Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szczupła duchem w czerni

Szczupłe do lata- Zapraszam :)

Polecane posty

Hej:) Widzę, że szalejecie na łonie natury. Ja tak skromniej, bo tylko plaża, wydmy, lasek i parking. I to całe moje szaleństwo:) Martuśka, odnośnie supli, to ja łykam belisse na włosy i paznokcie. Swojego czasu brałam Merz special, ale droższe jest, a spektakularnych efektów nie było. Mi belissa pomaga na paznokcie, bo przestałam mieć białe plamki i nie są łamliwe. DO tego jeszcze bezbarwną odżywkę je utwardzam. Dziś na śniadanie zjadłam pół jogurtu z otrębami i orzechami. Później dokończyłam jogurt, a teraz zabieram się za obiad jakiś szybki, bo za pół godziny z powrotem do pracy lecę. Z ćwiczeń to dziś spacer będzie. Może wieczorem do jakichś wygibasów się przymuszę ale ciężko będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znow sie zwijam z bolu :( To jest jakas masakra. Od ok pol roku kazdy kolejny miesiac jest gorszy od poprzedniego.. :( Klade sie do lozka. Duza Mi- wazne jest zeby wam bylo fajnie i tak jak lubicie. :) A czym sie zajmujesz, jesli moge spytac? No i smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczupła, u mnie dziś pierwszy dzień okresu, więc niestety brzuch też odczuwam. Dobrze, że chociaż głód mi przeszedł, bo nieposkromiony apetyt mam przed okresem. Zajmuję się kształceniem polskiej młodzieży. Nauczycielką jestem, matematyki do tego:D Lekcje skończyłam, a teraz rada pedagogiczna tak do 20.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem pierwszy raz na forum tego typu ale potrzebuje was:) mój cel to do lippca co najmniej -20kg:) Teraz zaczełam od delikatnej diety a od lutego odwiedzam klub fitness:)i basen co do basenu nie jestem przekonana bardzo sie krępuje i nie czuje sie komfortowo w stroju kąpielowym:(Powodzenia i polecam ćwiczenia Ewy Chodakowskiej na you tube:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej King-Kong:D Twój nick mnie powala:P Może imię podasz, bo kurcze zwracając się king-kong, będę się czuła jakbym Cię przezywała:P Widzę, że podstawy dobre masz- mniej jeść i ruch. Ja podobnie. Teraz tylko trzeba sukcesywnie wcielać plan w życie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe odchudzające :-) Ja aż w tylu miejscach co Szczupła się nie sexiłam ale zaliczyłam samocód, kibelek w pociągu, łąkę i jeszcze ambonę(wiecie taką co stoi przy lasach dla myśliwych). Ja uważam że szczupła super że pisze o sexie, ja też uwielbiam te tematy- SAMO ŻYCIE. A co do panny L to uważam że jest zasuszoną, starą panno i praktycznie już nawet nie wierzę że ma jakiegoś tam narzeczonego, nikt przy zdrowych zmysłach nie wytrzymał by z kimś tak zgorzkniałym i zgryżliwym. Martuśka- ja też mam problem i z paznokciami i z wypadającymi włosami już od kilku lat. Co ja nie próbowałam, belissa nie działa zupełnie. Z tańszych suple to trochę VITAPIL. Ja teraz kupiłam sobie REVALID jest trochę droższy ale strasznie wszyscy go chwalą. To nie jest suplement tylko już lek ale bez recepty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
start- faza I 13.12.2012- 81,1 faza II 20.12.2012- 78,1 30.12.2012- 77,2 09.01.2013- 73,4 19.01.2013- ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! :) i te nowe tez! :)) mnie pseudo KingKong tez powalilo :)))) ale oczywiscie, witamy witamy! Martuska, ja na lamliwe paznokcie moge polecic cos innego, niz tabletki. jest to niemiecka odzywka w lakierze o nazwie "Micro Cell 3000", dostepna napewno w Douglasie. tylko ze cena jest wysoka - ok 60zl. na allegro nie wiem. jest to odzywka typu nakladania na siebie kolejnych warstw. baaaaardzo dobra, jesli chodzi o moja opinie - bomba. moja mama tez sobie ja uzyczala ode mnie, i tez byla zadowolona. z opinii mojej mamy moge ci polecic jeszcze inna odzywke w lakierze, o wiele tansza polskiej produkcji "eveline 8in1". tez byla zadowolona, ale trzeba byc systematycznym. ktos tu wspomnial o cwiczeniach Ewy Chodakowskiej na yt. wlasnie za chwile bede jechac ze skalpelem. zobaczymy! :D a ja dzis wtrynilam: sniadanie: banan i jogurt z pelnoziarnistymi nieslodkimi platkami, plus zielona herba obiad: miska zupy potem, mozna powiedziec ze podwieczorek: pare kawalkow arbuza i swiezego ananasa i dwa wlasno upieczone herbatniki :D i niedawno w domu zrobilam cos glownie dla mojego chlopaka, ale sama tez sprobowalam w ilosci wielkiej lychy jak do nakladania salatek: pokroilam baby szpinak, zolta papryke, kilka pieczarek, cebule, czosnek + zielony groszek. udusilam to na oliwie z oliwek. aha, wczesniej na tej oliwie podsmazylam 250gram miesa mielonego. ugotowalam tez kilka garsci makaronu typu kolanka. jak doszedl, to wrzucilam makaron do warzyw, i wyszla taka pasta. bardzo dobre, szybkie i latwe,no ale gdyby nie to mieso i makaron byloby lzejsze. ps. wlasnie zjadlam 3ego herbatnika... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich strarych i nowych :) King- Kong w grupie weselej :) Fanie, ze cwiczysz :) Ja mam problemy z netem, raz jest raz go nie ma. Naprawa w toku :) x Duza Mi- w jakim wieku dzieci uczysz? Moj syn jest swietny z matmy, nauczyciel okreslil go mianem geniusza :) Jest jednym z 2 najlepszych uczniow w calej szkole od 3 lat. Odnosnie apetytu przed okresem mozemy pogadac- zjadlam dzis obiad 2x :P ( ryz brazowy ze szpinakiem, pomidorami, oliwkami i serem mozzarella) a pozniej lody czekoladowe i snikersa :o (w pozostale dniniesiaca slodycze moga dla nie mnie nie istniec) x Margieritka- W pociagu tez zdarzylo nam z 2 razy ;) Pierwszy raz kiedy nikogo nie bylo w przedziale i raz w wc- przyszedl kondutor sprawdzic bilety w kulminacyjnym momencie ;):D LOL x Bllossom- ogladasz Revenge? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ale mi się jeść chce no. :/ Już druga zieloną herbatkę piję, żeby zapić głód.popełniłam ten błąd, ze w przypływie łaskawości zrobiłam mężowi kanapki na jutro do pracy (zawsze sam sobie robi) i do tego kanapki na kolację synowi i tak mi ten biały chlebek zapachniał... mm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. :) Forum śpi? ;) Ja się wczoraj nie złamałam, zapchałam się zieloną herbatą. Dziś na wadze brak spadku, no ale dietę trzymałam, wiec nie winię za to żadnego grzechu, po porstu nie codziennie będzie spadek. ;) A miałam się nie ważyć do soboty, ale nie umiem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Waga do raportu 59,9 co przy okresie jest bardzo dobrym wynikiem :)))) Zawaliło nas śniegiem w jedna stronę na rowerze dałam radę mała zawieźć ale teraz chyba po sanki pójdę i na piechotę pognam w sumie w ramach treningu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski, podoba mi sie wasz topik i znajoma wspolna mamy...Asmane. Mam nadzieje,ze moge sie przylaczyc... Lubie zdrowy tryb zycia, lubie fitnes jak sie dobrze zmobilizuje, to zyc bez niego nie moge. Mam 40 lat mam nadzieje,ze nie jestem dla was za stara...165cm i juz teraz to ze 100kg bedzie...ha, ha, ha...zartuje ... ale i tak z 67kg...wstyd, bo przytylam i zaraz wejda na mnie pomarancze... :P ;-) Mam 2 synow , jeden juz sie wyprowadzil i mieszka z dziewczyna, a drugi pomieszkuje troche ze mna w naszym domku letniskowym i troche sam w naszym mieszkaniu w miescie. A...mieszkam w Danii juz od 18 lat i pracuje w klinice mammograficznej. Wyksztalcenie zdobylam tu. To tak w skrocie o sobie. A..moj maz handluje samochodami. Moze wy tez cos w skrocie o sobie....bo nie pamietam z poprzednich postow...jest was tu wiele super lasek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agha gratuluje wagi tylko pozazdrościć... chociaż ja bym była już suchcielemz taką wagą... ile masz wzrostu, bo nie chce mi się wertować kafeterii:-P Szvczupła co z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Good Mooorning :) Ja niedawno wstalam. Czuje sie lepiej niz wczoraj- dzieki Bogu, bo mam dzis mnostwo latania po miescie. x Witam nowa kolezanke :) Ja rowniez uwielbiam byc w ruchu, lubie cwiczyc. Podobnie jak ty mam 2 synow, ale troche mlodszych od twoich ;) Mieszkam w UK, obecnie sie lenie ile wlezie :P Ale niedlugo wracam do pracy wiec chce sie wylenic na zapas. x Agha- mail testowy doszedl. Wyslij mi to co na tamtego wyslalas, te stare wiadomosci na ktore nie odp :) Zazdroszcze ci tego sniegu. U nas rowneiz mial dzis padac snieg, tak zapowiadali- jest slonce :) ale mroz tez jest, generalnie cudownie jest na zewatrz. x Wiecie, wczoraj probowalam 2krotnie- za kazdym razem przez ok godz cos tu napisac, ale nie dalo sie wyslac posta w ogole.. Nawet w pomaranczy. Sypie sie to kafe, az mnie nerwy biora. Zycze wam wszystkim milego dnia i zbierams sie do wyjscia. Odezwe sie po powrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×