Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szczupła duchem w czerni

Szczupłe do lata- Zapraszam :)

Polecane posty

Ja dzis na obiad mam makaron wieloziarnisty z sosem warzywnym. (marchewka, pietrucha, seler, czosnek, duzo curry, z jogurtem i koncentratem pom) Na sniadanie byl tunczyk z kukurydza+ kromka zytniego pieczywa. W miedzy czasie grapefruit, herbata zielona i woda. Nie wiem jeszcze co na kolacje, ale bankowo po treningu walne shake-a proteinowego. Czekoladowo- kawowego ;) Dzis mam wolne. Zamowilismy nowa kuchenke, no i ktos musial odebrac, a w trakcie oczekiwania na nia- w ramach cardio ;) caly dom posprzatalam. Po obiedzie pocwicze i albo na orbitreku poszaleje, albo na basen skocze. No ale to juz tak zupenie wieczorem, jak dojedzie moja kuchenka :) Agha- Kiedy twoja Miska ma urodziny>? Moje "malenstwo" juz 4 skonczylo ost ;) A drugie malenstwo ma juz nascie lat :) od niedawna. Padam na twarz! Az mnie plecy bola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uciekam, pewnie pojawie sie gdzies w niedziele w wolnej chwili, chociaz takiej zupelnie wolnej to nie bedzie ;) Wybieramy sie w gory i z psami polazic wiec pewnie w domu mnie nie bedzie caly dzien. Trzymam mocno kciuki za was wszystkie :) :* I gratulluje tym, ktorym ubywa cm i kg :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariusz
Witam was chciałem wam powiedzieć ze znalazlem wspanaiła stronke na ktorej sa cwiczenia dopasowane do kazdej osoby indywidulanie na podstawie jej danych. cwiczenia sa zawarte na filmikach wiec wszystko jest dokladnie pkazane i mamy mozliwosc cwiczenia zarowno w domu bez sprzetu jak i na siłowni kto jak woli . do tego uzytkownicy maja dostep do diet ktore sa tam rozpisane. jesli ktos bylby zainteresowany prosze o kontak na skyp dariuszelk . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrzuć brzuch!!!
Zapraszam na bloga o diecie i ćwiczeniach http://zrzucbrzuch.blogspot.com/ znajdziecie tam wiele informacji odnośnie odchudzania , ćwiczeń i zdrowego stylu życia oraz niezbędne zdjęcia i filmy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to miłego wypoczynku w górach.... Ja jeszcze na kolacje ser biały z mlekiem chudym i przyprawami, no i jabłko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki ;) kochana to bardzo czynny wypoczynek ;) Taka jednodniowa wycieczka niedzielna- kilka godz chodzenia po trudniejszym niz plaski terenie :) My tak czesto wyjezdzamy w niedziele. Zabieram sie za cwiczenia, a mojej kuchenki jak nie bylo tak nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki Miałam dziś zalatany dzionek, min: byłam dziś u lekarza, zrobiłam sobie badania- tak dla kontroli- bo tyle ie słyszy, ze dukan niezdrowy- a tu ie okazało, że wszystkie wyniki mam na piątkę- jestem happy. Dziś w planach mam jeszcze naukę pływania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche poczytałam waszych postów,ale wszystkich nie dam rady, ja nie jestem na jakiejś specjalnej diecie,ale juz raz udało mi sie od tak zrzucic 5 kg, mam nadzieje,ze z wami teraz tez mi sie uda, własnie zjadłam ostatnie płatki firness z mlekiem i juz do wieczorka tylko woda :) A moze jak ktos ma czas, to napiszcie co myslicie o pilatesie? Bo zastanawiam sie czy elpszy aerobik czy pilates?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladny start, gratuluje utraty 5 kg- to już sporo:) Ile jeszcze chcesz schudnąć i do jakiej wagi dążysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, no 5kg schudłam jakis czas temu w sumie nawet nie wiem jak,po prostu ludzie zaczeli mi mówić,pyatc sie na jakiej diecie byłam, i faktycznie gdy weszłam na wage, stwierdziłam ze maja racje, teraz lekko mi sie przytyło, wiec zaczynam od nowa tak jakby chciałabym wazyc chociaz 68 kg, tyle juz by mi wystarczyło, mam 175 zm wzroztu, wazyłam około 75kg teraz jest tak 72 , jak sie najem moze 73 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najgorsze jest to ,ze juto tłusty czwartek! aaaa,i wszystko diabli wezmą ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to nawet już o tym nie myślę- przeżyłam święta, sylwestra, nowy rok, własne imieniny, urodziny faceta, wiec przeżyje tłusty czwartek- zrobię sobie jakieś dietetyczne ciacho i nim będę się raczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo dobry pomysł, u mnie to beda mi wciskac,najgorzej w domu,bo zawsze jak nie chce czegoś zjesc, to rodzice wrecz sie obrazaja...moze uda mi sie chociaz nie obzerac, a powiedz mi jeszcze ty jaki masz plan? ile chcesz zrzucic? jakas dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na Dukanie... moim wielkim marzeniem jest schudnąć do 58 kg, czy się uda- zobaczymy, na razie ciesze się z tego co osiągnęłam i dietkuje dalej:) start- faza I 13.12.2012- 81,1 faza II 20.12.2012- 78,1 30.12.2012- 77,2 09.01.2013- 73,4 19.01.2013- 72,4 29.01.2013- 69,8 08.02.2013-?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech się obrażają żadnego pączka !!!! KOLACJA ; ser biały chudy, plasterki ogórka, herbata zielona , W międzyczasie jabłko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! jak Wam minal dzien? duzo cwiczylyscie? ja tez nie mam jakies specjalnej diety... mz i duzo ruchu i oby jak najdluzej:) i oby do celu czyli wymarzonych 62kg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dojechala przed chwila! :) A co smieszne- made i n Poland :D (mieszkam zagranica- jak ktos nie wie) I instrukcja po polsku na pierwszej str ;) ;) ;) Maz ja wlasnie montuje, a ja ide sie kapac. Basen sobie odpuszczam, bo do tej pory pracowalam ciezko- umylam jeszcze sciany ( mam psa, ktory spi z nogami na scianie..) Pozniej okna w sypialni, zawiesilam zaslony i bylam z psami. Nie mam sil juz dzis na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczupła duchem ! no to dziś pichcenie na nowej kuchence ... Madlenn! Ja podobną mam diete do twojej lekkie rzeczy , owoce ,warzywa ogólnie M.Ż. ruch itd... Od rana owsianka na chudym mleku. Do pracy ; kanapka z wędliną i ogórkiem , potem kawa , jabłko. KOCHANE KOBIETY !!! NIE PĄCZKUJEMY !!!!!! :))) A Jak już to delikatnie ... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. u mnie dziś ostatni dzień P, jutro ważenie- liczę choć na mały spadek Wczoraj byłam na 3 lekcji pływania i wiecie co- przepłynęłam już sama - bez żadnych pomocy- 50 metrów... może to dla niektórych śmiesznie mało, ale dla mnie to sukces- uwierzyłam w siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super agula13:) gratulacje każdy postęp jest ważny :) Miłego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! kolejny dzien... ciekawe jak mi pojdzie... na pewno sobie nie odpuszcze paczka... bo przez caly rok ich nie jem wiem w jeden dzien w roku moge jednego zjesc... SZCZUPLA ty mieszkasz w danii?? jesli tak to przynajmniej jako jedyna nie zjesz paczka bo tam nie ma takich rzeczy... ja przynajmniej nie znalazlam. wszedzie tylko ciasto francuskie. zasypalo nas calkowicie... wszedzie biel . nawet w powietrzu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madleen - szczupła mieszka w UK ja w Holandii :) X Ja paczka tez nie zjem bo tu są tylko jakieś obrzydliwe amerykansko podobne :( ale jak bym była w Polsce to bym sie nawet nie zawahala bo nie na tym moja dieta polega :))) i 500 cal ograniczyła bym na czymś innym albo wyćwiczyla :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello zagladam do Was przed wyjazdem :) U nas sa paczki w polskich sklepach- normalne polskie, ale ja nie lubie paczkow :P U nas nigdy- na diecie czy bez diety- nie je sie zbyt duzo slodyczy. No i tak jak Agha pisze- z czegos tam zrezygnujesz, pocwiczysz i wychodzi na 0 ;) Raz w tyg jemy co chcemy- nawet cos slodkiego- wtedy reszte tyg nie ma sie pokus tak duzych i mozna stosowac prawdziwie zdrowa diete. ;) Z okazji zakupu nowej kuchenki planuje zrobic popoludniu jakies szybkie ciasto. Mam nadzieje, ze sie wyrobie. Milego dnia laseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nadal trwam przy swoim ...zero pączków !!! Na obiad ryba na teflonie bez tłuszczu... i chyba ugotuję fasolkę. teraz idę herbatę zaparzyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że za mało jem . Rano owsianka i kanapka. w pracy kanapka jabłko, kawa, herbata zielona . obiad ; plat ryby cebula fasolka herbata, kolacja ;pół kostki sera białego z kiełkami i jogurtem naturalnym. jeszcze grejfruta dziś zjem. Co o tym myślicie ? A może nie jest to za mało , glodna nie chodzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×