Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

cześc dziewczyny, polozylam sie wczoraj i mi przeszlo, pozniej poszlam sie umyc i moje cycki jakies takie znow male sa i sflaczale (podobnie jak opisywaly niektore z Was) i nie bola mnie :-( z kwadrans lekko pobolewal mnie brzuch jak w okresie ale leciuteńko ..... a rano obudzilam sie z bolem w pachwinach :-/ nie jest duzy ale jednak jest ..... teraz siedze w pracy i sie zamartwiam :-((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no name a kiedy masz teraz wizyte ? mieszkasz w Polsce? mi cycki sie zmieniły ale nadal bardzo bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jestem z pomorskiego ...... a wizyte dopier 30 marca :-( tu u siebie na wsi nie mam lekarza, jest tylko raz w miesiacu i dopiero bedzie w kwietniu :-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no name pewnie jest wszystko dobrze . jak ja sie denerwowałam a jest wszystko ok . . a daleko masz do miasta do innego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z córką pamiętam jak przez mgłę, że też mnie pachwina bolała ale chyba w wyższej ciąży ....... cóż muszę czekać ważne, że temu nie towarzyszą plamienia bo jak będę plamić to czytałam, że bóle plus plamienia = najgorsze :-/ po co ja grzebałam w tym necie ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigi82 wazne, ze z dzidzia wszystko dobrze, a te krwiaki - bardzo dużo kobiet je ma skąd one się biorą ..... oby szybko się wchłonął :- *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RubyDragon to malutko ja miałąm 15 badań za te 260 zł w tym hiv z cenników jak sobie liczyłam to na prawdę mało zapłaciłam ale Ty to już w ogóle grosze :-) i za tyle badań? dziwne pomorskie takie drogie widocznie :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Hej dziewczyny można się dołączyć? :) jestem w 12 tyg termin mam na 7 października :) chodzę do lekarza z nfz w pierwszwj ciąży chodziłam prywatnie i teraz obiecalam sobie ze ta kasę przeznaczenie na dziecko.jak się urodzi. :) toxo teraz robiłam i nic nie płaciłam także nie dajcie się naciągnąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
No name też jestem z pomorskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grace 88, znalazłam rozporządzenie od pażdziernika 2012 refundowane są nie tylko toxoplazmoza i grupa krwi, ale też badania HIV, HCV i różyczka: http://g.ekspert.infor.pl/p/_dane/akty_pdf/DZU/2012/189/1100.pdf#zoom=90 Myslę, że przychodnie NFZ się nie stosują i dlatego nie dają skierowań (nie wiedzą?), jak to inaczej tłumaczyć? Ja na pierwszej wizycie na NFZ (i to w szpitalu) dostałam skierowanie na morfologię, mocz, a resztę (toxoplazmoza, cytomegalia, t3,t4, hiv, hcv) miałam zrobić ale zapłacić z własnej kieszeni. Nie wiem, dlaczego tak jest? Jutro ide do "mojego"lekarza, ale prywatnie, nie zrobiłam jeszcze tych dodatkowych badań, bo on mnie będzie prowadził i chciałam z nim skonsultować, jakie robić, jakie nie... chociaż pewnie toxo i tak będę płacic, skoro idę prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No name staraj sie na tylko co mozesz odpoczywac i sie nie denerwowac. No spe lykasz? Xxxxxxxxxxxxx Ewka witaj napisz cos wiecej osobie w jakim wieku dziecko juz macie? A i zapraszam do tabelki chyba jest na strone 67

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Właśnie w pierwszej ciąży chodziłam prywatnie bardzo dużo kasy wydalam za wszystkie badania płaciłam i jeszcze zwolnienia dostawałam co dwa trzy tyg wiec w miesiącu chodziłam dwa razy na wizyty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Mam już 5 letniego synka drugie chciałam szybciej ale jakoś wyszło dopiero teraz :) mi stuknie lada chwila 30 ten czas tak szybko leci :) martwiłam się o toxo bo mam kotkę w domu ale naszczescie mam przeciwciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfbfgbgf
Z tym tętnem to ściema :) moj syna miala zawsze 140 a drugi napoczatku ciazy 150-168 i tez syn. No spy za bardzo nie łykajcie mimo ze lekarze tak chetniepisza jest jakis topik na kafe tytułu nie pamietam o skutkach na dziecku picia no spy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny...witam nowe mamusie... X Ja dostalam jakiegos dziwnego uczulenia az spuchlam na twarzy i wyladowalam na pogotowiu....na szczescie wszystko z dzidzia w porzadku...ale najadlam sie strachu okazalo sie ze to prawdopodobnie od witamin ktore bralam od femibionu...takze z witaminami tez trzeba uwazac...nawet mi teraz foliku nie wolno brac...musze odczekac tydzien.... U mnie 10 tydzien i juz powoli mdlosci sie zmniejszaja choc jeszcze haftam...ale juz lepiej sie czuje...najbardziej teraz mnie mecza wzdecia... Ja tez dzis robilam badania i wszystko mialam za darmo....wszystkie badania w ciazy sa za darmo na nfz... Ja place za prywatna wizyte 80 zl... X Co to sie dzieje ze tak sie te krwiaki robia?skad to cholerstwo sie bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malika27 a czy mialas jakies dziwne bole brzucha przy tym? bo mi tak dzinie bruzch od paru dni twardnieje, tak jakbym miala wszystkie miesnie napiete i zastanawiam sie czy nie jechac na izbe przyjec (bo lekarz mnie nie przyjmie normalnie, polska sluzba zdrowia, a na prywatnego niestety nie mam aktualnie pieniazkow) zeby sprawdzic i upewnic sie czy jest ok, i przy okazji zobacze czy od piatku sie polepszylo czy pogorszylo... czy poprostu kompletnie nic Cie nie bolalo? Bo ja lezalam 2 tyg po tym krwawieniu (trwalo ono tylko 3 dni na szczescie) potem lekarz w ten piatek i powiedzial, ze kosmowka sie odkleja... i zastanawiam sie jak od lezenie mogla sie nagle kosmowka odkleic... dlatego pytam cyz mialas jakies bole itd , bo moze boli bo krwiak sie wchalnia.... juz nie wiem, wkrecam sobie rozne scenariusze i sama nie wiem co mam myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Młoda?? To mile :) no chciałam mieć dwójkę do 30 jak odchowam babcia bedzie na emeryturze do pomocy a ja znów do pracy Moja siostra mieszka w niemczech i tam sa wielkimi przeciwnikami no spy ale cóż co kraj to obyczaj :) ja też jak jestem w ciąży bronie się rękami i nogami przed braniem leków ale każdy powinien robić jal uwaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Młoda?? To mile :) no chciałam mieć dwójkę do 30 jak odchowam babcia bedzie na emeryturze do pomocy a ja znów do pracy Moja siostra mieszka w niemczech i tam sa wielkimi przeciwnikami no spy ale cóż co kraj to obyczaj :) ja też jak jestem w ciąży bronie się rękami i nogami przed braniem leków ale każdy powinien robić jal uwaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Młoda?? To mile :) no chciałam mieć dwójkę do 30 jak odchowam babcia bedzie na emeryturze do pomocy a ja znów do pracy Moja siostra mieszka w niemczech i tam sa wielkimi przeciwnikami no spy ale cóż co kraj to obyczaj :) ja też jak jestem w ciąży bronie się rękami i nogami przed braniem leków ale każdy powinien robić jal uwaza :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Xsylwia a dlaczego coe nie przyjmie? Przecież po to on jest. Jeżeli zle się czujesz to masz prawo się zbadać i sprawdzić czy jest ok. to jest jego obowiązek bez względu czy jezt z nfz czy prywatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No spe lyklam w sumie tylko 2 jak mnie bolal brzuch a teraz nie biore bo czuje sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia nie wygonia cie przeciez ja pojechalam lekarz spokojnie ze mna rozmawial wszystko tlumaczyl. Tylko polozna byla nie mila ale moja bratowa zwrocila jej uwage. Pretensje miala dlaczego tak pozno oni tylko 12 godz przyjmuja takie przypadki . A bratowa do niej od kiedy plamienie wybiera sobie pore . To przeorosila mnie . Zastanawialam sie czy nie jechac prywatnie do jakiegos lekarza ale wybralam szpital i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aasiula28
Milego pierwszego dnia wiosny:) Do dziewczyn ktore maja krwiaka: Juz pisalam wczesniej, ze ja tez mialam i to calkiem sporego, do tego odklejala mi sie kosmowka. Nie dostalam zadnych lekow na podtrzymanie, bo tu gdzie mieszkam sa zakazane, nie lezalam i nic mnie nie bolalo,oprocz plecow, nie krwawilam, mialam tylko lekkie plamienie. Krwiak sie wchlonal i nie ma po nim sladu:) A co do lekow to wiadomo ze nie bierze sie ich bez powodu, ale jesli jest taka potrzeba to jest mnustwo nieszkodliwych lekow, ktore mozna brac w ciazy. Ja ok 10 tyg dostalam nawet antybiotyk, amoxycykline na 10 dni, bo dopadlo mnie zapalenie zatok. Ginekolog i moja doktor ogolna kazali brac, bo strwierdzili ze nieleczona infekcja jest grozniejsza dla malenstwa niz antybiotyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim:)Zaczelam 11 tydzien dzisiaj:)Jade na wizyte dzisiaj z badaniami mam troche pytan do niego szkoda tylko ze nie ma usg bo bysmy podejrzeli co u mojego maluszka.Ja w poprzedniej ciazy bralam prawie cala ciaze nospe i to forte i cora zdrowa.Teraz tez biore ale zwykla jak mnie ciagnie brzuch i odrazu mi przechodzi po nospie i dufaston dostalam go zapobiegawczo ale dobrze ze dostalam bo po tym wczorajszym rozowym sluzie to nie wiem jak by bylo.Najwazniejsze ze przeszlo i mam nadzieje ze nie wroci.Milego dnia dziewuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia daj znac po wizycie . A pytania zapisz sobie . :-) bo ja zawsze mam wiele pytan a pozniej zapominam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maławronka hehehe ja tez tak mam wiec juz sobie zapisalam.Pozno strasznie mam wiec wroce w nocy bo to 100 km wiec napisze jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xsylwia brzuch to mnie bolal juz od dawna wiec nie wiem czy bolal od krwiaka czy tak poprostu. Lekarz mowi zd bole brzucha to skurcze macicy. Ja na k rwiaka tez nie dostalam lekow bo luteine biore od 6 tyg Tylko lezenie i odpoczynek. Ja chodze na Nfz i juz 4 razy mialam usg nic nie placilam.Mysle ze jak cos sie dzieje to robia bo musza.Juz tydzien mija od ostaniego usg i dalej mam plamienia boje sie cokolwiek robic. Nie jest tego duzo ale sen spedza z powiek..r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×