Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

O kurcze w szoku jestem że krwawienie, po cytologi. Ale już przeszło ?? wszystko ok ?? Mi robili dwa razy cytologie bo zmieniłam w trkcie lekarza a nie byłam po wyniki i ten mi zrobił drugi raz po tej pierwszej cyto w 6 tygodniu miałam plamienie ze dwa dni na brązowo :/ to coś jednak w tym musi być. Ale nawet jak pamiętam z pierwszej ciąży to tylko na pierwszej wizycie mi tam paluchy wsadził i też cyto brał a później tylko usg, dopiero jakoś po 26-27 tygodniu to co wizyte sprawdzał czy rozwarcia nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już miałam cytologie 2 razy już. U lekarza na nf w 8 tyg. i po niej miałam plamienie (ale delikatne następnego dnia kilka plamek na bieliźnie) miałam też teraz w 13 tyg. i nie miałam plamienia tylko troche poboewał mnie brzuch po badaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synestezja
Witam wszystkie nowe mamy! Maminek - cytologię miałam robiona 2 miesiące przed ciążą. Kiedy wiedziała, że planuje dziecko - wolałam mieć komplet badań za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadia: u mnie to juz wg USG 13 tydzien i 5 dzien. malawronka: niestety lawo nie jest i naprawde jestes szczesciara ze ominely cie wymioty, to nic przyjemnego. Dzis musialam zostac w domu, bo cala noc nie spalam przez te wymioty. Tak, ze rano ledwo zylam. Mam nadzieje ze to juz ostatnie takie dni, bo juz sily nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie znane i nowe mamusie. Ja tez mialam cytologie i w pierwszej ciazy i teraz i nie plamilam. U mnie byla konieczna bo mam ostra nadzerke... Brzuch bolal jak po kazdej wizycie. Dzis tez wizyta wiec trzymajcie kciuki kolo 17stej ;-) wspolczuje wymiotujacym. Ja tez to przerobilam na szczescie krotko to trwalo. A co do tycia to wole nie muwic ile mi przybylo. Duzo schudlam przed sama ciaza i potem od razu doszlo sporo teraz jestem 7 kilo na plusie wiec u Was nie jest tak zle ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anilorak ja w sierpniu stracilam 10 kilo to ciaze zaczelam z fajna waga 56kg i jak narazie waga utrzymuje sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tullipanna
Dziewczyny nie martwcie sie tym,ze energii brak mimo tego, ze wszędzie piszą , ze wszystko mija z 12 tygodniem i wraca energia. Ja tez czekałam na ten moment zaraz po 12 tygodniu a energia wróciła dopiero teraz (15td) więc pamiętajcie ze są odchylenia od normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Po pierwsze melduję, że jestem po badaniu :) NT 1,6; kość nosowa widoczna, kręgosłup prosty, dwie półkule mózgowe prawidłowo rozwinięte, dwie nogi, dwie ręce, jedna głowa ;) Jestem przeszczęśliwa! Spadł ze mnie cały stres. Przy okazji zaznaczam, że nie wchodzę już do internetu! Płeć, jak się dzieciątko dobrze odwróci, poznam za trzy tygodnie-bo wtedy mam wizytę. xxx Cytologii nie miałam teraz robionej. Nikt mi nawet nie proponował. Ostatnio robiłam w 2010 roku więc wypadałoby zrobić w tym roku, ale to już poczekam do czasu po połogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Malawronka masz jakiś cudowny sposób że zgubilas 10 kg ? Ja po ciąży schudłam do wagi wyjściowej ale jak mały miał ok. 2 lata wpadło na wagę 10 kg i za nic nie mogłam ich zrzucić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, mam dziś 13tyg i 3 dni a Młode ma 7cm :) xxx Mnie nudności już nie trzymają, wymiotów nie miałam wcale. Za to bolą mnie krzyże i głowa o różnej porze dnia. xxx Mam też problem ze spaniem. Nie wiem czy to wina tego, że mi niewygodnie bo brakuje mi spania na brzuchu, ale budzę się co noc ok 3 i przynajmniej do 5 nie mogę zasnąć. xxx Tę ciążę zaczęłam z wagą 72kg i póki co stoi w miejscu. Jak dla mnie bomba bo mam 10 kilo zapasu z poprzedniej ciąży i niech sobie narazie czerpią z zapasów :) Lekarz powiedział mi, że mam pozwolenie na nie tycie do 18 tygodnia. Później już trzeba. Ale oczywiście nie wierzę, żebym nie utyła jeszcze przez ponad miesiąc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i witam nowe mamcie!!! Czy ktoś byłby tak dobry i odświeżył tabelkę? :) Ja zawsze piszę do Was z telefonu bo komp jest wiecznie zajęty przez męża i syna bo bajki oglądają ;) i nie mam możliwości jej zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka: gratulacje ze wszystko w porzadku. Ja tez jeszcze nie wiem co bede miala, ale dla mnie to bez roznicy, bo to moje pierwsze dziecko wiec chce tylko zeby bylo zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Emka to super dzidzia zdrowa to najwazniejsxe ! Ja mam teraz 74 kg i też jak zachodzilam w poprzednia to było 64 więc nie chcę za bardzo przytyć bo to tak ciężko później zgubić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Oj Malawronka to współczuje i nie skorzystam z tej metody :) u mnie problem jest taki że mam chore jelita więc wiekdzosc diet to nie dla mnie i tak staram się jeść zdrowo śledź zgubić zbędne kg to jakaś porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Miało być lecz a nie śledź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka oj nie polecam swoje przeszlam i wycierpialam i jeszcze daleko od domu . Bo w Warszawie miala ja . A ja jestem z okolic wroclawia. Ale mam nadzieje ze juz tam ten temat jest zamkniety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Malawronka kiedyś czytałam że ciąża potrafi zdziałać cuda w ciele kobiety i życzę ci z całego serca aby w twoim przypadku tak się stało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mniamniek
Emka, gratuluję dobrych wieści:) Ja cytologię miałam robioną rok temu i wszystko było ok., ale wcześniej miałam pobierany z szyjki wycinek do badania, bo lekarzowi nie podobały się komórki i pamiętam, ze po wybudzeniu z narkozy, wyjęciu tamponów też dostałam krwotoku. Od nowa mnie usypiali i coś tam robili. Ale nigdy nie miałam takich przygód po cyologii. Nawet drobnego plamienia. A wczoraj leciało ze mnie jak z kranu i końca nie było. Ból i obfitość jak przy @:( A dzisiaj plamię na brązowo i jakieś małe skrzepiki wypadają. Cały czas płaczę i nie mogę sobie miejsca znaleźć:( Boję się o dzidzię:( I zastanawiam się, czy nie podjechać na izbę przyjęć na usg. Tylko głupio mi już, bo byłam tam z plamieniami już 3 razy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 17 tyg i jakiegos wielkiego przyplywu energii nie czuje... Chyba nie do kazdej przychodzi:) Ja w pierwszej ciazy przytylam 25 kg, a przed zajsciem bylam na prawde szczupla:) No ale mialam mega apetyt, wszystko mi smakowalo, moglam jesc chleb z maslem a mialam wrazenie ze nie iwadomo jakie pysznosci jem:) hahah Teraz nie mam jakiegos wielkiego apetytu, nawet jem bo musze a nie dlatego ze mi smakuje... Czasami na cos mnie najdzie, ale zadko i przewaznie sa to slodkosci:) Ale na pewno tez sporo przytyje bo przed bylam wiecznie na dietach, bo jak tylko sobie pofolgowalam to waga szla w gore:) Takze teraz sobie pozwalam na przyjemnosci, bo wiem jaka walka o wage czeka mnie po porodzie:) No i to ostatni czas kiedy moge o 10 wieczorem wsunac lody:) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniamniek ja bym podjechala na usg... Na pewno z dzidzia wszystko dobrze, ale dla swietego spokoju bym zrobila, bo nerwy w ciazy nie sa wskazane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaaa....to masz ten sam temin co ja tez mam 19 pazdziernik... Xxxx Nus mam nadzieje ze jeszcze troche i ci przejdzie mi tak od 12 bylo juz lepiej ale nawet teraz wieczorem jeszcze mnie zemdli....a probowalas cukierki mietowe? Xxxx A mi na pewno przybylo energii moze to przez to slonce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze wam apetytu. mi nic nie smakuje, zmuszam sie do jedzenia a i tak po 10 minutach od posilku wszystko laduje w toalecie. Schudlam juz 6 kg i ak tak dalej bedzie to spadne z waga ponizej 40 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam cytologie przed ciaza i nawet nie plamilam....wiec takie duze krwawienie to szok....nie dziwie sie ze sie zestresowalas...ja tez bym chyba podjechala na usg...lepiej mniec spokojna glowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUSIE...........WIEK.....DZIECI.......MIASTO.........TERMIN P. Aasiula28.............28...synek 3 latka...USA...............25.09.2013 Laura*****............28.....................Gdynia............29.09.2013 czarnulka0000........25.....................Poznań...........02.10.2013 Ewka83...............29...syn 5 lat.........Pomorskie........07.10.2013 M.CZ.Kawka.........22......................Siedlce............07.10.2013 GABI__82.............31...córka 3 l.........Łódzkie...........07.10.2013 J.U.L.I.T.A..........25......................Poza Polską ......07.10.2013 2plus1................28......................Wrocław..........08.10.2013 gosieńka82...........31...córka 6 lat......Łódzkie............10.10.2013 olenka28.............27......................Niemcy............10.10.2013 xsylwia...............20......................Gdynia.............11.10.2013 zaniepokojona.......32......................Poza Polską.......11.10.2013 karola2812...........32......................Toruń.............12.10.2013 AnetaG84............29......................Poznań............12.10.2013 Aaam.................30......................Pabianice.........12.10.2013 WeroNika ...........31......................Śląskie.............12.10.2013 ajka848..............29....MAJA 2,5........Nowy Sącz........13.10.2013 gigi82................31....synek 2 latka....Łódzkie...........13/14.10.2013 AnilorakAkswieisz...22....synek 2 latka....GorzówWlkp......14.10.2013 EmZoom.............32....2 córki...........Śląsk..............16.10.2013 Gosia.................31....córka 5 lat.......Łódzkie..........16.10.2013 Nuś27 ............... 28 ......................UK ...............16.10.2013 no name..............27...córa.............. Pomorskie.......17.10.2013 nadia3111............31.......................Dolnośląskie......19.10.2013 Emka___.............29....syn 5 lat..........Śląsk..............20.10.2013 też mama............30...córka 6 lat........Gdańsk/Irlandia..22.10.2013 grace88..............25........................Gdańsk...........22.10.2013 kasiulka250..........22.......................Jelenia Góra......23.10.2013 synestezja...........30....córka 3l...........Śląskie............23.10.2013 Montgomery.........26.......................Wrocław/Berlin...25.10.2013 Agnieszka_1990.....23........................Łódzkie...........26.10.2013 Moniqell..............25........................Warszawa........II połowa 10 malawronka.........29....synek 3 lata.......Wrocław..........26.10.2013 kropka236...........30........................Śląsk..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba najbardziej aktualna, mnie jeszcze nie ma, jak jutro pójdzie na badaniach dobrze to się dopiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mniamniek
No i jestem na izbie. Zdecydowalam się przyjechać. Czekam właśnie na lekarza. Przed przyjazdem tutaj poszłam do sklepu i zaslablam:-/normalnie mam dość:-S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka ja też jestem w 13 tyg i 3 dniu. I też zaczęła mnie boleć głowa codziennie rano. Ja spie na brzuchu, czy to nie dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×