Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Mi osobiście takie baseny się podobają bo są też takie 'inne daszki i przy tych innych i tak dziecko jest na słońcu. Np ten muchomorek jest ładny ale kryje dziecko przed słońcem jak ono jest najwyżej a jak będzie trochę niżej to maluch i tak będzie na słońcu. A te to wystarczy np inaczej obrucic. Jednak we wodzie słońce bardziej łapie nawet w takich małych basenikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę pisać na raty inaczej spam :O Ja wczoraj kupiłam w auchan zwykły basenik najmniejszy za 10 zl :-D zobaczymy. Weźmiemy nad morze. Ewentualnie będzie służyć jako wanna turystyczna :-D ja bym te zabki kupila ale nie mam tyle miejsca na balkonie a na plażę zad morzem takiego kolosa nie wezmę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na suche plamki testowałam chyba wszystko co jest na rynku i najskuteczniejsza była u nas maść cholesterolowa robiona , koszt 5 zł ale to trzeba mieć receptę. Mogę jeszcze polecić A-derme oraz La roche posay baume b5. My już po chrzcinach, wszystko pięknie się udało, Franek dzielnie zniósł mszę. Za dwa tygodnie wyjeżdżamy, mam coraz więcej wątpliwości czy nie porywam się z motyką na słońce, tyle kilometrów, no boję się jak cholera. Wczoraj Franek pierwszy raz sam usiadł:-) ale do pełzania czy raczkowania jakoś się nie garnie. Kręci się wokół własnej osi. Bardzo mało je, mleko muszę mu wciskać, zupami pluje , jedynie kaszki i deserki chętnie je.Chyba ząbki mu dokuczają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana dzieki że napisalaś o tym atoperalu-musze kupic potem bo rzeczywiście wychodzi taniej na allegro. xxxxxx Tylko troche się pomylilam my używamy oillan bo to samo co oilatum a taniej wychodziło ale widze że atoperal jeszcze taniej. xxxxxx zaraz sie szykuje mała zje obiadek i idziemy na spacer do lasu. Ciut chłodniej jakby a mam dośc siedzenia w domu, potem prosto z dworu do pediatry zajrzymy bo mamy 5 minut od bloku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa mama tak ceny kosmiczne za rowerki dlatego ja kupiłam używany na olx. Facet chciał 180 a stargowałam na 140 :-D i wcale nie jest zajechany tylko ciut koła ale to wiadomo. Nawet nowym po 1 spacerze na kołach będą już slady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pchacz jezdzik kupiliśmy taki Tylko czerwony bardziej żywy kolorek i z boku są takie otworki co się wkłada np gwiazdkę, kółko to jak przypasujesz dobrze to też dźwięki wydaje. Mały jeszcze nie jeździ ba tym ale jest zachwycony ciągle trzeba mu coś tam włączać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa mama twój jezdzik też fajny jest :-) niebieski najładniejszy :-)i też możesz na początku sama pchać. I cena normalna, nie powalająca na nogi:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak tam wasze okresy? Wróciły do normy? Ja dostałam swój pierwszy od porodu, bezobolesny i króki, zupełnie jak przed ciążą. Pewnie przez to, że już mniej ją kramię, teraz tak 2 razy na dobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wam :) dziewczyny jakby któraś chciała basen pod domem to zapraszam do kontaktu heheh, moj mąż prowadzi firmę budującą baseny, sauny ,spa itd takze w promocyjnej cenie dla mamusiek będzie :P a poki co to moczymy się co sobotę na zajęciach dla niemowlaków, pod okiem instruktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała ma dzisaj biegunke - kupa była już 8 razy. Mogę jej coś podać? Mam nadzieje, że szybko minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana prawdopodobnie na zęby rozwolnienie. Podaj saszetke smecty. Niech dużo pije. Może bananka daj on jest zapierający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana najlepiej smecte.Pewnie na ząbki ma to rozwolnienie.podawaj też często pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelinka napisała prawie to samo co Ty:-) też miałam o bananie wspomnieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dalej sobie choruje :/ Goraczka mi spada po.paracetamolu tylko na 2 h i potem od nowa..Mam zrobić jutro badania. Zobaczymy... Jestem trochę zmeczona - mam nadzieje ze szybko przejdzie... Byłam dzisiaj tez na kontroli z moja noga i NAJLEPSZE - nie była wcale zlamana - wszystko jest.ok i po 2.5 tyg zdjeli mi gips - ulga niesamowita. Jutro jedziemy do chirurga zobaczyc ten napletek - oby wszystko bylo w.porządku. Moje dziecko dzisiaj zrobiło mi.prezent i samo wstalo.w.łóżeczku :) Nie wiem.kto.mial.wiecej frajdy z tego powodu - Ja czy Jaś :) Wczoraj z nim.spalam.o.dzisiaj nie chciał spac sam.w.łóżeczku - usypialam go.godzine a i tak budzi sie co.pol.godziny. Ma.katar - na dniach będą zęby. I wlasnie przez ten katar, ogolna duchote spi niespokojnie. Otworzylam mu okno i jakby jest lepiej ale charczy mocno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja okresu do tej pory nie dostałam, cieszę się bardzo bo miałam bolesny więc oby jak najdłużej go nie było :D My w nocy rozszczelniamy okno i włączamy nawilżacz, jakaś masakra jest, mimo że wietrze wieczorem wszystkie pokoje to i tak w sypialni jest mega duchota :( , mały ciągle odkryty śpi i nawet go nie przykrywam bo jak poczuje że coś go przykrywa to moment i skopuje to z siebie :) Powiem Wam że z tymi lekarzami na nfz jest porażka, ja chciałam synka zapisać do dermatologa bo wyskoczył mu kaszak( nie byłam pewna czy to kaszak), termin mi podali na 2 grudnia... :/, poszłam prywatnie i nie byłam w gabinecie nawet minuty, lekarka stwierdziła że to kaszak i sam zniknie, ale była super babka i powiedziała że jak coś się będzie działo to żeby do niej przyjść bez zapisywania się i płacenia za kolejną wizytę. Już dolna dwójka wyszła więc synek lepiej śpi, tzn budzi się w nocy na karmienie ale zjada i śpi dalej, także standardowo 2 do 3 pobudek, tylko nad ranem może i by pospał do 6-7 ale przychodzi kot i miauczy że chce jeść i chce wyjść na balkon :/, a dzisiaj zaczął się bawić piłeczką pinpongową którą znalazł pod łóżkiem więc obudził mi małego przed 6.. eh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nocka spokojnie, nic nie podałam wkońcu, bo apteki były pozamykane. Nocke łądnie przespała, zobaczymy jak będzie dzisaj. Może to jakieś lekkie zatrucie, ząbków nie widać. xxxxx A ja od kiedy zaczęłam ją bardziej regularnie karmić butelka, widzę znaczna poprawę snu. Może też to przez to, że jest starsza. Ale śpi teraz w łóżeczku i już drugi tydzień w nocy jest 1 pobudka na karmienie i śpimy do 7 i dłużej. Jak dawałam jej w nocy pierś to chyba się nie najdała i co godzinię potrafiła się kręcić, a teraz nakarmie, odkładam i zasypia bez marudzenia. Wcześniej to od ok. 4-5 była walka o sen, co chwilę ją karmiłam, przytulałam, żeby wydłużyć sen, a ona i tak się kręciła. Niby po pół roku powinno się zrezygnować z nocnych karmień, ale myślę, że stopinowo ona sama przestanie jeść w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja okres dostałam w grudniu,równe 2m.po porodzie.Ten pierwszy nie był nie wiadomo jak bolesny,w sumie normalny,ale za to teraz za każdym razem boli blizna którą mam po porodzie naturalnym :/ Co miesiąc dość mocno daje mi popalić :/ Wczoraj na wizycie u ortopedy wszystko w porządku było,na następne usg bioderek mamy iść jak będzie miał 2 latka. U nas w nocy nie jest gorąco,może dlatego ze mamy duże pomieszczenia w domu,jest tak akurat :) Ale jak byłam w ciąży to spałam przy wiatraku:) Milka,fajnie że pozbyłaś się gipsu,ale co to za lekarz który stwierdza złamanie a za chwilę jednak nie? :) Ja od dziś muszę Alanowi drzemki zmienić,aby wieczorem szedł spać o normalnej godzinie(chociaż o 21)wczoraj zasnął przed 23 :/ ale powiem wam,że kiedyś tak miał,później udało się i zasypiał 20:30-21 a po tym wyjeździe nad morze przestawił sie i znowu tak późno zasypia.No zobaczymy czy się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana_86 ja okresu też jeszcze nie mam Dziewczyny mam problem z małą - od jakis 3 tygodni nie chce jesc zupek ani kaszy, niczego wezmie 3-4 łyzeczki i pluje. Tylko banan i jabłko jej smakuje No i oczywiscie moje mleko.Nie jest głodna bo jest na cycu i wazy 9kg ale zalezy mi zeby sie zdrowo odzywiała jadła warzywka itp . Tak ładnie wszystko jadła ze smakiem. Teraz sprobowalam przejsc na metoda BLW ze dziecko samo wszystko je i była lekka poprawa ale to są minimalne ilosci kila kęsów i koniec. Co mam robic? nie chce jej zrazic do jedzenia i wmuszac ale dziwne ze tak łądnie jadła a teraz nic jej nie smakuje. Probowalam sama gotowac, dawac słoiczki. jak to u was wygląda? jedza duzo? ze smakiem? p.s. dodam ze nie chce byc jedna z tych mamusiek które za swoimi 2 letnimi dziecmi latają po domu z talerzem zupy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radmon a dlaczego chodzicie jeszcze na usg bioderek? i jeszcze jak będzie miał 2 latka? ja z Olkiem byłam jak miał 3 tyg i 3 miesiące i to już koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michellinka,Alan miał robione usg bioderek zaraz po porodzie w szpitalu,tak tam robili,kolejne zalecili jak będzie miał 3m.było ok,ortopeda zalecił między 6 a 7m.więc zrobiliśmy a wczoraj powiedział że kolejne jak będzie miał 2 latka,wtedy będzie dobrze chodził i lepiej sprawdzić czy jest ok,nic mu się nie dzieje,tak bardziej profilaktycznie.Też sie zdziwiłam że ma być kolejne. mamusiaAli-mój też z mniejszym apetytem je obiadki.Ja sama gotuję.Na początku wszystko mu smakowało a teraz zje troszkę i później pluje.Też nie wiem czemu tak się przestawiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc my sobie siedzimy w parku mala spi a ja odpoczywam :) jest cieplutko zapowiadaja burze zobaczymy. Po poludniu wybieramy sie na zakupy. Moja tez spi w nocy odkryta nawet jak ja przykryje pielucha to od razu kopie. Nie chce i koniec. Wczoraj zasnela o 21 pierwszy od nie pamietnych czasow. Duszno bylo w sypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja ostatnio mam dużo pracy w związku z pracą mgr, co chwile jakieś poprawki. Pocieszam się tym, że w niedzielę muszę oddać już całą i będę miała święty spokój:) Kuba przesypia całe noce, myślałam, że to sporadyczna sytuacja, ale od kilka dni nie budzi się na mleko, je dopiero ok 7 - wreszcie czuje, że się wysypiam:) Wczoraj dostałam od mojego malucha piękna różę z okazji Dnia Matki, fajnie, że mąż pamiętał i w imieniu Kuby kupił:). Szukam na allegro sandałków i na nic nie umiem się zdecydować, kupowałyście już może? Podajcie linki. Basen chrzestna wybrała, fajny taki malutki z daszkiem, więc jak mały dostanie to od razu rozkładamy, o ile będzie taka piękna pogoda jak dzisiaj. Oki zmykam robić obiad bo zaraz mąż przyjdzie z pracy :) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franek najchętniej jadłby same deserki i jogurciki, mleko jedynie w nocy pije chętnie. Zupki je z taką miną jakbym mu truciznę podawała. Gotuję sama i naprawdę są one smaczne. Wczoraj nawet troszkę posoliłam do smaku i niestety nic z tego..Też mnie to martwi, nawet nie wiem ile waży, bo ciągle przekładamy szczepienie. Od dwóch tygodni ma katar, chyba na zęby ale boję się go zaszczepić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olek ma 2 pary sandałków ale ja kupuje mu buty tylko wtedy jak jestem z nim i mogę mu przymierzyc. Ma po tacie wysokie przeguby i nie każdy but mu pasuje. Wszystko inne mogę kupić bez niego. Więc butów nie kupuje przez 'internet. Może popatrz na allegro co tam ciekawego mają. Jak nie masz takich problemów z nozkami. Chodź powiem szczerze jak były te upały to w gołych nogach jeździł nawet bez skarpetek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alan ma jedne adidasa butki,których ani razu nie założyłam(dostał w prezencie)drugie ma trampy kupione w tesco,dość często je zakładałam,a teraz jak upały to w skarpetkach samych lub bez.I ma jeszcze jasne ze chrzcin na rzepy i są najlepsze jeśli chodzi o wkładanie,bo ma wysokie podbicie i też nie każdy but wchodzi.Byłam ostatnio w h&m i ciężko było mu cokolwiek na nóżkę wepchać.Więc i ja też muszę buty mierzyć,nie mogę kupić w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ czasem z NUDOW
buahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×