Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Witajcie kochane :) Ja dopiero niedawno wstalam :P caly czas mysle o jutrzejszej wizycie... Moja przyjaciólka tez stara sie o dzidzie od lipca 2012 i narazie nic.. przykro mi troche,ze nam sie tak szybko udalo a im nadal nie :( Ja sie przyznam,ze jak zaczelismy sie starac to bralam duza porcje tabletek i tak sobie mysle ,ze dzieki nim sie udalo ;) Jak sie dzisiaj czujecie dziewczynki? :) ja mam dzisiaj tylko leciutkie mdlosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaniepokojona a jakies herbaty owocowe.ja np pije z liptona owoce lesne dla mna pyszna.jest tyle teraz rodzai herbar ze jest w czym wybierac.mozna w ciazy pic herbate tylko zeby nie byla zbyt mocna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziekuję, dobrze ;) ja wymiotowałam, a teraz jakoś idzie... Ty masz jutro, a ja w poniedziałek - nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaniepokojona,ja też jestem poza granicami kraju i znam te procedury:(Byłam u gp i niby miał wysłać list do szpitala z wcześniejszym terminem usg,ale chyba się nie doczekam,dopiero około 12tyg. Ktoś pisał,że ma problem z zaśnięciem,ja też mam ten problem,nie mogę zasnąć,a w nocy budzę się co 2lub 3h,do toalety:( Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czuje się na maxa wypruta.... Od rana haftuje, mała cała noc nie spała ( pewnie teskni za ciocia), z sisotra coraz gorzej, nie moge dojsc w szpitalu co jej jest - istny koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura - do poniedzialku tez czas zleci ;) idziesz na pierwsza wizyte czy juz na druga?bo nie wiem czy pisalas,albo ja nie doczytalam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mama - ja tez wstaje czesto w nocy do toalety,obudze sie i zaraz musze leciec bo pęcherz pelny.. Moniqell - bedzie wszystko dobrze z siostra zobaczysz :* musisz byc dobrej mysli.. Jak zaczelas wymiotowac to chyba ciazy juz nie mozesz wykluczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem w szoku - moja córcia dziś kończy 2 miesiace. Ale podobno tak jest że jak sie piersia nie karmi to plodnosc szybko wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka wieze ze bedzie odbrze, innej opcji nie ma ale lezy tak juz prawie tydzien, robia badania i dalej nic nei wiaodmo - mialam punkcje, teraz moze meic zespul objawow popunkcyjnych wiec dalej trzeba odczekac by ja badac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;((((
zapytalam o herbate bo ja jej pije naprawde duzo. ostatanio tak mi sie pic chcialo ze 4 kubki naraz wypilam - ale tu jedna dziewczyna mi napisala ze za duzo nie można bo herbata wysusza. Stad moje pytanie. Myśle, ze udam się do sklepu w kierunku wlasnie tych owocowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniqell - jak urodzisz to mala juz bedzie miala roczek ;) fajnie tak miec dzieciaczki rok po roku :) widocznie tak musialo byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulka - na pierwszą, to będzie już 9 tydz ale w sumie cieszę się, bo ostatnio miałam puste jajo w 7 tc, czekałam na nast wizytę 10 dni, bo może się jeszcze zarodek pokaże, nic się nie zmieniło i potem dopiero łyżeczkowanie... także teraz przynajmniej będzie już tak hmmm pewniej i bezpieczniej - tak to sobie tłumaczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaniepokojona to ja pisalam - tez kocham herbate ale lekarz powiedzial ze wysusza moja sisotra teraz jest w szpitalu i ma nawadniac organizm i tez lekarz jej powiedzial ze herbata zabroniona ale mozesz pic np. zielona herbate - ale max 2 filizanki dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaniepokojona - ja pije herbatke malinowo - żurawinowa i czasami dolewam sobie do niej syrop żurawinowy :) żurawina podobno dobrze dziala na pęcherz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaniepokojona- mnie po czarnej mdłości wzmagaja się, dziś próbowałam kawy zbożowej i też mi niedobrze, po owocowych też nie za ciekawie... już nie wiem, co mam pić z gorących :( na szczęście mam kompoty z lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura - ja tez ide jutro na pierwsza wizyte i od wczoraj zaczelam 9 tydzien :) Jeszcze ostatnia @ mialysmy dzien po dniu .. idziemy łeb w łeb jak to sie mowi hehe :D a ile masz lat? To Twoja pierwsza ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;((((
dlatego wlasnie zapytalam co pic?? jak narazie mam jazdy na pasztet z ogorkiem - to moge jesc caly dzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja też miałam puste jajo w grudniu.dowiedzialam się jak w 7tc zaczelam plamic.w szpitalu powiedzieli żeby czekac tydzien-po tygodniu samo poszło:(poronilam w domu bez zabiegu-koszmar.a te skurcze 2 dni się meczylam,a potem 14 dni krwawienia-ale teraz już jest ok. po 3 tyg.dostalam pierwszy i ostatni @ .no a teraz już mam 6 tc.:):):).czyli mój organizm bardzo szybko doszedł do siebie i był gotowy na kolejna ciaze.dziewczyny będzie dobrze,trzeba tylko pozytywnie myśleć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola no to prawie tak jak jak... tylko, ze u mnie było poronienie zatrzymane, musiałam iść do szpitala, dostałam tabletki poronne i czekałam cały dzień na zabieg...na szczęście nie bolało, a dokładnie po 3 cyklach (tyle lekarz kazał odczekac) od razu znowu zaszłam w ciążę :) Czarnulka, no łeb w łeb dosłownie, hehe ;) i mam już dwuletniego synka, a ciąża hmm trzecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mam 28 lat. Zaniepokojona, jak sobie wyobraziłam pasztet z ogórkiem.... mniam, jeszcze ktoś tu pisał o mizerii z ziemniaczkami pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj juz prawie kazda dziewczyna ma jedno dziecko tylko ja zielona z pierwsza ciążą :P i mam 25 lat w tym roku skoncze 26 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w grudniu skonczylam 25 lat i 5 dni po moich urodzinach urodzila sie moja córeczka Kochana, kazde dziecko jest inne wiec to ze juz mamy maluszki nei oznacza ze wiemy wszystko i ze latwo bedzie. Głowa do groy :) Jestesmy po to by sie wspierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura-ja tylko doczekałam jedną @.ale mam nadzieję że będzie dobrze.gdzieś czytałam że puste jajo zdaza się tylko raz pod rząd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jak mnie mdli... masakra... czernulka - to tak ja ja jak urodziłam synka :) co prawda dawno to było ale powiem Ci że wiek idealny na pierwsze dziecko :) Nie wiem jak teraz sobie poradzę, bo lata juz nie te :) nie wiem czy będę nadążać za małym brzdącem :) zresztą - damy jakoś radę zobaczycie dziewczyny :) I te co będą mamami pierwszy raz i te co kolejny - będziemy się wspierać przecież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no name 123
cześć dziewczęta, czytam Was tak na raty w pracy ........ Tedidipaczka: smutne to co napisałaś :-( ja dziś tez mam mdłości, piję cały czas jakieś owocowe herbatki by zabić to uczucie :-/ niedawno miałam pierwszy odruch wymiotny i to w pracy, dobrze, ze nikogo nie było w tej chwili ... kolejny moze nie być sam :-/ i pójdzie paw ech jak zacznę wymiotować wszystko się wyda szybciej niż chciałabym :-( ja miałam 25 lat jak urodziłam pierwsze dziecko, teraz mam 27 (rocznikowo 28) bardzo chciałam do 30 urodzić dwójkę dzieci i więcej nie planuję :-)) najbarziej się obawiam jak ktoś pisał - wad genetycznych :-( tak bardzo się boję, tyle się teraz słyszy o mukowiscydozie, karłowatości i innych schorzeniach :-(((( a ja jestem tak słaba psychicznie :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej ponawiam propozycje zalozenia grupy na facebook. żeby nie ujawniac sietutaj wpadlam na pomysl ze zaloze adres email - tam kazda bedzie mogla wyslac link do swojego profilu i wtedy dodam Was do grupy. Co Wy na to? Wiele juz jest po USG wiec neidlugo pojawia sie zdjecia maluszkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no name 123
ale wtedy jak dołączą do nas nowe mamy? nie znajdą nas - ja tam wole cafe :-) zamkniemy się tam w swoim gronie i cafe umrze .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no name 123
a co z tą tabelką? tam fajnie można było się odróżnić, bo ja jeszcze mam kłopot z kojarzeniem Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no name Nawet tak nie mysl!! Wszystko bedzie dobrze - pomysl, czemu mialo by byc zle. Nastaw sie na pozytywne myslenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozemy pisac tutaj a tam tylko fotki wrzucac, tak w grudniowkach robilismy i udalo sie, cafe nei umarlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×