Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Gość Aaam
Hej Dziewczyny ja mialam wczoraj wizyte u lekarza wszytko ok:) 6 tydzien ,powiedzial mi zeby nie kapac sie w goracej wodzie tylko krotkie prysznice no i dopoki nie wiadomo czy chlopiec czy dziewczynka nie jesc kurczaka bo za bardzo faszeruja sterydami a to niebezpieczne dla chlopca... wam tez cos podobnego mowili??? dzis rano bylam na badaniach krwi caly pakiet chyba z 5 probowek wzieli a ludzi ze szok godzine stalam w kolejce (polskie realia):) za tydzien wyniki - czekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaam
Jutro mamy urodziny mojej 7 letniej corci i mamy zamiar powiedziec dziadkom nowine myslicie za za wczesnie??? lekarz mowil zeby nikomu ani slowa narazie ...sama teraz nie wiem?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na obiad zupa z soczewicy czerwonej i kotleciki rybne w sosie surowka z rzepy. Mdli mnie ale bardzo lekko i troche boli brzuch. Bylam na spacerku z corcia i psem. Pies daje mi w kosc bo robi sie coraz wiekszy ledwie moge go utrzymac.A teraz jet slisko wiec masakra. Teraz wszyscy spia lacxnie z kotem. Zaraz jade na wywiadowke do syna ktory konczy gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaam ja nie planuje mowic jak narazie nikomu . Boje sie ze znowu bedzie cos nie tak . A moja mama kazda strate mja bardzo to przezywala . Np. O poprzedniej ciazy nawet tesciowa moja nie wiedziala . A teraz zobaczymy . Moze dopiero kolo 13 tygodnia powiemy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mama: niestety luteiny nie am bo nie spodziewalam sie ze bede w ciazy. 8 marca bede miala wizyte u polskiego ginekologa i wtedy cos wiecej sie okaze. jak narazie duzo odpoczywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla ble blu
ja dzisiaj na obiadek makaron z rybą i grzybami w sosie śmietanowym :-) Ja do pracy nie chodzę, bo jestem na wychowawczym jeszcze (córeczka ma 15 mcy) więc jest mi lzej, bo jak mnie mdli, to mogę się położyć, odpocząć i nie wymiotuję. Obawiam sie, ze gdybym pracowała to mogłoby być inaczej. Trochę sie dziś zdzwiłam, bo się zważyłam i schudłam 1kg :/ nie wiem co o tym sądzić. Nie mam fakt jakiegoś wilczego apetytu, ale generalnie jem kilka razy dziennie wiec nie wiem czemu tak. Może akurat taki dzień. Nie żebym pragnęła już tyć :P W pierwszej ciąży przytyłam 20kg :O dobrze, ze mi to zeszło, ciekawe jak będzie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oznajmilam juz wszystkim hehehe uwazam ze rodzina ma prawo to wiedziec i wspierac nas i cieszyc sie kazdym dniem wiec jak tylko mi wyszly dwie kreseczki odrazu poinformowalam rodzicow tesciow rodzenstwo:)w sumie co ma byc to bedzie raczej nie mamy na to wplywu. Aaam pierwszy raz slysze ze nie wolno jesc kurczaka nigdy o tym nie slyszxalam ze moze zle wplywac. A ja w pracy nuda no i myslami juz jestem na tym usg wieczornym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla ble blu
A co do mówienia o ciąży, to ja narazie nie zamierzam nikomu. Myslimy, aby powiedzieć w swięta. O tamtym pustym jaju nei wiedział nikt poza mną i mężem i tak było lepiej. Nie chciałam, zeby się ktoś nade mna użalał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bla le blu przypomnialas mi dzisija piatek nio to rybka bedzie i do trego ziemniaczki i kapusta kiszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaam
no to jak ja jutro nie napije sie wina to sie zaraz wyda heheh... w pracy tez juz dziewczyny dziwnie na mnie patrza a to wode pije a to wychcodze ciagle do kibelka ,juz sie pytaly czy czasem??? ale ja nie nie... masakra...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla ble blu
Tak, dziś piątek dlatego rybka :) A wiecie, że jak jest dzień typu Sroda popielcowa czy wielki Piątek, to mam zawsze największą ochotę na kiełbasę? :D No normalnie złośliwość :P Zwłaszcza w Wielki Piątek jak już kiełbasa na święta przygotowana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia no pewnie co ma byc to bedzie ale mi nie chodzi ze nie chce zapeszyc tylko jak by co to nie beda cierpiec tak jak ja z mezem . Bla ble blu ja calkiem zapomnialam ze to piatek ale udalo mi sie na sniadanie pierogi ruskie a przed chwilka bulka z tunczykiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe forumowiczki :) U nas oficjalnie nikt nie wie oprócz mnie i męża, było już kilka okazji, gdzie rodzina była zdziwiona, dlaczego nawet kieliszka wina z nimi nie wypiję, także pewnie się domyślaja, ale ja nie potwierdzam. Ostatnio przy pustym jaju zdążyłam powiedzieć o ciąży z 10 osobom z rodziny i znajomych, później juz po zabiegu były telefony, co słychać itd, musiałam tłumaczyć każdemu od początku, za każdym razem nowe łzy, dlatego jeśli teraz znowu miałoby pójść coś źle, przynajmniej te tłumaczenia i "odwoływania" miałabym z głowy. Ale to moje odczucia, każdy robi, jak uważa :) ja już po obiadku, z racji tego,że mąż za granicą, a nasze dziecię je mikroskopijne ilości, mało gotuję ( na szczęscie dla mnie, bo zapachy czasem mnie wykańczają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona85
Witam, ja również mam termin na październik:) jestem bardzo szczesliwa, po jestem po poronieniu i 8 miesiącach starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malawronka.jasne masz racje to jest kazdego wybor i indywidualna sprawa:) Ja mam na cos ochote ale nie wiem na co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale ja się boję:( dziś znowu plamienia albo uplawy,nie wiem jak to nazwać.?taki jakiś zoltawy kolor.jak zaaplikuje sobie rano 4 luteinki to potem po paru godz.właśnie wypływają resztki tabletek.gdy na noc też 4 tabletki-wezme to rano zamiast białych resztek tabletek to na żółto.jenki dziewczyny prosze poradzcie coś bo mnie to przeraża:(. Do tego brzuch mnie pobolewa i dziś nie miałam mdłości-boże może coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny byłam w szpitalu bo zaczełam plamić żywą krwią. Akurat dyżur miał mój lekarz ( i chwała mu za to) i się mną zajął. USG mi nie zrobił bo byl gabinet zajety ale zbadal i zrobili mi bete. Wynik mnie zszokowal - 1013... jutro mam do niego przyjsc na wizyte- w gabinecie ma dobry sprzet i zrobi mi USG. Powiedzial ze jest pewny ze to ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla ble blu
karola spokojnie, co do upławów to generalnie w ciąży jest więcej śluzu i żółtawy kolor to nic strasznego, ew. może masz jakąś drobną infekcję (ja w I ciąży co chwilę jakąś miałam). Teraz też mam sporo śluzu, wkładki zmieniam częściej. A co do mdłosci, to ja też mam czasem mocniejsze, a czasem lzejsze - tym to akurat nei powinnaś się przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniqel-nie mialas potwierdzonej ciąży?-jenki już jest nas tyle że się zaplatalam:):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka mi tez sie wydaje ze nie masz sie czym przejmowac.Sluz to normalne a z mdlosciami to tez jest roznie ja tez czasami mam a czasami nie wiec glowa do gory i pozytywnie myslimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bla ble blu-no ale ja bylam u gina w srode to gdyby to infekcja to widziałby że coś jest nie tak.nic mnie nie piecze,nie swedzi-kochane jestescie ale ten strach mnie przeraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniqell kurcze szkoda ze nie mialas dzisiaj zrobionego USG ale beta rosnie. :-) Karolinka bardzo duzo biezesz luteiny ja mam tylko 2 razy po 1 . Bylam pewna ze ty masz 2 po 2. Ze mnie tez troszke wyplywa tabletka ale jest to biale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już sama nie wiem czy to uplawy czy plamienia? Wiem,że uplawy w ciazy to coś normalnego ale żółte?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka nie poniewaz u mnie nie wiaodmo bylo co to jest - czy jeszcze utrzymuja mi sie hormony po porodzie czy znow zaskoczylam bo ja mam córeczke ktora wczoraj 2 miesiace skonczyla. Wczoraj mialam beta 206 a dzis juz 1013 - szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×