Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

czarnulka0000: o to zobaczymy jak będziemy na końcówce he he mam nadzieję, że z 10 kg, nie więcej! choć obawiam się, że będzie więcej u mnie :-/ w 9 msc pod koniec ciąży miałam 73 kg i 115 w pasie ale startowałam z ok. 77 cm a teraz już 90 cm na wysokości pępka :-(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę MAMĄ2013: ja na noc stosuję nawilżający nivea a na dzień krem z BB koloryzujący do cery jasnej .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie chyba bedzie ciezko z waga :/ ja strasznie duzo jem,teraz jak jestem w ciazy to juz w ogole,pochlaniam prawie wszystko zwlaszcza wieczorami. Moja siostra jak byla w ciazy to przytyla 20 kg ale ona byla chudzinka bo zaczynala od 48 kg ,ja bym chciala nie wiecej jak 15 kg przytyc.Ciekawe jak to moj kregoslup zniesie.Od szkoly podstawowej mam lekkie skrzywienie kregoslupa i pod koniec moze byz ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja skóre mam bardzo sucha.Jutro zakupię sobie oliwke i bede sie natluszczac :D Ostatnio kupilam sobie balsam do ciala dla kobiet w ciazy z firmy bielenda tez dobrze nawilza ale na krotko.Dlatego bede uzywac oliwki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ; Grace, mnie tez pachy bolą - tj obok piersi. I też trochę mi urosły (piersi, nie pachy) :) Anilorak, powiedz lekarzowi na wizycie, że miałaś 56 a teraz 61, i że masz wrażenie puchnięcia, wiesz, przy Twoim ciśnieniu lepiej dmuchać na zimne... robiłaś badania moczu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaniepokojona ja w ciazy jak bylam z synkiem to stosowalam tylko oliwke na brzuch i na cycki i ani jednego nie mam roztepu . I w tej ciazy tez tak planuje tylko oliwka naj zwyklejsza bambino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę MAMĄ2013: ja jestem alergikiem (AZS) i mi nie szkodzą, ale nie są to typowo hipoalergiczne kremy ....... co do przyrostu wagi i ciśnienia w ciąży zgadzam się z koleżanką - o tym trzeba poinformować lekarza, moja koleżanka w obu ciążach bardzo szybko puchła ... a zatrzymanie się wody w organizmie jest bardzo niebezpieczne zwłaszcza w ciąży .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak stosowałyście oliwkę? na suchą czy wilgotną skórę?? ja nie lubię oliwki bo nie wsiąka do końca w ciało i reszta w ubranie czy piżamę :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do cery mam straszne przebarwienia na brodzie, okolicach ust :-/ jakbym miała źle puder rozprowadzony masakra - hormony szaleją od kiedy dowiedziałam się o ciąży mam taką twarz :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastasia25ck
witajacie, można do Was dołączyć? również mam termin na październik :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no name - ja codziennie znajduje to nowy pryszcz ,raz na czole,raz na nosie,na brodzie,przed @ tez tak zawsze mialam dlatego mnie to za bardzo nie dziwi :P na poczatku tez mialam przebarwienie na brodzie,ale zniknelo samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No name staralam sie i na sucha i na mokra . Czesto wieczorem smarowalam brzuch i tak lezalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastasia25ck
dzięki :) jutro zaczynam 10 tc :) to moja pierwsza ciąża :) i z tego co widzę to mamy podobnie :) bo ja mam termin porodu na 1.10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dziwnie to zabrzmialo czy masz jakies objawy przeciez w ciazy jestes :P moze inaczej :D jak sie czujesz ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
w Sobote robilam test i wyrazne piekne upragnione przez nas dwie kreseczki . Pod koniec tygodnia dopiero wraca moj lekarz z urlopu i wtedy dopiero bede wiedziala cos wiecej . Czuje sie w maiare okejj , kilka dni temu byla tragedia ciagle mdlosci choc nie wymiotowalam i ciagle jestem senna . A do tego dopadlo mnie teraz paskudne jakies przeziebienie i oslabilo mnie jeszcze bardziej . A jak u Was _?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastasia25ck
haha wcale nie dziwnie :) wręcz normalnie, gdyż niektóre dziewczyny nie mają objawów:) ostatni @ miałam 25.12, test zrobiłam chyba 22.01 jak dobrze pamiętam, potwierdzenie ciązy 5.02 u gin, a 28 .02 słyszałam już bice serca maleństwa :) objawy moje to wzmożona senność, bieganie do łazienki, brak @, jestem bardziej wyczulona na zapachy, na szczęście obyło się bez mdłości za co jestem niezmiernie wdzięczna, gdyż jak słyszę że dziewczyny się męczą to im nie zazdroszczę, ale myślę że mimo wszystko warto jeśli ma się mieć taki Skarb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
JA ostatni @ mialam 10 stycznia , gdy nie przyszedl w lutym zaczelo mnie cos juz zastanawiac i gdzies kolo 25 zaczelam sie zle czuc , mdlosci takie starszne , sennosc i iogolne oslabienie , cos mi zaswitalo w glowie ale przeciez tyle czasu sie staralismy i nie bylo nic przez trzy lata a tu nagle bach ! W sobote piekne rozowe dwie kreseczki , teraz pozostaje mi tylko czekac na wizyte u lekarza zeby potwierdzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anastasia - to praktycznie wszystko dzien przede mna :D ostatnia @,robienie testu hehe :P i tez pierwsza ciaza :) masz jakies male przeczucie co do płci? :) ja od poczatku czuje,ze chlopiec bedzie :P ale okaze sie z czasem :) modernbarossa - Tobie rowniez gratuluje :) fajne uczucie zobaczyc II kreseczki na tescie prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastasia25ck
modernbarossa:) podobnie i ja miałam, choć muszę przyznać że, nam to się za 1 razem udało- też źle się czułam, bolał mnie brzuch, i jak zrobiłam test to również były 2 kreski- oszalałam ze szczęścia, ale upewniłam się dopiero na wizycie u gin:) będzie dobrze, trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastasia25ck
czarnulka0000 myślę, że to będzie chłopiec, mąż ma nadzieje, na córeczkę :) a co będzie to się okaże. Nie ważna dla nas jest płeć, ale żeby zdrowe się urodziło :) hihi to jedziemy na tym samym wózku :)a Ty jakie miałaś objawy? pracujesz czy jesteś na zwolnieniu? jak się teraz czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opisałam się jak głupia i mi posta zjadło :( Tak więc w skrócie. Poradźcie jakiś dobry krem na cerę naczynko bo doświadczeniem z poprzedniej ciąży wiem, że mi naczynka będą pękać i nawet piegi mogą się pojawić. Normalnie z tym problemów nie mam. Pierwsza ciąża była zimowa i takie rzeczy mi się działy to już się boję co będzie w lato. Co do rozstępów to wiem z własnego doświadczenia, że każdy organizm jest inny i to od genetyki zależy czy będą rozstępy czy nie i smarowanie nic nie pomoże. Ja się nie smarowałam w pierwszej ciąży, przytyłam 45 kg i nawet jednego rozstępu się nie nabawiłam. Oczywiście nie oznacza to, że nie mam żadnego. Parę na nogach , biodrach i piersiach mam. Ale to te z okresu dorastania a nie ciąży :). I niestety chyba ja mam największą wagę startową . 91 kg :(. Teraz to się tylko modlić by za dużo nie przytyć :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pracuje od roku.A teraz to jeszcze pewnie z 2 lata nie bede pracowac :P Teraz czuje sie nawet dobrze,4 razy tylko wymiotowalam na poczatku i lekkie mdlosci mialam.W chwili obecnej dokucza mi tylko ból piersi,zwlaszcza w nocy jak jestem bez stanika :P,no i czeste siusianie ,w nocy wstaje nawet 2 razy do wc :P Ja juz chce dziewczyny wiosne i lato ,bedzie mozna posiedziec na dworze i pochwalic sie rosnacym brzuszkiem :D w przyszlym tygodniu wybieram sie na zakupy kupic jakies ciuszki wiosenne :P bo jeszcze troche i w spodnie jeansowe nie wejde juz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dziewczyny nie nadażam za Wami ale wybaczcie, cięzko mi czasem nawet wlaczyc kompa przy malej. po za tym mialam przez weekend zepsuty. uslyszalam juz moje dwa serduszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny prowadzicie sobie takie cos jak album ciązowy? :) Ja jutro jade takiego poszukac po ksiegarniach i bede do niego wklejac fotki z usg i swoje :) i opisywac wszystko co sie ze mna dzieje :) mysle,ze to fajne jest.Pozniej mozna sobie powspominac jak to bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny prowadzicie sobie takie cos jak album ciązowy? :) Ja jutro jade takiego poszukac po ksiegarniach i bede do niego wklejac fotki z usg i swoje :) i opisywac wszystko co sie ze mna dzieje :) mysle,ze to fajne jest.Pozniej mozna sobie powspominac jak to bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde 2 posty mi sie wkleily :/ Moniqell - super :) pewnie fajne uczucie zobaczyc 2 pieknie bijace serduszka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastasia25ck
też mam problem z bieganiem do łazienki nocą, do tego jeszcze nie mogłam spać w nocy np budziłam się ok 3 i tak do 5 ;/ no i też ból piersi, choć teraz to już mnie mniej bolą i jest całkiem znośnie :) tiaa cichy ;/ wczoraj przekonałam się. że i ja jednak będę musiała się wybrać na zakupy- na 3 spódnice wskoczyłam w jedną, która mnie nie cisneła :) też chcę już wiosnę i słońce i ciepło:) żeby wyjść na dwóri jak piszesz czarnulka0000 pochwalić się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×