Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamusiaMaksika

OPINIE O GÓRNOŚLĄSKIM CENTRUM ZDROWIA DZIECKA W KATOWICACH ?

Polecane posty

Gość 4 piętro neurochirurgia

Oddzial neurochirurgii polecam z czystym sercem cudowna opieka Pań Pielęgniarek wszystkich bez wyjątku. Lekarze wspaniali, zaangażowani z rewelacyjnym podejściem do dzieci i rodziców. Mój syn przeszedł tam operacje wszczepienia zastawki wszystko na najwyższym poziomie a nie jest prostym przypadkiem. Do końca życia będę wdzięczna całemu personelowi.. Co niektórzy z innych oddziałów powinni na 4 piętrze przechodzić szkolenia jak postępować z małymi pacjentami i ich rodzicami. Ogromne brawa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DARIA

MY BYLISMY Z DZIECKIEM  W 2017 R. NA PELNEJ DIAGNOSTYCE. ZROBILI MU WSZYSTKIE MOZŁIWE BADANIA PLUIS REZONANS. WTEDY JSZCZE PŁACIŁO SIE ZA POBYT Z DZIECKIEM. JA OGOLNIE JESTEM ZADOWOLONA Z OPIEKI NAD DZIECKIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Byłam , z synem lezelusmy 4 dni podczas których zrobili badanie krwi, moczu, kału i usg. Te same badania były robione przed s x pitalem. Wyszlismy bez diagnozy z skierowanie do chirurga i gastroenterologa. W sumie pobyt w szpitalu nic nam nie dal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Byłam w 2011 roku syn miał operację spodziectwa u doktora Kudeli  i szczerze pobyt wspominam super zabieg zrobiony bardzo dobrze, bez powikłań opieka lekarzy pielegniarek tez bardzo dobra zdziwiona jestem tym co czytam ja ten szpital i pobyt wspominam bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oddział patologii noworodk

Bardzo źle wspominam oddział intensywnej terapii noworodka, dodam że moje dziecko zmarło. Pielęgniarki okropne bez serca, totalny brak zainteresowania, cały czas dostawaliśmy ochrzan za dezynfekcje dłoni zamiast wesprzeć nas, zapytać czy poprawnie dezynfekujemy ręce takie traktowanie jak psa. Czuliśmy jakbyśmy przyszli tam za karę a one nie chcą nas wpuścić. Lekarze beznadziejni, młodzi zero doświadczenia, leczyli dziecko na pałę. Jak popatrzeć na nazwiska to rodzinka zatrudniona po znajomości. Czeka się na lekarza od 4 do 6 h, szanowna pani ordynator profesor na oczy nie widzieliśmy przez 2 miesiące pobytu dziecka, raz czekaliśmy na nią 4 h miała przyjść. Skandal, skandal i jeszcze raz skandal uciekajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×