Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

No właśnie, przecież mamy wspólny cel, nie ważne ile mamy lat :D Dzięki dziewczyny, że mnie pocieszyłyście, bo faktycznie chodze przez tą ciążę strasznie zdekoncentrowana. Dzisiaj np. rozcięłam sobie dość głęboko palucha :( bo myślami byłam przy moim maleństwie. A tak w ogóle, to czy Wy pracujecie jeszcze? Ja ciągle chodzę do pracy i urlop przypada mi na początku 7 miesiąca. Eh... jeszcze 1,5 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malbikk... cześć wszystko będzie dobrze, ja dowiedziałam się ze jestem w ciązy w 7 tygodniu, a te siedem tygodni nie były zbyt spokojne, tak to już mają studentki:) Jestem teraz w 21 tc i w ogole nie przytyłam, chociaz malutki brzuszek mam. Termin mam na 2 /10, moj tata jest z 15/09 a ja z 18/11 cała jesień zajęta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malbik...ja wlasnie dzis zaczelam urlop...a potem ide na l4... Xxxx Anilorak...wiem co czujesz tez nienawidze szpitali...ale wiesz sila wyzsza...trzeba przetrwac dla wlasnego dobra i maluszka...dasz rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malbik...ja wlasnie dzis zaczelam urlop...a potem ide na l4... Xxxx Anilorak...wiem co czujesz tez nienawidze szpitali...ale wiesz sila wyzsza...trzeba przetrwac dla wlasnego dobra i maluszka...dasz rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aasiula jak sobie możesz pozwolić to pewnie! Ja też chcę huśtawkę, jakąś fisher price ale używana kupię bo jakoś 600zł wydawać mi się nie uśmiecha na nową ;) albo pożyczę od kogoś. Jak się zajmowałam bliźniaczkami to mi życie ułatwiła w niewyobrażalnym stopniu! Tak to bym nie wiedziała co z dziećmi zrobić jak szłam do toalety, wyciągałam/składałam/prasowałam/chowałam pranie, czy robiłam cokolwiek i potrzebowałam chwilki dla siebie. Do tego dzieci mogą się w tym zdrzemnąć, dostać butelkę czy inne jedzonko. Dla mnie cudo! Oczywiście dziecko nie powinno pół dnia w tym spędzać bo to niezdrowo na kręgosłup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi udało sie kupić z 3 tygodnie temu leżaczek z Fisher używany za 20zl. Anilorak fajnie że będziesz pod dobra opieką . i zobaczysz ze bedzie dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dla synka mialam wlasnie fisher Price taka owieczke, bylam bardzo zadowolona, a maly ja uwielbial:) Niestety jak pralam przed schowaniem to mi zafarbowalo, bo niechcacy z czyms kolorowym zapakowalam i nie za ciekawie wyglada:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie jezeli kogos urazilam , nie mialam na mysli, ze k tos tu jest ''stary'', tylko ja tak czuje sie w stosunku do Was, raczej pod wzglede intelektualnym :D Jakos tak boje sie, ze palne cos glupiego haha i oto prosze tak jak dzisiaj palnełam z tym wiekiem. postaram sie czesciej tu odzywac :))) zycze wszystkim dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula- jeszcze przeprosisz ta poduszke zobaczysz ;) jak minie jeszcze pare dobrych tygodni i zacznie sie 3 godzinne ukladanie do snu :) xxxxxxxxxx malawronka-zycze zlozonych nozek i dodatkowo obrocenia sie pleckami na nastepnym USG. bardzo podziwiam Cie za cierpliwosc, chcialabym tez nie wiedziec do konca :) jednak ciekawosc wygrywa ! xxxxxxxxxx Taki bujak tez koniecznie chce :) co do wozkow to nie mam zielonego pojecia o nich, poprostu pojade do sklepu i jakis kupie, wszystkie maja atesty i nadaja sie do wozenia dzieci raczej. Ja glownie bede jednak jezdzic autem wiec wiekszy nacisk klade na fotelik samochodowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tullippanna ja z synkiem jak byłam w ciąży to też nie chciałam wiedzieć ale mój synek nie wstydził sie i bardzo szybko pokazał tak dokładnie ze ja odrazu wiedziała co noszę pod sercem . zaczęłam sie śmiać i spytałam sie lekarza to co synka bede miała . a on no nie da sie ukryć .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xsylwia...jak juz pisalam niczym sie nie przejmuja jak cos to pisz smialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola a jeśli chodzi o ciśnienie to ja też mam niskie . dlatego wiem ze spokojnie mogę sobie pozwolić na Kawę w ciągu dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś byłam na usg ale lekarz robił mi usg dopochwowe i nie było widać całego maluszka tylko do brzuszka i płci nie było widać. Za 3 tyg. dowiem się, chociaż mąż nie chce wiedzieć. Czy mogłybyście wypełnić jeszcze te moje ankiety bo trochę mi brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorr dlaczego miałaś USG nie przez brzuch ? u mnie maż chce wiedzieć :) a ja nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie miałam przez brzuch lekarz na każdej wizycie sprawdza mi szyjkę i zawsze mówi że zobaczymy ile będzie widać dopochwowo, na następnej wizycie ma zrobić przez brzuch dzidziuś już za duży, nawet go zmierzyć nie mógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, Ja dzisiaj mialam wizyte u gina,wiec teraz jak wrocilam sobie was podcztalam;) Moj maluch rosnie ;) i okazalo sue ze to chlopaczek , moj maz jak sie dowiedzual to do wsztstkich wydzwanial i sie chwalil:p Oczywiscie dostalam skierowanie znow na badania:/ dobrze ze do tego czasu w koncu naprawia nam samochod- mam nadzieje;/ A gin mi nawet wypalil plytke z maluchem;D i zrobil widok 3d no i oczywuscie mam chyba z 4 zdjecia na wydruku siurka dzidzi dla mojego meza:) A!!! Bo bym zapomniala! Pytalam co mam jesc jak wszystko mnie mdli to powiedzial mi , ze tylko to co trawie i tylko wtedy gdy mam ochote ,moge nawet jesc same owocki jak twierdze ze mi po nich dobrze ;D Xxx Dorr mi gin dzisiaj robil usg tylko brzusiowo no i badanie szyjki ,cisnienie ,wage ogolne samopoczucie generalnie wszysko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40tygodni
hej dziewczyny! Dolaczam do was jezeli mozna, termin mam na 15.10 i podobno spodziewam sie coreczki :) zycze wam wszystkiego dobrego, piekna rzecz nas spotkala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...ja mam jakiegos pecha...odpuszcza mi przeziebienie ale dreczy mnie biegunka od wczoraj...wiecie co mozna brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia, a brałaś antybiotyk? Bo jeśli tak to masz problem z jelitami po antybiotykoterapii... Spróbuj naturalnych metod tj. suszone jagody, czarna czekolada to mi zawsze babcia polecała. W ulotce Stoperanu pisze, żeby uważać i brać tylko w uzasadnionych przypadkach http://www.doz.pl/leki/p2871-Stoperan Dużo pij no i jakby co skontaktuj się z lekarzem, albo idź do apteki może są jakiś inne środki... kiedyś był węgiel ;) A ja byłam dzisiaj na badaniach i mi upuścili krwi ;) Znowu robiłam przeciwciała anty RH... czy któraś z Was też ma podejrzenie konfliktu? Ja mam gr ARh- a mąż BRh+ :( Lekarka mówiła mi coś o zapobiegawczym podaniu immunoglobuliny jeszcze przed porodem... Już raz robiłam to badanie i wyszły ok. Mam nadzieję, że teraz też tak będzie! Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;-) Ja tu leze i kwitne. Leki podali i czekaja jak organizm zareaguje poznoej powtorza doplera i usg i zobaczymy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie . xxxxxxxxxxxxxxxx Nadia węgiel jest bezpieczny w ciąży i czekoladę gorzka też powinna ci pomódz. xxxxxxxxxxxxxxx 40tygodni witaj xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ruby dragon gratulacje wiadomości o synku xxxxxxxxxxxxxxxxxxx dorr ja juz pare razy miałam przez brzuch USG i za każdym razem jestem badana ginekologicznie . jak tam szyjka . xxxxxxxxxxxxxxxxx crazy mamma ja konfliktu nie bede miała to ci nie pomogę ja mam taką samą grupę krwi jak maż A Rh-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anilorak trzymaj sie. Ja też nie cierpie szpitali. W prawdzie nie leżałam ostatnimi czasy ale czasem jak jade na badanie do mojej gin na oddział to mnie ciarki przechodzą. Ja sobie siedze w pracy od 9.00 i krew mnie zalewa jak czekam na jakąś klientke a ona nie przychodzi i nawet nie zadzwoni :/ Głupie baby! ;) Na szczęście u mnie słonko świeci to sobie wyjde nogi opalić przed salonem :) Pozdrawiam i życzę miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!!! Ja nie mogę, dzisiaj po raz kolejny obudził mnie skurcz w łydce. Ale przyjemna pobudka, nie ma co. Gratulacje dla wszystkich mam, które już znają co dzidzia skrywa pomiędzy nóżkami :) Na kurację poantybiotykową w ciąży polecam pić Actimel i dużo, dużo nabiału. Mi pomogło po tyodniu. A co do wyprawki, to już część mam skompletowane, kupuję najczęściej używane rzeczy, np. matę edukacyjną za 25zł, czy podgrzewacz butelek Aventa za 25zł. Kupuję w promocjach i na wyprzedażach. Jak na razie wydałam 600zł razem z moimi ubraniami ciążowymi (też używanymi). W sumie to muszę jeszcze dokupić łózeczko, wózek i fotelik samochodowy, ale ten ostatni kupię używany. Pozdrawiam Was cieplutko i rośnijcie zdrowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CrazyMama, u nas jest konflikt serologiczny. Przy pierwszej ciazy jest ok ale niebezpieczenstwo jest w drugiej ciazy. Ja mam B- a maz 0. Po porodzie mialam podana immunogl. Dzisiaj musze isc na kilka godzi do pracy, jakos mie sie nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez Brh- tylko ze w UK badanie robia dopiero w 28 tygodniu wiec sobie jeszcze poczekam ;-/ mam nadzieje,ze wiedza co robia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzieki... Xxxx Crazymama...nie bralam antybiotyku...ale chyba wczoraj za bardzo namieszalam z.jedzeniem...ale dzidzia kopie i sie nie przejmuje... Xxxx Malbik powinnas brac magnez na te skurcze....i polecam ci wode muszynianke ma duzo magnezu... Xxxx Anilorak...a dlugo cie zamierzaja trzymac?mowili cos?mam nadzieje ze szybko ci udroznia co trzeba i w spokoju wyjdziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×