Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Ja chodze prywatnie do lekarza. Ale nie place duzo a jest bardzo dobrym lekarzem prowadzil moja ciaze z synkiem i poczesci dzieki jemu mam synka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastasia25ck
no właśnie ja też byłam... jak poszłam 1 raz to fakt kobietka przemiła , dostałam skierowanie na badania tylko wszystkie płatne :( i jak poszłam zapytać jaki byłby koszt tych badań to wyszło ok 300 zł ;/ a że od niej nie mogłam w miarę szybko dostać zaświadczenia do pracy że jestem w ciąży, poszłam do przychodni- tam dostałam zaświadczenie, zwolnienie i skierowanie na badania- tylko tak mega okrojone, ani tsh ani na przeciwciała na różyczkę, ani pytania czy jakieś witaminy biorę- potraktowała mnie jakbym w co najmniej 7 ciąży była- że taka doświadczona, a ja zwyczajnie byłam przerażona... o kartę ciąży doprosiłam się sama. I teraz zastanawiam się czy nie grać na 2 fronty- prywatnie i państwowo- u mnie 2 kobietki tak chodziły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-D Te mdłości 2razy dziennie mnie wykończą:-( Jeszcze od wczoraj doszła zgaga:-( Masakra jakaś. Ja jak jestem w Pl to chodzę prywatnie U nas też wiosna się robi ale ja niestety w domku muszę siedzieć i czekać aż mąż wróci z pracy bo nie chce dźwigać córki po schodach.Mieszkam na 4piętrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malawronka- ja tez pije kawe, tzn rozpuszczalna z mlekiem i pytalam mnostwo osob o to czy mozna pic w ciazy i oczywiscie, ze mozna. Nie mowie o 6 filizankach dziennie, ale jak wypijesz jedna, dwie to nic sie nie stanie. Ja w ogole wychodze z zalozenia, ze jem i pije to na co mam ochote. Oczywiscie unikam surowego miesa i tego co jest przeciwskazane, ale reszta pozostala bez zmian. Nie dajmy sie zwariowac :) wwwwwwwwwwwww Anastasia- ja mam taki pakiet ubezpieczenia w ktorym wszystkie placowki Medicovera mam za darmo. Ja akurat jestem z Poznania i u nas sa takie dwie placowki. Sa one prywatne, ale wszystkie wizyty i wszystkie badania mam bezplatne. I to nie tylko jesli chodzi o ginekologa, przyjmuja tam wszyscy specjalisci. Takze swietna sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta w tamtym tygodniu pozwolilam sobie na parzona kawe ale slaba . Ale pozniej bolala mnie trzustka . Ja od 15 roku zycia mam problemy z trzustka . W zeszlym roku mialam na nia 4 operacje. . Troszke sie zastanawiam jak w czasie ciazy zachowa sie moja blizna , ale lekarz mnie usokaja ze bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami 2013
malawronka , moze to racja przesilenie lub zbyt malo sloneczka w osttanich czasach :) ale u mnie zrobilo sie teraz naprawde pieknie wlasnie wrocilam te spaceru :) wzielam rzeczy ktorych musze sie pozbyc (szklo itp- lekkie rzeczy) i przeszlam sie 3 razy :) troche sie zsapalam , ale od ratu wrocil mi lepszy humor i mdlosci ustaly :) nie wiem czy to sila psychiki czy tego pieknego wiosennego dnia . co do lekarzy mam wizyte 12.03 tutaj na miejscu , ale na poczatku Kwietnia zapisalam sie do lekarza prytwatnie w Polsce.. myslicie ze to ma sens?? isc po dwoch tygodniach znow do lekarza ?? fakt ze w Polsce moge zapytac o wiecej (ze wzgledu na bariere jezykowa tutaj nie zapytam o tak wiele i szczegolowo jakbym chciala;( ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mami wydaje mi sie ze nie zaszkodzi miec co 2 tygodnie wizyte. Bedziesz spokojniejsza. Ja teraz mam wizyte juz w czwartek albo dopiero bo czas mi sie dluzy. A pzniej nie wiem bo moj lekarz bedzie szedl na urlop od piatku . I nie wiem kiedy wraca a jedzie do meksyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doo Moniqell
A ja jestem z Toba calym sercem... Wiem ze bedzie Tobie cholernie ciezko... ale trzymam kciuki! Zycze spokojnej ciazy i wierze ze jedno z tych serduszek to chlopczyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami 2013
malawronka mi tez pewnie zacznie sie dluzyc poza tym to moja pierwsza wizyta z pierwsza ciaza, a wg moich obiczen to juz 7 tydzien ciazy.. takie maja tutaj terminy ... mam nadzieje ze po Twojej wizycie wszytsko bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mami ja tez mam taka wielka nadzieje. U mnie to bedzie koncowka 7 tygodnia . To jak nic musi byc serduszko juz pieknie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami 2013
malawronka , no tak zauwazylam Twoja stopke :) ja mialam ostatnia @ 15.01 wiec bedziemy pewnie mialy wyznaczony podobny termin :) na pewno z naszymi bobasami bedzie wszystko ok :) juz nie moge doczeac sie bicia serduszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastazsia, ja byłam na pierwszej wizycie na NFZ, a teraz ide prywatnie, może się wbiję do tego lekarza na NFZ? W moim przypadku jest mi obojętne czy NFZ czy prywatnie, zależy, na jakiego człowieka trafisz (i prywatnie możesz trafic na gbura) Ja mam na NFZ tylko mocz, krew i cukier (chyba), za toxo, cytomegalię, i inne i tak trzeba płacić bo nie są refundowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny u mnie już dziś się zaczał 10tc:) za tydzień mam wizyte:) ide na krew i inne w piątek(odciągałam to bo rano dalej mi niedobrze na czczo:( i i tak nie wiem jak to znose) Spodnie mnie ściskają w brzuch-już 2 pary. Przytyłam 1kg.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja place za wizyte prywatna 50 zl a czasami nic . Jak jest sie w ciazy to on czesto po wizycie jak wyciaga sie kase zeby zaplacic to mowi chowaj to i trzeba zaczac zbierac Na pieluchy. Jest bardzo dobrym lekarzem i czlowiekiem . W czwartek jade na wizyte z siostra bo tez jest umowiona . Stara sie o dziecko . Nie wie o tym ze ja jestem w ciazy. Ja siosra mialam takiego pecha ze w listopadzie stracilysmy obie ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniqell a co tam u ciebie? Twoja córcia jest z grudnia czy ze stycznia? Normalnie nie słyszałm o tym aby po porodzie zaraz tak się niechcący postarać aby jeszcze bliźniaki wyszły:D ale skoro tak jest to znaczy że ktoś tam w górze tak wybrał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde malawronka a ja za wizyte płace : 1-4 wizyta -100 5-x - 80 USG to prenatalne czy coś 180 :O:O ale ginekolog mnie wyprowadził z niepłodności gdzie jestem bardzo odosobnionym przypadkiem,sam robił laparoskopie i HSG i naprawde swietny w opiece prenatalnej(na wizyte nie da rady 3tygodnie w przód sie umówić bo terminy ma pozajmowane )i naprawde aż szkoda by mi było od niego sobie iść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala czarna kawka moj tez mnie wyprowadIl nieplodnosci . Trafilam do niego w listopadzie 2008 , 2009 w lutym tak jak ty laparaskopie mialam a w marcu 2009 ostatnia @ . Bardzo duzo mu zawdzieczam . A wczesniej opiekowali sie mna rozni lekarze przez 2,5 roku i nic nie poradzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała wronka może siostra też już w ciąży, ale nie chce mówić? :) My jeszcze nikomu.. ale może sie domyślają niektórzy (zwłaszcza mama, którą ostatnio pytałam, czy chorowałam na różyczkę, i siostra, z którą się pokłóciłam o pierdół i nie umiem pogodzić się) Mi w czwartek zacznie się 11 tydz;) Wizytę mam 21ego, to spróbuję zrobić USG genetyczne (nie wiem, czy gin sprzęt ma wystarczająco dobry, hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo, kasiula dzis na wizycie (ale nie wiem, o której?), poza tym Gosia i Grace teraz pewnie na fotelu... czekamy na same dobre wiadomości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura nie jest w ciazy wiem na 99% kupowalam jej ostatnio hormony w zaszczykach . Bardzo sie pyta po co ja jade chyba cos sie do mysla .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam dobrego lekarza...nie zawsze bierze za wizyte...a jak wypisuje badania to na przychodnie...jest cierpliwy zawsze wszystko na spokojnie wytlumaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala czarna kawka....a mi lekarz powiedzial zeby te genetyczne w 12 ty sie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi powiedział ze między 12 a 14 a że wizyta mi wypadła 10/11tc w stosunku do ostatniej to żeby mnie nie ciągać co 2 tygodnie to zrobil mo wizyta-3,5tygodnia-wizyta3,5tygodnia. Nie ma czegośc takiego że w 12tc:) to ruchoma granica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja miałam nadzieje ze jak wejde juz beda relacje z wizyt. A tu cicho. Ech ja dzis w pracy strasznie sie zdenerwowalam :-( a nikt nie wie jeszcze o ciazy... w ogole codziennie jestem narazona na rozne sytuacje nie zawsze mile :-( jestem osoba raczej bezkonfliktowa ale czasami to nie ma znaczenia bo z roznymi ludzmi mam do czynienia. Powinnam isć na zwolnienie, ale ta moja chora lojalnosc wobec pracodawcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak ja ide prywatnie w 11 tc i 2 dniu, czyli bede juz w 12tc to zrobi mi gin te pomiary na ewemtualne wady płodu? Jak myslicie? Strasznie sie tego boje ... Czy dzidzia jest zdrowa :-( a 8 marca ide na nfz i po wizycie mam zamiar juz przyznac sie w pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Czarna kawka robisz badania prenatalne, po co jeśli można wiedzieć?? Masz 22 lata dopiero o ile dobrze pamiętam? Może chodziło Ci o USG genetyczne? Ej a może to samo, a ja czegoś nie wiem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamietam, ktorej z nas siostra lezala w szpitalu. Czy juz wszystko dobrze? Lekarze wiedza co jej jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na mysli te pomiary np. Wykluczajace lub potwierdzajace zespol downa..... A wlasnie to robi sie 12-14 tc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×