Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Syrfi ja wam wczoraj podałam adres strony na której jest kalkulator i można sobie wyliczyć kiedy badanie penatalne podam jeszcze raz http://sodowski.pl/kalkulator-badan-prenatalnych/ Mi wychodzi, że po 28 marca więc chce iść po świętch. Ja miałam takie badanie w drugiej ciąży i powiem że jest niesamowite, dużo bardziej dokładne niż zwykłe USG Ja jestem nadal na L4 czuję się fatalnie, doszedł mi kaszel a wiadomo że w ciąży jet on dość niebespieczny, do tego nie mam siły na nic i ciągłe mdłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropa...oby.... X Zaniepokojona....ja tez wczoraj probowalam z paluszkami ale zaraz je oddalam z powrotem wiec mi nie pomagaja...chcialam wyprobowac herbate z imbiru ale zanim skonczylam pic to juz bylam nad kibelkiem...mi chyba nic nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze pożalę wam się. Nie wiem na kiedy mam termin porodu, bo mój gin ostatnio bardzo szybko mnie zbadał i powiedział mi termin z USG a nie zapytał się przy zakładaniu karty ciąży o termin miesiączki no i ja sobie wyliczyłam że rozwiązanie będę mieć 19 a wg USG 24 i teraz sama nie wiem który termin będzie znaczący. Do tego byłam u niego 28 lutego i on powiedział że to jest 6 tyg a wg mnie 8 i sama nawet teraz nie wiem w który tyg jestem wg mnie w 9. Idę do niego w poniedziałek i muszę to wyjaśnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz powiedzial ze liczy od ostatniej @...ale jak bylam na usg to wyszlo ze niby ciaza o tydzien mlodsza ale to sie jeszcze moze zmienic...ja z jakiegos kalkulatora wyliczylam na 19...ale lekarz mi jeszcze nie mowil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny która z was miała 1stycznia ostatnią miesiączke? Bo mi wyliczyli na 10.10a ja sobie wyliczyłam na 7.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka236 ja mdlosci mialam praktycznei cala ciaze Julta moze wyliczali Ci ta stala glupia metoda czyli plus 7 dni minus 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi sie spac chce.. wstalam o 6, zajelama sie mala, ona o 8 zasnela to ja za sprzatnie bo jutro nas caly dzien w domu nie ma. o 9:30 sie obudzila i teraz lezy w lozeczku i sie bawi ale samej jej nei moge zostawic bo pisk bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka236
no name 123 KCIUKASY DUZE :) Moniqell dlaczego stara glupia metoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede mama2013
wszystliego najlepszego dla nas Dziewczyny!!!!! no name trzymam kciuki za wizyte. ja mam w poniedzialek :) fajnie ze podgladniesz maluszka. dolaczam jak zwykle do cierpiacych- dzisiaj rzygalam z rana mssakrycznie. kiedy to sie skonczy???? teraz mnie mdli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noname kochana kciuki trzymam , jak to mowi moj maż: "będzie dobrze, bo przecież musi !";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki i wszytkiego najlepszego z okazji dnia kobitek :P :* Wczoraj sie nie odzywalam bo nie mialam sily :( rano nie moglam podniesc sie z lozka takie mialam zawroty glowy :( zeby tego bylo malo to jeszcze wylazła mi opryszczka na ustach grr...dzisiaj juz sie niby lepiej czuje,ale chyba wracaja mi znowu mdlosci. Malawronka-gratuluje bijacego serduszka :) No name - trzymam kciuki za wizyte :) Nie wiem komu co jeszcze odpisac bo tyle naskrobalyscie ,ze sie gubie :P Co do badan Mi moj gin jeszcze nic nie mowil o zadnym badaniu,nawet mi nie dal jeszcze skierowania na podstawowe takie jak krew i mocz.Mam nadzieje ze za tydzien na wizycie dostane ;) wtedy bede juz w 12 tyg. Zaniepokojona- mnie tez czesto boli żołądek i przez to mi niedobrze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulka jak ja ci zazdroszcze tego 12tyg....juz masz prawie po mdlosciach...mnie tak mecza ze szok...a dopiero koncze 8 tydz...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie w sumie męczą mdlosci na raty..raz sa raz ich nie ma.A te zawroty glowy wczorajsze to byla masakra jakbym nie wiadomo jak pijana byla :/ juz bym chyba wolala wymiotowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaam
hej Mamuski:) Dziekuje za porady w sprawie pecherza ,juz mi lepiej chyba antybiotyk działa ,dzis bylam na morfologii i oddałam mocz do badania mimo ze dwa tygodnie temu robilam pelne badania ale moj lekarz mi kazal powtorzyc (jest bardzo skrupulatny)...jesli chodzi o urosept urinal itp to przerabialam juz wszystko i nic nie pomoglo Furaginy nie wolno brac!!!bo powoduje niedokrwistosc u dziecka. mam nadzieje ze was to nie spotka...ja juz niestety mam tenproblem od dziecka . Duzo zdrowka dla was i usmiechu w dzisiejszym Dniu:))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja staram sie lezec najwiecej jak sie da. Moj 15 letni syn pierwszy raz w swoim zyciu odkurzyl mieszkanie. Zrobil sistrze kisiel a mi herbate. Zajmuje sie teraz caly czas psem. Dobrze ze jest na tyle duzy ze moze przejac czesc obowiazkow. Maz wraca dopiero za dwa tyg.Rano czuje sie w miare a wieczorem tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żałuję, że poszłam do tego gina na nfz :-/ prawie nic nie gadał o wszystko musiałam się wypytywać sama, a jak zrobił mi usg do środka to kręcił tym "kijem" że tylko zaciskałam zęby :-((( teraz boję się, że będę plamić :-(((( nawet nie podał mi wymiarów dziecka, sama pytałam, czy serduszko bije, czy ciąża rozwija się odpowiednio do wieku ciąży ...... teraz oglądam jedno zdjęcie które mi dał i napisane jest, że CRL 1,47 cm (to oznacza wymiar dziecka? i 7 w 6 d - to chyba tydzień ciąży ...... liczy inaczej niż mój prywatny ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zaczelo sie... powtorka z pierwszej ciazy. Gubienie zebow :-( Czworka poleciala zostal kawaleczek. Na szczescie wcisneli mnie na 14:30 na wizyte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No name - ja chodze na nfz i nie moge narzekac,bo sam mi wszystko powiedzial, o nic nie musialam pytac,no ale lekarze sa rozni ;/ Ja jak bylam na ostatnio to wedlug wlasnych obliczen wyliczylam,ze jestem w 8t2d a na usg wyszedl rowny 8 t..no ale 2 dni to tez nie jest duza roznica znowu.. CRL to jest wymiar dzidzi :) ja mam napisane 16 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka236
No name aleś trafiła faktycznie nie fajnie ;/ Ale najwazniejsze ze wszystko ok !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anilorak - ja czasami tak mam,ze mnie wszystkie zęby bola. Ostatni raz u dentysty bylam w listopadzie i niby wszystkie zęby wyleczone,ale jak do jednego zeba dostanie mi sie cos slodkiego to masakra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapisał mi Nystatyna bo mam grzybki :-((( moj prywatny twierddził, że nie może mi nic przepisać bo w I trymestrze nie mozna stosowac takich lekow ..... i co ja mam biedna zrobic? co gorsze grzyb czy tabletki dopochwowe :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka236
Jejku jak Wy funkcjonujecie z tymi mdłościami i heftaniem ?? Masakra ja ledwo żyje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka236
no name a kiedy masz prywatnego? Ciezka decyzja !! Moze skonsultuj to jeszcze z innym lekarzem, nawet pierwszego kontaktu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No name gdybym ja poszla do siebie na nfz to bym chyba jakoegos syfa zlapala :/ a lekarz by mnie traktowal ja kawal miesa ;/ jak powiedzialam do meza ze pojde na nfz to zrobil okragle oczy i zaczal mnie prywatnie umawiac. Zreszta ja zawsze prywatnie chodzilam do takiej bardzo milej konkretnej i bezposredniej pani ginekolog wiec jak uslyszalam co u mnie na nfz-cie sie dzieje bylam w szoku ;( ale mysle ze to raczej pd lekarzy zalezy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No name - ja tez stosowalam globulki dopochwowe bo mialam lekka grzybice :/ tylko,ze ja inne mialam zapisane..moja siostra tez miala w ciazy wciaz nawracajace infekcje i prawie cala ciaze je stosowala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;(((
mój kochany mężuś zrobil mi niepsodzianke ;) skonczyl wczesniej dzisiaj i dostalam bukiet roz i cale ptasie mleczko dla mnie ;) specjalnie pojechal do polskiego sklepu 30 km by mi wode zywca truskawkowego kupic, bo ostatnio mi sie chcialo :D a mdlości i haftowanie nie mijają.... nie wiem jak ja wytrzymam jeszcze 3 tygodnie, oby sie to juz konczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No name...jak to grzybica to bez lekow i tak nie wytrzymasz...skontaktuj sie z innym lekarzem najlepiej...wiesz wiadomo najlepiej nic nie brac ale nie zawsze sie da....mi lekarz powiedzial ze leki zawsze sa zabronione w ciazy dlatego ze po prostu nie ma badan bo zadna kobieta w ciazy nie poddalaby sie testom... X Kropka....nie ma wyjscia jakos trzeba przetrwac...moze nie bedzie codziennie tak zle...sprobuj cos podjadac moze nie bedzie cie tak szarpalo...nie jestes w tym sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka236
Zaraz jade do sklepu po cole, paluszki ikrakersy oraz ciastka maslane i do wyrka MASAKRA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×