Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

A jeszcze do Anilorak - widzę, że nie napisałam najważniejszego - chodziło mi o to, że ja tez tak, jak Ty szperałam w necie dla uspokojenia, a było tylko gorzej... Ty się nie nakręcaj, bo tylko się zdołujesz. Zarodek jest, rośnie, a że trochę mały? Cóż, ma jeszcze trochę czasu na urośnięcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Dziewczyny... Mam nadzieje ze niepotrzebnie sie martwie. Pojde za dwa tyg i wszystko sie wyjasni... Chyba ze nie wytrzymam to pojde za tydzien. Prywatnie. U mnie zero plamien nic co by wskazywalo ze cos nie tak tylko to chole*** usg ... Dobranoc klade sie bo sie uryczalam i glowa mi peka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniquel chyba nie jest obowiązkowe skoro idzie się prywatnie i płaci (a nie miałam w pierwszej ciąży 3 lata temu tego badania). Ale zalecane jest na pewno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Anilorak, weź sobie apap na ból głowy, można brać w ciąży ;) Spokojnej nocy życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ładnie mi namieszałyście. To co ta moja mówiła że w 17 tygodniu? Teraz to ja mam dylematy ale powiem szczerze że jak dla mojej przyjemności to ich wcale robić nie muszę :). I mogły by mi przejść bokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czytalam ze genetyczne to co innego niz prenatalne...bo gen to tylko usg...prenatalne robi sie z krwi jesli genetyczne wyjda zle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz przeczytalam ze usg to tez prenatalne...sorki namieszalam...tylko sa dwa rodzaje usg i krew....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wszystko wiem. Pomiędzy 11-14 tygodniem ciąży robi się test Pappa czy jakoś tak a pomiędzy 15-18 tygodniem test potrójny. I podejrzewam, że to właśnie ten będę miała robiony. Weszłam na stronę http://www.szpgin.kielce.pl/index.php/bezpatna-nieinwazyjne-badania-prenatalne Tam właśnie mam mieć robione te badania i tam wszystko wyjaśnili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej to wejdźcie na tą stronę i wszystko będziecie miały jasne. Prenatalne są inwazyjne i nie inwazyje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadia bo chyba wszystkie badania przeprowadzane w ciąży to badania prenatalne choć utarło się, że to chodzi o te konkretne :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie . Jestem dopiero teraz wieczorem wróciłam późno i juz nie miałam ochoty włączać kompa. u mnie jest dobrze maluszek jest serduszko biję . troszke nie jestem zadowolona z wizyty bo karty jeszcze nie założył powiedział ze zakłada miedzy 9-10 tygodniem . i terminu mi tez nie powiedział ale nie ważne serce jest i juz . mam dbać o siebie i przyjśc do niego 28.03.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest mi dzis tak niedobrze i wogole dziwnie ze czuje sie jakby na mega kacu byla polaczonym z zatruciem pokarmowy.... istny dramat a jeszcze mala spac nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniqell ja mam dzisiaj to samo...do tej pory nie miałam mdłości i trochę Wam zazdrościłam, współczuję, teraz wiem o co chodzi...nie ma czego zazdrościć...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w naszym dniu :-) wszystkiego naj naj naj!!! ale dziś w nocy koszmarnie spałam, co chwilę się budziłam, później nie mogłam zasnąć ...... nie wiem czy to przez wichurę czy stres przed dzisiejszą wizytą ...... a sny jakie głupie miałam :-/ że krwawiłam itp. w śnie czułam jak mnie brzuch pobolewa - masakra wariuje? :-//// no to poczytam co u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa-ona: witaj w naszym gronie :-) cytologia: dlatego ja zrobiłam sobie badanie przed zajściem w ciążę - dokładnie we wrześniu byłam by nie mieć stresów jeśli działo by się coś po nim ...... AnilorakAksweisz: a może Twój gin ma jednak słaby sprzęt? ja bym na Twoim miejscu poszła do innego gina ...... trzymam za Ciebie kciuki, wszystko musi być dobrze! co do tygodni ciąży- mój gin oblicza tylko i wyłacznie na podstawie ostatniej @ i jego sprzęt dokładnie tak samo wskazuje jak ja sobie wyliczyłam, więc dziwne, że tak różne są praktyki ..... syrfi: coś w tym jest - wiem, że są przypadki, że owulacja może nawet w miesiączce wystąpić - wydaje się niemożliwe ale mam koleżankę, która w ciążę zaszła właśnie w okresie ...... nieprawdopodobne a jednak ..... Moniqell: ja Cię podziwiam, że przy tak małym dziecki i jeszcze będąc w ciąży masz siłę zaglądac do nas :-) chyba tylko ja byłam taka niezaradna w pierwszych miesiącach życia córki .... no ale od początku córka dawała mi w kość ...... cieszę się, że tak dobrze sobie radzisz - nie mam wątpliwości, że poradzisz sobie jak urodzisz :-* syrfi 17 tc to już za późno na to badanie usg, ja byłam w 16 i już było po ptokach ..... ale mógł wnioskować jakoś po budowie warg, że dziecko nie ma ZD ...... malawronka: cieszę się, że dobre wieści nam przyniosłaś :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki wszystkiego najlepszego!!! X Malawronka....mi tez lekarz zalozy karte i da skierowanie na badania dopiero w poniedzialek i to bedzie moj 9tydzien....wczesniej tylko robil usg i mowil ze jeszcze czas... X troche zaczynam sie juz zamartwiac czy serduszko bije i czy wszystko jest ok... x dziewczyny ja mam juz 3 tydzien calodziennych mdlosci a od dwoch dni jeszcze przytulam kibelek...to koszmarne i odbiera mi cala radosc z ciazy...mam nadzieje ze jeszcze ten 9tydzien i powoli bedzie odpuszczac bo inaczej sie wykoncze...jeszcze wieczorem tak mi wzdecia daja w kosc ze szok....mozna brac espumisan, bo chyba ktoras z was mowila ze mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka236
Hej dziewczyny :) Któraś pytała z jakich okolic śląska, więc z okolic Gliwic wiec troche daleko od Czestochowy !! Mam pytanie od kiedy do kiedy te mdłości męczą? Bo mnie od wczoraj zaczęły i rano w kibelku skończyłam MASAKRA !! Zawszy każdy powtarza ze ciaza ciazy nie rowna i to siweta prawda bo ja z synem nie mialam kompletnie zadnych dolegliwosci a teraz czuje sie poporstu zle a do tego mnie mdli fee Ja usg mam we wtorek pierwsze i juz sie doczekac nie moge !! A co do krwiaka to nie masz sie co martwic tylko odpoczywac, znam osobe ktora teraz rodzi w kwietniu , kweiaka jej wykryli w polowie ciazy i miał juz 10 cm, a dzisiaj czuje sie dobrze i z dzidzia tez bardzo dobrze !! Takze głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maławronka, gratulacje:) ja mam kolejną wizytę 21ego, to będzie koniec 12tc, chyba wtedy powiem co niektórym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka....niestety do 12-14 tyg.....takze wesolo nie jest...a ty ktory masz?czytalam ze i niektore maja jeszcze dluzej...ale nawet o tym nie chce myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka236
nadia 3111 mi dokladnie dzisiaj zaczyna sie 7 tydzień. Ciekawi mnie tylko ze w pierwszej ciązy nie wiedziałam co to nudnosci ( no moze raz jak zjadłam litr lodów i popiłam barszczem czerwonym ) ale to chyba kazdy by heftał ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc nowe dziewczyny, !! A ja dzisiaj w domku siedze ;) od samego rana napadlo mnie na budyń , ktory lezy w szafce pewnie z pol roku nietkniety;/ wiec pedze sobie zrobic ,;D a potem niestety musze sie uczyc bo poprawke mam jutro na studiach i to przed19 :/ trzymajcie kciuki dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość położna2013
Kochane drogie mamy.... te przyszłe i te obecne. Proszę was o wypełnienie mojej ankiety i udział w badaniu do pracy magisterskiej. Ankietka jest krótka i szybko się ją wypełnia- dotyczy ciąży. Zachęcam i każdej,która poświęciła tą chwilkę bardzo dziękuję Pozdrawiam http://moje-ankiety.pl/respond-39095.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka...ponoc kazda ciaza inna...ale nie jest powiedziane ze bedzie cie az tak dlugo meczyc moze niedlugo przejdzie... x Ruby....ale mi smaka na budyn narobilas...waniliowy mniam....pewnie bedziemy trzymac kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;(((
Hej dziewczynki ;) 1111111111111111111111 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Przyjmij życzenia Babko kochana od drugiej Baby z samego rana, niech Twój dzień cały będzie radosny, trzymaj sie Babo, aby do wiosny! To najlepszego kochane dwupaki!!!🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 111111111111111111111111111111111 Laura*** mamy ten sam termin wizyty 21.03, tyle ze ja 2 dni wczesniej dodatkowo samo usg - wiec bedziemy sie na duchu podtrzymywac. Ja ogólnie czuje sie dobrze, jedynym problemem dla mnie sa bolesci zoladka i brzucha. Wczoraj zjadlam paluszki, myslalam ze pomoga mi na wymioty jak dziewczynom, ale gdzie tam... bolesci zoladka i brzucha mialam, normalnie wyc mi sie chcialo z bólu zoladka i brzucha. Jedyne co zauwazylam ze pasuja mi gotowane ziemniaki do obiadu bo miesa skubne odrobine, bo dalej nie dam rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka236
nadia3111 oby szybko przeszło. Naprawde wspołczuje osoba ktore maja mdłosci dłuugo !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×