Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takie pytanie mam do Was mamy

Czy gotową kaszkę mannę z mlekiem, np. Bobovita można zrobic dziecku do butelki?

Polecane posty

Gość takie pytanie mam do Was mamy

czy tylko normalną, czystą mannę można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie pytanie mam do Was mamy
no właśnie wiem, że będzie mocniej rozcieńczona i zastanawiam się czy można w ten sposób dawać dziecku? a jak robiłaś? konkretną ilość miarek na ilość wody czy tak mniej więcej by była płynna do butli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niujhss
Ja robilam tylko ze masz smoczek trojprzeplywowy i moglam gestrza zrobic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niujhss
a na ile wody chcesz robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niujhss
na ile ml wody chcesz zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dodawałam do mleka, ale nie pamiętam ile dokładnie - jakoś 2 czy 3 łyżki bobowity tej na noc (podawałam na noc, bo wtedy nie płakał głodny). ale musisz pamiętać, ze smoczek musi mieć odpowiednio dużą dziurkę, my mieliśmy ten 3przepływowy z Avent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesttaka sprawa, że Stanisława
pewien BARDZO MĄDRY PAN zwykła mawiać do swojego syna: "...... nie wołaj naleję ci kaszki" i nalał :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rffffdddd
A ile dziecko Twoje ma miesięcy? Mój synek ma niecałe 5 miesięcy, gotowych kaszek na razie nie daję. Do mleka modyfikowanego dodaje trochę kleiku kukurydzianego lub ryżowego, wtedy taka fajna kaszka wychodzi, mały wcina aż mu się uszy trzęsą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja synkowi robie kaszke tylko w butelce. Do 220ml wody wsypuje 8-10 łyżeczek kaszki i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie mam(a)
czy smoczek trójprzepływowy Avent to jest ten, gdzie są kreseczki - I, II i III??? Karmiąc kaszką, III - ma być na wysokości noska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie pytanie mam do Was mamy
mała nie zje zbyt dużo na raz więc pewnie max 120ml chciałabym zrobić łudzę się, że może po tym zacznie przesypiać noc, bo gdy podawałam wieczorem mleko modyfikowane w butelce, to niestety i tak całą noc chciała pić mleko z piersi:( a już jest duża i nie powinna, ma 10 miesięcy i czas najwyższy zakończyć nocne karmienie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu nie? My dajemy na noc kaszkę z butli na śpiocha. Przez smoczek Y. Tylko jak ma zęby to myj mu po butli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragmatyczne podejście do życi
Smacznego, a potem będziecie z dzieckiem po dentystach latać, bo dziecku próchnica zęby wyżre od tych gotowych, mega słodkich ulepków :( fuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pragmatyczne podejście do życi-> wiesz mozna równie dobrze dać i kleik bez cukru albo mannę zrobić. Jednak i po tym i po tym należy dzieciakowi umyć zęby. Z resztą pytanie tego dotyczyło, wiec super ze swoje wychowujesz bez cukru, inne robią inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie pytanie mam do Was mamy
jakich mega słodkich?:O mówię o mannie, a nie o kaszkach ryżowych z "owocami" i ja akurat podaję dziecku mannę bez cukru z Nestle tę droższą, a o Bobovicie wspomniałam w tytule, bo jest tańsza i bardziej popularna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragmatyczne podejście do życi
Jasne, że tak, tyle, że manna bez cukru nie uczy dziecka od maleńkości, że bez słodyczy nie można żyć, a jakie są inne konsekwencje spożywania cukru wszyscy wiedzą. Dołóżmy do tego skłonności do otyłości, jakąś słabszą przemianę materii i grubas gotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie pytanie mam do Was mamy
nie martw się o zęby i o wagę mojego dziecka;) ja jestem spokojna więc i Tobie nie powinno spędzać to snu z powiek;) dzięki za troskę, ale wolałabym odpowiedź na temat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pragmatyczne podejście do życi-> naprawdę fajnie, ze jesteś super mamą i zasługujesz na medal bo Twoje dzieci nie bedą miały ani próchnicy ani skłonnosci do otyłości, ale pytanie dotyczyło zupełnie czego innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko, dziewczyna tu pyta JAK podawać kaszkę, a nie CZY podawać... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijhf
zawsze znajda sie takie nawiedzone babska, ktore beda wciskac swoje ideologie... nikt sie tu nie pyta czy kaszka jest zdrowa tylko jak ja podac... na gesto podaje do miseczki a do butelki albo na wodzie albo z mm chyba 3 lyzki na 180 ml (bobovita) i smoczek do kaszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XliloX - że co???
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie mam(a) pytała, jak obsługiwać smoczek trójprzepływowy. czytasz cały wątek, czy tylko ostatni post?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam(a)
XliloX - Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. Właśnie mam taki smoczek i chciałabym dosypać trochę kleiku do mleka na noc. Czyli trzecia kreska na nosku i podziała na "kaszkę"?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhjbjh
jeśli córeczka ma 10 miesiecy to nie chcesz spróbować podać jej kaszki na gęsto łyżeczką? Moja w tym wieku zjadała gęstą kaszkę z 250 ml wody. Dostawała ja ok pól godziny przed kąpiela i zaczeła przesypiać noce. A wcześniej z butelki przed zaśnięciem zjadała dużo mniej bo była już spiąca i zasypiała zanim zjadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhjbjh
A i do butelek lovi to wiem ze są specjalne smoczki do kaszki a nie wiem jak avent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Avent ma tròjprzepływowe smoczki do kaszy manny do picia. Świetne są nie zatykają się i maluszki mogą spokojnie pić bez wielkiego wysiłku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×