Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Te pampki z lidla to baby dray. A nie active baby uzywalyscie ich juz? Chociaz tez zielone Reakcja na marchewke pozytywna. Sama buzie otwierala. Ale słodka była ,chyba karotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodna basen super sprawa! Też chciałam chodzić na tzw. "wodne przedszkole", ale niestety u nas już zajęcia się nie odbywają, widocznie za mało chętnych było. Musiałabym jeździć do innego miasta - 1h w jedną stronę, to jednak trochę za dużo, aczkolwiek bardzo żaluję, bo jeszcze w ciąży się nastawiałam, że będziemy chodzić na takie zajęcia. U nas nocki standardowo - ok 3-4 pobudek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatiana- dokladnie to sa pampersy active baby-dry i niczym sie noe roznia od 3, jedynie wielkoscia.. Maz dzisiaj przytachal 4 kartony, wiec mamy zaoas na dluuugiii czas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka jak mam model MR 100,nie jest drogi w porównaniu do innych,a jest dobry.Ma wymienną przystawkę miksującą,fajnie bo można dobrze i szybko umyć,nawet w zmywarce :) I jest wygodny.Polecam. Tatiana ale super że już ząbek jest!!Fajnie :) Pampersy w lidlu to mowa o zielonych,tak?My używamy 4 ale białych,od kilku dni na 4 jesteśmy i są całkiem inne jak białe 1,2 czy 3.Ale zadowolona jestem z nich.Tylko,że one rzadko są w promocji,albo ja nie trafiam na nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jutro szczepienie już w nowej przychodni i u nowej pani doktor,ciekawa jestem jak będzie,bo poprzednia to tragedia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj widzę że mój mąż to nie indywidualny przypadek;) Ostatnio jak dostał opiernicz to nawet wchodząc do domu zauważył zużyte pampersy przygotowane do wyrzucenia. Bo kilka dni wcześniej by się o nie wywalił ale by nie wpadł na pomysł że chybs trzeba je wyrzucić; / Niestety taka rasa jak nie pokażemy palcem to nic nie zrobią :( U nas nocka massaaaakra Alan budził się co godzinę zęby dają nam w kość; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszla mama na paźdz 2013
U mnie nocka jak zwykle poszła spac o 20 wstała o 3.30 na mleko i spala do 5.40. Moglo byc lepiej :)(dociąga do 6.30 często) Ja polecam blender KENWOOD jest super ma dużą moc 700W i najporządniejszą końcówkę stalową ze wszystkich które widziałam :) wart swojej ceny. Miksowałam nic surowe ziemniaki lód i cebule w całości-dał rade :) Co do męża mojemu też musze palcem wskazac. Wkurza mnie to i miałam nawet tu o tym napisac ale mnie wyprzedziłyście:P Czasem mam ochote mu strzelic kopa (cwiczylam karate:) tak mnie denerwuje. Krystian zrób to ...zrob tamto-oczywiście sam na nic nie wpadnie. Fride mu kazałam umyc -zostawil ją z gilami zaschły w środku i musiałam ją odmiękac pól dnia :O Jedyne co robi sam z siebie to wieczorem jak idziemy myc małą to sam bierze i myje wanienke(trzymamy na balkonie) małą kapie jak wsadze ją do wody potem idzie robic mleko z snilackiem(sam wie ile) i wynosi pieluchy. Potem przynosi wszystko co zabieram do lazienki do pokoju. ale odkurzanie czy inne tego typu-nic sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana dzieki za info z basenem, u nas temp tez jest cos kolo 30 stopni, to chyba sie w koncu wybierzemy, jak tylko Kubie minie problem z zatkanym noskiem Odebralam dzisiaj w koncu wypis ze szpitala, jestem dumna z siebie bo jechalam samochodem sama samusienka. Ja mam tak, ze jak nie znam drogi to nie jade, a do szpitala tyle tylko co tam jechalismy, no ale odwazylam sie i pojechalam , ale stres byl:-). Kupilam tez pampersy w lidlu, zostaly ostatnie 4 kartony jak bylam ok 15, ale wzielam tylko jeden, bo mamy jeszcze duzo zapasow. Kubus juz spi, maz wlasnie wlacza film wiec spadam Milego wieczoru:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dziś dostałam wyplate- zus robi przelew do pracodawcy a on do mnie. i dostałam o 300 zł mniej niz w poprzednich miesiącach. dlaczego tak wie ktoś? powinnam dostać 80% od pensji stałej . Chyba nie ma znaczenia że luty to krótki miesiąc? bo wypłatę w firmie zawsze miałam stałą taką samą bez względu na ilość dni w miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mamusiAli - kiedy wyplaca ZUS to kazdy ma swoja stawke pomnozona przez ilosc dni. Ta roznica to wg stycznia az trzy dni i jak najbardziej to moze byc kwota, ktora podalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła mama na paźdz 2013
Dziwne u mnie różnica tak do 20 zł. Ja dostaje miedzy 25 a 28 każdego miesiąca. No i mi wypłaca Zus bo pracuje w firmie kilkuosobowej... Musisz sie zapytac pracodawcy-może ci ciapnął... Wiesz jak teraz jest wszystko wymyślą aby coś uszczknąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusiaAli - niestety dobrze dostałas pensję... :( ja też tak dostałam za luty mniej bo mniej dni.... i zawsze tak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annazuzanna2013
MamusiaAli_- wynagrodzenia liczy pracodawca, jak chcesz poznac szczegoly moze podpytaj osobe ktora liczy wynagrodzenia z czego wynika roznica, ale faktycznie ilosc dni ma znaczenei! Ja dzis bylam pierwszy dzien w pracy, dla mnie urlop macierzynski juz sie skonczyl :( przykro mi, ale czasem nie ma wyjscia! Kiedys dawno temu pisalyscie o rehailitacji, tak sie nakrecilam ze umowilam dla Zuzi, ale niestety Pani soe rozchorowala, a w miedzyczasie Zuzia zaczela sie obracac z plecow na brzuch I na odwrot :)wiec odpuscilam! Tez powolutku rozszerzam diete, ale nie spiesze sie! Glownie wprowadzamy obiadki (mamy juz marchewke, ziemniaka, dynie, kalafiora) od 2 dni daje na deser jablko! Aha, w ogole planowalam wyjazd do siostry, Zuzia miala zostac z babcia na 2 nocki I co sie okazalo? Ze dziecko nie chce pic z butli! A miala przeczodzic na mm, musielismy zrezygnowac z wyjazdu do uk! I jaki stres, ja wracam do pracy a dziecko nie chce butli! 5 dni z nia walczylismy! Jest juz lepiej, ale poki co pije z butli tylko moje, od piatku zaczniemy wprowadzac mm! Tak wiec rezygnacja z piersi to wcale nie taka prosta sprawa! Milka mialam do Ciebie pisac o tych kursach foto, pamietam! I bardzo przepraszam za opoznienie, ale ostatnio wlasnie duzo sie dzialo wiec nie mialam kiedy, napisze jak tylko bede miala czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka- ja kupilam kamere samochodowa. Przyda sie teraz jak bedziemy jechac do Niemiec ale ogolnie to to jest zbedny wydatek. Duzo lepsze jest takie lusterko. Kamere za kazdym razem trzeba wlaczyc. Wylaczyc. Zamontowac. Sciagnac. A wiadomo ze do auta sie z dzidzia co chwile wsiada i wysiada. Na poczatku jeszcze wlaczalam ta kamere ale po tygodniu zrezygnowalam. Zajmuje to za duzo czasu. Zdecydowanie lepsze jest takie lusterko. I ogolnie to bardzo polecam taki podglad dziecka w aucie. Duzo spokojniej sie jezdzi. Ja na pewno kupilabym to lusterko gdyby nie fakt, ze zmienilismy auto I teraz mam moja niunie kolo siebie z przodu. xx xx xx mnie interesuje opinia o tych roletach bo ja mam malego wampirka ktory nie cierpi slonca ;) xx xx xx Ana86- Lilka uwielbia relaksowac sie plywajac w kole. Zwlaszcza kiedy jest fala (sztuczna co 15 min) tak sobie Lezy I oglada wszystkie krzyczace dzieci. Podoba jej sie halas i szum wody. U nas przed zanurzeniem dmucha sie w usta. Dziecko wtedy nabiera powietrza I pod wode :) Lili nigdy nie plakala ale zawsze jest bardzo zdziwiona po wynurzeniu :) lubi kiedy biore ja na rece mocno przytulam I tak z nia skacze jak wariatka ;) bardzo dobrze spi w nocy po basenie. xx xx xx Lili potrafi przepelzac pol pokoju odpychajac sie jedna noga. Przecudnie to wyglada. Uwielbiam ja nad zycie :) przespanej nocki zycze x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1988Milka
Przyszła mama na - czy ten blender to: Kenwood HB 714P Zastanawiam się nad jego zakupem właśnie i jeżeli masz i polecasz to go biorę :) Daj proszę znać :) Kupiłam zwykłe lusterko - myślę, że wystarczy. A co do roletek - to mąż zamówił zwykłe, ciemne - nie zwijane. Są po 10 zł za sztukę na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam blender-parowar avent philips. Gotjuje na parze tylko 15min odwracam "do gory nogami" blenduje i gotowe. Pozdrawiam, podczytjujaca Was mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła mama na paźdz 2013
Milka mam dokładnie ten z linka który podałaś :) świetna jest ta końcówka stalowa. Ja parowar mam oddzielnie Philipsa, też jestem bardzo zadowolona:) Może taki 2w1 to jeszcze lepsza sprawa? No nie wiem. Moja Kaja nie lubi leżec na brzuchu w dalszym ciągu za to posadzona siedzi. Jakby troche nie pokolei:) Przekręca się na boki na brzuch rzadko. Ale sie nie martwie bo w sumie nasze październikowe dzieci mają czas na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła mama na paźdz 2013
Co do tego zusu ja jeszcze chyba za luty nie dostalam.... Więc zobacze ile wyślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas noc kiepska 3 karmienia ;-/ juz sama nie wiem od czego to zależy raz spi super a raz bardzo niespokojnie. my już dziś spacer zaliczony, mała dosypia na balkonie, . Poranne drzemki Ali przeznaczyłam na ćwiczenia z Chodakowską- do lata już tylko 101 dni pozostało a u mnie oponka jak była tak jest :( p.s. - jak ubieracie dzieci jak tak ciepło jest? u nas body z długim, skarpetki, ogrodniczki jeansowe grube plus kurtka z polaru pikowanego i cienka czapeczka bawełniana wiązana pod brodą. Cały czas sprawdzam żeby sie nie przegrzała, ale tez nie chce jej przeziębić bo w piatek szczepienie. taka pogoda złudna jest wydaje sie ze upał ale jednak to jeszcze zima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny nie piszę tak często jestem chora. Od wczoraj gorączkuję nie umiem zbić gorączki. Mam dreszcze i ogólnie czuję się okropnie. Rok temu dokładnie o tej porze będąc w ciąży miałam to samo. Cały dzień od wczoraj lezę. Także odezwie się na spokojnie jak dojdę do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła mama na paźdz 2013
Ja Kajcie ubieram tak: Legginsy, cieniutkie skarpetki, body z długim rekawem ,pajac polarowy taki wiosenny z kapturem, czapka bawelniana już pisałam z reserved teraz kupiłam taką.Tez sie boje ze ją przegrzeje. le moze nie. Dzisiaj byłam godzine na spacerze w spacerówce kubełkowej :) tak na bardziej leżąco niz siedząco i Kaja była wniebowzięta bo wszystko sobie oglądała:) Teraz wrócilyśmy przełożylam ją do gondoli z reszta juz sie do niej prawie nie miesci i spi na balkonie:) Troche przez ta wariacje nam sie dzien rozregulował ale trudno:P W przyszłym tygodniu ma byc zimno wiec będe system jak do tej pory stosowac o ile sie nie przestawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1988Milka
Ja dzisiaj Jasia ubralam w spodenki dresowe, skarpetki, buciki, miał body na ramiączka na to cienka zwykła bluzkę i kurtke wiosenna. Na głowę cienka czapka wiosenna też z Reserved. Jak spacerowalismy w słoneczku to odpielam kurtke (był w gondoli). Jak usnal zapielam go i przykrylam delikatnym cienkim kocykiem. Jejku jaka pogoda piękna - my na dworku od 10 do 16 :) Po prostu bajka :) Jas pokazuje swój charakterek - jak mu coś nie pasuje rzuca zabawkami i smokiem tylko huczy :) Jejku jak cos mu nie pasuje to kd razu daje znać - a jak marudzi i zaczyna udawać kaszel to idzie peknac ze śmiechu :) Nie nosimy go na rękach i jest lepiej - oczywiście babcia po kryjomu nosi j nie da się ukryć tego bo jak wraca od niej to leżeć sam nie chce. No cos jak pisalyscie my swoje a one swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale piękna pogoda ;) Pierwszy raz spacerowaliśmy ponad 3 godzinki:) Ubrany byl w body z długim rękawem spodnie dresowe skarpetki polarek cienka czapka i chusta :) lekko miło i przyjemnie i dzieciaczek pospał sobie tyle na dworku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny doradzcie, co mam dawać Kubie żeby w końcu mu posmakowało? Co wasze dzieci najbardziej lubią?, bo u nas jak na razie kiepsko z wprowadzaniem nowych rzeczy: marchewka fuj, jabłko też, sok marchwiowy i jabłkowy też nie chce, mieszana marchew z jabłkiem też i dzisiaj dałam szpinak z ziemniakiem i również porażka:(. Kupuje wszystko w słoiczkach i może tu jest problem, sama już nie wiem, ale z początku nie opłaca mi się gotować żeby dać mu z 2 łyżeczki, nie wiem może źle myślę. Doradźcie coś? Tatiana gratulację pierwszego ząbka:). a i koleżanka doradzila mi dzisiaj zeby ugotować ziemniaka i z masłem mu dać, kurczę powiem wam że jestem trochę pogubiona w wprowadzaniu nowych pokarmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milakulus My też jedziemy na słoiczkach. Mój Alan najbardziej lubi dynie z ziemniakami i brokuły. Z deserów najbardziej smakuje mu morela i banan z jabłkiem. Jutro próbuje dać szpinak a na deser sam banan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milakulus My też jedziemy na słoiczkach. Mój Alan najbardziej lubi dynie z ziemniakami i brokuły. Z deserów najbardziej smakuje mu morela i banan z jabłkiem. Jutro próbuje dać szpinak a na deser sam banan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milakulus-ja tylko podsune moj sposob ktory w przypadku mojego syna zadzialal. On tez nie chcial nic jesc. Pluł wszystkim. Nic mu nie podchodzilo. Postanowilam zrobic mu przerwe (okolo 2,3 tygodni) i okazalo sie ze on potrzebowal tego czasu zeby dojrzec do jedzenia. Po tej przerwie jadl juz wszystko. Zaczal jesc tydzien przed ukonczeniem 6 miesiaca zycia pamietam bo wtedy tez wyszedl pierwszy zabek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moja mala ubieram w legginsy, skarpetki, body na dl.rekaw na to cienki sweterek i bezrekawnik, no i cienka bawełniana czapeczka. wwwwww Knw- szybkiego powrotu do zdrowia.. wwwwww Milakulus- ja tez mysle, ze to kwestia czasu i za tydzien dwa zacznie wcinać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogladajcie polsat cafe "porody" serial documentalny :) milo powspominac. Teraz leci wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×