Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Emka - jak kicham, to mam "parcie". Nie wiem jak to określić. Coś jak na siku, ale czuję też, że to parcie to też na macicę. Nadia - ja wczoraj z tego samego powodu wybrałam się na ryneczek i kupiłam dżinsy ciążowe za jedyne 85zł. Już wczoraj sobie w nich śmigałam. Co za komfort! :) Do pracy jednak założę je po tym, jak w przyszłym tygodniu przekażę dobrą nowinę szefowi. Jakby koleżanki zobaczyły na mnie takie spodenki, to wszystko stałoby się jasne, zanim szefostwo by się dowiedziało, a to byłoby troszkę nie fair ;) Już gadają, ale nie mają dowodów :D Powiem Wam, że w zwykłych dźinsach nie widać, że mam taki brzuch, a pod tą doszywką brzuch układa się wygodnie jak chce, i naprawdę widać bardzo wyraźnie, że to ciąża. W poprzedniej ciąży spodnie kupiłam już w 6 tygodniu, więc podziwiam się, że tym razem tak długo bez spodni się uchowałam. Polecam Wam takie ze spandexem, jak dojdziecie do końca ciąży, to do tego czasu się rozciągną. Jeszcze wcześniej kupiłam ciążówki, ale bez spandexu z pasem w sklepie firmowym w galerii za 180zł. Byłam z nich bardzo niezadowolona. Przedarły się szybko, były niewygodne, bo się nieuciągały, a w dodatku bardzo drogie. Jak będzie gorąco trzeba będzie wymyśleć sobie coś innego d chodzenia, ale w moim wypadku spodnie, to już była konieczność. Rozwiązaniem są jeszcze legginsy - jak ktoś lubi, ja niestety nie czuję się w nich dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka dokladnie ten program....nawet nie wiedzialam ze taki fajny... Xxxx Ewka...jakos srednio mi sie chce wierzyc w ta czerwcow a pogode jak oni nawet tydzien w przod nie potrafia przewidziec a co dopiero na czerwiec...choc znajac zycie...wtedy kiedy my bedziemy z brzuszkami lato bedzie gorace...zeby nam za dobrze nie bylo:) Xxx ja chodze w legginsach ale nie wyobrazam sobie zrezygnowac z dzinsow wiec szukam jakis biodrowek ale cos cienko ni idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
synestezja: łatwo mówić, że się nie można obejść bez wakacji jak Cię na nie stać :) W przeciwnym wypadku bardzo łatwo człowiek dostosowuje się i godzi na brak pewnych luksusów (bo jednak wakacje poza miejscem zamieszkania to luksus) bez których jednak da się żyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka wakacje nie zawsze muszą wiązać się z wielkimi wydatkami my my dxialke rekreacyjną nad morzem i znajomi zawsze z nami jeżdżą więc nocleg jest za darmo :) każdy kupuje coś na grila faceci sobie browarki i siedzimy tydzień obijajac się :) inni znajomi maja domek nad jeziorem więc później do nich i tak się kręci :) Xxxxxxxxxxx Nadia jak tak nardzo pragnę żeby imię się sprawdziło może nie upaly ale te 20-23 stopnie przez to co jest teraz ciagle choruje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka ja też tak miałam przy kichaniu, teraz jak czuję że muszę to układam się w wygodną pozycję przy której mnie nie boli bo bardzo mnie to niepokoiło...Co do porodu to ja też mam zaplanowaną cesarkę więc termin może będę miała na 16 października...Na razie nie zmieniam, zmienię jak się już umówię :) Ja ostatnio kupiłam legginsy w h&m z pasem, super wygodne i piękne i chodziłam w nich przez ponad tydzień codziennie tak mi było w nich wygodnie! ;) Wczoraj dostałam od bratowej kilka luźnych sukienek, trochę mam swoich też, dla mnie to najwygodniejsze rozwiązanie, jeansów nie lubię chociaż kupiłam też ciążowe w h&m i są bardzo wygodne, świetny materiał ale więcej nie potrzebuję. Dziewczyny czy któraś z Was jeszcze wymiotuje? Ja zaczęłam 14 tydzień i jeszcze mi się zdarza. Już nie tak często ale jednak czasem, szczególnie rano.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, no kurde jakoś nikt nie chce mi zafundować działki rekreacyjnej nad morzem ;) Ale działka na wsi też może być. Szczególnie, że niedługo rodzice zaczynają restaurować stary dom, który tam się znajduje, żeby można było jechać. Może na przyszły rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pierwszej ciazy mialam synka tak nisko, ze jak kichalam to musialam krzyzowac nogi, zeby sie nie posiusiac:/ I nieraz jak kopnal porzadnie, to tez nie bylo ciekawie:) Terz widze ze brzuszek jest troszke wyzej, wiec moze bedzie lepiej, ale np jak szybko wstane, albo chce po cos siegnac i sie mocno wyciagne to czuje rwanie... Co do ubran to ja juz chyba od 12-13 tyg w ciazowych spodniach chodze:) Planuje jeszcze jaks sukienke kupic i spodnice, no i topy na ramiaczka, oby jak najciensze byly te ubrania, bo wizja upalow mnie przeraza:/ Co do wakacji to tez nic wielkiego na ten rok nie planujemy, pewnie jeden z dlugich weekendow nad jezioro wyskoczymy, no i moze zabierzemy synka do miasteczka ulicy sezamkowej:) Chcial do Disney World, no ale musimy przelozyc na nastepny rok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wakacje to ja juz mam za soba. Chcialam sie wygrzac w sloncu kiedy tu jeszcze snieg lezal. Wiec w kilkutygodniowej ciazy zaliczylam juz wakacje i wcale jakos specjalnie slonca nie unikalam choc tez nie wystawialam sie na kilkugodzinne opalanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a cwiczycie miesnie kegla?bo czytalam ze to zapobiega nietrzymaniu moczu...i w ogole trzymaja narzady wewnetrzne zapobiegaja bolom krzyza...no i mozna uniknac rozcinania w czasie porodu.... Mam kolezanke ktora urodzila 3 dzieci i miala tak oslabione miesnie ze miala wrazenie ze jej wszystko ze srodka wypadnie i zakladali jej specjalna siateczke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Montgomery...ja zaczelam 15 i mi sie juz nie zdarza haftowac ale ja zaraz rano jem jak wstane inaczej zaliczalabym codziennie haftowanie....i zdarzaja mi sie jeszcze mdlosci...nie wiem kiedy to calkiem przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia ja też staram się jeść od razu jak wstanę ale czasem po prostu nie zdążę dojść do kuchni...Poza tym powinnam brać euthyrox rano na czczo i czasem mi się to udaje ale jak wiem, że nie da rady to jem do śniadania (endokrynolog powiedziała, że póki wymiotuję to lepiej tak robić niż po 10 min zwymiotować tabletkę z wodą..) Co do wakacji to planujemy polskie albo niemieckie morze zależy od różnicy w cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak się szybko zerwę to też czuję rwanie w brzuchu i szybko się za niego łapię...ale to normalne miałam tak przy pierwszej ciazy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie rwanie w brzuchu tez jest, a przy kichaniu to juz masakra tak ciagnie. Mdlosci i wymioty nadal sie utrzymuja, nic nie odpuszcza. Caly weekend sie meczylam. Nic mi nie pomaga. Stwierdzilam ze jak nastepna ciaza a byc taka sama to wole miec jedynaka/jedynaczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale mnie dziś wszystko drażni. Najlepiej jakbym dostała jakiś pokoik i zamknęła się w nim. Obecność kogokolwiek obok mnie denerwuje. Dobrze, że mąż był dziś na 12 godzin w pracy bo bym zwariowała. A jak przyszedł to mnie na złość po głowie głaska jak mu mówię wyraźnie żeby spadał :P xxxxx Do tego mam jakieś rewelacje, chyba żołądkowe. Tzn. nic ze mnie nie wylatuje ;) ale ciągle mam uczucie jakbym głodna była. Naszło mnie dziś na tortillę. Godzinę temu zjadłam całą. Zamiast mi przejść to uczucie głodu to znów się pojawiło z tym, że mi dodatkowo niedobrze. Ech... ciąża!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! u was 14tc czy 16tc a u mnie dopiero 12tc 4d, Jak kicham tez mnie boli. Dzis sie strasznie wystraszyłam obudziłam sie z brazowym plamieniem, ponoc czasem wystepuje przy nadzerkach, niski progestron itd. narazie nie plamie. uffff. z ubran kupiłam sobie leginsy z brzuszkiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witacie Brzuchatki :* Gratuluje Wam ruchów Dzidziusia :) xxxxxxxxxxxx Ja dziś wyszłam ze szpitala :( Gdyby nie mąż to chyba bym tego nie wytrzymała, były pewne komplikacje ale w końcu wszystko "dobrze" się skończyło. Nie ma już Kruszynki a jak słyszałam płacz dzieci za ścianą to serce mi pękało :( Muszę się jakoś pogodzić ze stratą i dojść do siebie :( Mam nadzieję, że wrócę do szpitala za półtora roku ale na oddział położniczy. xxxxxxxxx Dziewczyny cieszę się razem z Wami. Od czasu do czasu zajrzę do Was. Trzymajcie się cieplutko razem ze swoimi Brzuszkami-Dzidziusiami :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie u mnie w Sobotę zaczął sie 14 tydzień . czuje sie dobrze. tullippanna ja też bardzo lubie słoneczko . i wiem ze bedzie mi ciężko zrezygnować ale co sie nie robi dla maluszka . xxxxxxxxxxxx gigi ja jak na razie nie mam kurczy w nogach ale w ciaży z synkiem bardzo miałam. to teraz tyko czekam kiedy sie zacznie . xxxxxxxxxxxx Nadia ja jeszcze noszę spodnie przed ciąży . xxxxxxxxxxxxx emka u mnie wakacje też stoją pod znakiem zapytania . w tamtym roku byłam tylko na 4 dni nad morzem a tak to z 6 lat temu na mazurach . i to też tylko 3 dni pojechaliśmy na 10 dni ale 3 miałam wypadek i niestety musiałam wrócić szybciej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;(((
witam Was u mnie od piątku wskoczył kolejny tydzień. W Polsce wszyscy szczęśliwi, my rownież. Byłam u gina w pl - potwierdziła wszystko rozwija się książkowo, z czego się bardzo cieszę. Dzidzia jest tak ruchliwa że nie można bylo zobaczyć płci bo dosłownie "zwiewa" przed aparatem USG. Mam kilka zdjęc ale to są ujecia nogi reki głowy i wypietego tyłka na hasło czy cos już widac :) dodatkowo zrobione mialam badania krwi i też wszystko ok. Już na 200% nie myśle negatywnie. uspokoilam sie i teraz czekam na mojego maluszka. Mdli mnie jeszcze czasem ale najgorsze mam juz chyba za soba. No i jak kicham czasem zarza mi się ze tez "popuszcze" ale widze ze to nie tylko u mnie tak jest. Miłego dzionka Wam życze 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Siedziałam wczoraj prawie do 4 00 z moja szwagierka bo zaczęła rodzić i urodziła córeczkę jakie to jest piekne :) pojechała jak skurcze były co 3 min i po godzinie urodziła małą Julie :) dziękuję Bogu że jestem w ciąży !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! też mam termin na pazdziernik:) dziś czuję sie w miarę, ale pobolewa mnie dość częśto brzuch... biorę luteinę. A do kiedy bierzecie kwas foliowy? ja nadal biorę, a nastepną wizytę u lek mam w maju i sie zastanawiam czy brać jeszcze te witaminy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Powiedzcie czy wy macie jakies koszmary, albo strasznie glupie sny? Mi dzis snily sie takie rzeczy ze strach nawet opowiadac... Ale wydaje mi sie ze to przez film ktory obejrzalam wieczorem... Nawet fajnie sie zapowiadal, a okazalo sie ze to dramat calkowicie nie dla matki i kobiety w ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim po weekendzie. Czytalam Was na biezaco ale nie mialam kiedy napisac bo z synkiem na wsi siedzialam i broil za trzech. Mam pytanie... W sobote mialam plamienia nie duzo i bylo to takie hmm... brazowe... dzis troszke (wczoraj zero) i boli mnie brzuch. Dzwobilam do lekarza i umowil mnie na czwartek i niewiem czy dzwonic i prosic zeby przyjal mnie szybciej czy isc do innego... czy moze po prostu czekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
better-ja caly czas na kwasie ;) zadnych witamin dodatkowych nie biore na razie. Wyniki poki co,mam dobre. Aasiula28-tez to mam z tymi snami ale to ponoc normalne. Podobno maja byc wyraziste,kolorowe a ja zazwyczaj tez jakies koszmary :( AnilorakAksweisz-po moim ostatnim poronieniu,ja bym biegla do lekarza. Ale to by byla tylko moja panika ,nie sugeruj sie ty ,jednak Obserwuj sie. Jak tylko cos sie pogorszy-lec, nie bagatelizuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzis zaczal sie 16 tydz i jak do tej pory plamien nie bylo ale byly skurcze od 9 tyg. W sobote znowu bylo takie twardnienie brzucha i to plamienie i dzis podobnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anilorak idziemy leb w leb. Ja tez dzis 16 tydzien zaczynam :) i tez mam syna Szymona tyle,ze duzo starszego. Jestem ciekawa jak Twoj brzuchol ? bo ja nie jestem w stanie ocenic czy mi rosnie czy nie. Zawsze nosilam luzne rzeczy wiec we wszystkie sie spokojnie mieszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anilorak ja bym pojechala do lekarza... Jezelei Cie nie przyjmie Twoj to nawet na pogotowie, no ale ja tez jestem panikara... Moze po prostu sie przemeczylas i wszystko wroci do normy jak odpoczniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie, tak dawno mnie tu nie było :( aż 11 stron jestem do tyłu a to wszystko dlatego że byłam w szpitalu tydzień. Miałam wizytę w poprzedni poniedziałek i lekarz wręczył mi skierowanie, a wszystko wina wymiotów. Moja waga poszła w dół, zawroty głowy i tak oto sobie poleżałam pod kroplówkami. Na szczęście w sumie cieszę się że tam trafiłam bo teraz czuje sie rewelacyjnie :) żadnych mdłości, wymiotów po prostu tryskam energią i cieszę się swoim stanem. Ja wymiotowałam ponad miesiąc i lekarz stwierdził że to za długo więc jak któraś z was również ma taką sytuacje to moze lepiej poprosić nawet o takie skierowanie. W szpitalu codziennie dostawałam 1kroplówkę glukozy, 1 kroplówke wody fizjologicznej i czopek przeciwwymiotny. Kroplówki super mnie wzmocniły a czopki zlikwidowały wymioty. Z maleństwem jest wszystko dobrze więc to najważniejsze, niestety nikt mi nie chciał powiedzieć jaka płeć :( a nastepna wizyte mam dopiero 6maja więc liczę że może wtedy się już dowiem kogo pod serduszkiem noszę :) Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×