Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Dziewczyny, u mnie jak by nie było powodu do stresu, to chyba byłby jakiś cud:/ Ja dzisiaj też bardzo przeżywam, że nie czuję:( Wczoraj miałam jakiś napad, dzidziuś wiercił się jak oszalały przez 15 min. i to tak bardzo intensywnie, aż się wystraszyłam, że może coś się dzieje:( I od tamtej pory nic:( Czekam, jem słodkie i nic. Czy Wy też miewałyście takie napady intensywnego ruszania się w 17 tyg.? Martwię się:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sezonowa truskawka
Rozumiem, że wasze grono jest zamknięte? :) Powodzenia w takim razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosienka-czy ty mi już wyslalas na mejla bo mi coś komp sie zawiesza i nic nie widzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Podczytuje was cały czas ale córka tak mnie zajmuje, że nie mam kiedy pisać. jeszcze teraz jesteśmy trochę chore ale to chyba alergiczne przeziębienie. Ja mam różnie, teraz ok 1kg na plusie. Waga raz rośnie raz spada. ale to dobrze :) Ruchy czułam tak mniej więcej od 14 tc teraz też, coraz mocniej. A czuję się ogólnie dobrze :)) Tylko męża mi brakuje, bo ciągle w pracy siedzi. A maila tez wysłałam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana dzieki kochana jestes ;) Xxx Wczoraj jeszcze sie wywrocilam na stopniach w busie i wyladowalam na chodniku mam oba kolana zdarte , maz mnie z jakims kolesiem zbierali i na laweczke usadzili ,dobrxe ze to juz pod domem bylo ;) Xxx Tez wysle maila jak bede miala chwilke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sezonowa Truskawko nasze grono z tego co mi wiadomo otwarte jest dla wszystkich pazdziernikowek wiec takze dla Ciebie jak widzisz poruszamy 10 tematow na raz i nie zdazylysmy Ci odpisac ;-) Nie ma potrzeby unosic sie honorem stres w naszym stanie nie jest wskazany :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja tez wyslalam maila ;) i teraz jak, przensimy sie poprostu na to prywatne forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej I ja wysłałam maila, choć tak rzadko piszę, ale kompletnie nie mam czasu i sił. Ja będę mieć najprawdopodobniej trzecią córkę, śmieję się że mój mąż to ma powodzenie u kobiet :) Dziewczyny są fajne, mnie tylko denerwuje gdy ktoś mówi no to teraz czas na synka a dla mnie to nie jest ważne. A i wydaje mi się że nie ma reguł na poczęcie córki czy syna. my kochaliśmy sie dokładnie w owu i jest kobitka no chyba ze jej jeszcze coś urośnie, choć wątpię. W czwartek mm wizytę i może gin potwierdzi płeć bo na razie to w 13 tyg więc wcześnie na prenatalnych mi powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina147
WITAM!| Jestem studentką AWF w Poznaniu i zbieram informacje o aktywności kobiet w ciąży. Zwłaszcza aktywności w wodzie. Proszę o uzupełnienie ankiety, którą znajduje się pod tym adresem: http://www.ebadania.pl/19ddf1d3f432b4b4 W zamian za wypełnienie ankiety mogę zaoferować przesłanie zebranych przeze mnie informacji dotyczących aktywności fizycznej w ciąży. Będę bardzo wdzięczna, ponieważ mam już mało czasu :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wyslalam juz maila... Xxxx Sezonowa truskawka witaj i dolaczaj do nas...w jtorym jestes tyg?jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my sie kochalismy dokladnie w owu i jest dziewczynka...wiec ta plec to na chybil trafil:) Xxxx Wy juz czujecie ruchy a ja jeszcze nic....raz wydawalo mi sie ze juz ale to bylo raz wiec to chyba jednak nie to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Truskawka :) xxx Odebrałam dziś wyniki badan z morfologii i moczu i okazało sie ze w krwi miałam jakiś skrzep i musze jutro koniecznie powtórzyc badanie :/ troszke mnie to zaniepokoiło.. Pani w lab kazała mi pić dużo wody ale piję już hektolitry więc nie wiem czemu tak sie stało :/ xxx Dziewczyny kiedy poczułyście pierwsze ruchy dzidzi? Wiem ze pierworódki czują później.. już nie moge sie doczekać :) mam 16 tydzien i czasem mi sie wydaje ze coś tam bulgocze ;) ale to przeważnie po jedzeniu więc nie wiem czy po prostu sie nie trawi :) hehe nie wiem czego sie spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz ciekawe, która pierwsza odważna się nam pokarze ;) Może najpierw powysyłajmy same tułowia z brzuchami... bez twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka87, brzuszek nadal jak dla mnie malutki, ale różnica już jest:) Ja mam dopiero brzuchol:D Wstawię fotkę jutro, albo pojutrze:) U mnie nadal cisza z ruchami:( Jak jutro nadal tak będzie, to dzwonię do swojego gina:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka87, brzuszek nadal jak dla mnie malutki, ale różnica już jest:) Ja mam dopiero brzuchol:D Wstawię fotkę jutro, albo pojutrze:) U mnie nadal cisza z ruchami:( Jak jutro nadal tak będzie, to dzwonię do swojego gina:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka piekny brzuszek!! :) Emka, obawiam sie, ze masz racje, chyba musialabym sie bardzo bardzo pilnowac i nie wiem cwiczyc...Dobranoc, jestem wykonczona :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka sliczny brzusio. Ja mam chyba wiekszy ale u mnie 18 tydz w szesnastym mislam podobny ;-) Swoj wysle chyba jutro bo dzis poki co padam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super pomysl z mailem wyślę go jutro bo teraz piszę z telefonu. Asiula87 ja tak jak pisałam zaczęłam czuć ruchy na początku 16 tyg a jest to moja pierwsza ciąża. Jest to uczucie jakby ktoś mnie laskotal piórkiem wewnątrz brzucha. Dziś niestety bardzo się rano zdenerwowalam, strasznie rozbolalomnie potem z boku brzucha i gilgotki poczułam chyba tylko raz. Moje malenstwo biedne chyba odczulo ten nerw i przestało się dziś ruszać, też mam nadzieję że wszystko ok. Truskawka witaj ii opowiedz coś więcej o sobie i wpisz się do tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka sliczny brzuchol. Wcale nie jest duzy.Idealny :) To Twoja pierwsza ciaza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje że wszystkim mamusiom odesłałam nic i hasło? sorry że tak późno ale wcześniej nie miałam jak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanna śliczny brzuszek:)W ogóle fajne są te nasze brzuszki:) super pomysł z tymi zdjęciami:) A moja dzidzia się w końcu odezwała...ufffffffffff..... cały dzień cisza i nagle dostałam kopniaki przy kolacji. Bo u mnie to już nie są tylko takie smyrnięcia, ale wyraźnie odczuwalne kopniaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak patrze na wasze brzuszki to moj jakis duzy czy mi sie wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×