Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

no name chyba jest mi troszke lżej od tego wypłakania sie . moja mama sie pytała czy coś sie dzieje u nas bo dziwna jestem .a ja ze wszystko ok jest . Kurcze to jest moja 5 ciaża a tylko o tej nic jak na razie nikomu nie mówię . Rubi ja mam kota a kuwetę unikam . i surowego mięsa też nie jem . ważę 54kilo przy wzroście 164. z synkiem przytyłam 18 kilo zobaczymy jak teraz bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia głowa mnie tez boli od paru dni raz mocniej raz słabiej . ale boli a i brzuch trochę ale nic a nic nie plamię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malawronka, wszystkiego najlepszego! U mnie 4 ciąża. Też nie chcę nikomu nic mówić, ale brzusio mówi sam za siebie. Mam stres, bo jutro wracam do pracy, i jak mnie zobaczą, to na bank się wszyscy domyślą, a nie chcę tego. Przynajmniej jeszcze z miesiąc chciałabym się wstrzymać. Wie tylko mój ukochany Mąż. Nikt więcej, gdyż rozpowiadanie tej wiadomości wywiera na mnie jakąś taką presję. Jak nikt nie wie, mniej się stresuję. Wcześniej nie mogłam się powstrzymać. Teraz życie tego mnie nauczyło. RubyDragon, ja mam kotkę. W nocy mnie nie opuszcza i śpi mi na nogach :) Mruczy, grzeje. Częściej też niż zwykle przychodzi się miziać. Mąż czyści kuwetę od 4 lat. Heh... a to mój kot z czasów panieńskich. Kotek siedzi w domku, myszkami się nie zajada. nadia3111 a jak poznać po zwolnieniu, że to ciąża? A poza tym wczoraj popołudniu dostałam takiego wzdęcia, że do wieczora siedziałam w toalecie. Dzisiaj stwierdziłam, że wypróbuję sposób na żołądek w postaci Coca-Coli i... dostałam mdłości. Zjadłam troszkę kapusty kiszonej i kilka ogórków i mdłości przeszły. Ciekawe czy to zbieg okoliczności, czy lekarstwo na to paskudztwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUSIE:...........WIEK:..DZIECI: .......@Miasto............TERMIN P: Laura*****............28.......................Gdynia..............29.09.2013 czarnulka0000......25.......................Poznań.............02.10.2013 M.CZ.Kawka.........22.......................Siedlce..............07.10.2013 GABI__82.............31......................łódzkie..............07.10.2013 J.U.L.I.T.A...........25......................pozaPolską..........07.10.2013 olenka28.............27......................Niemcy...............10.10.2013 zaniepokojona......32......................poza Polską.........11.10.2013 Roxi3433.............31..............................................12.10.2013 karola2812..........32.......................Toruń................12.10.2013 AnetaG84............29.......................Poznań..............12.10.2013 Aaam.................30.......................Pabianice...........12.10.2013 gigi82................31...synek 2 latka....łódzkie.........13/14.10.2013 AnilorakAkswieisz..22...synek 2 latka...GorzówWlkp........14.10.2013 EmZoom..............32.......................Śląsk.................20.10.2013 Będę Mamą2013....36....syn...............opolskie.............16.10.2013 no name..............27........córa........ pomorskie...........17.10.2013 nadia3111............31......................dolnośląskie.........19.10.2013 Emka___.............29..............................................20.10.2013 Syrfi..................36..syn4lata...........świętokrzyskie....20.10.2013 grace88..............25.......................Gdańsk..............23.10.2013 Moniqell..............25.......................Warszawa.........II połowa 10 malawronka.........29....synek 3lata....Wrocław.......................... kropka236...........30.......................śląsk............................... ajka848..............29.......................NowySącz......................... też mama............30...córka6lat........Gdańsk/Irlandia...22.10.2013 Montgomery.........26......................Wrocław/Berl in...25.10.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musialam wziac apap bo juz nie wyrabiam...zreszta bardziej mnie teraz mdli...zawsze tak mam jak mnie boli glowa...dzisiejszy dzien calkowicie do bani... X Gigi....na zwolnieniu masz wpisana litere B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnie 3 tygodnie też byłam na L4 - niestety z powodu choroby. Wpisali mi właśnie A i nie wiedziałam o co chodzi. Czyli dalej nikt nic nie wie. Fajnie :) Dzięki Nadia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, właśnie wróciłam z imienin dziadka, oczywiście milion pytań o to kiedy będą pradziadkami, ciociami, wujkami itp. Początkowo udawało mi się nic nie odpowiadać, ale potem musiałam kłamać, że nie wiem kiedy będą. Laura - karkówka była pyszna, aczkolwiek najcudowniejsze było to co powiedział mój mąż - "o Boże, Twoja karkówka jest milion razy lepsza od mojej mamy". Byłam w szoku, ponieważ jego mama akurat karkówkę robi dość dobrą, ale mi było miło, haha! maławronka - 100 lat i ślicznego zdrowego dzieciaczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co od 2 dni w ogóle nie bolą mnie piersi. Martwię się i oczywiście wkręcam sobie, że coś jest nie tak. Nie zmniejszyły się, ale nawet jak je sciskam to nic a nic nie czuję, żadnego bólu. Czy to normalne? Wzdęcia mam nadal, brzuch też boli, czuję, że coś się tam dzieje w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja startuje z waga 58.5 przy 164 i mam nadzieje przytyc 10-12 kg chociaz bedzie ciezko bo mdlosci zero, super sie czuje, wlasnie wciagnelam pysznego kebaba a caly dzien moja przyszla tesciowa pakowala we mnie jedzenie hehe ;) troche stresow mam bo remont przeprowadzka duzo wydatkow...to wszystko tylko wzmaga moj i tak duzy apetyt ;) no nic milej nocy i wszystkiego dobrego kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grace....mnie tez w pewnym momencie przestaly bolec ale potem znow zaczely...a teraz mam tylko bardziej wrazliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadia dziękuję, uspokoiłas mnie:) ale będą nadal rosnąć?? chcialabym bo jestem deska tereska:P Motgomery - o też jestes z tych "bezmdłościowych", czyli nie jestem sama. Kolejna mnie uspokoiła. To forum jest cudowne:) co do wagi, startuję z 53 kg/172 cm. Dzis miałam wrażenie, że brzuch mi się zaokrąglił, a mąż się ze mnie śmieje z tego powodu a mi jest wtedy przykro. Wg niego jest wciąż taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak wszystkie to wszystkie Ja startuje z waga 61 kg wzrost 174cm. Ale to 61 nagle sie pojawilo miesiac temu 56... Wydaje mi sie ze puchne cala... Chyba wpadam w depresje. Nie chce mi sie wstawac kazdy dzien jest taki sam... Wszystko jest takie puste i nic nie warte... Ciagle chce mi sie plakac i czasem brakuje mi juz lez.... Nic nie ma sensu... Siedze i tepo patrze w sciane. Mam dosc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grace, mnie piersi też nie bolą. Ale już trochę urosły i będą rosły nadal. Najbardziej jednak rosną chyba po porodzie. Ostatnio przed ciążą miałam rozmiar 80C, a po 85H ;) Wyglądałam jakbym miała silikony :D Niestety zostały po tym rozstępy. Teraz z powrotem mam 80C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grace...u mnie jest zupelnie odwrotnie...ja twierdze ze brzuch mam plaski a maz mowi ze juz lekko zaokraglony hehe... X Anilorak....niczym sie nie przejmuj...tez mnie czasami dopada depresyjny nastroj...ale to pewnie hormony....glowa do gory...jutro bedzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigi82 - szok!! aż 5 rozmiarów?? ja to bym dopiero śmiesznie wyglądała jakby z A zrobiło mi się E, hehe. Aha, jak już jestem przy piersiach, czy którąś z Was bolą też przy tym pachy??? mnie boli prawa, tak jakby węzeł chlonny, ale zaczęło się to dokładnie wtedy, kiedy zaczął się ból piersi, więc to chyba jest raczej powiązane. Mimo wszystko czarne myśli krążą po mojej głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malawronka 100 lat i duzo zdrowka! Wy chociaz macie komu sie wyplakac jak wam zle a ja? Na glowie dom dzieci i maz dopiero wraca 25 marca.Mdli mnie okropnie ale w dzien mialam luke w mdlosciach wiec szybko wcisnelam 2 schabowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam do sprzedania zestaw ciuszków dla dziewczynki. Ciuszki są dla dziewczynki w przedziale wiekowym 0 - 8 miesięcy są w dobrym i bardzo dobrym stanie. Zainteresowane mamusie prosze o kontakt na maila Swiat_dziecka33@interia.pl . Serdecznie zapraszam naprawde warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje dziewczyny jeszcze raz za życzenia , mnie bardzoo bolą cycki i bardzo mi spuchły . czasami wydaje mi sie ze sa aż gorące i mnie pieką . mdłości prawie nic nie mam . a miałam tak ze jeden dzień wogóle cycki mnie nie bolały humor dzisiaj mam troszke lepszy . ale troszke mam spraw do załatwienia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchajcie! Na poprawe humoru polecam wam ksiazke Olgi Rudnickiej " Zacisze 13" Rano zaczelam czytac i az sie polakalam ze smiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malika własnie mam ochotę coś fajnego przeczytać . w pracy czasami mogę . ale mam bardzo dużo papierów do wypełnienia . sama zajmuje sie swoja księgowością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grace mnie tez czasem jakby nie bolaly juz piersi ale potem bol wraca...co do mdlosci to tez sie martwilam ze moze cos nie tak ale moja mama tez nie miala i dlugo nie wiedziala ze jest w ciazy bo wlasnie nie miala objawow wiec chyba mam to po niej, moze Twoja mama tez tak miala? :) Anilorak pomysl sobie ze juz niedlugo wiosna, bedzie cieplo i ladnie, bedziesz chodzic na spacery, juz niedlugo Swieta :) wszyscy maja juz dosc tej bezsensownej pogody, zycze Ci zeby szybko ten nastroj minal :* Malawronka mi ukochany robi zimne oklady bo tez mam wrazenie ze cycki plona, co to bedzie po porodzie.... Milego dnia dziewczynki :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;(((
hej!! malawronka - spóźnione ale szczere zyczonka dla Ciebie i maleństwa. u mnie jak narazie ok mdłości raz większe raz mniejsze. Nasilają się w momentach kiedy długo nic nie zjem - moze to byc zwykly herbatnik i pomaga. To ja chyb anajwikesza z was bomba jestem bo juz waze 80 kg przybylo mi juz 3. ale u mnie to po branym kiedys harmonecie mi doszlo zawsze wazylam maks 65 kg. a potem jak odstawilam to n e mozna było moje wagi opanowac do poziomu 75 - 76 kg. Widac taka juz moja uroda. Ale cóż czasem tak jest. Najwazniejsze ze moj maz lubi mnie taka jaka jestem i mówi ze jednego zazdrości maluszkowi - ze bedzie mial dla siebie moje wielkgachne cycochy;) ktorych mój maz jest fanem hehehe u mnie byl rozmiar 85 d teraz juz za maly. Mam pytanko kochane do Was uzywacie juz jakis kremow na rozstepy czy cos - bo tak sie zastanawialam, choc moja kumpela powiedziala mi ze i tak najlepsza rzecza jak moze byc dla ciezarnej to jest najzwyklejsza oliwka dla dzieci, ktora tak uelastycznia i nawilza skóre skóre, ze ona nie ma sladu po ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
czesc dzziewczyny , mozna do was dolaczyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;(((
podbijam bo nie widze nastepnej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) malawronka- wszystkiego najlepszego kochana :* wybacz,ze dopiero dzisiaj. no name123-ja tez mam 64 kg i 170 cm wzrostu :D wiec startujemy razem :P U mnie dzisiaj piękna pogoda :) sloneczko swieci od samego rana,az chce sie zyc :) Wczoraj z M zrobilismy sobie dluuugi spacerek i o wiele lepiej mi sie spało :P teraz pije slaba kawke i posiedze z wami :) co do samopoczucia to tylko ból piersi mi dokucza,zwlaszcza w nocy jak jestem bez stanika.Inne objawy odeszly jak ręka odjał :) w przyszlym tygodniu nastepna wizyta juz nie moge sie doczekac :) A wy jak sie dzisiaj czujecie?pogoda tez super? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema :-) modernbarossa pewnie że dołączaj do nas :-) opowiedz cos o swojej ciąży o sobie :-) co do kremów - ja stosowałam cała ciążę coś, pierw oliwkę, później jakieś kremy dla ciężąrnych dbałam o siebie dużo się ruszałam, wcześniej byłam wysportowaną babką a i tak mam rozstępy na brzuchu wokół pępka :-/ niestety genów się nie oszuka ... moja mama ma identyczne rozstępy po ciążach ....... zazdroszczę mamom, które mają ciałko bez szwanku .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) ale się rozpisałyście - Wy radosne, a mnie świat niemiły. mimo, że za oknem wiosna... Muli mnie niesamowicie..., wieczorki spędzam przy kibelku... itp. ot uroki ciąży... Byle wytrzymać jeszcze z miesiąc, potem powinno być dobrze. Co do wymiarów. to ja też jestem wagi ciężkiej :) mam 79 kg przy 171 cm. Zresztą już schudłam 4 kg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie Dziewczyny co stosujecie w ciązy do twarzy??? Mam wrażliwą cerę i używałam do tej pory la roche posay legere, ale podobno nie wolno w ciąży z uwagi na kwas hialuronowy. Podajcie proszę jakieś nazwy bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×