedyna opcja do wyleczenia jajników, ale nie sadze, żeby coś, co tak złe wpływa na mój organizm miało pomoc :( Uważajcie, dziewczyny...

 

PS mam do sprzedania dwa nowe opakowania Bonadea. Jeśli której służy- chętnie sprzedam za 20 Zł opakowanie. Piszcie jak coś na oliverowa@gmail.com

Trzymajcie się ciepło i dbajcie o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×