Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rewelka87

Tabletki Bonadea

Polecane posty

Gość kajka2013
hej ja biore bionadee 9 dzien, mam plamienia i koszmarny bol piersi.Wczesniej bralam inne rozne i było ok.Dostalam te tabkletke ze wzgledy na koszmarne wypadanie włosów!z moja cera jest w porzadku. Wiec nie wiem o co chodzi, czemu te plamienia i taki bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaQ1882
Uzywaliscie leku o nazwie Azimycin? Bo wyszukiwalam danych dotyczacych tego preparatu i nic nie moge znalezc. Moze moglibyscie cos powiedziec mi o tym produkcie? Jest sens go kupowac, testowaliscie jakies zamienniki? Tu jest troche recencji o Azimycin: http://www.listalekow.pl/azimycin/ - uwazacie, ze to rzetelne informacje? Nie chcialabym sie naciac i roztrwonic bezsensownie kaske, dlatego postanowilam Was zapytac. Dzieki za wszelkie porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biore Bonadea 6 dni i nie zauważyłam zupełnie żadnych zmian, niestety brak nabrzmiałych piersi ale całe szczęście też brak plamień, dziewczyny każda reaguje inaczej więc nie zrażajcie się tym, co jest tu napisane, ja przed pierwszą tabletką jak poczytałam forum to byłam przerażona a teraz jest naprawde bardzo okej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam problem chodziłam do jednej pani ginekolog gdzie brałam tabletki lesinelle po nich czułam się dobrze. jednak miałam zrobione przez lekarza ogólnego badanie usg nerek i jajników wyszło podejrzenie torbiela ok 3,5 cm poszłam do innej pani z racji ze u tej zawsze długa kolejka była. ta potwierdziła że jest torbiel doradziła odstawienie tabletek i tak zrobiłam teraz mam trochę problemy z nadmiernym apetytem i nie mogę schudnąć. po nie całych dwóch miesiącach poszłam do kontroli torbiel znikł i zapisałam i właśnie tabletki bonadea. byłam też u babki co zapisała mi tabletki lesinelle wielce nie zadowolona że poszłam do innej i ostawiłam tabletki zapisała mnie dopiero na grudnia na usg (ręce mi opadły jak nie można zrobić usg od razu) i zapisała mi znowu lesinelle mówiąc że pewnie to nie jest torbiel tylko komórka jajowa wynikająca z odstawienia tabletek gdzie jej mówi że kiedy brałam tabletki to zostało wykonane to badanie. Poradzie mi co mam zrobić które tabletki mam brać? boje się pogorszenia cery bo i tak jest w takim sobie stanie, przytyć też nie chce bo już przytyłam wcześniej nie wiem czy to od branie wcześniej jeszcze tabletek cyprest czy po prostu z jakiegoś nie odpowiedniego odżywiania. Wdzięczna będę za jakąś poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej,czy ktoras z was po Bonadei miala opuchniete powieki i wysypke na nogach z zaczerwienieniem tak jak by to bylo spuchniete z bialymi krostkami?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataleńka
Bierzecie tabletki kilka dni i rzeczywiście macie tyle wspaniałości do napisania o tych tabletkach, że cho cho... ja biorę je już 6 miesięcy i może nie czuję się po nich źle, za to przytyłam w tym okresie czasu aż 20kilo przez Bonadeę!!! a boję się zmieniać tabsy bo to są pierwsze, po których nie mam jazd z zapadaniem się oddechu, krwotokami z nosa, nudnościami i bólami w nodze tak jak to miałam w przypadku badziewnego Yasminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja placilam 25.50 zl . mam nadzieje ze pomoga mi na cere bo ile mozna chodzic do kosmetyczki i placic kupe siana za zabiegi, ktore i tak nic nie dawaly...nadzieja matka glupich... a o dermatologu nie wspomne!!!! antybiotyk na 3m-ce i nara...potem 3 m-ce bylo oki i znow zaczelo mnie zasypywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszaleć idzie z tymi tabletkami. Biorę je juz prawie pół roku i w cerze nie widze zmian, przepisał mi je lekarz po tym jak spogladal na ulotki od przedstawicieli. Wczesniej bralam Cilest i czulam sie w nich cudownie. Teraz na tydzien przed koncem tabletek lapie bezpodstawnego doła, jestem drazliwa i wredna - przy cilescie tak nie mialam Co do 'okresu' to jesli trwa jeden dzien, to jest cud. Ostatnio było krótkie plamienie, nawet nie pół dnia i to tyle. Martwi mnie to, ale ide do lekarza innego i zmieniam tabletki bo mnie to denerwuje troche. Dodam, ze przepisal mi je 'podobno' ze wzgledu na jeden policystyczny jajnik, a bratowej ktora nie ma zadnych problemow tez je dostala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinaGość
hej :) zaczęłam brać te tabletki jestem przy 17 tabletce i dostała raczej normalnego okresu. nie wiem dlaczego :/ czy któraś z was może miała takie coś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anksol
Biorę Bonadeę od 5 miesięcy ;-) Waga w normie, miesiączki przechodzę zupełnie bezboleśnie i krwawienie trwa góra 3-4 dni, cera POPRAWIŁA SIĘ BARDZO. Walczyłam z trądzikiem kilka lat, w końcu tabsy pomogły mi go zwalczyć. Często miewam bóle głowy, ale nie potrafię stwierdzić, czy to przez Bonadeę, bo i przed zażywaniem tabsów występowały u mnie bardzo częste migreny. Jestem kobietą, więc zmiany nastrojów to NORMALKA i nie mogę zrzucać winy na tabletki. Piersi się powiększyły. POLECAM :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinaGość
Hej mi natomiast po tych pigułkach strasznie brzuch urósł,wygląda jak napompowany balon.Nie wiem czy zgłosić to swojemu lekarzowi,czy na razie nic z tym nie robić bo dopiero jestem w trakcie 2 opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie, jak zaczynam brać tabletki z następnego opakowania po 7 dniowej przerwie to muszę brać je o tej samej godz co z wcześniejszego opakowania czy mogę o innej porze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emiliaa
Hej dziewczyny! Jeżeli byłybyście zainteresowane, mam do sprzedania dwa opakowania tabletek Bonadea, stan nienaruszony, cena za dwa opakowania=40 zł. Kontakt:emiliakarenina1993@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska4654
biore te tabletki iii jestem spuchnieta jak pilka nie mam okresów 14maja ide na wivzyte zobaczymy co powie.....co pwiecie o zastrzyku zamist tych tab.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krokodillo
Dziewczyny podnosze temat mam do sprzedania dwa opakowania tabletek Bonadea, cena do uzgodnienia, termin ważności jedno opakowanie 08.2016, drugie 09.2016 mój adres kejtik-82@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rowniez mam do sprzedania jednk opakowanie tych tabletek 733978716 warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę tabsy już ponad rok. Na początku był problem z plamieniami, potem było ksiàżkowo wg ulotki po odstawieniu krwawienie 2-3 dniowe. Teraz praktycznie krwawienie nie występuje lub co 2gi miesiąc. Niestety to są uroki sztucznych hormonów a każdy organizm reaguje inaczej. Z wagą też jest ciekawie bo wahania dniowe są nawet 4 kg tzn dzień otatni zażycia a kolejny po odstawieniu. Gromadzenie wody w organizmie a po odstawieniu nagły spadek. Wcze§niej brałam inne tab. I było podobnie. Coś za coś. Przecież to nie witaminy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza1474
Hej :) też zaczęłam brać te tabletki i lekarz mi powiedział żebym zaczęła brać je w pierwszy dzień okresu i tak zrobiłam, okres miałam normalny zazwyczaj mam 4-5 dni i krwawienie ustępuje a teraz mam cały czas plamienie a już biorę 15 tabletkę i nie wiem czy to normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey, mam do odsprzedania 3 opakowania tabletek bonadea, kuionych w marcu. Niestety mi one nie pasuja dlatego chce odsprzedac. 3op + przesylka 100zl info: taktowlasnieja@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćg
bralam te tabletki od roku i odstawilam bo to sa tabletki dla kobiet co juz rodzily bbo one zatrzymuja okres ja malo co nie dostalam zawalu po nich zatrzymal mi sie okres i mialam straszne bole glowy . lekarz sam przyznal ze lepiej ich nie brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iza1474- ja przez całe pierwsze 3 tygodnie brania tabletek miałam plamienia, potem dostałam krwawienie z odstawienia i z drugim opakowaniem już wszystko było w porządku. Nie przejmuj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny czy któraś z was miała skoki ciśnienia podczas stosowania tych tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę drugie opakowanie, piersi bolą jak oszalałe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmarta
Czy ktoś pali papierosy i bierze bona dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej,zaczęłam brać tabletki Bonadea,i narazie wszytsko gra,tylko mam jakies halo na tym punkcie i boje się ze ostatniego dnia( w ktorym biore tabletke przed przetwa 7 dniowa), nie moge współżyc bo boje sie ze skoro na drugi dzien odstawiam to cos się wydarzy i jednak zajde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 121
Do dziewczyn które mają problem z owłosieniem! Byłam z tym samym problemem u lekarza i wypisał mi tabletki Atywia (na tym forum jestem gdyż Bonadea jest zamiennikiem tego leku). Opinie o tym leku mi się nie podobają i zastanawiam się czy wykupic receptę... Czy któraś z Was zażywa ten lek od dłuższego czasu i widzi poprawę? P.S. mój lekarz powiedział mi, że problemy z nadmiernym owłosieniem mam z powodu PCOS (zespół policystycznych jajników) - na USG wyszło, że mój prawy jajnik ma policystyczną budowę i że jeśli chce to może wypisać mi antykoncepcję gdyż wtedy nastąpi poprawa. Ja jednak czytałam na ten temat sporo po różnych stronach i dowiedziałam się, że choroba ta polega na nadmiarze produkowanego testosteronu i może prowadzić nawet do bezpłodności! Czy w takim przypadku lekarz nie powinien zareagować jakoś hmm ostrzej? W koncu wydaje mi się ze to poważna sprawa liczylam na jakies badania hormonalne itp a on mi powiedzial że jesli chce to mi wypisze antykoncepcje. Co o tym sądzicie? Czy moze lepiej wybrac sie do innego specjalisty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania 2 listki tabletek antykoncepcyjnych Ovulastan Forte, data przydatności do końca 2015r. Koszt: 20 zł za 2 listki + 3 zł za przesyłke. Kontakt: kvl@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LanaMc
Przyjmuję te tabletki od 4 miesięcy. Cera na początku kiepsko ale teraz juz ok. Libido - brak. Teraz w środę (a jest sobota) powinnam dostać okres. Niestety okresu brak :( Zastanawiam się co robić, bo w pon powinnam zażyć kolejną tabletkę. Brzuch mnie czasem pobolewa ale na okres sie nie zapowiada. Maiła któraś z was podobną sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To spróbuj może podwyższyć swoje libido. Mogę Ci doradzić LibiSpray, wypróbowałam na sobie i jest rewelacyjny. Kupiłam go tak dla eksperymentu kiedy zamawiałam z chłopakiem gadżety do sypialni z erozkosz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam do sprzedania 2 opakowania Bonadea termin ważności do 04.2017. Opakowania nie naruszone. Zainteresowane proszę o kontakt ddylewska@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×