Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

A moje dziecko najbardziej tolerowalo bobovite, bo tam dokladnie jest napisane ze nie zawiera laktozy i mleka krowiego, po innych byla rewolucja brzuszna i zaparcia. Bebilon pepti pila do ponad roku, wszystko minelo, a po roku czyli jak skonczyla dwa lata zaczela sie alergia skorna wg pediatry ma tak jak ja azs ;-( u nas eliminacja alergenow nie wchodzi w grę bo młoda nie bedzie przez 3 dni jadla tego samego (jest strasznym niejadkiem) a wiadomo, ze niektore alergeny wyjda na drugi, trzeci dzien... Udalo nam sie stwierdzic ze na pewno uczula czekolada, kakao, pomidory co za tym idzie ketchup i pomidorówka. Unikamy tych skladnikow a nadal sie drapie i ma sucha skore ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej sie obawiam ze ta nietolerancja na mleko krowie i laktoze wcale nie minela :-( cora pije teraz bebiko, ktore uwielbia a ono niestety zawiera te skladniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie . przez dwa dni nie miałam czasu was odwiedzić . 8.03 w pracy 12 godzin . a w sobote od rana na nogach do pracy zawieś koleżankę . później do domku szybkie szykowanie sie . a o 10 już na Wrocław na ślub a jeszcze stroiłam auto itp. ciężko było ale efekty super. młodzi zadowoleni ze wszystkiego to najważniejsze. później do urzędu i na sale . przyjęcie było skromne bo na 25 osób ale bardzo fajnie było . zastanawiam sie czy w poniedziałek nie isc do jeszcze jednego lekarza na NFZ . Martwię sie bardzo . i przez te poprzednie straty nie potrafie sie cieszyć ciąża tak jak ja bym chciała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny po dłuższej nieobecności... nie pisałam bo nie miałam weny, ale podczytuję regularnie :) Gratuluję wszystkim "udanych" wizyt. U mnie samopoczucie ciut lepszy, apetyt wraca ale mdłości i poranne wymioty nie ustępują niestety. Ale i tak nie mam najgorzej wymiotując razy czy dwa rano (od razu po przebudzeniu muszę pędzić i zwymiotować kwas, jak obudze się ok 4-5 to tez już mi się zbiera na mdłosci. Potem tak do 14ej jest mi niedobrze a póxniej już prawie normalnie:) Zjadłam dziś zupę czosnkową, mniam, synek tylko grzanki wydziubał ale dobre i to bo mało je :) Jestem ciągle sama (tzn bez męża), okazało się, ze musi zostać dłużej i na święa dopiero wróci. Także jeszcze 3 tyg przede mną echhh. Brzuch mi rośnie, już rano jest taki zaokrąglony; odgrzebałam super wygodne spodnie dresy ciążowe - ich minusem jest to, że to dresy :D cóż, mam nadzieję,ze goscie uprzedzą mnie smsem o wizycie, to jakoś wbije się w dzinsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis leze i rycze. W piatek bylam u ginekologa i wszystko bylo w porzadku a dzis po wizycie w toalecie i podceraniusie paierem toaletowym zobaczylam krew. ne wiem co sie dzieje. nic mne boli, ale a krew mnie niepokoi. myslycie ze to moze byc jakies powiklanie po badaniu i usg dopochwowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zobaczylas krew to lepiej jedz do szptala i sprawdz to. Musza cie przyac bo krwawisz. Lepiej na zimne dmuchac. Mam nadzieje ze to po badaniu. Ja mam plamienia calu czas ale nie jest to zywa krew tylko takie prawie czarne plamienia. Juz trzy razy mialam robine usg i w srode nastepne. Ale u mnie przyczyna jest krwiak. Mdlosci dopadaja na wieczor i sa straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja malawronko tez jestem sama prawie do swiat od 01 lutego. Dobrze jak nic sie nie dzieje. Ale juz jak cos sie dzieje to mnie to czasem przerasta. Bezpieczniej bym sie teraz czula gdyby maz byl w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nus mi jak badal USG dopochwowym tak wywijal tym badylem to zapytalam w strachu czy moge po nim krwawic, stwierdzil, ze tak nawet po badaniu mozna krwawic, tylko jakie to krwawienie mial na mysli... Dzwon do gina i powiedz jak to wyglada, ja bym tak zrobila. Duzo masz krwi? Czerwonej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malika, no własnie, ja tez jakoś pewniej się czuję, jak jest. BOję się, że auto nawali, albo piec, i co wtedy? Na szczeście w kryzysie mam teściów obok, ale to nie to samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspolczuje Wam dziewczyny ze jestescie same, ja to jak nie mialam dziecka i czulam sie dobrze to jakos nie lubilam byc sama na dluzej.. A jeszcze jak kobieta ma male dziecko, caly dom na glowie i jeszcze ciaze to mozna wpasc w depresje... A ja taka bardziej rodzinna i towarzyska jestem i mam juz troche stracha jak to bedzie jak bede wiekszosc czasu z dziecmi sama i bez zajecia tj.pracy, nie lubie byc kura domowa a bede 3 lata ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to jeszcze kwestia dojazdu do miasta. Mieszkamy narazie na wsi tj. Ok 30 km. Od miasteczka. Czesto zima drogi sa nieprzejezdne i wtedy jest problem.Teraz to juz pikus ale dwa tyg. temu nie bylo drogi ktora moglabym od nas wyjechac a sa trzy.Pojechalam z synem do Koscila i ugrzezlam w zaspie dopiero sasiad ciagnikiem mnie wyrwal. Maz byl wsciekly po co wyjechalam skoro drova zasypana. Myslalam ze nie jest tam zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge sie skontaktowac z tym ginekologiem, bo przychodnia dzis jest zamknieta a astepnym razem ten sam lekarz bedzie za dwa tygodne ( on jezdzi po calej anglii wiec niestety jest tylko 2 razy na mesiac w tej prywatnej przychodni). Dzwonilam do swojej poloznej, ale tel a wylaczony wiec zosawilam jej wiadomsc. w szpitalu dzis z acji niedzieli nie a kto zrobic usg, jutro rano moge sie zglosic to mnie przyjma. masakra. Na wkladce nie am krwi tylko jak sie podcieram. na poczatku byla to plama wielkosci 2 zl czewonej krwi, a teraz jak sie podcieram to krew jest brazowa. mam nadzieje, ze do jutra moja kruszynka wytrzyma, bo tak sie w piatek cieszylam z tego serduszka i ze wszystko jest w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytuję Was już od jakiegoś czasu, ale póki co brakowało mi odwagi, żeby zacząć pisać. To moja pierwsza ciąża, także obaw mnóstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Mnie tez dawno nie bylo ale mamy remont w mieszkaniu i ciagle cos dzisiaj 80 km do Leroy Merlin jechalismy po muszle i kafelki...zmeczylam się samym chodzeniem jak nie wiem :) I powiem Wam, że odpukać od paru dni przeszła mi nawet zgaga..troche męczą jeszcze mdłości ale nie jest najgorzej. Czytałam wyżej, że pisałyście coś o grzybicy. Ja mam duże upławy i dostałam globulki dopochwowe "Pimafucin". Ale na ulotce jest napisane że na grzybice tez się nadają,a gin mówił, że można w I trymestrze. Nuś daj znać, nie martw się..jeśli plamienia są ciemnobrązowe a nie czerwone to moze to byc po badaniu. Poleż i powinno przejść. Ja miałam krwawienia z szyjki bo sie okazalo ze mam za mało żelaza..Ale jak beda przy tym skurcze i mocne krwawienie to nie zwlekaj!!Jedz odrazu do szpitala! Malika jesteśmy z Tobą! Musisz myśleć pozytywnie, ja też słyszałam że często krwiaki się wchłaniają tylko trzeba swoje odlezeć i bardzo uważać. Będzie dobrze:) Mama obecna i przyszła Moje gratulacje! Ale podziwiam, nie wiem jak ja bym zareagowała...trojka dzieciaczków. No ale przynajmniej juz masz wprawę to dasz sobie doskonale radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to nie pozostaje Ci nic innego jak czekac. W Pl w szpitalu by zrobili... Nie forsuj sie, lez, odpoczywaj... Trzymam za Ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No name ja się uciesze jak juz to skonczymy:) byle przed pazdziernikiem zeby wszystko juz bylo gotowe jak dzidzia bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no name 123 tez biore teraz nystatyne a co do wlosow to cala ciaze farbowalam MagaOna ja powinnam wyrwac w poprzedniej ciazy zeby ( 3 osemki) ale sie balam, sa teraz w takim stanie ze muze. im szybciej tym lepiej a jest czyste znieczulenei dla ciezarnych 0 wiem bo duzo zebow w ciazy leczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nus daj znać czy nadal plamisz czy pojechałaś do lekarza . xxxxxxxxxxxxxxxxx u mnie wszystko ok cycki bolą . mdłości mam ale bardzo małe . i po sobie nie widzę żebym przytyła spodnie ubieram i zapinam spokojnie wszystkie co przed ciąża nosiłam . a na ślub ubrałam mała czarna i dobrze sie czułam i wyglądałam . xxxxxxxxxxxxxx na Święta planuje powiedzieć rodzince o ciaży . 28.03 mam wizytę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś na usg i jest wszystko dobrze dzidziuś ma 16 mm i bije serduszko. Wg usg termin porodu mam na 21.10, a wg om na 20.10. Całą noc nie spałam tak się denerwowałam a teraz do pracy muszę iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama obecna i...przyszla
hej dziewczyny;) chrzciny sie udaly, malutka byla grzeczna, tylko plakala jak ksiadz do niej podszedl ;p wkurzyla mnie kuzynka 18-latka tez w ciazy ehhh nawet ie pytajcie, poprzewracalo sie gowniarze w glowce. Obudzilam sie dzisiaj z zatkanym nosem, drapie mnie w gardle, to pewnie przed ten mroz w kosciele. Zaraz wypije miod i sie klade.. Aaaa rodzinka juz wie;) Nie dowierzali ;) Moj tata powiedzial ze ma nadzieje ze beda chlopaki bo same baby w rodzinie, ogolnie pozytywne komentarze, sama bylam zaskoczona. Tesciowa juz zapowiedziala, ze jak dzieci sie urodza to przeprowadzi sie do nas na miesiac i mi pomoze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześću mnie 11 tydzień ....i brzuch mi wyszedł!! Taką piłeczke mam małą-widać jak mam obcisłą bluzke ,nie jest to od jedzenia bo bym napewno zauważyła-zwłasza że ten brzuch nie znika, jest rano wieczorem i w dzień, i nie moge go wciagnąc.Myslałam że to 5 miesiąca nic nie bedzie widać-a tu koniec 3ciego i i wylazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana. Mała czarna kawka 22 - łał Ty już 11 tydzień :) ja dopiero 9 zaczynam dzisiaj. U mnie raczej lekkie zgrubienie na dole tylko. Ale pomalutku. za niedługo też pewnie coś się pokaże :) Martwie sie trochę, bo zazwyczaj wymiotowałam popołudniami a wczoraj i przedwczoraj nic /nawet bez czopków Torecan/ tylko mnie mdliło troszkę. Dzisiaj o 15.30 mam wizytę - więc proszę za mnie trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorr super ze jestes zadowolona p USG Xxxxxxxxxxx Mama obecna fajnie ze chrzest udany a o co poszlo z kuzynka ? Xxxxxxxxxxx Mala czarna kawka bardzo lubie ciazowe brzuszki . Na pewno Twoj taki jest . Ja jeszcze na swoj poczekam u mnie dopiero zaczol sie 8 tydzien . Mowia ze w kolejnych ciazach szybciej ma sie brzuszek zobaczymy jak to u mnie sie sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki.ja dzisiaj zaczynam 9 tydzien,mdli caly dzien dwa razy dziennie haftuje...koszmar.. Ja mam dzis wizyte o 16.40 wiec za mnie tez trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×