Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

malawronka zazdroscze, ja nigdy nice nie wygralam :D noname123 probowalas rano przed wstaniem z lozka jesc banana lub krakersa? to pomaga na mdlosci. nie wierzylam dopoki sama nie sprobowalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ja tylko mam szczescie do radia . Xxxxxxxxxxx No name ja banana nie dala bym rady zjesc robi mi sie nie dobrze jak tylko pomysle o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noname123 napewno wszystko okej o to sie nie martw :D wytrzymasz jeszcze 2 -3 tyg max i bedziesz pelna zycia... chociaz co ja tam się mądruje, to moja pierwsza ciąża hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie martwie bo nic zdrowego super nie jem, czasami jakis owoc ale tez super ochoty nie mam...a tak to parowki , slodycze slodycze i jeszcze raz slodycze... moja kolezanka byla dzisiaj u lekarza i jej dziecko jest male jak na ten tydzien, w ktorym jest i lekarz powiedzial jej ze jak sie bardzo zdrowo odzywia (a ona wlasnie je samą zdrowa zywnosc) to dziecko wolniej rosnie... a jak sie je np fastfoody to rosnie szybciej.. dziwne o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUSIE:...........WIEK:..DZIECI: .......@Miast o............TERMIN P: Laura*****............28.......................Gdynia.... ..........29.09.2013 czarnulka0000......25.......................Poznań...... .......02.10.2013 M.CZ.Kawka.........22.......................Siedlce...... ........07.10.2013 GABI__82.............31......................łódzkie... ...........07.10.2013 J.U.L.I.T.A...........25......................pozaPolską ..........07.10.2013 olenka28.............27......................Niemcy...... .........10.10.2013 zaniepokojona......32......................poza Polską.........11.10.2013 Roxi3433.............31.................................. ............12.10.2013 karola2812..........32.......................Toruń...... ..........12.10.2013 AnetaG84............29.......................Poznań..... .........12.10.2013 Aaam.................30.......................Pabianice.. .........12.10.2013 WeroNika ..........31......................śląskie.... ............12.10.2013 gigi82................31...synek 2 latka....łódzkie.........13/14.10.2013 AnilorakAkswieisz..22...synek 2 latka...GorzówWlkp........14.10.2013 EmZoom..............32.......................Śląsk..... ............20.10.2013 Będę Mamą2013....36....syn...............opolskie.............16 .10.2013 no name..............27........córa........ pomorskie...........17.10.2013 nadia3111............31......................dolnośląsk ie.........19.10.2013 Emka___.............29................................... ...........20.10.2013 Syrfi..................36..syn4lata...........świętokrz yskie....20.10.2013 grace88..............25.......................Gdańsk.... ..........23.10.2013 Moniqell..............25.......................Warszawa.. .......II połowa 10 malawronka.........29....synek 3lata....Wrocław.......................... kropka236...........30.......................śląsk..... .......................... ajka848..............29.......................NowySącz.. ....................... też mama............30...córka6lat........Gdańsk/Irlandia...22 .10.2013 Montgomery.........26......................Wrocław/Berl in...25.10.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do wygranych malawronka gratuluje ja pierwszy raz wygralam cos w grudniu ale nie w radiu tylko w konkursie aquafresh miedzy innymi bon na buciki na 250 zl do bartka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez teraz nie odzywiam sie za dobrze. Mnie slodkie meczy mam wieksze mdlosci wiec nie jem, a z cora pozeralam. Oj bedzie to chlopisko ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez teraz nie odzywiam sie za dobrze. Mnie slodkie meczy mam wieksze mdlosci wiec nie jem, a z cora pozeralam. Oj bedzie to chlopisko ;p a u Ciebie cora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajka dzieki za tabelke . Xxxxxxxxxxxx Ja raczej jem wszystko co przed ciaza . Tylko jem wiecej . Dzisiaj hamburgery na kolacje ale sama robie . Staram sie jesc wiecej owocow i jest to moja pierwsza ciaza jesli chodzi o hemoroidy nie mam ich . W poprzednich ciazach mialam i to odrazu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Hej dziewczyny :) nie wiem co się ze mną dzieje tak bardzo chciałam być w ciąży i jak już jeset to jest mi smutno :( nic mi się nie chce ogólnie jestem bardzo żywiołowa a teraz cały dzień mogłabym siedzieć na kanapie i ciągle mi smutno . Nawet apetytu nie mam jestem w 12 tyg i zamiast cos przytyć to schudłam kilogram . Wy też tak macie??? Naprawdę nie wiem co mi jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No name ja w glebi serca licze na coreczke . A apetyt mam na slodycze, owoce , pikantne rzeczy szczerze to tylko na mieso nie mam ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Malawronka gratuluje :) nawet jakbym wygrała 10 złotych to bym cieszyła się jak gwizdek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Poprzednia ciąża przeleciała mi super a teraz dokładnie ..... nudny flak a najbardziej boli mnie ze tak bardzo chciałam tego dziecka a teraz nie potrafię się cieszyć. Nie rozumiem tego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka to przez hormony . Ja miaam dola i o wszystko sie wsciekalam tak z 2 tygodnie temu. Teraz jestem tez nerwowa bardziej ale staram sie byc grzeczna. W ciele kobiety bardzo duzo zmian w bardzo krotkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie owoce jecie? Jablka ble, banany ble, cytrusy ble. Jedynie czerwone winogrona jakos przelkne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Łudzę się ze może jak ciąża inna to i może dziewczynka dla odmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka a za gratulacje to dziekuje. Do pizzeri bylo za 70zl. Zobaczymy jak tutaj bedzie bo slyszalam ze ta restauracja jest droga . Ale i tak fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Winogrona, jabłka i borówka :) mięso fuuuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Pizzę też bym zjadła......... hmm może na lolacje :) mam problem obiadami bo na nic nie mam ochoty ale pizza z pieczarkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×