Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szczupła duchem w czerni

Szczupłe do lata- Zapraszam :)

Polecane posty

Hey dziewczyny :) Ja jak zwykle zabiegana, widze, ze troche popisalyscie :) Pozniej przeczytam i poodpisuje jesli cos bedzie mnie dotyczylo. U mnie leci- praca, cwiczenia, maz, dzieci, dom, psy, praca, cwiczenia i tak w kolko ;) Nie waze sie od kilku tyg, chce zoabcyzc jakis powazniejszy w koncu spadek. Dodatkowo wlasnie koncze okres, a wiec moze i dobrze sie nie wazylam ost ;) Ktos nade mna pytal czy cos cwiczymy- ja tak, silowo- jednego dnia gorne partie, drugiego brzuch i dolne + cardio- rower, orbitrek, basen. Staram sie 5-6 razy w tyg, zaleznie ile mam czasu. Pozdrawiam was serdecznie wszystkie! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm...Ja dziś zaliczyłam spotkanko w siostrą.Byłyśmy na długim spacerze z wózkami i w wąskich przejsciach musiałyśmy jechać jedna za drugą i ona idąc za mną powiedziała, ze widać, ze schudłam, więc może jednak schudłam. o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuska, ja dzis zmierzylam sobie biceps ( reszty nie dalo sie bo bylam ubrana w sukienke i leginsy i nie chcialo mi sie zdejmowac ;)) i spadlo mi kolejne 2,5cm :) No i tez mialam gosci z PL- min moja siostre, ktorej nie widzialam kilka msc i tez zauwazyla moje schudniecie. Takze fajnie, fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam na słodkie nie mam teraz ciągot ale to dzięki tym moim tabletkom. Niestety powoli się kończą. Będe musiała kase skombinować na nowe. Waga w miejscu czyli 83,5 kg.Nie mam zamiaru się aż tak głodzić bo nie chce żeby coś się odkładało a potem jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie :) Mozna się przyłączyć ? również zaczęłam się odchudzać ważę 70 kilo mój ideał to 54/55. Przytyło mi się bo wyjechałam za granice do Anglii i niestety zaniedbałam się.. kiedyś ważyłam 54 kilo to Moja była waga bylem szczupła,piękna i młodą:) dzisiaj zrobiłam kilka serii ćwiczeń, brzuszki i 6 weidera. :) mam nadzieje ze szybko nie z rezygnuje ponieważ to już nie pierwszy mój raz odchudzania, ale tym razem mam silna wole!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM ! U mnie na wadze takie nieśmiałe i niepełne 69 , ALE muszę wam powiedzieć że widzę że brzuch zrobił się taki mniejszy , czyli waga tego za bardzo nie pokazuje ale ja tam różnicę widzę ! :-D :-D Od rana jajeczko gotowane i chleb żytni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam środowo.. kawa za mną, :) Co do słodkiego to ja obiadu nie zjem, ale za to zjem czekolade.Cos za cos a co mi tam zalezy;p heh Ja tez mieszkam w Anglii, niestety kg nabrałam w Pl i w ciazy i z lenistwa raczej.. i z milosci do slodkiego wszelkiego rodzaju od czekolady po chalwy mrrrrrrrr... Martuska okres sie konczy i zaczynam znowu boj o szczuplejsza sylwetke, niestety podczas okresu y nie umiem sie ze slabostka do slodkiego ogarnac, ale moze i nawet nie chce. Kiedy sie najem slodyczy? a co mi tam;p heh teraz to mi sie oberwie,ale to sa takie w sumie 3 dni z w miesiacu kiedy sobie pozwalam;p Szczupła powodzenia:) I witam nowa kolezanke i zycze mocnego i wytrwalego zapalu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wirka, no ja już po ciotce. ;) Mam to szczęście, że u mnie to 3 dni i po wszystkim, przy tym zbytnio nie cierpię. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M@rtuska no to możemy sobie ręce podać:) ,ale nas tu malutko dzisiaj:( Dziewczyny co siedzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Waga rano poniżej 83 kg :) Aż sama nie wierze że tak łatwo mi to idzie. Miłość czyni cuda. Dziś wypiłam kawe, mały napój energetyczny, 3 cukierki i kromke z wędliną. Nadal nie jestem głodna. Ciągle głowe zaprzątam sobie moim eksem. Zadzwonił dziś :) Na sam jego głos cała drże. Żyje jak we śnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Co tu taka cisza :) Rano wypiłam szklanke kefiru i sok pomidorowy z chilli. Potem 2 kawy. A na obiad właśnie gotuje krem z groszku,marchewki i ziemniaka :) i na tym posiłku skończe dzień. Już trochę widać że schudłam. Te boki baleronowate zaczynają znikać. Chciałabym tak pociągnąć do wakacji z tą dietą. Gdybym ważyła 65 kg to byłby to mój szczyt marzeń :) mniej nie chce. Ciekawe czy cycki mi obwisną bo mam je dość spore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lateksova,pocztuje troche Twoje wpisy,jestes super :)) zawsze mi sie gęba cieszy z Twoich tekstów Ja udzielam sie na -odchudzam sie ostatni raz-ale tam ciszaa dzisiaj poza kilkoma wpisami nudą wieje... Kurcze nie chce mi sie opisywac wszystkiego od początku,jezeli chodzi o moją skromną osobę :) Dane mam w stopce Będę tu zaglądac A i jeszcze Marta ma fajne rzeczy do powiedzenia,mania wózkowa mnie rozbroiła-super zakręcenie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lateksova,Twoja wymarzona waga ,jest także moją :) tak 64-65 dla mnie super.Wazyłam raz w zyciu tyle,kiedy szłam do slubu,rozmiat sukni 38...no a potem ciąża i takie tam..a teraz dziecko ma juz 12 lat a mamusia nadal boryka sie z walka z kilosami,tym razem musi sie udac. Moja największa waga /to nie w ciazy/ ale 4 lata temu..98 kg.. Lateksova a ile mierzysz cm wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lateksova-mam kilka zasad których staram sie przestrzegać,nie popadam w skrajności,bo wiem ze potem odreaguje niekoniecznie w tę strone co trzeba.. Staram sie jeść regularnie,chleb /2-3 kromki dziennie i tylko do poludnia,chleb wiadomo ciemny z ziarnami /na 2 sniadanie to owsianka activia i jakis owoc albo przygotowana kasza jaglana z tartym jabłkiem i cynamonem obiad...zalezy dzisiaj np mialam zupę z soczewicy,wczoraj ugotowane udko z sałatą,potem jakis mały jogurt lub troszke uprazonego słonecznika i tyle po 18 godzinie nic juz nie jem i chyba tutaj jest połowa sukcesu Nie wariuje:) mam juz dsyc katowania sie i efekyów jojo...u mnie to nie dieta,tylko zmiana sposobu odzywiania..tak to nazwijmy Chodze godzine dziennie A jak tam z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzewam ze rzeczywiscie wygladamy podobnie :)) Jak jeszcze masz dłuzsze czarne pióra i ciemne oczy to juz w ogóle siostry :)) A tak zapytam z ciekowsci,jaki rozmiar nosisz? U mnie 42-44 ale ostatnio wiekszosc 42,to tez zalezy jaka jest rozmiarówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki- dzisiejsze ważenie, załamka- waga stoi jak zaczarowana, ale się nie poddaje i walczę dalej. Pozdrawiam i życzę wytrwalości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula13 tylko sie nie poddawaj. Najgorzej jest odpuścić. GlodnyOwoc miałam rozm 46,teraz pewnie 44. Biust mam FF i sflaczały obrzydliwy brzuch. Nienawidze moich nóg. Jak schudne będą ok. A tak wgl najlepszy odchudzacz dla mnie to byłby facet bo nie wyszłabym z nim z łóżka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lateksova,no sport łózkowy bardzo wskazany :))) Moj brzuch tez nie jest piękny,nie tyle tłuszcz ile skóra obwisła i oczywiscie mega rozstępy-byłabym idealnym wzorem do plastyki brzucha-to by z pewnoscia pomogło Miałam juz odssysanie tłuszczu z nóg-dzieki bardzo/ból przez 3 miesiace,opuchniecia,masaze-koszmar../...poza tym ze nogi mam lżejsze o 2,8 litra tłuszczu /więc sie rozkoszuje od roku chodzeniem,bo czuje te lekkość :)/to szału z wygladu nie ma.. Mnie wpieprzaja te boczki..jak ja tego nie znoszę..i tluszczyk na plecach:( Bedzie dobrze,trzeba wierzyć :) Pozdrawiam Wszystkie i wytrwałosci zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te odsysanie tłuszczu zrobiłaś za jednym zamachem? Ile zapłaciłaś? Mam obrzydliwy kształt nóg. Przez moje kolana wstydze się spódnicy założyć.Moja siostra też jest przy kości ale ona to przynajmniej zgrabnie w butach na obcasie wygląda. A moje nogi wyglądają jak mutanty :D Tłuszcz na nich odkłada się nie tam gdzie trzeba. Rozstępy mało mnie obchodzą,nawet się ich nie wstydze. Troche martwią mnie cycki. Gdyby mnie było stać to zmniejszyłabym do rozmiaru A. Na starość pewnie obwisną mi do pasa. Nie znoszę moich dłoni. Uważam że kobieta powinna mieć szczuplutkie i delikatne. Ja natomiast mam zniszczone od pracy i takie chłopskie. Tyłek mam ok. I chyba tylko tyłek mi się podoba :D Dziś wypiłam kawę, sok pomidorowy i kubek kefiru. A na obiad pocisne stek.Upieke go tak żeby było bez tłuszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lateksova,cena -powyzej 10 tys..ale tak jak napisałam SZAŁU NIE MA..ja miałam dosc masywne uda,za to kolana i łydki powiedzmy w miare.Strasznie sie nacierpiałam te kilka tygodni po..uwierz,to nie jest nic przyjemnego miałam nogi opuchniete jak banie/w nocy układałam na poduszkach a spac mogłam tylko w pozycji na wznak.Musiałam w takim specjalnym ubranku chodzic dzien i noc,masowac specjalnymi preparatami 2 razy dziennie,łzy mi z bolu leciały,a po zabiegu przez 7 dni aplikowałam sobie zastrzyki,aby nie było zakrzepów.. Efekt koncowy,troche jakby czołg przejechał,ale po prostu sa duzo lżejsze. Lepsze wyniki i efekty wizualne sa po plastyce brzucha Zmniejszenie piersi tez jest kosztowne... Masakra.. No u mnie akurat dłonie i palce mam chudziutkie ,zawsze sie smiałam ze przynajmniej dłonie mam drobne. Lateksova bardzo mało dzisiaj jesz,mam nadzieje ze wiesz co robisz lasko :) Pamietaj ze zbyt mało jedzenie powoduje zwolnienie metabolizmu,no ale kazdy niech sobie wybierze taki sposób jaki mu odpowiada Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało? Ja sie czuje jak wieprzek. Zjadlam wlasnie stek i duzo burakow (ponad pol słoika) bo na mnie buraki działają przeczyszczająco. Teraz zaparza się senes na sranko i to koniec na dziś. Czuje że pękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze:) nie no ok :) ja jem 4 razy dziennie ale od 18 juz nic nie musze nic zazywac na s...:)) haha bo akurat z tym nigdy nie miałam zadnych problemów,ostatnio to i po 3 razy dziennie mnie goni :) Spadam na film Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce żeby mi to szybko przetrawiło i organizm nie zdążyl wchłonąc. 10 tys za odsysanie to sporo. Myslalam ze to tansze ok 2 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Gratuluje spadków :) Dietkuje nadal mimo zastoju, nie odpuszczam- a nawet więcej- podniosłam sobie poprzeczkę- od wczoraj nie palę. Obiecuje zameldować się za tydzień ze spadkiem- jeszcze nie wiem jak to zrobię, ale będę walczyć jak lew (no chyba, że padłabym jak mucha;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a placek drożdżowy jest dietetyczny? o.O Kurna Skubi, co nie napiszesz to ciągle czytam, ze jadłaś coś kalorycznego.Oczywiście nic mi do tego, ale to serio tak na diecie czy takie grzeszki swoje piszesz tylko? Może masz jakąs genialną dietę na której się je placki drożdżowe i chudnie, jeśli tak to ja poproszę o jadłospis takiej dietki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuska nie załamuj SkubiDu :D :D :D Ja troche wkurzona bo waga dalej stoi w miejscu. Wypiłam dziś na razie kawe. Potem będe ćwiczyć do upadłego tylko najpierw farbe musze z włosów spłukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×