Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

aha i termin mam na 16.10.2013. Przepraszam że tak chaotycznie, ale nie umiem się pozbierać jeszcze. Miałam taki stres ... Idę coś zjeść. Jak jem - to mnie nie mdli.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no name 123
Będę MAMĄ2013: no to super, że dobre wieści - plamienia nie zawsze oznaczają coś złego, ja już nie mogę się doczekać usg - a zarazem strasznie się boję .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no name 123
a co z tabelkę, którą zaproponowała Roxi333 MAMUSIE:.........WIEK:..........TYDZIEŃ C:........TERMIN P: M.CZ.Kawka.......22..............6tc..................7 października Roxi3433...........31...............6tc.................. 12 październik karola2812........32................6tc.................. 12 październik wpisujcie się która już wie/może :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no name 123
Blastula: zaglądasz tu jeszcze? doczytałam, że miałaś ostatni okres podobnie to mnie :-) ja 10 stycznia :-) co u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no name 123
Moniqell: a będziesz miała jakies wsparcie? mama, teściowa??? siostra???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeroNiczka:)
BedeMama bardzo sie ciesze :D:D:D No name 123 wiem, wszedzie mozna sie wkrasc, coz za problem zalozyc '' lewego maila'' na falszywe dane :(Nie mam wiecej pomyslow. Myslalam,ze jak juz wszytskie zaczernimy sobie niki to taki mail bedzie w miare bezpiecznym. Wtedy np.ja napisalabym na kaffe ,ze wyslalam maila i wiadomo by bylo ,ze ja to ja. I tym sposobem mozna by bylo chyba uniknac wlamu na poczte. Ale nie wiem, moze zle kombinuje :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeroNiczka:)
Pojutrze gin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no name 123
no ja się zraziłam, też niby byłyśmy znane i zaczernione a jednak :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no name 123
ale może tym razem będzie inaczej jak chcecie to zakładajcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeroNiczka:)
Hmmm, no widzisz no name 123 nie spodziewalabym sie :(. Taki tylko pomysl dalam;) Ja poki co i tak sie nie zaczerniam. Moze po Usg??? Masz racje powinnysmy sie lepiej poznac i popisac z soba zanim cos zalozymy ;) Ja jestem ze Slaska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę się poświęcić :) Zrobiłam tam na grupie grudniówek i nie żlauje. Założe na face grupe tajną. Jak ktoś będzie chciał przystapic może napisać do mnie wiadomość i wtedy tą osobę dodam po małej weryfikacji. :) Co do pomocy.... nie bardzo. Mama pracuje, teściowa też... siostra chodzi do szkoły ( akurat teraz w szpitalu jest) nie jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesto jest tak ze plamienei brunatne ( ale nie zywa krwia) oznacza zagniezdzaznie sie zarodka w macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę MAMĄ2013 Słyszałam że jak tetno jest ponizej 140 na poczatkowych usg to bedzie chlopeic.... Ciekawe czy u Ciebei sie sprawdzi... Tak mi polozna mowila na poczatku ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montgomery
no name mnie też kłuje brzuch, szczególnie jak się trochę poruszam, podbiegnę czy szybko wstanę i do tego ból krzyża, mdłości dzisiaj nie mam, test robiłam, wyszedł pozytywny, w piątek idziemy do gina i na bete, jak ten czas wolno leci teraz!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montgomery
Malwronka ja też jestem z okolic Wrocławia i również dokucza mi senność i płaczliwość ale mój facet chyba też się zaraził, jak mu się "przypomni" że będzie ojcem to od razu łzy mu lecą ze szczęścia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka0000
bede mama 2013 - super ze wszystko dobrze :) Ja jestem z okolic Poznania :) Cos mnie dzisiaj wziela ochota na wszystko co kwaśne :D i w sumie zauwazylam ze minal mi wstret do miesa i wedlin ;) teraz w zasadzie pożeram wszystko co mam pod ręka :D a wy jak macie z jedzonkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia...
Bede mama super ciesze sie wiedzialam ze bedzie dobrze.ja jestem z lodzkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny coś mnie pobolewa po prawej stronie tak między krzyżem a pośladkiem tylko że z prawej strony.nie wiecie co to jest?może nerka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrfi
Cyt: [zgłoś do usunięcia] agniesia245 syrfi to nic że każdy gin w tym kraju to cham pokalanych kobiet się nie szanuje i nie powinno się ale to nieważne polska krowo, że Guwnem babiszonie jesteś byle by dzieciaczek zdrowy był Zgłosiłam ten post do usunięcia. Nic i nikt Cię nie upoważnia do takiego traktowania ludzi. I ciesz się , że tylko takie będą konsekwencje bo swoje prawa znam. I wiem, że za takie teksty można nieźle beknąć. Ponieważ nie mam sobie nic do zarzucenia czekam na przeprosiny. I jeśli jesteś mądrą dziewczynką to właśnie to zrobisz :). Reszcie dziewczyn dziękuję za piękne przywitanie :). Trzymam kciuki za spokojną, bezproblemową ciążę i udane rozwiązane :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia...
Hej dziewczynki.Jak samopoczucie?Ja juz w pracy.Jakas taka do dupki jestem nie umiem sie cieszyc tylko sie wszytskim zamartwiam do tego piatku to chyba zwariuje.Boje sie ze bede miala puste jajo rok temu tak mialam.Nie plamie ani nic wyglada ze jest wszytsko ok ale wtedy tez tak bylo.Pozdrawiam i zycze milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia nie martw sie :) Bedzie dobrze. Czemu miałoby być inaczej. Ja jestem po mega ciezkiej nocy. Moja mała spać nie mogła, może za ciocią tęskniła, dzieci podobno wyczuwaja że coś się dzieje złego w otoczeniu a moja siostra w szpitalu Od rana strasznie boli mnie podbrzusze... Jakoś do soboty wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no name 123
hello :-) Montgomery: masz rację, jak się wyczekuje na wizytę to czas leci bardzo wolno ...... mnie też się dłuży :-/ karola2812: mam podobnie, od piątku jak mi coś wlazło w krzyż to leżałam ...... w dodatku promieniowało na lewą stronę i na pośladek ..... w sobotę pośladek odpuścił, krzyż nie ..... w niedzielę wyszłam w końcu na spacerek by się rozruszać, w poniedziałek bolało mniej i dziś też już jest troszkę lepiej ...... widocznie taki nasz urok :-/ w pierwszej ciąży tego nie miałam ...... jutro idę do ogólnego napiszę co mi powiedział - może to zbieg okoliczności i np. nas przewiało - korzonki, jakaś lekka rwa ...... albo sprawka ciąży ...... nerka .... oby nie ..... syrfi: ja olewam takie wpisy, dzieciom się nudzi, gdzieniegdzie mają ferie i wypisują głupoty, nie zdając sobie sprawy z tego co to znaczy ..... po co się nerwować? głupich nie sieją sami się rodzą ...... co u mnie: dziś obudziłam się z okropnym głodem, aż zrobiło mi się słabo ..... ale to wina, że nie zjadłam wczoraj kolacji ... odzwyczaiłam się od niej, ogólnie nie jadam po 18,19 ...... ale teraz musze zacząć ...... pozdrawiam Was i miłego dzionka życzę - jak Wasze fasolki? bardzo dają się we znaki? mi zbliża się 6 tydzień i boję się mdłości, senności i co gorsza wymiotów :-( jak sobie radzicie? szczególnie pracując?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no name 123
Gosia... ja tez w pracy i jestem jakaś taka przybita ...... też boję się czy jajo nie jest puste, czy już serduszko się rozwija itp...... ech :-( Moniqell: a co się stało, że siostra w szpitalu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no name 123
mam kolejne zmartwienie, chyba przyplątała mi się jakaś infekcja :-( co jeszcze się wydarzy do tej soboty :-(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dzisiaj zrobilam dwa testy oba pozytywne moge sie dolaczyc? Pewnie bede miala termin po20 pazdziernika. W czwartek do gina i bedzie wiadomo.Czytam was od jakiegos czasu ale nie majac pewnosci nie chcialam sie nakrecac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×