Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Asiula-doskonale rozumiem o czym mowisz, ja tez spuchlam i tez nie robilam w poprzednich ciazach. Ale teraz to sie i czasy zmienily i aparaty. Szwagier fotograf, przyjaciolka fotograf, namawiaja mnie. Tyle,ze jak sie zdecyduje to duuuuzo wczesniej zeby uniknac opuchlizny :) pokaze Wam kilka fajnych zdjec ciazowych, moze cos podpatrzycie :) fajnie miec taka foteczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grace i mialam mieszkac tam gdzie Ty :-) ale los zadecydowal inaczej, a szkoda bysmy umawialy sie na spacerki :-) Sesja zdjeciowa- w pierwszej ciazy nie robilam, mam zdjecia takie amatorskie tylko. Teraz tez nie planuje. Dziewczyny a naśza tabelka istnieje czy poszla w zapomnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie co o Monipel (chyba pokrecilam nik) i jej blizniakow? Nie widze jej wpisow :-( i jak tam jej coreczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka o moim duzo osob myslalo ze to dziewczynka, dopoki nie scielismy mu wlosow:) Mial takie dlugie loki:) A pozatym to wykapany tata:) Zdjecia z ciazy to fajna pamiatka, ja troche zaluje ze nie zrobilam sesji... amatorskie to jednak nie to samo... a to pamiatka na cale zycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No name, nie ma od niej wiesci juz dawno :( tak samo byla dziewczyna z Niemiec ale tez sie nie odzywa. Pare dziewczyn sie wykruszylo, moze jeszcze wroca...Mnie ukochany zabral na awaryjnego cheeseburgera i frytki przed chwila, jak kocham tego faceta :) Tulipanna nasze dzieci wygladaja tak samo haha, zaraz wysle zdjecia, jak znajde :) Asia tez masz przystojniaka, jakie oczy!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny prosze wys;ijcie mi nick i haslo bo niestety Gosieńka jeszcze mi nie przeslała założyłam nowego maila ewka83@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mail: artana.85@googlemail.com xxxxxxxxx ja sesji ciazowej tez nie robie, ale maz chce sesje dzidziusiowa jak juz malenstwo bedzie z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 15tc 1 dzien a obwod brzuszka 84cm. 17maja mam do lekarza i tak sie zastanawiam czy bede miała usg.pozdrawiam fajne brzuszki macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro wysle moj brzuch a raczej jego brak :( niektore z was juz maja takie fajne brzuszki a moj ledwo co widac :( chyba bede miala krasnoludka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za hasło i nicka---ale macie fajne brzucholki. Ale ja już mam taki wielki że szok!!!trzymajcie jutro zanie kciuki bo mam wizytę a boję sie jak diabli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tullippanns
Monthomery-rzeczywiście dzieciaki takie same :) hehe. Tylko ze mi sie wydawało ze z profilu to czysty tatuś :) tylko mi nie mow ze Ty tez tak pomyslalas bo trzeba bedzie to wyjaśnić hihi. Co do awaryjnych dań to ja jechałam po arbuza. Moj M nic jeszcze nie narzeka na to. Z przyjemnością mnie wiezie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam wszystkie mamusie za opóźnienie z wysyłamiem nica i hasła widzę że sobie poradziłyście :) karola2812 nie dostałam od Ciebie emaila sprawdzalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki - brzuchy super, dzieciaczki też. Mam w pracy urwanie głowy, kończę projekt. W domu bywam gościem. Co gorsze widzę dziecko jak śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) super dzieciaczki macie :) w przyszłym tyg mam wizyte u gin to wrzuce usg:) Co do sesji zdjęciowej to już sie rozglądam. Pani fotograf którą znalazłam zaproponowała mi sesję 2 w 1 - brzuszkową z noworodkową. Wszystko w tej samej scenografii, myśle że wyjdzie fajnie ale to dopiero w sierpniu. Koszt takiej sesji to 390zł wiec stwierdziłam ze zrezygnuję z usg 3d bo u nas drogie (350zł) i zrobie sesje:) U mnie dziś piękne słoneczko:) Az chce sie iść do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola o ktorej masz wizyte? Ja tez dzis ide na 14:40. Zobaczymy co u malucha bo ruchow dalej brak :-/ Syntezja wspolczuje... Znam ten bol zanim dowiedzialam sie o ciazy ponad pol roku mialam takie tempo zycia i tyle pracy ze malego widzialam jak spi albo w niedziele :-/Strasznie to przykre. Na szczescie zwolnilam tempo i teraz bede miala wiecej czasu dla dzieciakow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez czysty tatus Tulipanna ;) chociaz plci jeszcze nie znamy ale mi sie wydaje, ze to chlopak...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ja to jestem tak zakręcona że nie wiem gdzie ten nick i hasło wpisać oczywiście jestem cała poiytowana i bluźnie sobie od blondynek w myślach. Ja wam powiem że ja to mam ogromny brzuch, wyglądam jak bym była w 7 miesiącu masakra po prostu. Dzisiaj mam wizytę wieczorkiem. Mam do was pytanie w morfologii wyszło mi poniżej normy hemoglobina, MCHC MPV Limfocyty i Bazofile a powyżej normy Leukocyty i Neutrofile. Co to może znaczyć? Orientuje się któraś? Jadę teraz do pediatry z moją młodszą bo ma gorączkę i obawiam się że to angina bo ja gardło i brzuch boli. Zła jestem bo mieliśmy za tydzień w Bieszczady jechać, przełożyliśmy wyjazd aby ominąć tłumy wekendowo majowe a tak to wyjazd stanie pod znakiem zapytania. Któraś pytała o L4 ja jestem już od jakiegoś czasu i powiem wam że nie dałabym rady pracować i życ w takim napięciu jak przed ciążą. Zwłaszcza że z wiekiem i z przebytymi ciążami czuję sie gorzej niż jak miałam dwadzieściaparę lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff wreszcie znalazłam , te hormony na prawdę idą mi na mózg nie wiem czemu, ale próbwoałam zalogować się na forum wp a nie na skrzynce, blondynka jak nic ze mnie. Fajne macie brzuszki, ja zaraz wam dodam mój tylko sie nie przestraszcie. To jest moja trzecia ciąża i za każdym razem mam większy brzuch, aż się boje pomyśleć jak bede się toczyć w październiku, ja jestem niziutka mam 1,58 więc będę przypominać piłkę. Moje córki ważyły jak się urodziły 3200 i 56 cm a młodsza 3650 i 58 cm jak trzecia zachowa tendencje wzrostową to może nawet przebić 4 kg aż się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) ale macie śliczne brzuszki :) i dzieciaczki normalnie mamy pełną gębą. nie chcę się mądrzyć ale mam jakieś doświadczenia forumowe i czasami są nieżyczliwi ludzie typu pomarańczówki, które namiętnie mieszają się w forumowe sprawy i trochę boję czy taka jakaś poszywana październikówka nie pojawi się na naszej skrzynce więc może za jakiś czas czy co jakiś czas warto usuwać swoje zdjęcia ze skrzynki. to jest jednak sieć... może kiedyś uda się zrobić zamknięte forum to też będzie bezpieczniej... ufff to tyle moich mądrości :P muszę wyskoczyć do sklepu po bakłażana na obiad a nie chce mi się strasznie ale cóż synka trzeba też przewietrzyć :) Gosiu dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :)) Wczoraj bylam na prywatnej wizycie, na usg 3d. Oczekujemy córeczki :))))))) Przedstawiam Wam nasza kruszynke :) imageshack.us/photo/my-images/15/niunian.jpg/ imageshack.us/photo/my-images/10/niunia3u.jpg/ imageshack.us/photo/my-images/826/niunia2.jpg/ imageshack.us/photo/my-images/803/niunia4.jpg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Montgomery-ja tez mam coraz wieksze przeczucie ze to bedzoe kolejny chlopak. EmZoom- nie stety ja tez tak mam. I mimo,ze ja czarna to tez wyzywam sie od blondynek. Wczoraj zostawilam nowiuski telefon dla mojego syna w otwartym aucie :/ na szczescie do tej pory jeszcze nic zlego sie nie stalo ale bardzo sie boje co jeszcze narobie przez to rozkojarzenie. To tez moja trzecia ciaza,moje poprzednie chlopaki wazylu-3650 i drugi-4000. Nie chce myslec ze ten bedzie wiekszy ;) I podpisuje sie pod tym,ze z kazda ciaza jest gorzej,nie wiem jaka u Ciebie przerwa ale u mnie kilkanascie lat wiec organizm juz chyba slabszy hehe Gosienka-piekna masz corcie.Ja mam jeszcze nadzieje,ze mi sie trafi dziewczynka choc przeczucie mowi co innego. Dowiem sie za 2 tygodnie dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja dolaczylam fotke moich chlopakow. Jest to najbardziej aktualne zdjecie (sprzed 2 lat) ktore jeszcze pozwolili zrobic. Teraz na wszystkich zdjeciach poodrwacane glowy lub pozaslaniane twarze :-/ Nastolatki ech :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,mi się wydaje że mamy podobne brzuszki:) Ja też jestem niska i mam 158 cm a moja cora miała 3650.a brzuszek w ciazy z nią miałam o wiele mniejszy, zresztą i ciaze wtedy przeszłam inaczej.Teraz po 11 latach jest o wiele gorzej i brzuchol duży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×