Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mysia.ladna

Kreci mnie inny facet??!!

Polecane posty

Gość Mysia.ladna

Czy macie tak czasem? jestem w szczesliwym zwiazku ja 40 lat/ on 50 (tak mi sie przynajmniej wydaje) sex uprawiamy prawie codziennie a po glowie mi chodzi inny facet. I glownie sa to mysli erotyczne. Co ze mna jest nie tak...czy w moim zwiazku nie mam wszystkiego? Dlaczego tak sie dzieje? Nie mam ochoty zdradzac swojego faceta ale boje sie, ze kiedys nie wytrzymam i zrzobie to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karpediem.
A ile chcesz jeszcze na to czekać? Do emerytury? Ostatnie lata by coś takiego zrobić. Będzie co wspominać na starość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia.ladna
tak...ale to burzy cale moje pojecie o byciu razem. Wierze mojemu facetowi i sama powinnam byc ok wobec niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karpediem.
Nie spróbujesz, to się nie dowiesz czy było warto. Może lepiej żyć w błogiej nieświadomości? Jeszczę parę lat i nie będziesz już miała szans na takie dylematy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia.ladna
Wiesz, tylko zastanawia mnie co jest nie tak w obecnym zwiazku?? Nie powinnam miec ochoty na kogos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia.ladna
Wiesz, tylko co jest nie tak w moim obecnym zwiazku? Dlaczego kreci mnie ktos inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notonaukowo
Człowiek jest człowiekiem, nie wyidealizowanym aniołem. Człowiek rozumny (Homo sapiens) gatunek ssaka z rodziny człowiekowatych (Hominidae), jedyny występujący współcześnie przedstawiciel rodzaju Homo. Domena eukarionty Królestwo zwierzęta Typ strunowce Podtyp kręgowce Gromada ssaki Podgromada ssaki żyworodne Infragromada łożyskowce Rząd naczelne Podrząd Haplorrhini Nadrodzina małpy człekokształtne Rodzina człowiekowate Podrodzina Homininae Plemię Hominini Rodzaj Homo Gatunek Homo sapiens Było nie było, mamy swoją naturę i potrzeby. Trudno żyć wbrew naturze. Naginanie życia go niezgodnego z naturą powoduje stres. Monogamia nie do kóńca leży w naszej naturze. Małżeństwo też nie jest z naturą zgodne - jest tworem cywilizacji, zapewnie jej ład i porządek (inaczej samce zabijałyby się o samice). Jak swoimi potrzebami nie zakłócisz ładu i porządku (tj. gdy się nie wyda), nikt krzywdy nie poniesie, a ktoś może być szczęśliwszy przez chwilę (np. ty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis konkretny facet czy tak
ogolnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis konkretny facet czy tak
ogolnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×