Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Emka mi też się pojawiły wypryski :( Ja staram się zmuszać do różnych czynności, chociaż jak jestem w domu i nie mam żadnych planów to też tylko sukienka, kucyk i leże przed "przepisem na życie" ;) teraz też się czuję jakaś brzydka, chociaż staram się np. pomalować paznokcie, poopalać się (już mam takie ciemnie nogi juhhuu) ale i tak jakoś tak nie mam energii i jakoś mi się nic nie chce...jeszcze mamy chwilową rozłąkę z ukochanym (został w De) i taka się czuję opuszczona heh..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja prawie caly czas spie. Dostaje dopegyt (3x2) difergan (3x1). Odkad dostaje leki najwyzsze cisnienie bylo 130/90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ta atrakcyjnoscia tez u mnie lipa....jestem blada jak trup, mimo ze figure mam podobna to i tak mi dziwnie ....skora jakas taka cienka i wszedzie widoczne zylki i rozstepy powiekszajace sie wraz z brzuchem..... I w dodatku mialam dzis pierwszy skorcz ze brzuch mi stanal deba na chwile jakby dzidzia skoczyla w brzuchu i teraz mam stracha ze cos sie stalo :-( od tamtej pory nie poczulam jeszcze ruchow dzidzi a dodatkowk lekkl rozpiera mi lewy jajnik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anilorak...przynajmniej dobrze wypoczniesz.. Xxxx Ja sie jeszcze normalnie czuje ze soba...jedyne co mnie wkurza to pekajace naczynka na nogach...mam ich teraz mnostwo...ale na szczescie to sie da latwo zlikwidowac...no i cellulit ale tez niewielki poki co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne z tego, nad czym większość z Was ubolewa, a mnie zupełnie nie przeszkadza (a może po prostu się przyzwyczaiłam ;) ) to moja bladość. Jestem biała i dobrze mi z tym :) Pewnie duży wpływ na zaakceptowanie tego stanu ma fakt, że nie lubię Słońca i nie opalam się wcale hehe. Jest jedna rzecz na którą byłabym w stanie dać duuuuużo pieniędzy (gdybym je miała ;) ) i jest to depilacja laserowa. Po prostu ja niewiem kto wymyślił owłosienie u kobiet :P Jeszcze teraz jak nie widzę co golę ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia jak chcesz łatwo zlikwidować naczynka? Bo z tego co ja wiem to to jest nieusuwalne inaczej jak inwazyjnym zabiegiem laserowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I sory za ład i skład moich postów, ale w większości piszę z telefonu i nawet jak sobie przed wysłaniem przeczytam to co napisałam i jest coś nie tak, to w większości przypadków nue chce mi się już poprawiać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez kiepsko z wygladem:/ Ale jakos nie spedza mi to snu z powiek, bo wiem ze po ciazy wszystko wroci do normy:) W pierwszej ciazy przytylam bardzo duzo bo 25 kg ale jakos tak ladnie wygladalam, mialam ladna cere, wlosy... Teraz na odwrot, pryszcz na pryszczu, wlosy masakra... no ale to podobno tak juz jest w ciazy z dziewczynka:) Za to wlosy na ciele praktycznie przestaly mi rosnac:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dzis musialam zdjac obraczke i pierscionek zareczynowy bo zaczynam puchanc:/ Ale to przez te upaly, ponad 30 stopni:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka...wlasnie o laser mi chodzi... Xxxx Asiula...to chyba nie ma nic wspolnego z plcia bo ja mam dziewczynke a skora wlosy paznokcie super... Xxx Tez jestem blada...bo ogolnie mam jasna cere ale jakos sie tym nie przejmuje...wyjatkowo...bo zawsze czekam na slonce zeby troche sie przybrazowic...a przed wakacjami kilka razy na solarium ide zeby ludzie z plazy nie pouciekali na moj widok...choc jak widze na plazy anglikow to od razu sie wyzbywam kompleksu bialej skory...oni to sa dopiero biali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wierze w te rozne przesady ale u mnie akurat sie sprawdzily:) Na chlopca ciaza super no i wszytsko, na dziewczyne odwrotnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana ... Ja niedlugo do pracy.... U mnie tez na odwrot z dziewczynka wygladalam do konca ciazy bosko a teraz .... Siano na lbie cera oplakana nastroje gorsze ...... W ogole jakies 2 tygodnie zaczely mi sie sypac wlosy i tak wypadaly rok czasu wiec makabra nadal nie mam tych klakow co sprzed ciazy ... Mam nadzieje ze teraz nie wylysieje :-( i jeszcze od wczorajszego stwardnienia brzucha nie poczulam do dzis ruchow :-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa tygodnie po porodzie mialo byc. Pisze z tel.dotykowego i jakos nie moge sie wprawic w niego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) mi też wyskakuje pryszcz na pryszczu a nigdy nie miałam problemów z cerą :/ za to włosy bardzo gęste i nie wypadają ale to podobno przez wysoki poziom hormon progesteronu. Nogi mi puchną czasem jak balony ale kupiłam lioton1000 i jest jakby lepiej:) Jezeli chodzi o owłosienie na ciele to mam wrazenie ze sie zmniejszyło, np bikini depiluje woskiem (tylke ile widze:)) i wystarczy spokojnie na 4 tyg i wyrasta tylko kilka włosków. Ale za to na brzuchu wyrósł mi taki mech! I na piersiach pojedynczy długie włoski Na szczęście cienkie i białe ;) U mnie dziś ponuro i brzydko Leje od rana :( Pozdrawiam was brzuchatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znów zaległam w domu, zdążyłam wrócić do pracy na piatek i poniedziałek, nie zdążyłam nadrobić nawet zaległości bo tyle sie uzbierało przez moje 3 tyg L4 a tu choróbsko mnie dopadło. chyba z 15 lat już tak nie miałam, gorączka 38,6 całą noc i cały dzień, po paracetamolu spadała o jakiś topień i potwornie spuchnięte bolące gardło. Nic mi się nie chciało jeść przez cały dzień tylko 1 banan, 1 pomarańcza i 3 kubki rosołu. A że my ciążówki nie możemy brać leków to jeszcze dodatkowo piłam co chwilę herbatę z miodem i cytryną i sąsiad na polecenie męża poleciał do apteki i mi przyniósł jakieś witaminy i tantum verde do psikania, bo podobno jest bezpieczny w ciąży. Dziś czuję się o niebo lepiej, obudził mnie głód więc poszłam sobie zrobiłam dwie kanapki z posmarowanym wyciśniętym czosnkiem, ledwo zjadłam bo wypalało gębę, a teraz mi wali na kilometr, ale chcę jak najszybciej wyzdrowieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znów zaległam w domu, zdążyłam wrócić do pracy na piatek i poniedziałek, nie zdążyłam nadrobić nawet zaległości bo tyle sie uzbierało przez moje 3 tyg L4 a tu choróbsko mnie dopadło. chyba z 15 lat już tak nie miałam, gorączka 38,6 całą noc i cały dzień, po paracetamolu spadała o jakiś topień i potwornie spuchnięte bolące gardło. Nic mi się nie chciało jeść przez cały dzień tylko 1 banan, 1 pomarańcza i 3 kubki rosołu. A że my ciążówki nie możemy brać leków to jeszcze dodatkowo piłam co chwilę herbatę z miodem i cytryną i sąsiad na polecenie męża poleciał do apteki i mi przyniósł jakieś witaminy i tantum verde do psikania, bo podobno jest bezpieczny w ciąży. Dziś czuję się o niebo lepiej, obudził mnie głód więc poszłam sobie zrobiłam dwie kanapki z posmarowanym wyciśniętym czosnkiem, ledwo zjadłam bo wypalało gębę, a teraz mi wali na kilometr, ale chcę jak najszybciej wyzdrowieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, może umówmy się, że na naszym forum nie opisujemy tragicznych historii, co? Ja szukam w forum wsparcia a nie kolejnych powodów do schiz... Nasze dzieci są zdrowe i piękne i kropka!!! Mój maluszek pięknie mnie podkopuje i cieszę się tym każdego dnia! Życzę miłej środy, choć pogoda nie nastraja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znów zaległam w domu, zdążyłam wrócić do pracy na piatek i poniedziałek, nie zdążyłam nadrobić nawet zaległości bo tyle sie uzbierało przez moje 3 tyg L4 a tu choróbsko mnie dopadło. chyba z 15 lat już tak nie miałam, gorączka 38,6 całą noc i cały dzień, po paracetamolu spadała o jakiś topień i potwornie spuchnięte bolące gardło. Nic mi się nie chciało jeść przez cały dzień tylko 1 banan, 1 pomarańcza i 3 kubki rosołu. A że my ciążówki nie możemy brać leków to jeszcze dodatkowo piłam co chwilę herbatę z miodem i cytryną i sąsiad na polecenie męża poleciał do apteki i mi przyniósł jakieś witaminy i tantum verde do psikania, bo podobno jest bezpieczny w ciąży. Dziś czuję się o niebo lepiej, obudził mnie głód więc poszłam sobie zrobiłam dwie kanapki z posmarowanym wyciśniętym czosnkiem, ledwo zjadłam bo wypalało gębę, a teraz mi wali na kilometr, ale chcę jak najszybciej wyzdrowieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh, kafe szaleje... przeczytałam fajną rzecz w gazecie, wiele z Was na pewno ma tak jak ja problem z niskim ciśnieniem, moim jedynym sposobem była mocna kawa, no ale jednak w ciaży wolałabym jej uniknąć. A więc sposób na podwyższenie ciśnienia o 20 jednostek w przeciągu 10-20 min to zjeść mocno posolonego pomidora i popić to dwoma szklankami wody (duszkiem). no name - czy Twój brzuch powrócił już do wyglądu ciązowego po tym jak zniknął? Pytam, bo dziś zniknął mój. Ja już też miałam naprawdę spory a dziś wstaję pod prysznic bo po tej chorobie byłam cała spocona a tu nie ma brzucha. Nie wiem czy to po tym, że wczoraj nic nie jadłam, czy po prostu mały cofnął się do pleców:P Ruby Dragon - ja też zaliczyłam omdlenie w sklepie, tzn. u mnie to była utrata przytomności. Okropna sprawa, nie chciałabym aby to sie powtórzyło:/ Anilorak - super, że obniżyło Ci się cisnienie, oby trzymali Cie jak najkrócej, ale z jak najlepszym rezultatem! aha jeszcze co do owłosienia, mi się zrobił okropnie owlosiony brzuch, ale to już gdzies tak miesiąc temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja też jestem blada, w sumie nie przepadałm nigdy za słońcem bo mnie parzyło, mimo wysokich filtrów. też pojawiły mi sie wszędzie żyłki i w ogóle od tego leżenia czuję jak słabną mi mięśnie i w ogóle słabnę... trochę się boję jak to dalej będzie. najprawdopodobniej czeka mnie cesarskie cięcie, a podobno po takim porodzie dłużej sie leży i wraca do zdrowia. troszkę sie boję, ale to nic w porównaniu ze starachem o Maleństwo- by wszystko było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie...u mnie dziś słoneczko...jutro się wybieram do gina na 12.20 mam nadzieję że zrobi mi połówkowe...już nie mogę się doczekać...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha wiecie może od jakiego wyniku hemoglobiny zaczyna się anemia? ja mam za mało erytrocytów, hemoglobiny, hematokrytów, lym a za dużo neu...jeśli chodzi o mocz to ph za wysokie, za niski ciężar właściwy i jakieś bakterie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosienka bede musiała spróbować Twojego sposobu na podniesienie ciśnienia . xxxxxxxxxxxxxxxx no name i inne dziewczyny stawianie sie brzucha nie musi być groźne ale troszke moze być . moze skracać sie szyjka czy rozwarcie sie już robić . dlatego jak czesto wam sie to zdarza to do lekarza i przepisze wam leki na skurcze . xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx a u mnie znowu brzydka pogoda. ja bardzo lubie słoneczko i opalać sie ale teraz w ciąży ograniczam to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosienka to zalezy od laboratorium jakie masz normy . u mnie jest poniżej 12. ja jutro też mam USG i wizytę miedzy 8-11godziną . u mnie to jeszcze nie jest połówkowe . jestem w 18tyg4d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez jestem za tym zeby nie pisac o takich tragicznych historiach...musimy myslec pozytywnie...inaczej osiwiejemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak czytam Wasze posty, to cieszę się, że nie jestem odosobniona. Jestem okropnie blada, czuję się ociężała, jest mi okropnie duszno, mam pryszcze i owłosiony brzuch! Włosy na całym ciele rosną mi w mega szybkim tempie. xxx Co do omdleń, to ja mam często takie sytuacje (niskie ciśnienie 90/50 podczas całej ciąży), że zaczyna mi serce walić, nie mogę oddechu złapać i zaczynają mi się ręce trząść. Zupełnie bez powodu. Musze przeczekać około godz., żeby się uspokoiło wszystko i wróciło do normy. Myślicie, że to normalne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja swojego maluszka jeszcze nie czuje:( pewno musze jeszcze poczekac :) A powiedzcie mi czy ktoras dostaje juz kase z zusu bo juz czekam prawie miesiac i nic:/ w prawdzie za 1 dzien na razie ale zawsze to teoche kasy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×