Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Dziewzyny ja sie nie obrazam i nie odbieram tego negatywnie. Chcą dać - dobrze, nie dadza - tez sobie poradzimy. U mnie jest taka sytuacja że ja mam bardo duza rodzine i zawsze zapraszalismy sie na takie rzeczy jak chrzciny komunie itp wiec dla mnie oczywiste bylo ze zrobimy tez takie przyjecie na okolo 30 osob. Jak nie dadza kasy to nie ma problemu - wezme z ubezpieczneia i becikowego i po chrzcinach wplace. U tesciow warunkow nie ma, w domu za bardzo tez nie mam. O mieszkanie sie nei dowiadywalam, tesciowa wkoncu postanowila dac nam dzialke wiec bedziemy chcieli budowac sie. Dam rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tetna to mi moja gin wczesniejsza mowila ze tak do 10 tygodnia mona obserwowac tetno ,nie zawsze ale czesto sie sprawdza - jak powyzej 145 dziewczynka a ponizej chlopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Wczoraj byłam u ginekologa, ale nie miałam jak napisać a dzisiaj spałam do 12 bo miałam ciężką noc. Kaszel mnie wykańcza. Na szczęście z dzidzią wszystko ok ma 21.4 mm serduszko pięknie bije, no i wreszcie gin prawidłowo mi wyznaczył TP na 16 co się potwierdza z moimi wyliczeniami, okazało się że źle sobie zapisał termin mojej @ :) Określił że jestem w 8t5d Moniqell współczuję sytuacji z rodziną, ale myślę, że nie powinnaś wogóle się tym zadręczać. Masz teraz swoją rodzinę męża, córkę i dzieciaki w drodze za które jesteś odpowiedzialna i musisz dbać. Innymi się nie przejmuj. A jeśli chodzi o problemy skórne u małej to zrezygnuj z sudokremu on tylko dodatkowo wysusza. Moja młodsza córcia też miała to co ty i dopiero pomógł jej taki krem przepisany przez pediatrę ELOCOM on jest ze sterydem ale działa cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze przypomniało mi się, że możesz małą kąpać w krochmalu też łagodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal leze w lozku i okropnie mi slabo, nawet nie mam sily do toalety dojsc, we wszystkim maz mi pomaga. Czuje sie jak niepelnosprawna i to mnie dobija. Moniquell: nie zazdroszcze sytuacji, bo sama to przechodzilam. Do tej pory jestem dzieckiem tym mniej kochanym, a moja siostra jest ta najukochansza. Ale sie nie dalam, wyjechalam do UK i pokazalam im ze sama doskonale sobie daje rade. Stosunki miedzy nami nie sa idealne, bo nigdy nie beda, ale raczej mam na to zlewke, bo dla mnie moj maz jest najwazniejszy, bo to teaz moja rodzina. Tak, ze tobie zycze tego samego, zebys stanela na wlasnych nogach, zeby juz nikt nigdy nie traktowal cie jak kogos gorszego i co najwazniejsze zeby nikt nic ci nie wypominal, bo to bardzo przykre jak rodzice tak traktuja swoje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja kapalam w krochmalu to skóra byla jeszcze bardziej sucha. Poki co kapie ja w balneum, smaruje kremem z tej samej seri. Dodatkowo alantan lub na zmiane linomag na miejsca suche. Szyjke posmarowalam raz sudocremem i zaczerwienienie zeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie dzis jakos lepiej czuje nawet jeszcze dzis nie haftowalam...modlosci mam ale nieco mniejsze...moze juz bedzie lepiej? X Moniquell...wspolczuje ci takich rodzicow...przeciez powinni byc wsparciem...ale ty masz juz swoja rodzine...wiec nie ma sie co nimi przejmowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Em Zoom - mamy podobnie . wczoraj u mnie wg usg też 8tc i 5 dn. Termin na 16-tego października i dzidzia 2,34 cm :) Spotkamy sie na porodówce :). Jakie Dzidzi mialo tętno , bo moje 176 na min?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grace mam 2 wartosci na wydruku i nie wiem ktore to ;p mam 9,z haczkiem mm i 5,54 mm ktore co to nie wiem ;/ moze mi dopowiecie ktore wartosci czytac :D i wedlug badania to 5w6d i podobniez o 2 tyg jest za maly bo teoretycznie zakladal 7tydzien :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruby - podaj jeszcze symbole to Ci powiem. Może w ciażę zaszłaś później. Ja tak mam. @ miałam 29.12 a w ciażę zaszłam 21 stycznia prawdopodobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami 2013
Witam mamuski , przez ostatnie kilka dni sie nie odzywalam bo mialam totalna depresje przedporodowa , jak ja to nazywam . ale do rzezy bylam dzis u lekarza :D i okazalo sie ze nasza dzidzia ma juz 8tygodni i 3 dni :p okres mialam15.01 skonczyl sie 21.01, nie wiem jak to mozliwe , jestem strasznie podekscytowana :) ciesze sie jak dziecko . nastepna wizyta za 2 tygodnie , oczywiscie doktor zlecila multum badan z czego sie cisze , wszystko zostalo wytlumaczone tesciowej jeszcze raz ;p bo ja po niemiecku 5 przez 10 rozumiem ;p ale dzidzia chowa sie dobrze ma 1.70cm .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę Mamą ja @ miałam 10 stycznia a zaszłam najprawdopodobniej 26 27. no pięknie i nie wiem jakie ma tętno ja na każdej wizycie jestem tak podekscytowana, że zapominam o połowie rzeczy a jeszcze jak zobaczę dzidziusia to już w ogóle. Najchętniej to zamontowałabym sobie ekran do usg koło łóżka i cały czas maleństwo podglądała. Niesamowicie jest być w ciąży, szkoda tylko że jestem tak rozwalona i mam nadzieję, ze jak najszybciej mi wróci werwa. Bo w domu mam strasznie dużo roboty, a nieogarniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) mam dzisiaj wizyte u gin, ale bez usg, zrobiłam krew mocz i toxo i wyszło że nie przechodziłam! Aż dziw bo przez mój domek to sie przewineło z 10 kotów i innych zwierzatek.zobaczymy co gin powie. Wszystkie badania ok wyszły tylko białe krwinki ponad norme. Chyba jak norma od 6-10 to u mnie 11,5 czy jakoś tak.No troche sie zmartwiłam ale pewnie to nic strasznego:) Dzis sobie henne na włosy położyłam-to chyba jest bezpieczniejsze w ciązy niż farby bo ziołowe i siedze w maseczce bo mam wolne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kruszynka w piatek miala 11,6 mm. Teraz zastanawiam sie czy moje malenstwo ne jest za male, bo wasze to wielkoludy w porownaniu do mojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Ja dzisiaj umieram chyba sie czyms zatrulam o w nocy zaczelam wymiotowac a nad ranem taki mnie skurcz zalapal ze myslalam ze juz po mnie i po dzidzi.Ale wzielam nospe i mi przeszlo ale mdli mnie i zoladek mnie boli do tego glowa.Mama przyjechala rano do mnie i tak chodzi kolo mnie co chwile mi oklady robi a to herbatke wiec ciesze sie ze mam taka pomoc bo bym dzisiaj sama zostala bo maz w pracy.Dzwonilam do gina mojego to kazal diete zastosowac i cole wygazowana pic.Zastanawialam sie na kroplami mietowymi ale nie wzielam bo sie balam jakos.Wiec dzisiaj leze caly dzien w wyrku mam nadzieje ze do jutra mi przejdzie i pojde do pracy bo dziekuje za nastepny taki dzien jak dzisiaj jest.Milego popoludnia dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia: ja tez tak samo dzis sie koszmarnie czuje, boli mnie zoladek, wymiotuje najgorzej po nospie, do tego godzine temu zaczela mi sie biegunka. A od rana meczyly mnie wzdecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nus....ale ty biedna jestes...pilas ta cole?moze spobuj herbaty mietowej to dobre na zoladek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aasiula 28
Witam dziewczyny. Jestem nowa na tym forum, mam termin na 1 pazdziernika, mam nadzieje ze szybko sie zaaklimatyzuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia: ja coli pic nie moge, zabronione przez ginekologa, bo powiduje u nie twardnienie brzucha. teraz troszke lepiej, ale jestem bardzo oslabiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziweczyny. Aasiula witaj :). Ale Wam zazdroszczę, że widziałyscie jużswoje fasolki. Ja dziś po raz pierwszy pożałowałam, że do pracy w ciązy chodze. Zaczeli mnie traktować jak niepełnosprawną. Tam nie wchodz, tego nie rób, tego nie podnoś. Szok. Ńawet po pruby bardzo nie chodziłam nie mówiac o robieniu analiz. Co chwila op. Normalnie tylko siedzieć w fotelu i patrzeć w scianę i nic nie robić. Przecież zwariować mozna. Dobrze, że jutro druga zmiana. Przynamniej nikt mi na ręce nie będzie patrzył. Mdłości znów brak. Apetyt za to ogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aasiula 28
Syrfi: Witaj. Ty jeszcze nie maials usg, mieszkasz w Pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka, a ja umieram juz od tych mdlosci, zamiast lepiej to mi gorzej ;-( apetyt beznadziejny jak tak dalej pojdzie wpadne w anemie :-( rzygam powietrzem, wszystko mi śmierdzi... W pracy wszyscy dobrze przyjeli moja ciaze, tylko kolezanka z biura troche sie obawia z kim przyjdzie jej wspolpracowac. Ciesze sie z Waszych wizyt, ze pozytywne wieści przyniosłyscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe zafasolkowane :-) Chorym duzo zdrowka zycze. Pisze do Was z lozka jak ten leń, ale nie mam sily na nic niestety;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×