Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Przyszła mama na październik od przyszłego tygodnia mają być temperatury do 20 st :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalinka ja z Włocławka a Ty ?? a body 2plus jeden pozwolę sobie odpowiedzieć to z tesco :) starszy swego czasu miał takie same. Bardzo fajnie w tych ogrodniczkach wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) michellinka widziałam te prognozy:P oby był cały tydzien poniżej 20. No do 22 w dzien max:P My dzisiaj ledwo zipiemy. 3 razy w nocy jakies debile stały pod klatką chlejąc piwsko i drąc się. Oczywiscie ja za każdym razem pobudka plus 2 do małej-nie spalam ciągiem 2h nawet:( do tego 24 stopnia nawet przy pootwieranych oknach, masakra, zero wiatru:(Mała w rampersi non stop sie odkrywała, miala całą głowke spoconą, aż była plama mokra na poduszce. A zaraz lece na uczelnie.Ide tylko na jeden wykład bo nie wysiedze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że daleko :-) ja z Bydgoszczy jestem :-) może i w tesco widziałam ale nie zwrocilam uwagi bo w kpl jak u 2 plus 1 to rewelacyjnie wygląda i trampki z ostatniego zdjęcia też :-) ja z tesco tez chwale sobie ciuszki i dla nas dorosłych też choć nie zawsze coś ciekawego jest. Ostatnio kupiłam małemu taki jakby kombinezon ale na wiosnę jesień albo zimniejsze dni,wieczory latem szary z polarku z kapturem. Pod to tylko body i git :-D później wyśle foto bo dziś mu to ubieram :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilam wczoraj malej rowerek "smart trike 4 w 1" od 6 miesiecy. Jestem zachwycona. Mala tez. Chcialam kupic jakis inny wozek na spacery nad morzem. Tak zeby Lilly wszystko mogla ogladac ale taki rowerek to super rozwiazanie. Boski jest. Ciekawe jak sie sprawdzi na spacerze bo na razie tylko w domu po jezdzilismy :) xx xx xx wszystkim zycze udanych imprez. A i ktoras pisala ze chcialaby gdzies za granice do cieplych krajow. Nie polecam latac tam w sezonie. Po pierwsze bardzo drogo. Po drugie bardzo goraco. Po trzecie mozna wykorzystac nasza piekna pogode polska w sezonie a Potem kiedy tu snieg I zimno mozna poleciec tam gdzie slonce :) Xx xx xx zycze udanej niespodzianki urodzinowej ! I wszystkim udanego weekendu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanna ja w zeszła niedzielę kupiłam ten sam rowerek :-D jest z******ty :-D. Mam srebrno zielony :-) też jak dam radę spakować to wezmę nad morze :-)mamy scenica ale mąż mówi że będzie za mały :-D i pojedziemy spakowani jak ci z reklamy ikei hahaha walizki po sam most :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michellinka I Ty brutusie przeciwko mnie ;) muszę się z Tym pogodzić że Alan to cały ojciec;) ●●●●●●● U nas strasznie gorąco w pokoju mamy 28 stopni MASAKRA już się nie mogę doczekać jak się przeprowadzimy do naszego mieszkania tsm są okna na wszystkie strony i jest dużo chłodniej. Tu na 10 piętrze umieramy; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowerek świetny,też planujemy taki zakup,znajoma namawia mnie na taki trójkołowy ale firmy Puky cat s6,ona właśnie taki ma,ale cena mnie przeraża od 800zł w górę!!Jest super,solidnie zrobiony,jej synek siedzi w nim jak król,no ale trochę drogi :/ Alan ma pieniążki ze chrzcin to mogła bym go kupić,hmm ale kurcze no drogi :) Dziś upał u nas,a nie zapowiadało sie.Pojechaliśmy w góry(mamy blisko)ubrałam małego w dresy a tu niespodzianka,takie ciepło.Teraz chłodzimy się w domu,a później idziemy spacerować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też już mamy basenik, ale jeszcze go nie używałam, kupiłam zwykły mały, na początek wystarczy. Rowerku narazie nie planujemy kupować, ale mała ma jeździk-pchacz smoby i czeka na nią, aż będzie sama siedzieć. Dziadkowie na Dzień Dziecka kupili huśtawkę. Drudzy też coś pewnie przywiozą. xxxxx Ja wczoraj byłam na imprezie, a dziaj odpoczywam. Dziadkowie zajmują się dzieckiem, teraz zabrali ją na wycieczkę, żebym mogła odpocząć:) Dziadkowie dobra rzecz:) xxxxx Już coraz mniej ją karmie i przestałam dawać w nocy jej pierś. Chodzi spać dalej późno, bo ok. 22, ale pierwszą pobudkę ma ok. 2-3, daję jej butelke i śpi do rana. Rano znowu butla i dosypia do 8-9. Jest jednak poprawa na mm. Na piersi budziła się w nocy kilkakrotnie. I wkońcu zaczęłam odkladać ją do łóżeczka, jak już muszę i tak wstać po butelke to już ją odkładam i dobrze śpi. Ja mam malutką lampkę, daje mało światła, ale nie wyobrażam sobie po ciemku z nia spać. Szczerze mówiąc nie wiem jak karmicie dzieci po ciemku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radmon - a gdzie byłaś w górach ? My też mamy dość blisko. Dzisiaj chcieliśmy jechać do Ustronia ale rano wystraszyłam się pogody i żałuję , że nie jechaliśmy. Tak ciepło było przez cały dzień. Moja wstała o 6 rano i cały dzień nam się przestawił z drzemkami. Po 10 byliśmy już na dworze do 19. Park , plac zabaw , obiad w restauracji i potem jechaliśmy do teściowej na ogórek tam jest huśtawka to małej się bardzo podobało. No i weekend zleciał. W sobotę na Dzień Dziecka całą rodzinką jedziemy do wesołego miasteczka. Mała śpi w bodach krótki rękaw i przykryłam ją kocykiem. Obudziła się po 20 minutach i teraz leży odkryta śpi. Przykryję ją pieluchą zobaczymy czy się obudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knw-Karpacz na dolnym śląsku.Też się wahałam czy jechać bo z rana pogoda była nie ciekawa,a później takie ciepło sie zrobiło,wiec dobrze że pojechaliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny fajnie że piszecie o prezentach, parę fajnych wychwyciłam i też popatrzę na allegro :) Faktycznie, te weekendy za szybko lecą :( , pojeździliśmy po parkach, odwiedziliśmy siostrę M i weekend minął. Teraz cały tydzień coś się będzie działo bo za tydzień chrzciny więc trzeba po ogarniać trochę :) Krem do opalania Lirene się sprawdził, także narazie jego będę się trzymała :) Lece spać bo te upały mnie męczą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tullipana, Michellinka fajny ten rowerek. Nie wiedzialam, ze takie bajery nawet robia, pod katem zabawek jestem w tyle. Ogladalam dzisiaj na allegro baseny i taki wybor, ze nie wiem na ktory sie zdecydowac. Chrzestna pytala co ma kupic na dzien dziecka i chyba powiem, zeby wlasnie basen :-). Jutro ochlodzenie, mimo ze bardzo lubie upaly to ciesze sie na zmiane, spacery beda przyjemniejsze. Kuba od 2 dni robi czarne kupy, najprawdopodobniej od deserku jagody z jogurtem, zrobilam przerwe dzisiaj dostal morele, wiec jutro chyba powinno byc juz ok. Wczoraj bylismy na urodzinach u szwagra i byly lody, ktore maly dostal do polizania i oczywiscie tak mu posmakowaly, ze na glos domagal sie ich wiecej:-) Smiesznie to wygladalo:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo te rowerki super nawet kasz za 800 zl piękny ale drogi - wole dołożyć więcej kasy do fotelika samochodowego a rowerek kupić za połowę tej ceny. Widziałam na allegro fajny ale od.roku.. Póki co na dzień dziecka zbieramy pieniazki do.skarbonki - później zdecydujemy co.konkretnie kupić. Czy rowerek czy fotelik... Pewnie sie skonczy na obydwu tych rzeczach ;) Dziewczyny ja dzisiaj mam.cały dzień gorączkę 39 st - wczoraj spalam rozebrana przy wiatraku sie chyba dorobilam... Zlamana noga i wysoka temperatura w taka pogodę to prawdziwa masakra... Jas usnal.o 19 ze.mna w.łóżku o nawet go nie kapalismy.dzisiaj - nie ruszalam.go o.śpi sobie obok... Dzisiaj nie dalam mu nawet kaszy i obiadku tylmo pierś - mam nadzieje ze ściągnie przeciwciała i nie zlapie nic ode mnie... Chociaż słyszę ze ma biedny katat ate to chyba na zwby bo u nas tak się objawiaja a na gorze sa dziasla tak spuchniete ze wyglądają jakby fasolę ktoś mu wsadził pod skórę... Ale.mi duszno spac ie moge....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka u nas dzisiaj juz lepiej:) niby zapowiadajją 28 stopni ale od rana zero słońca, wychlodziłam mieszkanie do 21-22 stopni ijest lux! Całą noc wszystko pootwierane. Ja nigdy nie śpie z wiatrkiem skierowanym na siebie. Daje go tak obok bo jak byłam w ciazy to przez takie coś sie dorobilam:( Widze że teraz ma byc tydzien/półtora normalnych temperatur koło 17-21 stopni a potem znów kolo 27, wiec pewnie kupimy jakis klimatyzator lub klimator. .Pewnie to drugie bo klimatyzator to droższe a gorsze dla zdrowia.-tyle że tepiej schładza. eeeeh mala dzisiaj wstala o 6:O nie wiem co sie jej stalo ale budze sie patrze a ona na brzuchu w łóżeczku sie bawi. No żarty jakieś. Wogóle od 3 dni mi sie na brzuch przekręca i tak śpi.Do tej pory na boku spała-ale po mamie ma, ja zawsze na brzuchu spalam:) xxxx Teraz w upaly Kaja nie chciala mi za bardzo mlecznych rzeczy jeśc to dawalam jej raz obiad a potem jeszcze warzywa rozmemłane i woli to stokroc od mleka.Ja nigdy Kajki nie odbijałam, jakoś mi sie strasznie wybudzala, a teraz wypije mleko w nocy na brzuch sie przekręci i samo jej sie odbija:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radmon - chyba zdecyduje sie na ten pierwszy basen. Nie ma sensu kupywa malutki brodzik tylko na ten rok. A wody mozna i do takiego nalac mało, a co najwazniejsze ma odpinany daszek. Jeszcze z mężem popatrzymy w hipermarketach jakie są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj rano wybrałam sie na zakupy ciuchowe dla siebie, odrazu lepszy humor... :) mialam kupic spodenki krótkie, ale fatalny wybór był. Kupiłam jedne w new yorker ale tak w zasadzie na siłe, bo w sklepach duzy wyor takich króciótkich za tylek...a ja chcialam 3/4 albo chociaz do połowy uda żeby siegały (krótkie mam). I tradycyjnie 2 sukienki wzięłam :) uwielbiam sukienki.... i nie mogłam się ppowstrzymać w housie akurat byla promocja druga sztuka za pol ceny a sukienki były bardzo fajne więc sobie zaszalałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też masakra upał duchota 27 w pokoju dziewczyny nie chcą spać , mało jedzą tragedia.. sorry że tak późno my mamy ten ochronny mustelli 75g ale mi on nie odpowiada. My rowerków nie kupimy ale myślimy o przyczepce do roweru ;-) mam pytanie w czym kąpiecie maluchy? my do tej pory oilatum ale zastanawiam się czy by nie zacząć kupować czegoś tańszego np. linomag do kąpieli lub coś z nivea?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamamagdalena ja od urodzenia używam nivea dla dzieci do kąpieli 2 w 1 szampon i płyn. Jestem zadowolona, na długo wystarczy, jest wydajny,w miarę się pieni,nie uczuluł go, widzę że nie szczypie go w oczy,kosztuje od 10-15 zl zależy jaki sklep. Jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz w szpitalu umylam go bobini też ta sama polka cenowa ale uważam że gó**o. I napewno tego nie kupię. Na temat innych płynów do kąpieli się nie wypowiadam ponieważ nie znam, nie kupowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałam o odbijanie bo ja Olka od urodzenia odbijałam jak był mały strasznie ulewal wręcz hlustał mlekiem teraz już tak się uspokoiło nie ulewa śpi już na prostym materacu a tak spal pod skosem ale wczoraj mnie zdziwił dostał butle na noc i nie odbił po niej pół godziny czekałam i nic przed zaśnięciem jeszcze z lozeczka go bralam do odbicia i nic. Niewiem czy to normalne czy już czas przestać odbijać czy mu poprostu się nie chciało. Ja na noc zawsze go odbijałam vo on całą noc śpi i nie chciałabym żeby się udlawił mlekiem pół nocy nie przespalam tylko patrzalam czy oddycha.. Wariatka wiem ale cóż pierwszy raz nie odbił i ja już wariuje. A dziś rano normalnie odbił. Może ja trochę już przesadzam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka,ja chyba też kupię większy z daszkiem,na pewno będzie praktyczniejszy.Taki malutki całkiem to miał by tylko na "chwilę". Ja też muszę wyskoczyć na jakieś zakupy :) Po spodenki i bluzki jakieś.Z przed ciąży jedynie bluzki dobre są a spodenki,spodnie małe :( My do kąpieli używamy oilatum od samego początku i póki co nie zmieniam bo niedawno kupiłam całą butelkę to starczy na jakiś czas. miechellinka,Alanowi nie zawsze też się odbije :) Czasami ma tak ze po każdym jedzeniu,a nieraz czekam i nic,po jakiejś chwili kładę go na podłogę on zaraz na brzuszek sie przekręca i wtedy beka :D :D hee.W nocy nie biorę go do odbicia,kładę na bok i jest ok :)U nas z ulewaniem nie było problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam do przych dermatolog.. Do końca roku w 3 przychodniach nie ma zapisu na nfza w jednej do końca wrzesnia. Tylko prywatnie. Koszt to stówa za obejrzenie 3 plamek. nosz kurna nie wytrzymam, bonfz przyznal malo środków. eeeh:Ide o 14 do swojej dziecięcej. Może ona mi powie czym to smarowac i da jakąs recepte, nie bede stówy wywalac jak ona też moze przepisze coś na to sensownego, byc moze tylko trzeba natluszczac ale lepiej pokazac. podzieliłam bo spamuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mama- na nfz to u nas jest tragedia!! My dziś idziemy na usg bioderek,oczywiście prywatnie,koszt 100zł,ale to w całkiem prywatnym gabinecie.A u nas w przychodni termin na połowę sierpnia na nfz,a prywatnie na połowę czerwca ale koszt 100zł sama wizyta plus 150 usg bioderek,czyli 250zł-masakra jakaś!!! A tu masz rację,lekarz obejrzy plamki,przepisze pewnie coś i 100zł poszło..Myślę że pediatra też coś skutecznego zaleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja oilatum zmieniłam na Atoperal. To też emolient a jest tańszy i skład ma dobry. Teraz używam kremu, szamponu i płynu do kąpieli w tej firmy i jest ok. Oczywiście kupuje na allegro. Tak samo mały basenik, na allegro dałam za niego ok. 20 zł, więc kompletnie mi nie szkoda, że będzie on na chwilę, a będziemy go ze sobą nad wodę zabierać i dziecko będzie mogło na plaży się moczyć w nim obok nas:D xxxxxx Michelinka ja odbijama, ale tylko w dzień. W nocy karmie i odkładam, z reguły jak się obraca na brzuch to samo się odbija. Czasam się zdarzy, że się jej uleje, no to wtedy mam pecha i muszę przebrać. Ale w nocy nie mam siły, żeby jeszcze z nią chodzić po pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale weekend szybko zleciał :/ i zmowu cały tydzień same m wraca dopiero wieczorem. Lenuś teraz spi i to juz 2 h normalnie szok :D ja od urodzenia przyzwyczaiłam sie do kąpieli w tradycyjnym dziecięcym mydełku i jakoś jestem zadowolona, ponadto uzywam szamponu nivea bodajze :) zmieniłam zdanie jednak kupie taki wiekszy basenik (któraś z was wysyłała link) spodobał mi się :) a i ja pomocze dupsko :D co do odbijania to robiłam to jedynie kiedy Lenuś była noworodkiem, nigdy jej sie nie ulewało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×