Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ksenia33

łuszczyca na głowie

Polecane posty

Gość gość
Clobex to bardzo skuteczny i szybko działający lek na łuszczycę, polecam bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna000
Polecam zabiegi karboksyterapii Fenix. Poddałam się temu zabiegowi i mogę stwierdzić, że zmiany ładnie się goją. Oczywiście musiałam wykonać ok. 10 zabiegów, aby zobaczyć efekty. Jednakże warto, od czasu do czasu chodzę na zabiegi przypominające, aby nie nastąpił nawrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam! długo borykałam się z łuszczycą, w owłosionych miejscach właśnie, na skórze głowy, w pachwinach. Stosowałam ogromne ilości specyfików, począwszy od sterydów, przez naturalne środki i medykamenty od dermatologa. Pomagało na trochę, lecz zawsze wracało... :( Kupilismy z mężem jonizator wody jakieś pół roku temu i z informacji dostarczonych mi przez sprzedawcę jonizatora, wyczytałam, że wodą kwaśną z jonizatora można przemywać obszary zajęte łuszczycą. Kurcze, działa! i nie wraca! Polecam http://terapiasokami.pl/jonizatory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biguyka
Z niezawodnych rozwiązań na łuszczycę głowy to tylko cobex mi pomaga wiem że nie mogę go używać za często bo to silny lek ale wystarcza w cyklach co kilka miesięcy a tyle to jakbym na nic nie chorowała! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SROBEX, spamerska dzivvvko! Wypierrddalaj z tą żałosną reklamą! SROBEX, spamerska dzivvvko! Wypierrddalaj z tą żałosną reklamą! SROBEX, spamerska dzivvvko! Wypierrddalaj z tą żałosną reklamą! SROBEX, spamerska dzivvvko! Wypierrddalaj z tą żałosną reklamą! SROBEX, spamerska dzivvvko! Wypierrddalaj z tą żałosną reklamą! SROBEX, spamerska dzivvvko! Wypierrddalaj z tą żałosną reklamą! SROBEX, spamerska dzivvvko! Wypierrddalaj z tą żałosną reklamą! SROBEX, spamerska dzivvvko! Wypierrddalaj z tą żałosną reklamą! SROBEX, spamerska dzivvvko! Wypierrddalaj z tą żałosną reklamą! SROBEX, spamerska dzivvvko! Wypierrddalaj z tą żałosną reklamą! SROBEX, spamerska dzivvvko! Wypierrddalaj z tą żałosną reklamą! SROBEX, spamerska dzivvvko! Wypierrddalaj z tą żałosną reklamą! SROBEX, spamerska dzivvvko! Wypierrddalaj z tą żałosną reklamą! SROBEX, spamerska dzivvvko! Wypierrddalaj z tą żałosną reklamą! SROBEX, spamerska dzivvvko! Wypierrddalaj z tą żałosną reklamą! SROBEX, spamerska dzivvvko! Wypierrddalaj z tą żałosną reklamą! SROBEX, spamerska dzivvvko! Wypierrddalaj z tą żałosną reklamą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fissopollo45
Ooooj nieładnie tak mówić niektórzy po prostu dzielą się swoimi sposobami na tą paskudną chorobę a tobie włącza się capslock. Może warto by było zobaczyć ludzi, którym ten lek pomógl np mnie a dopiero potem jechać po wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmiana diety na tłustsza + suplementy tran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!! won ze spamem srobexu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimbam82
Mi nikt pisać nie karze. Bardzo dobra opcja na łuszczycę skóry głowy. Polecam Clobex bo na prawdę bardzo szybko i sprawnie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Dowiedziałam się ze mam luszczyce głowy jakoś w grudniu, używałam sporo leków które nie sa w ogóle skuteczne bądź tylko na chwilę. Znacie może jakieś naturalne sposoby na pozbycie sie łuszczycy głowy?Możecie polecić jakiegoś dobrego dermatologa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konopiafarmacjapoznan
Wpiszcie sobie w google: konopia farmacja Poznan i wtym sklepie kupcie taki zestaw ( liście konopi +atopos 12% wcierka na łuszczyce + mydło konopne) z liśc***ije napar wcierka to oczywiscie do wmasowywania w głowę i mydło nawilża i jest przeciwzapalne. MOja kuracja dałą efekty po 1 tygodniu. A po miesiącu łuszczycy już prawie nie widać. Oczywiscie kuracje jeszcze podtrzymuję, ale najważniejsza praca już za mną! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×