Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szczupła duchem w czerni

Szczupłe do lata- Zapraszam :)

Polecane posty

Kamka - witaj :) Ja jestem, zaczynam 2 dzień diety. Wczoraj było OK :) A Ty jaki masz plan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie to jest mój nick dietkowy;) jak widać jakieś wyniki już mam. Ogólnie ograniczam tłuszcz i cukier plus trochę ruchu, pieczywo pelnoziarniste, 5 posiłków dziennie. A Ty jak działasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamm- na razie ograniczam się do 2 posiłków, bo ostatnio za dużo jadłam. Potem przechodzę na rozsądną dietę. Fajne masz efekty ;) Ja teraz ważę 75 kg. Chciałabym 60 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo :) Dzisiaj ostatni dzień ;) Kamma- kilka dni mogę wytrzymać :) Od jutra zaczynam jeść kilka mniejszych posiłków. Czuję się już lżejsza o parę kg ;) Jutro się zważę. A jak Tobie idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi idzie dobrze. Staram się trzymać swoich postanowień. waze się codziennie rano na czczo i codziennie jest mniej na wadze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może podam mój dzisiejszy jadłospis. 9.00 śledź z ogórkiem konserwowym 12.00 ok 150g jogurtu naturalnego z mrożonymi jagodami plus świeżo wycisniety sok z jednego dużego jabłka 15.00 białka 2 jajek posmarowane serkiem wiejskim 17.30 gorący kubek 20.00 serek 0% Później biegam i po bieganiu pije szklankę soku pomidorowego i dzięki temu nie męczy mnie tak głód;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może podam mój dzisiejszy jadłospis. 9.00 śledź z ogórkiem konserwowym 12.00 ok 150g jogurtu naturalnego z mrożonymi jagodami plus świeżo wycisniety sok z jednego dużego jabłka 15.00 białka 2 jajek posmarowane serkiem wiejskim 17.30 gorący kubek 20.00 serek 0% Później biegam i po bieganiu pije szklankę soku pomidorowego i dzięki temu nie męczy mnie tak głód;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamm- dość oryginalne to Twoje menu ;) Te białka posmarowane twarożkiem są ugotowane czy usmażone? Mało kalorii, ja mam chyba więcej teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ugotowane oczywiście;) jeśli chodzi o menu to sama je sobie dobieram bo zauważyłam ze duzo prościej wtedy jest wytrwać. Mam kilka zasad którymi się kieruje a resztę pozostawiam moim zachciankom i temu na co w danej chwili mam ochotę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Myślałam że już nikt tu nie zajrzy. U mnie coraz lepiej. Jeszcze w styczniu ważyłam 89 kg, a waga z wczoraj to 77,5 kg :) Jak ja dawno nie widziałam 7 z przodu :) Jak czasem przesadze z ilością obiadu to wspomagam się ziołami z senesem na przeczyszczenie ale to się rzadko zdarza. Słodycze bardziej ograniczyłam. Dużo chodze w poszukiwaniu pracy + porządki w domu. Mimo że niby schudłam ja nadal widze grubą babe taką jaka byłam. Jedynie ubrania zdradzają że schudłam. Wszystkie spodenki na lato są o dużo za duże. Musze kupić jakieś nowe ciuchy bo nie mam w czym chodzić. Wszystko wisi jak worek po ziemniakach.Za niedługo przyjedzie mój facet to zrzuce kolejne kg bo uwielbiam sex :) Już zapowiedzieliśmy sobie ostry maratonik. On mówi że mam sie nie odchudzać bo w jedną noc strace 10 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) No to jedziemy dalej ;) Po grzesznym weekendzie :P Kamm- co masz dzisiaj w menu? Jak po weekendzie? Wytrzymałaś na diecie? Lateksova - ja się chcę odchudzić, więc jestem znowu ;) Dziewczyny chyba się już poodchudzały i zniknęły. Szkoda, że nie wpadną mimo to :( Dobrze, że facet akceptuje i kocha Cię taką, jaka jesteś. A z drugiej strony, nie jest to motywujące, prawda? ;) Super, że tak schudłaś :) Gratki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZUPLA DUCHEM
Czesc dziewczyny! Nie zagladalam tu od wiekow, a dzis cos mnie tknelo i widze, ze cos piszecie :) Ramajana fajnie, ze wrocilas na dobra droge ;) :) Ja nadal cwicze regularnie i maleje ;) Pozdrowienia i buziaki! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZUPLA DUCHEM
Kamka po treningu powinnas zjesc cos wartowsciowego- bialka i troche wegli. Sok pomidorowy to za malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laski :) Szczupła- jak miło Ciebie widzieć :) Nie uciekaj, opowiadaj, co u Ciebie słychać ;) Kama- gdzie przepadłaś? Laski za 2 tyg. jedziemy na baseny termalne, muszę jakoś wyglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dawno tu nie zaglądałam,ale powracam bo znowu mam zamiar przejść na kolejny etap odchudzania. Koniec laby :) Moja waga wacha się między 78-80 kg. Znowu mam zamiar coś zrzucić bo ostatnio coraz bardziej ciągnie mnie do słodyczy a nie chciałabym znowu przytyć. Wczoraj kupiłam nowe zioła z senesem i zaczynam dietowanie. Będe tu zaglądać co jakiś czas. A diete robie po swojemu. Mam nadzieję że będzie warzywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×