Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

No name a ty co tak dzisiaj pesymistycznie nastawiona do zycia ? Bedzie wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamowilam sobie pierogi ze szpinakiem po 13 godzinie pare minut bede u mnie cieplutkie pyszne za 7 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronka: a bo piątek zbliża się wielkimi krokami a ja już sie denerwuję, czy wszystko jest ok ........ chlip chlip .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No name kazda z nas boi sie. Ja jutro ide na USG i tez tym sie bardzoooo stresuje. Nie wiem co uslysze to bedzie moje pierwsze USG . Nie mam mdlosci , cycki mnie bardzo bola i chyba mam male zachcianki albo sobie tylko wmawiam . Czarnula dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami 2013
no name 123 wszystko na pewmo bedzie dobrze , domyslam sie jaki czujesz stres i niepokoj, ale bedziemy trzymaly kciuki i czekaly na relacje :) malawronka 'zabilas' mnie tym barszczem czerwonym , chyba ugotuje sobie dzis ukrainksi , nie moge sie juz doczekac tego smaku :D dziekuje za podsuniecie pomyslu ;) czarnulka0000 dym papierosowy rowniez mega mnie odrzuca , chociaz sama palilam dlugi czas . odkad dowiedzialam sie ze bede mamusia nawet nie pomyslalam o zapaleniu kolejnego papierosa i nie mam zamiaru palic rowniez po ciaz. w koncu zmadrzalam w tej kwestii ewenka : serdecznie gratuluje :) na zakonczenie chcialam dodac , ze bardzo sie ciesze z powstania takiego forum ;) poniewaz jak moze niektore z was wiedza nie ma przy mnie nikogo bliskiego poza moim M , ktorego czesto nie ma ze wzgl na prace ;( mam nadzieje ze razem wytrwamy te 9 miesiecy i kada z nas doczeka sie zdrowych bobaskow :) jestem strasznie podekscytowana moim stanem ;) mam nadzieje , ze nie zanudzam wam strasznie , ale powaznie uwierzciemi jak czloweik nie ma do kogo buzi otworzyc cieszy sie nawet z takiego forum na ktorym mozna sie pozalic, dowiedziec czegos nowego czy zyskac pomysl na obiad ( barszcz :D) pozdrawiam was serdecznie i dziekuje za to ze moge sobie z wami popisac od czasu do czasu :) dobrego samopoczucia na dzis zycze pozdrawiamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mami z jakich ololic jestes? Pojadlam sobie . A teraz poszlam bym spac ale nie stety do 18 godz trzeba pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny ....... ja zrobiłam się strasznie głodna i nie wiedziałam co zjeść, miałam ochotę na coś słonego ..... zjadłam gorący kubek rosół i bułkę ...... nie za zdrowo ale co zrobić jak nic nie wchodzi, wszystko z przymusem ... a to świństwo zjadłam z chęcią ...... i co ja mogę sobie w pracy innego "ugotować" :-/ ech być kobietą ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupka uratowała mi życie :-P kurcze jak nie jadłam tego tak teraz mnie na to ciągnie :-/ już drugi raz w tej ciąży :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny niewiem co jest grane. Siedze w poczekalni do lekarza polozna mnie zwazyla i okazuje sie ze w piec dni przytylam poltora kg. A malo co jem wogole... Niewiem czy to woda sie zatrzymuje w organizmie czy o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja tez sobie pozwolilam w ciazy na zupke chinska . Zeby kobiety w ciazy tylko takie grzeszki mialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewenka
Dziekuje wszystkim za gratulacje:) mnie tez mocno mdli kuz pd tygodnia, nawet kilka razy wymiotowalam niby chce mi sie jesc ale mi niedobrze... W pierwszej ciazy w ogole nie mialam zadnych mdlosci a tu prosze... Jak o jedzeniu to ja jem dzisiaj pomidorowa z makaronem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anilorak dobrze pamietam ze ty masz za wysokie cisniene? Jak tak zglos to lekarzowi i o wadze tez wspomnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowilam poloznej ale akurat dzis mam ksiazkowe i olala temat. A mi w miesiacac przybylo 6 kg a nie 1,5 poltora przez ostatnie piec dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;(((
a ja juz nie wiem co robic ;(( bylam na dworku rozbolal mnie brzuch. Teraz wrocilam a tu mała brązowa plamka na wkładce... polozylam się i leze bo nie wiem co dalej. jak bylam ostatnio u poloznej pwiedziala mi ze mga zdarzyc sie jeszcze jakies male plamienia ( jesli oczywiscie to nie czysta krew) w dniach kiedy powinnac dostac kalendarzowo okres i tak patrez na kalendarz to akurat by tak bylo. No ale polozylam się i odpoczywam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami 2013
malawronka pochodze z kujawsko pomorskiego ale mieszkam w Niemczech , dlatego tak narzekam na brak bratnich dusz ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;(((
polozna mnie nie przyjmie bo to nie jest zywa krew, NIestety to nie Polska. Z info przez telefon odpoczywac i obserwowac, jesli pojawi sie zywa krew wtedy bedzie jakas reakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;(((
a narazie sie nie denerwowac.... Wez sie k..wa nie denerwuj :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;(((
tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×