Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Gość Mniamniek
Teraz już tylko plamie raz na brazowo raz na bordowo. Ale jest tego trochę. Skąd to się bierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorr: ja nie wiem czy to niedobrze spać na brzuchu, ja po prostu mam już za duży ;) Na początku spałam jak dziecko miało 2-3cm, no ale jak ma 7, a do tego wystaje mi brzuch to już jakoś tak z automatu odwracam się na plecy czy bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorr ja też lubie spać na brzuchu i jeszcze to robie . xxxxxxxxxxxxx mniamniek daj znać co ci powiedzieli . xxxxxxxxxxxxxxx a teraz czas na witaminki zrobiłam soczek. i trzeba szykować sie do spania . rano juz o 3 godz muszę wstać jadę na giełdę znowu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamusiaPatusia
JulkaZ trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę. Daj znać co i jak bo nasze Fasolki są "bliźniakami" :D ;) JA wizytę mam w piątek. xxxxxxxxxxxxxxx Mniaminek ja na Twoim miejscu już dawno bym pojechała. Z reguły zawsze panikuję, ale to się wydaję poważna sprawa! Mam nadzieję że wszystko będzie w porządku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamusiaPatusia
Przepraszam literówka "Mniamniek" :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurka wodna ja też przekręciłam nik :/ Sorka Mniamniek.. Dobrze że pojechałaś na izbę, nie ma lekceważyć a człowiek zawsze spokojniejszy jak pod fachową opieką :) xxx Emka__ to wizyta udana :) cieszę się i oby jutro było u mnie to samo jej jakiego mam cykora.... XXX Dzięki MamusiaPtausia :) w pierwszej ciąży miałam na 30 stycznia termin i zawsze sobie mówiłam że jak będę drugie planować to tak aby przypadało na początek miesiąca.... Przykro było jak się dziewczyny już rozpakowywały a ja praktycznie zamykałam tabelkę... no ale los wybrał za mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tullippanna
Mniamniamek trzymam kciuki. Oby wszystko było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synestezja
Maminek - trzymaj się dzielnie!!!!! xxxxxx Ja dzisiaj Zmagam się z potwornym katarem, nie wiem czy już coś zaczęło pylić, czy to jakaś infekcja. Ogólnie koszmar. Mam tonę papierkowej roboty i niechęć do działania. Babskie narzekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synestezja
Widzę, że też trzaskam literówkę w niku. Mniamniek - musisz coś zmienić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam cyto 5 tyg temu lekarka powiedziala ze moge plamic troche , potem pokazala mi dokladnie na usg gdzie pobierla i skad jest krew i jak daleko od tego jest dziecko (cala szyjka :)) takze bylam uspokojona i plamilam tylko 2 h ale slabo bardzo. W piatek mam wizyte i juz sie nie mozemy doczekac :) mniaminek trzymam kciuki i nie zastanawiaj sie, z kazdym plamieniem jedz do szpitala, wkoncu za to placisz! Milej, przespanej nocy dziewczynki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamusiaPatusia
JulkaZ poprzedni poród miałaś 10 dni przed terminem, więc teraz może też tak będzie? Ja bym chciała przyspieszyć rozwiązanie ale znając moje szczęście to Kruszynka przyjdzie na świat po terminie. Zawsze wszystko jest nie po mojej myśli :/ xxxxxxx Kolorowych snów Mamusie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUSIE...........WIEK.....DZIECI.......MIASTO.........TERMI N P. Aasiula28.............28...synek 3 latka...USA...............25.09.2013 Laura*****............28.....................Gdynia...... ......29.09.2013 czarnulka0000........25.....................Poznań...... .....02.10.2013 Ewka83...............29...syn 5 lat.........Pomorskie........07.10.2013 M.CZ.Kawka.........22......................Siedlce....... .....07.10.2013 GABI__82.............31...córka 3 l.........Łódzkie...........07.10.2013 J.U.L.I.T.A..........25......................Poza Polską ......07.10.2013 2plus1................28......................Wrocław... .......08.10.2013 Larrwa...............24......córcia1........Polska..............08.10.2013 gosieńka82...........31...córka 6 lat......Łódzkie............10.10.2013 olenka28.............27......................Niemcy...... ......10.10.2013 xsylwia...............20......................Gdynia..... ........11.10.2013 zaniepokojona.......32......................Poza Polską.......11.10.2013 karola2812...........32......................Toruń...... .......12.10.2013 AnetaG84............29......................Poznań...... ......12.10.2013 Aaam.................30......................Pabianice... ......12.10.2013 WeroNika ...........31......................Śląskie.............12. 10.2013 ajka848..............29....MAJA 2,5........Nowy Sącz........13.10.2013 gigi82................31....synek 2 latka....Łódzkie...........13/14.10.2013 AnilorakAkswieisz...22....synek 2 latka....GorzówWlkp......14.10.2013 EmZoom.............32....2 córki...........Śląsk..............16.10.2013 Gosia.................31....córka 5 lat.......Łódzkie..........16.10.2013 Nuś27 ............... 28 ......................UK ...............16.10.2013 no name..............27...córa.............. Pomorskie.......17.10.2013 nadia3111............31.......................Dolnośląs kie......19.10.2013 Emka___.............29....syn 5 lat..........Śląsk..............20.10.2013 też mama............30...córka 6 lat........Gdańsk/Irlandia..22.10.2013 grace88..............25........................Gdańsk... ........22.10.2013 kasiulka250..........22.......................Jelenia Góra......23.10.2013 synestezja...........30....córka 3l...........Śląskie............23.10.2013 Montgomery.........26.......................Wrocław/Berl in...25.10.2013 Agnieszka_1990.....23........................Łódzkie... ........26.10.2013 Moniqell..............25........................Warszawa. .......II połowa 10 malawronka.........29....synek 3 lata.......Wrocław..........26.10.2013 kropka236...........30........................Śląsk.... ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniamniek....trzymam kciuki...mam nadzieje ze to niepotrzebny stres...dobrze ze pojechalas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cytologię miałam robioną 1,5 roku temu i teraz lekarz tez mi bedzie robił w 16 tyg. ciąży oraz usg piersi i w dodatku powiedział że cytologię powinno się robić co roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja miałam cytologie w 5 tx jak jeszcze chodziłam do prywatnej gin i ona mówiła że to jest obowiazkowe w ciąży. Plamien nie miałam. Za to z dnia na dzień czuje się gorzej, 12 tyg ciąży bez nieprzyjemnych objawów, a od 13 tc bóle nie dają mi spokoju. Dziś jest okropnie, ale zauważyłam że bóle się nasilają gdy dużo chodzę i stoję. Ponadto wieczorami boli mnie glowa. Mój mąż zauważył że zaczęłam się źle czuć od kiedy zaczęłam brać witaminy dla ciężarnych i faktycznie zaczęłam je brać dokładnie od 13 tc. Ale czy to by spowodowało bóle podbrzusza? Z pecherzem się uspokoiło- sikam już tyle ile wypije. Dziś w pracy byłam w toalecie tylko raz a przedwczoraj ok 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mniamniek
Dziękuje dziewczyny za wsparcie. Jesteście kochane:) Lekarz potwierdził na szczęście,że to tylko z szyjki. Oglądał wszystko bardzo dokładnie i długo. Być może mam jakąś zmianę ektopową (chyba) i ona może tak krwawić. To powinno być wyżej, a jest niżej ponoć...sama nie wiem co on mówił. Mam odpoczywać i obserwować się. Tak czy inaczej dzidziusiowi nic nie jest. Brykał sobie, nawet wydawało mi się, że mi jajka mignęły:D Uspokoiłam się i teraz mogę pójść spokojnie spać. Co ten dzidziuś się ma ze mną...tyle usg....:/:D Możecie tworzyć wariacje na temat mojego niku. Nie gniewam się:D Dobrej nocki życzę i czekam na same dobre wieści jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przestałam brać witaminy ponieważ bardzo mnie bolał po nich brzuch i miałam biegunkę...schudłam 2 kg... wróciłam do samego kwasu foliowego i staram się zdrowo odżywiać...kiedys nie było witamin i dzieci się zdrowe rodziły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby tak z tymi witaminami ale ja akurat muszę je brać bo obowiązkowo przy tarczycy trzeba brać jod, warto też selen, dodatkowo od gina nakaz wit C no i przecież kwas foliowy. Więc dla mnie taki zestaw witamin to lepsze wyjście niż 4 tabsy osobne. Lykam to na noc to przynajmniej jak mi niedobrze to po chwili zasypiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wczesna pora ;-) Ja po wczorajszej wizycie postanowilam zmienic lekarza. Powiedzialam mu ze mnie "tam" zaczyna cos piec i szczypac to wsadzil mi nieumyta gola lape przepraszam za doslownosc ale teraz to mnie szczypie.... Dokladniej gola lapa wciskal ni bezposrednio papierek do sprawdzania ph... Masakra. I mimo tego ze bylam zaniepokojona tymi bolami nawet nie zajrzal do dzidzi a 100zl skasowal. I torbiela tez nie sprawdzil. Po weekendzie pojde do innego lekarza bo teraz juz nie mam na to sily psychicznej. A cyto wyszlo bledne i nusze powtorzyc. Nic dziwnego jak probke pobral 11.03 a dopiero wczoraj byl wynik. Ciekawe kiedy to do analizy poszlo... Ruszsm dzis z malym na wies zeby poodychal innym powietrzem zycze Wam spokojnego dnia bez zbednych "atrakcji" :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie już wrociłam z wrocławia jem sniadanie pije kawe . dzisiaj moja mama przyjedzie do Filipka , zadowolony jest bo bedzie mogł skakac na trapolinie . a nie wiem czy pisałam ale dostał sie do przedszkola . super xxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamusiaPatusia
Mnaimniek aż kamień spadł mi z serca... Całe szczęście że wszystko w porządku! :) Ja dziś jadę kupić stelaże podtynkowe wc do nowego domu :) (musiałam o tym napisać;) )Chcielibyśmy się wprowadzić przed powiększeniem rodziny, póki co mieszkam z teściową :( Życzę wszystkim Mamusiom miłego dnia :* Pogoda jest przepiękna! Chce się żyć. Chyba powraca do mnie energia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosieńka: dla mnie to żaden argument, że kiedyś nie brało się witamin i dzieci się zdrowe rodziły. W dzisiejszych czasach i alkoholiczki rodzą zdrowe dzieci, co nie znaczy, że trzeba sobie pozwalać na chlanie w ciąży. Kiedyś nie było pampersów, ale wcale nie mam zamiaru używać pieluch tetrowych ;) Gadasz jak moja teściowa, a nie znoszę tej kobiety więc się troszkę poirytowałam hehe... ale już mi przeszło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja kolejna wizyte bede miala w poniedzialek ,ale juz teraz zaczynam sie denerwowac ;) z ostatnich dziwnych zachowan odkrylam ze rycze na filmach nawet klasy "b" ;p i jem dziwne rzeczy ;) dlatego dzis z samego rana ide sobie zrobic frytki i to sama! A nie takie kupne ;). Czy was tez plecy bola?? Bo mnie sie daja we znaki ;( ale teraz na szczescie cxekam na nowy materac!! To sie wyspie w koncu bez sprezyny w tylku -moze pomoze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie biore witamin bo mi sie robi niedobrze od nich i wymiotuje. Tylko kwas foliowy w trakcie jedzenia i to wszystko. Jem teraz duzo owocow warzyw nabialu troche miesa i ryb, uwazm, ze to wystarczy. Moze jak sie bede lepiej czula to zaczne cos brac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka moja tesciowa tez tak gada:) jeszcze jak sie dowiedziala o malenstwie to do wojtka ( moj maż-a jej synek!) powiedziala : "nawet nie mysl ze mi na chwile to dziecko zostawisz sam sie męcz!" A jak ktos sie jej spytal czy jest babcia to sie obrazila :/ wiec ciezko z nia mam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synestezja
Hej dziewczynki! Ja tam jestem za witaminami. Niestety w takich czasach żyjemy, że chcąc nie chcąc pochłaniamy różnego rodzaju paskudztwa i przetworzone elementy. mieszkam w górach, staram się jeść ryby, ale i tak brakuje mi jodu. Zresztą na wiosnę zawsze moje włosy i paznokcie były osłabione i jakieś suplementy łykałam. xxxx Poruszyłyście temat teściowych. mam odwrotne do waszych doświadczeń. Mieszkamy z teściami w bardzo dużym domu z ogrodem. Sama wychowywałam się w domu wielopokoleniowym i wiem, że dziadek i babcia to skarb. Chociaż na początku darłam koty z teściową teraz jest ok. Zajmuje się moją córką i dziewczyny nie wyobrażam sobie lepszej opieki dla małej . Mama była nauczycielka w klasach 1-3. Wymyśla mnóstwo zajęć i zabaw. widzę, że córka bardzo ją kocha i chętnie z nią zostaje. O mnie tez nie mówi inaczej jak o swojej córce. Oszalała na wieść o ciąży. Bardzo się cieszy. Wiadomo, że mamy spięcia ( np karmienie , czy ubieranie) ale szybko dochodzimy do porozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruby: temat teściowej to temat rzeka. Ja mam nerwy na samą myśl o niej. Dawno temu uchroniłam się od mieszkania z teściami i to była jedna z lepszych decyzji mojego życia. Jeśli chodzi o zostawianie jej dziecka to nawet gdyby chciała to bym jej nie zostawiła (na szczęście mam pod tym względem wsparcie w mężu). Jestem szczęściarą bo mam cudownych rodziców. Bardzo dużo mi w życiu pomogli i nadal to robią. Mój syn ich uwielbia nad życie. Jak mówi się o babci i o dziadku to nawet nie trzeba pytać, o których chodzi bo to oczywiste ;) Tak samo będzie pewnie z drugim dzieckiem :) Najlepszy tekst mojej teściowej to: ja to pracowałam całą ciążę! Szlag mnie chce wtedy trafić bo w ciąży była raptem dwa razy. Pracowała tylko w pierwszej. Podczas wychowawczego zaszła w drugą i od tamtej pory w pracy jej nikt nie widział - a starszy syn ma 30 lat! I ona mi o pracy będzie wykłady dawać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem przeciwniczka witamin...chcę je brać ale za jakiś czas jak wszystko mi sie ureguluje...straciła parę kilo jak siedzialm na kibelku i to nie było fajne...przestraszyłam się że moge się odwodnić i trafić do szpitala a t już chyba niebyloby wskazane dla dziecka...więc chwilowo je odstawiam a później się zapytam swojego gina co mam robić...w pierwszej ciązy bralam te same i nic mi nie było...więc się nie irytujcie tylko sprobujcie postawić się w mojej sytuacji i dobra dziecka...a powiedzonko że kiedyś nie było witamin to też od mojej teściowej wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×