Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szczupła duchem w czerni

Szczupłe do lata- Zapraszam :)

Polecane posty

Gość trzeba mieć zerowe pojęcie o
kaloriach, żeby sądzić, że 1 wafel prince polo nawet xxl ma ponad 1000 kcal :/ jeden xxl ma 275.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, jestem pewna ze widzialam 1190. jeszcze zdziwona pokazywalam to opakowanie znajomej... powiem mojemu, zeby przy okazji poszedl do polaka i kupil nastepnego hehehe, dla pewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponad 1000 to mogło być, ale kj ;) kcal na pewno dużo mniej tabelki na spożywce podają energię w produkcie w kaloriach ale i w dżulach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blossom to na bank KJ były nie kalorie :) Szczupła śliczna sukienka Idę spac musiałam tylko doczekać zeby antybiotyk wziąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agha, twojego posta nie widzialam wysylakac mojego. Mnie tez sie spodobala ta sukienka, a jaka jest wygodna! :) Tak sobie mysle, ze o ile byl taki ruch na poczatku tak teraz widac, ze laski sie wykruszaja ( spora czesc) jak w kazdym temacie. Najwyzej zostaniemy same ;) Ja wykapana jestem, wszelkie pillingi, depilacje, masaze i balsamy zaliczylam wiec moge wkakiwac do lozka :) Dobrej nocy raz jeszcze i milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walentynka:)
chcialam sie pochwalic 1 kg mniej i straszne zakwasy na łydkach i pupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim laska i ciekawskim pomarancza 🖐️ o Teraz siedze w pracy i sobie z wami pisze. Za chwile mamy przerwe na sniadanie. Kolezanka stawia, tak bez okazji...wiec bede chrupala bulke orkiszowa, albo inna z ciemnej pelnoziarnistej maki, serwk zolty i moze jakis dzemik. Dla orientacji-250kCal. o U nas zima na calego...zimno i snieznie :-) o 1 kCal to 4,2 kj w zaokragleniu o Martuska tez na Zumbe chodze...choc juz dawno nie bylam...super sprawa. CZy ktoras z was chodzi na fitness i cwiczy z urzedzeniami, albo na spinning? Moze na jakies zabiegi wspomagajace ladna figure? Ale ja ciekawska co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mogę ;-) się dołączyć słyszałam że ktoś za mną tęskni ;-) a raczej przeczytalam ;-) więc jestem dawno nie wchodziłam na kaffe więc muszę troszkę nadrobić ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nanka. :) Nie znasz mnie, ale ja - powiedzmy - znam ciebie, bo tamten wątek niedawno przerzuciłam od deski do deski. :P Jak ci idzie odchudzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znów zawiechy.Ja wiem czemu.Kafe się wiesza przez durne tematy tworzone w celu sprowokowania i przez tchórzliwe pomarańcze, bo one są wszędzie. Jak stonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! nanka33- ja tęskniłam :) Smutno mi było, że gdzieś przepadłaś :( W ogóle dziwnie się porobiło, fajnie że nas znalazłaś :) Czy od czasu jak zniknęłaś robiłaś coś? Ja się niby odchudzałam, ale nieskutecznie :P Teraz już na serio biorę się za siebie, wiosna blisko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny miło mi ;-) a u mnie powiedzmy ze sobie odpuściłam i też mi to dobrze zrobiło w tej chwili mam jakieś 96 więc waga mi się utrzymuje na szczęście ale zamierzam się też wziąść znów za siebie żeby zejść niżej wieć... może to już dość odpoczywania i to ten momen co by się wziąść dalej za siebie... nie wiem co dokładnie stało się z topikiem Lipolo i nawet nie chce mi się tego czytać chociaż cieszę się że weszłam tam przez przypadek ;-) bo was znalazłam ;) cieszę się bo naprawdę miłlo mi się z wami pisała ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, hello :) Kogo moje piekne oczy widza?? Nanka :* Nawet nie wiesz jak sie ciesze, ze wrocilas- wolalam cie na starym topiku :) Ale przepadlas :( Fajnie, ze jestes :) x Ja dzis nie pamietam jak sie nazywam, weszlam wyprowadzic psy, przekasic cos i lece dalej. Moj maz chory na calego, malego tez bierze. Ehh chorobska! Odezwe sie wieczorem, kiedy juz wroce na dobre ;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupła tez mi cię brakowało ;-) cieszę się że masz swój topik ;-) i że jesteście tu ;-) teraz mogę do was wrócić ;-) a też dziś jestem zabiegana ale jak co to do później ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to jest topik jednej
osoby,że piszesz że ma "swój"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×