Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

laura tak zgadzam się z betą a ja dziś jestem 9 tyg OM więc w tym tygodniu mimo to powinien być zarodek i ciałko żółte a ja widziałam tylko czarną dziurę z beta z 18-01 7900 a z 20-03 7200 więc nie mam co się oszukiwać i łudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsjsjssslkkl
Internetowy ciucholand z odzieżą dziecięcą.Ubrania angielskich firm za kilka złotych. www.Lumpik24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja również dołączam do mam październikowych :-) Coś o nas: małżeństwo od 21 miesięcy, para od 8 lat, starania o dzidzię od sierpnia, ostatnia @ 1-01-2013, wizyta 13-02-2013, termin 08-10-2013 :-) Dolegliwości: mega senność, zaparcia, odrzut od intensywnych zapachów i słodyczy Poza tym na dziś: bolące gardło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calineczka71 - i mi bardzo przykro, choć póki jeszcze nie stało się najgorsze to zawsze istnieje nadzieja... Laura - a jak Ty po wizycie?? ja mam jutro, więc poproszę o kciuki, tym bardziej, że idę na NFZ więc będę walczyć o darmowe badania, ale tez bardzo chciałbym żeby zrobił mi USG, ale nie wiem nawet czy ma aparat w gabinecie. Bardzo się niepokoję, bo w 8tc moja fasolka byla bardzo malutka, mam nadzieję, że urosła tak, abym nie musiała się niczego obawiać już więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka przykro mi... ale wierzę że szybko uda Ci się zaciążyć :) I jak teraz piszesz że jesteś w 9 tygodniu (jak ja)to i ja się zaczynam obawiać czy u mnie wszystko w porządku. Bety nie robiłam w ogóle, a w 6,1 tygodniu widziałam tylko pęcherzyk, niestety do wtorkowego usg muszę wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko jak tak to czytam to zaczynam watpic w to , ze ciaza to nie choroba... 16stki rodza dzieci i biegaja przez cala ciaze a te dziewczyny co chca to oczywiscie maja problemy, gdzie tu sprawiedliwosc? ja co prawda jestem tez mloda mam 20 lat, no prawie 21 < hehe :) > i dzidzia miala byc za rok , dwa ale nas zaskoczyla i teraz na nia czekamy i modlimy sie zeby wszystko sie dobrze skonczylo.. Wam wszystkim przyszlym mamom z klopotami tez zycze happy endu , obysmy wszystkie krzyczaly w tym pazdzierniku na porodówkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nie zastalam lekarza. Wyjechal na szkolenie i bedzie w poniedzialek. Nie hcialam isc do innego. Najwyzej jak bedzie zle pojade do szpktala. Dalej plamke ale jakies zoltawe te moje plamki.Natomiast dopadly mega wzdecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pracujace, posiadajace dzieci i prowadzace dom podziwiam Was!! Ja nie mam sily na nic, nawet herbaty sobie sama nie robie, na szczescie moj ukochany spedza ze mna wiekszosc dnia i wyrecza mnie prawie we wszstkim...Nie mam sily na NIC! Spie 12h w nocy plus czasem 6 w ciagu dnia, czasem nie mam sily nawet na prysznic :( Czy ktos wie czy i kiedy to minie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co sie naczytalam to w II trymestrze wszystkie powinnysmy byc pelne energi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie ok, dzidzia ma 6,5 cm:) wierci się i fika :) no i podobno chłopiec ma byc haha (a intuicja podpowiada mi, ze dziewczynka :)) mam już synka ale jakoś mi nie smutno z tego powodu, jakby drugi był. Mąż bardziej na "córeczkę tatusia: liczył :D Oczywiście gin mówił, ze to na razie takie gdybanie. No i zaczęłam 13 tc, jesczze tydzień i II trymestr pełną gębą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczko wiem, że nie ma słów, które Cię pocieszą. Przez takie sytuacje niestety każdy przechodzi sam wewnętrznie. Trzba jednak wierzyć, że kolejnym razem będzie dobrze. Laura - fajnie, że u Ciebie wszystko gra :) Czytałam w necie, że jak serduszko zaczyna bić, to jest ok.90 uderzeń na minutę, 9-10 tydzień ok. 160, później spada do 140. Więc z tym tętnem, to średnio da się przewidzieć co za płeć będzie. Ja na wizytę idę 10 kwetnia. Pewnie wtedy się dowiem co nieco :) A propos przewidywania płci, to na wróżbach andrzejkowych kiedyś wyszło mi, że najpierw będę miała chłopczyka, a później dziewczynkę. Wieszało się obrączkę nad otwartą łąpką na nitce/włosie. Ale nie powiem Wam dokładnie w którą stronę ma się kręcić albo nad którą dłonią to sięrobiło, bo nie pamiętam ;) Co ciekawe, to osobom, które mają już dzieci i nie planują więcej ta wróżba też się sprawdza. Ale wiecie, to tak z duuuużym przymrużeniem oka jako rozweselacz na pocątek dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura ja z synkiem usłyszałam w 12 tygodniu że to bedzie synek na 90%. xxxxxxxxxxxxxxx Malika daj znać co tam u ciebie słychać . martwię sie o ciebie . xxxxxxxxxxxxx 2plus1 witaj xxxxxxxxxxxxxx calineczka dzisiaj idziesz na USG dobrze pamiętam? trzymaj sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny wczoraj sie dokładnie już dowiedziałam z tym pustym jajem wczoraj była u mnie sąsiadka i mi przetłumaczyła bo ja nie znam wszystkich słów holenderskiego na skierowaniu które lekarka mi dała co mam się zgłosić do szpitala na konsultację w kwesti usunięcia pustego jaja 22 03 jak byłam na usg napisane bylo ze ciąża jest i zarodek wielkosci 0,772 a wczoraj okazało się ze niema zarodka i niema tam nic czarna dziura dziś idę jeszcze raz na usg bo sąsiadka mi załatwiła w szpitalu jak się potwierdzi to sama to we wtorek będę musiała wziąść tabletke poronną bo mój ginekolog mówił ze lepsza dla mnie tableta jak chcę się dalej starać o bobasa ze po zakończeniu krwawienia mogę już zacząć bo jak on to powiedział mam lepszą szansę na szybkie zajście ponownie po zakonczeniu krwawienia mam zacząć brać jedne tabletki CLIMOPAX MONO 0,3 na wzmocnienie macicy i lepszemu zagnieżdeniu zarodka bo jak mi wytłumaczył to w moim wieku macica jest już troszkę słaba i trzeba jej pomóc hormonalnie a ja mam niestety 41 lat i bardzo bym chciała mieć jeszcze jedno dzieciątko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja:) Calineczka trzymam mocno kciuki i badz dzielna dasz rade napewno. Ja ostatnio zrobilam sobie jakis test na necie bo mi sie rzucil czy bede miala chlopca czy dziewczynke nie wierze w takie rzeczy ale zrobilam sobie wyszedl mi chlopak a ja mam jakies wewnetrzne przeczucie ze bedzie dziewczynka.Laura szybko ci juz powiedzial myslalam ze troche pozniej mowi jesli chodzi o plec ale w sumie to wszytsko idzie tak do przyodu ze z roku na rok coraz nowoczesniejsze sprzety maja. A ja w pracy siedze piateczek jeszcze jutro i weekendzik:)Tak siedze i mysle na co mam ochote zeby zjesc od rana cos za mna chodzi ale jeszcze nie doszlam co:)Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia jesli chodzi o zachcianki to ja wczoraj mialam ochote na kiwi a ja nie lubilamnigdy . Miala ochote i juz . A dzisiaj kupilam 2 , kiwi ma bardzo duzo witaminy C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj zjadlam hamburgera naprzemiennie z nalesnikami z nutella... dopieo potem sie zorientowalam, ze to nie jest normalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja osobiscie pierwsza ciaze zakonczylam majac 19 lat. Teraz mam skonczone 21 i mimo to w obu problemy. A 16 stki rodza piekne zdrowe dzieci bo maja silniejsze organizmy. Ja nie chcialam czekac bo wiem jakie pozniej pojawiaja sie problemy. Z wiekiem coraz trudniej o dzidziusia niestety :-( Moj dziadek zawsze mowil ze matki miedzy 18-23 rokiem zycia maja dzieci z pierwszym znakiem jakosci :-P A tak powaznie jak lezalam w szpitalu w 1 ciazy to sie napatrzylam co przechodzily kobiety ledwo po 30stce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam już prawie weekendowo :-)) u nas zima pełną gębą, wiosny szukam wszędzie a dostrzec nie mogę :-P Calineczko: nie umiem nic Ci napisać, bo słowa tu nic nie okażą ...... nadzieję sama wiesz jak to jest mieć gdy ....... ja życzę Ci z całego serduszka by wszystko się ułożyło i jak nie teraz to za chwilę wszystko wyszło dobrze :- * Malika27: ja też mam żółtawe plamki - to śluz od infekcji (bynajmniej w moim przypadku) WIZYTY-super, że dobre wieści niesiecie, a dzieciaczki rosną jak na drożdżach - ja na wymiary biorę poprawkę bo np. w 11 tc dzidziol może mieć od 5 do 7 cm - a to są aż 3 cm ..... więc się nie nakręcajmy :-) gigi82: znam tę wróżbę he he u nas wychodziły dwie córki - pierwsza jest zobaczymy czy się sprawdzi w drugiej he he (ja czuję, że to chłopaczysko :-P) NOWE ZAFASOLKOWANE - witajcie :-) AnilorakAksweisz: cos w tym jest, kiedyś tak kobiety właśnie rodziły w przedziale 18-23 lata - moja mam mnie jak urodziła miała 21 a siostrę 27 - no ale niestety takie ciężkie czasy człowiek po szkole nic nie ma, większość z nas decyduje się na karierę a dzieci i rodzina później ...... a tu niestety czasami organizm już starzeje się .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chwilę przed 30 mojej mamie wszystko usunęli ....... i jakby chciała mieć trzecie dzieciątko to już byłoby za późno ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, że tak chaotycznie ale jeszcze jestem w pracy i przemęczenie juz daje się we znaki ...... a co u mnie - dziś zaczęłam 11 tc ...... mdłości popołudniami nadal męczą, brak apetytu nadal męczy, tak bardzo chciałabym zjeśc coś ze smakiem i nie czuć głodu i tych cholernych mdłości :-((( cycki znów mi zrobiły się tkliwe i pełne więc mam nadzieję, że wszystko jest ok ...... schudłam 2kg ...... wieczorem wciskam miseczkę płatek z mlekiem i po 19 idę spać głodna - ale niestety nic nie mogę wcisnąć:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie. Ja zdecydowalam sie wczesnie bo od zawsze pragnelam byc mama i miec rodzine ktorej jako dziecko nie mialam. a jesli chodzi o jedzenie to ja wczoraj kebaba przegryzalam nalesnikami z nutella i bita smietana wiec to chyba normalne w tym stanie :-P Ja mam wizyte w poniedzialek i juz mysle co i jak czy malenstwo rosnie wreszcie jak nalezy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawi mnie co u dziewczyn slychac. Co nie ktore dawno nic nie pisaly kropka chyba od nas uciekla . A tak samo czarna mala kawka dawno nic nie pisala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj zaczelam 12tc i nadal leże i leże oby do wizyty za tydzien, mam nadzieje, ze lekarz powie ze krwiak sie wchlonal i ze swieta moge spedzic jak czlowiek z rodzina a nie w lozku :( noname123 mi az tak brak apetytu juz nie doskwiera, gorzej bylo wczesniej, ale tez nie zjem wszystkiego, musze jesc to na co mam aktualnie ochote bo nic innego nie tkne, a pred ciaza porafilam zjesc wszystko co mi sie nawineło.. mam nadzieje, ze niedlugo Ci to przejdzie ! zycze Ci tego , bo to katorga :) AnilorakAksweisz, ja tez wczoraj jadlam hamburgera i przegryzalam nalesnikami z nutella.... mmmmmmmmmmm to bylo najlepsze co moze byc... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnilorakAksweisz nie wiem czy w Twoim komenatrzu byla zawarta odpowiedz na moj wczesniejszy czy nie.. jesli tak to sie glupio powtorzylam hahaha... wybacz, ale nie ogarniam neistety.. przez to leżenie mózg mi wklęsł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zastanawialam sie ostatnio gdzie podziewa sie reszta... Tyle nas bylo, tabelka tez gdzies uciekla... A ja siedze na kanapie z kocykiem i sie mecze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pchwale wam sie z 10minut temu wygralam zaproszenie z radia eska do restauracji pod papugami we wroclawiu. Zadzwonilam do radia i udalo sie . Z 2 miesiace do pizzeri a teraz to super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×