Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

anuska - tak mi przykro :( trzymaj sie :* Mnie dzisiaj od samego rana glowa boli,narazie w ogole nie mam ochoty na jedzenie. Wczoraj wieczorem mialam takie dusznosci ,ze masakra ,ciezko mi sie oddychalo. Tez czuje jakbym byla na potwornym kacu :/ a w nocy wstaje z 5 razy ,wciaz mnie cisnie na pecherz :/ chyba moja ciaza nie bedzie taka slodka ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi sie pokręcilo w moich obliczeniach.. dzisiaj zaczynam 9 tydzien nie 8 ... kurde ale ten czas leci..wiec dlatego moje podejrzenia,ze termin moze mi wypasc na wrzesien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;((((
hej kolejna wizytę mam 28 lutego wiec to caly tydzien i jeden dzien i mnie juz trafia - czemu kaza tyle czekac. najpierw ci powiedza ze cos jest nie halo tzn ze moze byc a potem mowią ale sie nie denerwuj - weź i sie nie denerwuj dzis rano bylo ok teraz mam lekko brazowy śluz . jedyne co wyczytalam ze takie plamienia to moga byc z powiekszajacego sie łożyska i dlatego i tego się trzymam aaanuśka - przykro mi również. Trzymaj się 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaanuskaaa bardzo mi przykro Bede mama no pewnie jak musisz lezec to bardzo dobrze ze dali ci zwolnienie.ja z Filipkiem mialam L4 od 5 tygodnia do samego konca. A ja wlasnie ucieklam na chwilke z pracy poszlam kupic cos sobie na drugie sniadanko i na obiad . Ja pracuje do 18 godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;((((
dziewczyny a co chodzi o uczucie pragnienia - czy wy tez macie takiego "trampka" w buzi??? ja pije pije i nie moge sie dopic. nie codziennie ale jak mnie mdli to zaczynam miec takie uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;((((
no cos w tym stylu - wkurza mnie to co chwile chodze i myje zeby bo mnie to drazni ten dziwny posmak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;((((
zajrze poźniej na ten topik, wychodze troszke na powietrze, niech malenstwo sobie poodycha swiezym powietrzem :D milego dni Wam zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziś rano zaczelam plamic i zadzwoniłam do położnych kazały przyjechać.tak planowa wizytę powinnam mieć w piątek.Ostatnio bylam w czwartek to był pecherzyk i cialko żółte.kazal przyjsc za tydzień bo powinno być już serduszko.ale sytuacja zmusiła mnie dziś do wizyty i tak:moje szczęście ma 45 mm i PIEKNIE BIJACE SERDUSZKO!!!Widok nie do opisania:):):).a plamienia mam bo macica się jeszcze lekko zluszcza.Ufam mojemu gin bo wiem że dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola bardzo sie ciesze ze wszystko jest dobrze. Widok maluszka i serduszka uspokaja nas mamusie. A na ten widok musze jeszcze poczekac. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka super ciesz sie bardzo:) Annuśka bardzo mi przykro trzymaj sie kochana. Bede mama odpoczywaj jak najwiecej. A ja mam dzisiaj jakis straszny dzien.Właśnie poryczalam sie bez powodu co sie ze mna dzieje.Mam takie zmienne nastroje az siebie samej nie poznaje.jeszcze do tego podbrzusze mnie pobolewa tzn kluje mnie ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola - super wiadomosc :) fajnie ze wszystko dobrze :) Gosia - ja za to mam dzisiaj taki dzien ze wszystko mnie wkurza :/ Za dwie godzinki ide z 3-letnia siostrzenica na spacerek moze swieze powietrze dobrze mi zrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaniepokojona taka moja rada - nie pij za duzo herbaty bo wysusza organizm co do plamien to jesli niejest tego duzo i nie jest to zywa krew to nei przejmuj sie az tak bardzo ale oczywiscie skonsultowac z lekarzem mozesz.... macica sie rozpulchnia i to moze od tego byc Dziewczyny zrobilam ponownie beta i jest 201 - chyba troche za malo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronka ja tez chcialam pracowac jak najdluzej a tu psikus - jak tylko sie o ciazy dowiedzialam zaraz zaczelam mocno plamic i L4 do konca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla ble blu
Moniquell po 48h beta powinna wzrosnąć o 66%, więc w Twoim przypadku powinna mieć ok 209. Wynik nie jest najgorszy, choć fakt, często zdarza się, że beta wzrasta wiecej niż te 66%. Ale już niejedno wyczytałam na kafe, rózne historie, różne zakończenia. Zawsze trzeba mieć nadizeję, że wszstko będzie dobrze, bo wyniku tragicznego nie masz. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie 49h. W przypadku ostatniej ciazy wzrastalo mi minimum 100% po 48h... no nic, poczekam do soboty i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montgomery
Dziewczyny tak czytam i czytam Wasze posty i jestem zaniepokojona, mnie tylko bolą piersi jak dotykam, kłuje mnie w brzuchu już od tygodnia i właściwie kończą się na tym moje objawy, martwię się...do gina w piątek idę dopiero...:( wypada mi 5 tydzien wiec powinnam chyba wymiotować czy coś a ja tryskam humorem tylko jem więcej, martwi mnie to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniqall no nic ci nie pozostaje tyko czekać . ja chyba twój nik przekręcam za każdym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 8 miesiecy mama
dziewczyny na mdłości polecam tabletki mamarin.. 12 zł - 30 tabletek mi pomoagają w w pierwszej ciąży wymiotowałam po 16 razy dziennie.. a teraz je odkryłam i łykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny...ja też dużo pije...4 marca mam USG trochę się boję bo jak byłam ostatnio w 6 tyg. to miałam puste jajo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla ble blu
gosieńka, ja miałam ostatni okres 07.01 więc podobnie jak Ty. W ogóle to witam, bo jestem nowa, ale jeszcze nie chcę się tu za bardzo zadomowić póki nie pójdę do gina (wizyta 25.02). W listopadzie zeszłego roku również spotkała mnie wielka przykrość w postaci pustego jaja więc teraz się denerwuję. W 5 tygodniu i 5 dniu od okresu robiłam betę i wyszła mi 3823, a 48h późnij 7681. Jestem ciekawa jak ui Ciebie? WIem, ze każda z nas jest inna, ale jak się człowiek denerwuje, to pyta każdego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Montgomery Nie martw się-ja w pierwszej ciąży miałam może z 4 razy mdłości i wogóle nie wymiotowałam.pracowałam do 8miesiąca.oprócz rosnącego brzucha nic mi nie było Teraz w tej ciąży mam codziennie mdłości niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Montgomery- u mnie mdłości dopiero w 7 tyg pokazały się, zarówno w pierwszej, jak i w tej ciąży, także nie masz powodów do niepokoju ;) a ja czekam na poniedziałek, też się boję pustego jaja :o Ale po cichutku wierzę, ze teraz będzie ok ;) troszkę piersi mi się powiększyły ostatnio. A i jak nie zjem czegoś przez 3 max 4 godz to nie mogę wytrzymać, normalnie aż mi się słabo robi z głodu, muszę mieć stały dostęp jedzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no name 123
cześć laseczki, w końcu udało mi się do Was zajrzeć :-)) ale nastukałyście - mam co nadrabiać :-D Byłam dziś u lekarza z kręgosłupem - po badaniu co się okazało, że to rwa kulszowa :-/ co prawda w lekkim wydaniu - ale mam ćwiczyć - dostałam nawet skierowanie do poradni rehabilitacyjnej i tam zdecydują co dalej ..... przy okazji dowiedziałam się, że zrobiła mi się mała skolioza w odcinku piersiowym ...... ale jak na 27 lat to nie ma tragedii ;-) jeśli gin nie będzie widział przeciwwskazań do gimnastyki zaczynam ćwiczenia ...... bo nie ma żartów, trzeba przygotować kręgosłup na ciążę ...... trochę się zastojałam od pierwszej ciąży - mało ruchu, siedząca praca, robota w domu, stres ..... wszystko się skumulowało ....... Jutro idę na badanie krwi i moczu ciekawe czy dzidzia już mnie podjada .. Mała czarna kawka 22: O to świetne wieści, lubimy takie 1,5 cm no to zaczyna rosnąć ciekawe ile moja fasolka ma pewnie mniej jak 1 cm w 5 tc . A co do mdłości to wg karty ciąży ustąpiły ok. 15 tc gosieńka 82: myślę, że to normalny objaw hormony szaleją, ja też mam wrażenie, że z pierwszej ciąży bardziej się cieszyłam może to lęk przed nowymi obowiązkami, lęk przed tym czy wszystko będzie dobrze . olenka28: a lekarz NIEMIEC? Przykre, że tak Was potraktował zaniepokojona ;((((: witaj, myśl pozytywnie, wszystko będzie dobrze Będę MAMĄ2013: Jak trzeba to będziesz na zwolnieniu, jakoś przeboleją ważne by z dzidzią wszystko było dobrze Aaaaanuśkaaaaa: Przykro mi smutna wiadomość, trzymaj się następnym razem się uda, trzymam kciuki czarnulka0000: ja w ciąży brałam apap jak bolała mnie głowa karola2812: no to dobre wieści Montgomery: Znam kobiety, które całą ciąże prócz rosnącego brzuszka przeżywały tak samo jak każdy wcześniejszy dzień nie przejmuj się tylko ciesz, że nie męczysz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×