Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Ana - moja też się bawi zabawkami, najbardziej lubi te grające i świecące, ale kazda z nich jest na chwile :) na dzien dziecka nie robimy prezentów w tym roku bo i tak nie zrozumie ocb. :) w przyszłym roku już bedzie ten dzien napewno dokladnie zaplanowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trochę się rozeznałam co do fotelików, poczytałam w necie i w testach bezpieczeństwa i ogólnych danych technicznych najlepszym fotelikiem jest Kiddy phoenixfix pro 2,nie słyszałam nigdy o nim ale on jest najwyżej w rankingu fotelików w przedziale 9-18 kg, pojadę jeszcze do smyka i zapytam sprzedawcę( może się bedzie znał na tym ) bo też myślałam o Recaro Young Expert Plus ( też wysoko w rankingach) i chyba będziemy wybierać między Recaro a Kiddy. Kiddy Phoenixfiz kosztuje na allegro 799 zł, czyli mniej więcej tyle co Recaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja po sobotnim już wieczorze panieńskim ojjj wybawiłam się chyba za wszystkie czasy. O domu wróciliśmy po 4 i niestety Alan pobudke już zrobił o 7 rano:( jak to mówią kto hulu ten nie lulu:( na szczęście po 12 dziadek zabrał Alana na spacer i wrocilim po 16. A my ten czas wykorzystaliśmy na sen;) ●●●●●●●●●●●● Hehe myślałam że tylko ja mam takue myśli ze moje dziecko się mną znudziło. Jak widzi mojego męża a swojego tatę to aż się trzęsie z zachwytu to samo jest z babcią i dziadkiem;) no ale na szczęście wytlumaczylyscie to zjawisko;) jesteśmy ich rękami nogami oczami ;) i tak jesteśmy najważniejsze; ) ●●●●●●●●●●●● Na dzień dziecka my zapewne coś mu kupimy;) ale nie mam jeszcze pomysłu. Rzadko dostaje prezenty bo zawsze dziadki dają pieniążki ciocie i wujkowie też albo pieniążki albo ubranka. Więc moje dziecko takie trochę poszkodowane;) a że pieniądze ktore otrzymuje lądują od razu na jego konto to jest nawet plus bo chyba wtedy to bym na pewno nakupowała pierdoł tylko żeby kupić. ●●●●●●●●●●●● dzisiaj byliśmy u alergoloa na kontroli niestety żółtka jeszcze nie możemy wprowadzić do diety. W środę ostatnia szczepionka następna jak będzie miał 13 miesięcy; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak i do 18 i do 36. Do 36 jakbyś chciała kupić to Jaś powinien już siedzieć stabilnie. Zobacz sobie ten sklep Milka Tosia na Ursynowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) U nas tradycyjnie pobudka o 4, potem od 5 do 6 drzemka i już dzień rozpoczęty na dobre:) Dzisiaj był bunt przy zupce więc skończyliśmy posiłek mlekiem bo sensu nie było się siłować. Mam pytanie dziecko moje strasznie się ślini i wkłada do buźki wszystko w wyniku czego ma krostki wokół ust, czy smarowałyście może czymś jeśli u was występowały? A jeśli tak to czym? My Dzień Dziecka na pewno obchodzimy - z balonikami kolorowymi i prezencik tez będzie itp.:) W domu przyzwyczajono mnie do tego, że świętujemy wszystkie nadarzające się okazje. Tyle jest zwyczajnych dni, że od czasu do czasu potrzebne jest święto:) Zaraziłam już tym mojego T. i oboje z niecierpliwością czekamy na 1 czerwiec. Tym bardziej, że następne święto Mikołaja dopiero w październiku:) Mam nadzieję, a tam nadzieję, pewna jestem, że Miko będzie się cieszył a co dopiero ja:) Niedawno miałam urodziny i mój T. opowiadał, jak zaciekawiony był Miko jak pompowane były balony. A z jakim zachwytem na świeczki na torcie patrzył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już też po comiesięcznych szczepieniach, następna na szczęście dopiero w listopadzie. I bardzo się z tego cieszę bo u nas w przychodni Mały odstawia prawdziwy cyrk. My myślimy jak pisałam o maxi cosi pearl, ale przejedziemy do sklepu i zapytamy sprzedawców o opinię i radę. Wtedy podejmiemy decyzję ostateczną. Mały dalej staje na czworaka i się giba w przód i w tył ale nie rusza z miejsca:) Ciekawa jestem kiedy załapie jak się to robi. Mój T. już pokazywał mu ale chyba nie dość przekonująco bo Miko dalej po swojemu:) Kurczę bo Mały nam nie pełzał i tu jest problem, trudno mu będzie chyba wpaść że trzeba rączkami ruszyć:) Teraz śmiesznie się zachowuje -jak pada na podłogę to ją gryzie, albo rączkę gryzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też rozglądamy się za fotelikiem i też nie będziemy na tym oszczędzać,bezpieczeństwo maluszka na pierwszym miejscu.Myślimy o maxi cosi tobi lub pearl,ale muszę poczytać dokładnie opinię.Siostra moja ma model tobi i jest zadowolona.Ale my jeszcze trochę poczekamy,Alan jeszcze nie siedzi więc zostajemy przy tym najmniejszym. Co do prezentu na dzień dziecka,to na pewno coś kupimy,wiadomo on jest mały i nie wie co to prezent ale chcemy aby była pamiątka,pierwszy jego dzień dziecka :) Ale co to nie wiem :) Ja nie wiem kiedy ten mój syn będzie siedział,albo raczkował/Czytam że co niektóre dzieciaczki już nawet próbują stawać na nogi,a nasz ciągle na brzuchu leży i kręci sie wokół własnej osi,lub podnosi pupę ale nie wie co dalej zrobić.Jak leży na brzuchu to rozkłada ręce,daje je do góry,nogi tak samo i macha ile sił,ale stoi w miejscu..przez to że nogi i ręce w górze ma. 20-go mamy szczepienie,zapytam Pania doktor czy wszystko ok,bo dziwnie to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba tylko ja nie zmieniam na razie fotelika...Kupuje drugi dopiero w sierpniu. Przed wrześniem-bo wtedy wyjeźdzamy. Ja prawie wogóle nie jeźdze-my mamy maxi cosi taki z wyjmowanym środkiem cabriofix tylko troche starszą wersję(uważam e lepsza bo głębasza i szersza w srodku. Mała sie mieści spokojnie mimo że ma juz 74cm. Ja nie zmieniam też z jednego wzgledu-bezpieczniej jest dziecko do roku wozic tyłem do kierunku jazdy. Czytałam sporo artykułów w internecie co powinno spelniac dziecko aby usiąśc przodem do kierunku jazdy xxxxxx U nas od wczoraj 2 drzemki po 2 lub 1,5 h. :) mala spi dalej od 20.30-7.30/45:) nic się naszczęscie nie zmienilo. Teraz robimy drzemki o 10.30 i o 15.30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często spotykamy się z pytaniem: od kiedy można wozić dziecko przodem do kierunku jazdy? Odpowiedź jest prosta - należy przewozić dziecko tyłem do kierunku ruchu tak długo jak to możliwe. Obejrzyj film i dowiedz się, co jeszcze na ten temat mówią eksperci. Rodzice z niecierpliwością wyczekują dnia, od kiedy zaczną wozić swoje dziecko przodem do kierunku ruchu. Wynika to zazwyczaj z błędnego przeświadczenia, że tyłem jest niewygodnie, mało komfortowo. Pamiętajmy jednak, że dopóki nie pokażemy dziecku, jak jeździ się przodem, nie będzie żadnych problemów z jazdą w foteliku montowanym tyłem. Podróżowanie tyłem do kierunku jazdy zapewnia dziecku maksimum bezpieczeństwa. Szwedzi wożą swoje dzieci tyłem nawet do czwartego roku życia. Foteliki tego typu można kupić również w Polsce. To doskonałe rozwiązanie, ponieważ obciążenia działające podczas zderzenia na głowę i szyję są znacznie mniejsze, jeśli dziecko jedzie tyłem. Drogi Rodzicu! Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko bezpiecznie podróżowało, przewoź je w foteliku tyłem do kierunku ruchu najdłużej jak jest to możliwe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też póki co nie zmieniamy.Zaczęliśmy jednak myśleć o tym. Przeglądałam kiedyś stronę maxi cosi i jest tam z tego przedziału od 9kg. jeden model który można montować tyłem do kierunku jazdy. Nie pamiętam nazwy.Ale w wolnej chwili sprawdzę raz jeszcze.Tak piszę jako ciekawostkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka proszę napisz jak podawałaś Actiferal? Jedną saszetkę dziennie? Ja na dzień dziecka zamówiłam puzzle piankowe z Waszego polecenia:-) jeszcze muszę coś dziewczynkom kupić ale to już jest większy wydatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten fotelik to 2wayPearl - dziecko może podróżować tyłem do 105 cm.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migra Acitferol jest w różnych wagowo saszetkach - ilość uzależniona jest od wagi dziecka. Na poczafku podawałam jedna saszetke 30 dziennie (podzielona na dwa) a później do jednej dawki dawalam jeszcze torebke 7 czyli 37 wychodziło na dzień. Ja tez jeszcze fotelika nie kupuje ale sie rozglądam i przegladam :) Ale ten Ricaro dla mnie jest na chwile obecna najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widze, ze temat fotelikow na topie:) tez slyszalam, ze najbezpieczniej jest jak dziecko jezdzi tylem do kierunku jazdy..tylko u nas pomalu staje sie to niemozliwe.. Krotkie trasy jeszcze ok, ale jak gdziews dalej jedziemy, to jest placz, marudzenie i probuje wstac, ale pasy ja blokuja.. A nie zawsze w nocy mozemy jezdzic.. Poki jakos dajemy rade tylem, to bedziemy jezdzic, bezpieczenstwo przede wszystkim.. wwwwwww Wrzuce zaraz fotke, jak moje dziecko dzisiaj jadlo...plula na wszystkie strony:) wwwwwww Milakulus- Kuba wymiata:) wlosy pierwsza klasa:) wwwwww Milka- piekne zabki, u nas to ani widu ani slychu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pattip- looknelam sobie ten fotelik i jest rewelacyjny!!! W moim poprzednim poscie chodzilo mi o to, ze Lilce przestaje podobac sie jazda w pozycji polsiedzacej, a myslalam, ze wszystkie foteliki "siedzace" sa przodem do kierunku jazdy. Wiec poki co to ten 2wayPearl jest moim faworytem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję w imieniu Kubusia:) Byliśmy dzisiaj u lekarza, powiedział, że dopóki wysypka nie zniknie to żeby nie wychodzić na spacery, a ja już myślałam,że dzisiaj wreszcie wyjdziemy. Mam nadzieję, że szybko zniknie, bo już 4 dzień siedzimy w domu. Pokazałam tez potówki na szyi i pediatra uświadomił mi, że to jest naczyniak, i na kolanie ma to samo, A ja byłam pewna, że to potówki, bo główka mu się bardzo poci, kazał zwiększyć dawkę wit d z 1 kropelki do 2 i obserwować przez 2 tyg, jak się nie poprawi to przyjść na wizytę. Najprawdopodobniej ma niedobór i możliwe że będzie trzeba zmienić na inny suplement wit d. A ja dzisiaj byłam biegać z mężem, namówił mnie, pierwszy i ostatni raz, przebiegłam 2 kilometry i myślałam, że padne:), ale obiecałam, że spróbuję, no to spróbowałam i jak na razie podziękuję:). Wiem leń ze mnie, ale przynajmniej mam tego świadomość, wolę spacery, już się umówiliśmy, że będziemy jezdzić we trójkę, ja z Kubą w wózku na spacer, a mój m w tym czasie będzie biegać:) i wszyscy zadowoleni:) My również fotelik będziemy kupować Recaro, tym bardziej, że pierwszy też z tej firmy i mamy jeszcze z bazą, która pasuje chyba tylko pod foteliki z tej firmy. Na razie nie myślę o tym, bo do 12 kg może jezdzic w starym, to chyba tak do roku wychodzi, teraz ma ok 9.5 myślę, miesiac temu było 9 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tym razem wiadomość na nowej poczcie zostawiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radmon- rozumiem co masz na mysli.. I poniekad zgadzam sie z Toba. Jest nas tutaj duzo i czasem kazda pisze do " siebie". Jedynie jak sie wywiaze jakas dyskusja to wtedy piszemy miedzy soba. Czasem mam ochote odpiaac kazdej z osobna, ale boje sie ze zaraz ktos napisze, ze wlaze komus w d**e. W kazdym badz razie ja wszystkie Twoje posty czytam i chcialabym, zebys byla tak jak do tej pory, nawet jesli piszesz "sama ze soba" . Ja tez mnostwo takich postow napisalam, ale nie zraza mnie to.. Chetnie czytam co tam u innych i chociaz czesto zostaje to bez odpowiedzi to i tak lubie tu pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja udzielam się od niedawna, ale czytam Was od początku, nawet jak byłam jeszcze w ciąży. Radmon przeczytałam wszystkie Twoje wpisy, ale zgadzam się z Anetą, czasem ciężko każdej z osobna odpisać.Ja bym chciała ,żebyś wrzuciła jakieś fotki, bo chciałabym zobaczyć twojego synka:-) Wszystkie dzieci śliczne. Aneta Twoja córcia ma takie ogniki w oczach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radmon ja myśle, że wydaje Ci się, że tak jest, bo każda mama jest zapatrzona w swoje dziecko i dosyć często nie skupiamy się na niczym innym:) Popracujemy nad tym, chociaż czasami ciężko odpisać każdej z osobna i wszystko skomentować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może byście napisały o co chodzi a nie Radmon focha nie wiadomo o co strzeliła na prywatnym i tutaj roztrząsacie , nie wiadomo o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i gość się pojawił - super :) i co Milka - wysegregowałaś sobie znajome na nową pocztę i niechcący wśród nich znalazł się gość :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu - nikt Ci nie kaze tego czytac... A jesli chcesz wiedziec o co chodzi to pisz pod swoim nickiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby wsrod nikt znalazl sie gosc, to wiedzialby o co chodzi i nie musial oisac tego co napisal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacznij czytać między wierszami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×